Wedstrijdkalender Gewest seizoen 2018-2019

 
Datum Baan Tijd Wedstrijd Afstanden Informatie
Za 20-okt-2018 BR 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd + pupillen 500-300
500-1000
500-1500
Deelnemers
Uitslag
TB 18:30 - 19:00 Jeugd marathon te Tilburg
TB 19:00 - 20:30 Regiomarathon 1 te Tilburg
Za 27-okt-2018 BR 18:30 - 20:30 Jeugdmarathon 1 en 500 meter Deelnemers
Ritten
Uitslag
Marathon
Pupillenklassement
BR 20:30 - 21:30 Marathon 1 Uitslag
Za 3-nov-2018 BR 18:30 - 19:30 Marathon 2 Uitslag
BR 19:30 - 21:30 Trainingswedstrijd Deelnemers
Uitslag
Zo 4-nov-2018 BR 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Deelnemers
Uitslag
Za 10-nov-2018 BR 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen Deelnemers
Uitslag
Pupillenklassement
BR 21:30 - 23:00 Clubwedstrijd YA - Arjan Stoel Bokaal Uitslagen
Uitslag Arjan Stoel bokaal
EV 18:45 - 19:30 Jeugdmarathon
EV 19:30 - 21:00 Regiomarathon 4
Vr 16-nov-2018 GL 20:30 - 21:30 Regiomarathon 5
Za 17-nov-2018 BR 18:30 - 22:00 GK sprint + GAK 500-1000 meter Deelnemers
GAK 500m dames
GAK 1000m dames
GAK 500m heren
GAK 1000m heren
EV 18:45 - 19:30 Jeugdmarathon
Zo 18-nov-2018 BR 17:30 - 20:30 GK sprint Uitslag
Ritten
Do 22-nov-2018 BR 00:00 - 00:00 Landelijke marathonmeerdaagse
Za 24-nov-2018 BR 18:30 - 19:30 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
Klassement
BR 19:45 - 22:30 Trainingswedstrijd Uitslag
TB 18:30 - 19:00 Jeugd marathon te Tilburg
TB 19:00 - 20:30 Regiomarathon 6 te Tilburg
Za 1-dec-2018 BR 18:30 - 21:30 Jeugdmarathon 2 en 500 meter Deelnemers
Pupillenklassement
Marathon
Zo 2-dec-2018 BR 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Inschrijven
Za 8-dec-2018 BR 18:30 - 21:30 GK allround junioren A-B-C Ritten
Eindklassement jun C
Tussenklassement jun A en B
TB 18:30 - 19:00 Jeugd marathon te Tilburg
TB 19:00 - 19:00 Regiomarathon 7 te Tilburg
Zo 9-dec-2018 BR 17:30 - 19:30 GK allround junioren A-B Ritten
Uitslag
Za 15-dec-2018 BR 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen Ritten
Stand pupillenklassement
BR 21:30 - 22:30 Marathon 3 Uitslag
Zo 16-dec-2018 BR 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Deelnemers
Uitslag
Ritten
BR 19:30 - 21:30 Clubwedstrijd Ballangrud - Oliebollentoernooi Uitslag 100m
Uitslag PA
Uitslag marathon
Za 22-dec-2018 BR 00:00 - 00:00 KPN marathon cup
Za 29-dec-2018 BR 18:30 - 22:30 GK marathon alle categorie├źn Tijdschema
Uitslag
Za 5-jan-2019 BR 19:30 - 22:30 Regioselectie Deelnemers
Uitslagen
Tussenklassement HB & DB
Eindklassement
Zo 6-jan-2019 BR 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Deelnemers
Uitslagen
Za 12-jan-2019 BR 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 3 en 500 meter (finale) Deelnemers
Uitslag
Marathon
Pupillenklassement
BR 21:00 - 22:00 Marathon 4 Uitslag
Zo 13-jan-2019 BR 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Uitslag
Za 19-jan-2019 BR 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
100-500
Uitslag
Klassementen
Pupillenklassement
BR 20:00 - 21:30 Trainingswedstrijd Uitslag
EV 18:45 - 19:30 Jeugdmarathon
EV 19:30 - 20:30 Regiomarathon 9
Zo 20-jan-2019 BR 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Ritten
KLassementen
Za 26-jan-2019 BR 18:30 - 21:30 CK De Striene Ritten
Uitslag
Marathon
Zo 27-jan-2019 BR 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen Uitslag
Za 2-feb-2019 BR 18:30 - 22:00 CK De Poel en HW
Zo 3-feb-2019 BR 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen Ritten
Pupillenklassement
Do 7-feb-2019 BR 10:00 - 13:00 Voorronde scholenploegenachtervolging Uitslag
Klassement
Za 9-feb-2019 BR 18:30 - 21:30 CK YA Inschrijven
GL 20:00 - 21:00 Regiomarathon Geleen
Zo 10-feb-2019 BR 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen Ritten
Za 16-feb-2019 BR 18:30 - 22:00 CK Ballangrud Ritten
Klassementen
EV 18:45 - 19:30 Jeugdmarathon
EV 18:45 - 19:45 Regiomarathon
Zo 17-feb-2019 BR 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen Deelnemers
Uitslag
Za 23-feb-2019 BR 18:30 - 20:30 CK SSVB
Zo 24-feb-2019 BR 17:30 - 19:30 CK IJsco
Za 2-mrt-2019 BR 18:30 - 20:30 GAK 5 km dames en 10 km heren Uitslag
Wo 6-mrt-2019 BR 11:00 - 13:00 Klaverblad recordwedstrijdHeerenveen Info
Uitslagen
Vr 8-mrt-2019 BR 22:00 - 23:00 Marathon 5 (finale) Uitslag
Za 9-mrt-2019 BR 18:30 - 22:30 CK DYWA en WvdB Ritten
Klassement pupillen en recreanten
Klassement 500-1500m
Zo 10-mrt-2019 BR 17:30 - 20:00 Slotwedstrijd Ritten
Uitslag
Pupillenklassement