Wedstrijdkalender seizoen 2018-2019

 
Datum Tijd Wedstrijd Afstanden Organisatie Informatie
Za 20-okt-2018 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd + pupillen YA
Za 27-okt-2018 18:30 - 20:30 Jeugdmarathon 1 en 500 meter Striene
Za 27-okt-2018 20:30 - 21:30 Marathon 1 BC
Za 3-nov-2018 18:30 - 19:30 Marathon 2 BC
Za 3-nov-2018 19:30 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA
Zo 4-nov-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Striene
Za 10-nov-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen YA
Za 10-nov-2018 21:30 - 23:00 Clubwedstrijd YA - Arjan Stoel Bokaal YA
Za 17-nov-2018 18:30 - 22:00 GK sprint + GAK 500-1000 meter Poel
Zo 18-nov-2018 17:30 - 20:30 GK sprint Ballangrud
Do 22-nov-2018 00:00 - 00:00 Landelijke marathonmeerdaagse BC
Za 24-nov-2018 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
DYWA
Za 24-nov-2018 20:00 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA
Za 1-dec-2018 18:30 - 21:30 Jeugdmarathon 2 en 500 meter Striene
Zo 2-dec-2018 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd IJsco
Za 8-dec-2018 18:30 - 21:30 GK allround junioren A-B-C Ballangrud
Zo 9-dec-2018 17:30 - 19:30 GK allround junioren A-B YA
Za 15-dec-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen WvdB
Za 15-dec-2018 21:30 - 22:30 Marathon 3 BC
Zo 16-dec-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Ballangrud
Zo 16-dec-2018 19:30 - 21:30 Clubwedstrijd Ballangrud - Oliebollentoernooi Ballangrud
Za 22-dec-2018 00:00 - 00:00 KPN marathon cup BC
Za 29-dec-2018 18:30 - 22:30 GK marathon alle categorie├źn BC
Za 5-jan-2019 19:30 - 22:30 Regioselectie Striene
Zo 6-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd SSVB
Za 12-jan-2019 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 3 en 500 meter (finale) DYWA
Za 12-jan-2019 21:00 - 22:00 Marathon 4 BC
Zo 13-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd YA
Za 19-jan-2019 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
100-500
DYWA
Za 19-jan-2019 20:00 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA
Zo 20-jan-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Poel
Za 26-jan-2019 18:30 - 21:30 CK De Striene Striene
Zo 27-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB
Za 2-feb-2019 18:30 - 22:00 CK De Poel en HW Poel/HW
Zo 3-feb-2019 17:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen IJsco
Do 7-feb-2019 10:00 - 13:00 Voorronde scholenploegenachtervolging BC
Za 9-feb-2019 18:30 - 21:30 CK YA YA
Zo 10-feb-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB
Za 16-feb-2019 18:30 - 21:00 CK Ballangrud Ballangrud
Zo 17-feb-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen HW
Za 23-feb-2019 17:30 - 19:30 CK SSVB SSVB
Za 23-feb-2019 17:30 - 19:30 CK IJsco IJsco
Za 2-mrt-2019 18:30 - 20:30 GAK 5 km dames en 10 km heren Ballangrud
Vr 8-mrt-2019 22:00 - 23:00 Marathon 5 (finale) BC
Za 9-mrt-2019 18:30 - 22:30 CK DYWA en WvdB DYWA/WvdB
Zo 10-mrt-2019 17:30 - 20:00 Slotwedstrijd SSVB