Wedstrijdkalender seizoen 2017-2018

 
Datum Tijd Wedstrijd Afstanden Organisatie Informatie
Za 14-okt-2017 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2 en 3 DYWA Uitslagen
Za 21-okt-2017 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd klasse 4, 5, 6 en 7 Poel Uitslagen
Za 28-okt-2017 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 5, 6, 7 en pupillen Striene Uitslagen
Za 4-nov-2017 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 1 en 500 meter DYWA Tijdschema
Uitslag 500m
Uitslag marathon
Pupillenklassement
Za 4-nov-2017 21:00 - 22:00 Regiomarathon 3 BC Uitslag
Zo 5-nov-2017 00:00 - 00:00 Tilburg GK supersprint BC
Zo 5-nov-2017 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd klasse 4, 5, 6 en 7 SSVB Rituitslag
Klassement
Za 11-nov-2017 18:30 - 22:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2 en 3 IJsco Uitslag
Vr 17-nov-2017 22:00 - 23:00 Regiomarathon 5 BC Uitslag
Za 18-nov-2017 00:00 - 00:00 Eindhoven GK sprint dag 1 BC Inschrijven toernooi
Za 18-nov-2017 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd klasse 4, 5, 6, 7 en pupillen YA Uitslagen
Klaverblad pupillenklassement
Za 18-nov-2017 21:30 - 23:00 Clubwedstrijd YA - Arjan Stoel Bokaal YA Rituitslag
Uitslag A.S. bokaal
Zo 19-nov-2017 17:30 - 20:30 GK sprint dag 2 Striene Uitslagen
Rituitslag
Za 25-nov-2017 18:30 - 19:30 Jeugdwedstrijd 1 100-100m
DYWA Uitslag
Za 25-nov-2017 19:30 - 22:00 Jeugdmarathon 2 en 500 meter DYWA Tijdschema
Uitslag 500m
Uitslag marathon
Klaverblad Pupillenklassement
Za 2-dec-2017 18:30 - 22:00 GK marathon BC Tijdschema
Uitslag
Zo 3-dec-2017 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 6 en 7 WvdB Uitslag
Vr 8-dec-2017 22:00 - 23:00 Regiomarathon 6 BC Uitslag
Za 9-dec-2017 18:30 - 22:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 3 en 4 HW Uitslag
Ritten
Zo 10-dec-2017 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 5, 6 en 7 IJsco Uitslag
Ritten
Za 16-dec-2017 18:30 - 22:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2 en pupillen Poel Uitslag
Klaverblad Pupillenklassement
Zo 17-dec-2017 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 3 en 4 Ballangrud Uitslag
Ritten
Zo 17-dec-2017 20:00 - 22:00 Clubwedstrijd Ballangrud - Oliebollentoernooi Ballangrud
Za 23-dec-2017 16:30 - 21:00 KPN Marathon Cup 9 BC Informatie
Za 30-dec-2017 18:30 - 22:00 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 3 en pupillen YA Klassement
Rituitslag
Klaverblad pupillenklassement
Za 6-jan-2018 19:30 - 22:30 Trainingswedstrijd klasse 3, 4, 5, 6 en 7 DYWA Uitslag
Zo 7-jan-2018 17:30 - 20:30 Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 3 en 4 Ballangrud Ritten
Uitslag
Za 13-jan-2018 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 3 en 500 meter (finale) Striene Marathon
Uitslag 500 meter
Klaverblad pupillenklassement
Za 13-jan-2018 21:00 - 22:00 Regiomarathon 9 BC Uitslag
Zo 14-jan-2018 17:30 - 20:00 CK SSVB SSVB Deelnemers
Uitslag
Ritten
Za 20-jan-2018 18:30 - 19:30 Jeugdwedstrijd 2 100-100m
YA Uitslag
Klassement
Za 20-jan-2018 19:30 - 21:00 GK pupillen YA Ritten
Klassement
Zo 21-jan-2018 17:30 - 20:00 Tr.wedstr. kl. 1-3 + baancomp pup A, jun C en B SSVB Uitslag
Ritten
Baancompetitie
Do 25-jan-2018 10:00 - 14:00 Scholen Ploegenachtervolging 2018 BC Uitslag
Ritten
Za 27-jan-2018 18:30 - 21:30 GK neo-senioren-masters dag 1 Ballangrud Deelnemers
Uitslag
Ritten
Zo 28-jan-2018 00:00 - 00:00 Tilburg GK neo-senioren-masters dag 2 BC
Zo 28-jan-2018 17:30 - 18:45 Finale pupillenklassement Striene Uitslag
Deelnemers
Ritten
Zo 28-jan-2018 18:45 - 21:00 Trainingswedstrijd klasse 4, 5, 6 en 7 Striene Deelnemers
Uitslag
Ritten
Finale pupillenklassement
Za 3-feb-2018 18:30 - 22:00 CK Ballangrud Bllngrd Ritten
Klassement
Zo 4-feb-2018 17:30 - 20:30 CK IJsco IJsco Ritten
Klassement
Za 10-feb-2018 19:30 - 23:00 CK De Poel en HW Poel/HW Inschrijven
Ritten
Klassement
Di 13-feb-2018 11:00 - 13:00 Heerenveen Klaverblad recordwedstrijd DYWA/Striene Info
Inschrijven
Ritten
Uitslagen
Za 17-feb-2018 16:00 - 22:30 Clubdag YA YA Ritten 500-700-1500
Uitslag 500-700/500-1500
Ritten + uitslag 3+5km
Zo 18-feb-2018 17:30 - 19:00 GAK 1500 meter SSVB Ritten
Klassement
Za 24-feb-2018 18:30 - 22:00 CK De Striene Striene Deelnemers
Startlijst
Ritten
Uitslag
Mass start
Zo 25-feb-2018 17:30 - 19:30 GAK 5 km dames en 10 km heren Ballangrud Deelnemers
Uitslag
Vr 2-mrt-2018 22:00 - 23:00 Regiomarathon 13 (finale) BC Uitslag
Eindklassement
Za 3-mrt-2018 10:00 - 13:00 KBT finale 3 maart Pupillen EF-CD-AB KBT
Za 3-mrt-2018 18:30 - 22:00 Finale Holland Cup 100-300-500-1500
BC Informatiebulletin
Zo 4-mrt-2018 17:30 - 21:00 Finale Holland Cup 1000-3000-5000
BC Informatiebulletin
Za 10-mrt-2018 00:00 - 00:00 Eindhoven GK junioren C BC
Za 10-mrt-2018 00:00 - 00:00 Eindhoven GK junioren A en B dag 1 BC
Za 10-mrt-2018 18:30 - 22:30 CK DYWA en WvdB DYWA/WvdB Deelnemers
Uitslag DYWA
Uitslag WvdB
Ritten
Zo 11-mrt-2018 17:30 - 18:30 GK junioren A en B dag 2 YA Uitslag
Ritten
Zo 11-mrt-2018 18:30 - 21:30 Slotwedstrijd YA Deelnemers
Uitslag
Ritten