Wedstrijdkalender seizoen 2018-2019

 
Datum Tijd Wedstrijd Afstanden Organisatie Informatie
Za 20-okt-2018 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd + pupillen 500-300
500-1000
500-1500
YA Deelnemers
Uitslag
Za 27-okt-2018 18:30 - 20:30 Jeugdmarathon 1 en 500 meter Striene Deelnemers
Ritten
Uitslag
Marathon
Pupillenklassement
Za 27-okt-2018 20:30 - 21:30 Marathon 1 BC Uitslag
Za 3-nov-2018 18:30 - 19:30 Marathon 2 BC Uitslag
Za 3-nov-2018 19:30 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA Deelnemers
Uitslag
Zo 4-nov-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Striene Deelnemers
Uitslag
Za 10-nov-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen YA Deelnemers
Uitslag
Pupillenklassement
Za 10-nov-2018 21:30 - 23:00 Clubwedstrijd YA - Arjan Stoel Bokaal YA Uitslagen
Uitslag Arjan Stoel bokaal
Za 17-nov-2018 18:30 - 22:00 GK sprint + GAK 500-1000 meter Poel Deelnemers
GAK 500m dames
GAK 1000m dames
GAK 500m heren
GAK 1000m heren
Zo 18-nov-2018 17:30 - 20:30 GK sprint Ballangrud Uitslag
Ritten
Do 22-nov-2018 00:00 - 00:00 Landelijke marathonmeerdaagse BC
Za 24-nov-2018 18:30 - 19:30 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
DYWA Klassement
Za 24-nov-2018 19:45 - 22:30 Trainingswedstrijd DYWA Uitslag
Za 1-dec-2018 18:30 - 21:30 Jeugdmarathon 2 en 500 meter Striene Deelnemers
Pupillenklassement
Marathon
Zo 2-dec-2018 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd IJsco Inschrijven
Za 8-dec-2018 18:30 - 21:30 GK allround junioren A-B-C Ballangrud Ritten
Eindklassement jun C
Tussenklassement jun A en B
Zo 9-dec-2018 17:30 - 19:30 GK allround junioren A-B YA Ritten
Uitslag
Za 15-dec-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen WvdB Ritten
Stand pupillenklassement
Za 15-dec-2018 21:30 - 22:30 Marathon 3 BC Uitslag
Zo 16-dec-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Ballangrud Deelnemers
Uitslag
Ritten
Zo 16-dec-2018 19:30 - 21:30 Clubwedstrijd Ballangrud - Oliebollentoernooi Ballangrud Uitslag 100m
Uitslag PA
Uitslag marathon
Za 22-dec-2018 00:00 - 00:00 KPN marathon cup BC
Za 29-dec-2018 18:30 - 22:30 GK marathon alle categorie├źn BC Inschrijven
Afmelden
Za 5-jan-2019 19:30 - 22:30 Regioselectie Striene
Zo 6-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd SSVB Inschrijven
Za 12-jan-2019 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 3 en 500 meter (finale) DYWA Inschrijven
Za 12-jan-2019 21:00 - 22:00 Marathon 4 BC Inschrijven
Afmelden
Zo 13-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd YA Inschrijven
Za 19-jan-2019 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd 100-100
100-500
DYWA
Za 19-jan-2019 20:00 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA Inschrijven
Zo 20-jan-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Poel Inschrijven
Za 26-jan-2019 18:30 - 21:30 CK De Striene Striene Inschrijven
Zo 27-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB Inschrijven
Za 2-feb-2019 18:30 - 22:00 CK De Poel en HW Poel/HW
Zo 3-feb-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen IJsco Inschrijven
Do 7-feb-2019 10:00 - 13:00 Voorronde scholenploegenachtervolging BC
Za 9-feb-2019 18:30 - 21:30 CK YA YA
Zo 10-feb-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB Inschrijven
Za 16-feb-2019 18:30 - 22:00 CK Ballangrud Ballangrud
Zo 17-feb-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen HW Inschrijven
Za 23-feb-2019 17:30 - 19:30 CK IJsco IJsco
Za 23-feb-2019 18:30 - 20:30 CK SSVB SSVB
Za 2-mrt-2019 18:30 - 20:30 GAK 5 km dames en 10 km heren Ballangrud Inschrijven
Wo 6-mrt-2019 11:00 - 13:00 Heerenveen Klaverblad recordwedstrijd DYWA-De Striene Inschrijving
Info
Vr 8-mrt-2019 22:00 - 23:00 Marathon 5 (finale) BC
Za 9-mrt-2019 18:30 - 22:30 CK DYWA en WvdB DYWA/WvdB Inschrijven
Zo 10-mrt-2019 17:30 - 20:00 Slotwedstrijd SSVB Inschrijven