Wedstrijdkalender seizoen 2018-2019

Datum Tijd Wedstrijd Organisatie Informatie
za 20-okt-2018 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd + pupillen YA Deelnemers
Uitslag
za 27-okt-2018 18:30 - 20:30 Jeugdmarathon 1 en 500 meter Striene Deelnemers
Ritten
Uitslag
Marathon
Pupillenklassement
za 27-okt-2018 20:30 - 21:30 Marathon 1 BC Uitslag
za 3-nov-2018 18:30 - 19:30 Marathon 2 BC Uitslag
za 3-nov-2018 19:30 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA Deelnemers
Uitslag
zo 4-nov-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Striene Deelnemers
Uitslag
za 10-nov-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen YA Deelnemers
Uitslag
Pupillenklassement
za 10-nov-2018 21:30 - 23:00 Clubwedstrijd YA - Arjan Stoel Bokaal YA Uitslagen
Uitslag Arjan Stoel bokaal
za 17-nov-2018 18:30 - 22:00 GK sprint + GAK 500-1000 meter Poel Deelnemers
GAK 500m dames
GAK 1000m dames
GAK 500m heren
GAK 1000m heren
zo 18-nov-2018 17:30 - 20:30 GK sprint Ballangrud Uitslag
Ritten
do 22-nov-2018 00:00 - 00:00 Landelijke marathonmeerdaagse BC
za 24-nov-2018 18:30 - 19:30 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd DYWA Klassement
za 24-nov-2018 19:45 - 22:30 Trainingswedstrijd DYWA Uitslag
za 1-dec-2018 18:30 - 21:30 Jeugdmarathon 2 en 500 meter Striene Deelnemers
Pupillenklassement
Marathon
zo 2-dec-2018 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd IJsco Inschrijven
za 8-dec-2018 18:30 - 21:30 GK allround junioren A-B-C Ballangrud Ritten
Eindklassement jun C
Tussenklassement jun A en B
zo 9-dec-2018 17:30 - 19:30 GK allround junioren A-B YA Ritten
Uitslag
za 15-dec-2018 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd + pupillen WvdB Ritten
Stand pupillenklassement
za 15-dec-2018 21:30 - 22:30 Marathon 3 BC Uitslag
zo 16-dec-2018 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Ballangrud Deelnemers
Uitslag
Ritten
zo 16-dec-2018 19:30 - 21:30 Clubwedstrijd Ballangrud - Oliebollentoernooi Ballangrud Uitslag 100m
Uitslag PA
Uitslag marathon
za 22-dec-2018 00:00 - 00:00 KPN marathon cup BC
za 29-dec-2018 18:30 - 22:30 GK marathon alle categorie├źn BC Tijdschema
Uitslag
za 5-jan-2019 19:30 - 22:30 Regioselectie Striene Deelnemers
Uitslagen
Tussenklassement HB & DB
Eindklassement
zo 6-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd SSVB Deelnemers
Uitslagen
za 12-jan-2019 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 3 en 500 meter (finale) DYWA Deelnemers
Uitslag
Marathon
Pupillenklassement
za 12-jan-2019 21:00 - 22:00 Marathon 4 BC Uitslag
zo 13-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd YA Uitslag
za 19-jan-2019 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd pupillen en KBT jeugd DYWA Uitslag
Klassementen
Pupillenklassement
za 19-jan-2019 20:00 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA Uitslag
zo 20-jan-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd Poel Ritten
KLassementen
za 26-jan-2019 18:30 - 21:30 CK De Striene Striene Ritten
Uitslag
Marathon
zo 27-jan-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB Uitslag
za 2-feb-2019 18:30 - 22:00 CK De Poel en HW Poel/HW
zo 3-feb-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen IJsco Ritten
Pupillenklassement
do 7-feb-2019 10:00 - 13:00 Voorronde scholenploegenachtervolging BC Uitslag
Klassement
za 9-feb-2019 18:30 - 21:30 CK YA YA Inschrijven
zo 10-feb-2019 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd + pupillen SSVB Ritten
za 16-feb-2019 18:30 - 22:00 CK Ballangrud Ballangrud Ritten
Klassementen
zo 17-feb-2019 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd + pupillen HW Deelnemers
Uitslag
za 23-feb-2019 18:30 - 20:30 CK SSVB SSVB
zo 24-feb-2019 17:30 - 19:30 CK IJsco IJsco
za 2-mrt-2019 18:30 - 20:30 GAK 5 km dames en 10 km heren Ballangrud Uitslag
wo 6-mrt-2019 11:00 - 13:00 Klaverblad recordwedstrijdHeerenveen DYWA-De Striene Info
Uitslagen
vr 8-mrt-2019 22:00 - 23:00 Marathon 5 (finale) BC Uitslag
za 9-mrt-2019 18:30 - 22:30 CK DYWA en WvdB DYWA/WvdB Ritten
Klassement pupillen en recreanten
Klassement 500-1500m
zo 10-mrt-2019 17:30 - 20:00 Slotwedstrijd SSVB Ritten
Uitslag
Pupillenklassement