Wedstrijdkalender seizoen 2021-2022

Datum Tijd Wedstrijd Organisatie Informatie
za 16-okt-2021 18:30 - 21:00 Jeugdmarathon 1 & Regiomarathon 1 BC Tijdschema
Uitslag
za 16-okt-2021 19:15 - 19:45 100-300m pupillen en junioren BC Uitslag
za 23-okt-2021 18:30 - 21:00 Trainingwedstrijd STRIENE Uitslag
za 30-okt-2021 18:30 - 21:30 GK supersprint YA Uitslag
za 6-nov-2021 18:30 - 19:30 Jeugdmarathon 2 BC Tijdschema
Uitslag
za 6-nov-2021 19:30 - 22:00 Trainingwedstrijd STRIENE Uitslag
za 13-nov-2021 18:30 - 22:00 CK DYWA & WVDB 2020 DYWA/WVDB Klassementen
zo 14-nov-2021 17:30 - 19:30 Trainingwedstrijd HW uitslag
za 20-nov-2021 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd zonder abonnement YA Rituitslag
za 20-nov-2021 20:00 - 21:30 Arjan Stoel bokaal YA Rituitslag
vr 26-nov-2021 22:00 - 23:00 Regiomarathon 6 BC Uitslag
za 27-nov-2021 18:30 - 22:00 GAK 500/1000 DYWA Ritten
GAK 500m dames
GAK 500m heren
GAK 1000m dames
GAK 1000m heren
za 11-dec-2021 13:30 - 15:30 GK Marathon jeugd tot en met junioren B BC Tijdschema
Uitslag
za 18-dec-2021 13:00 - 22:00 KNSB Marathon Cup 8 / NK masters BC
zo 2-jan-2022 16:00 - 17:00 Trainingwedstrijd tot 18 jaar YA Inschrijven
zo 9-jan-2022 16:00 - 17:00 Trainingwedstrijd tot 18 jaar STRIENE Deelnemers
Startlijst
Tijdschema
za 15-jan-2022 18:45 - 20:00 Trainingwedstrijd jeugd STRIENE Inschrijven
vr 21-jan-2022 22:00 - 23:00 Baanmarathon BC Uitslag
za 22-jan-2022 18:30 - 21:30 Regioselectie NK junioren C - Vervallen DYWA
zo 23-jan-2022 17:30 - 20:00 Trainingwedstrijd SSVB Uitslag
za 29-jan-2022 18:30 - 22:30 Selectiewedstrijd NK sprint junioren BC Informatie
zo 30-jan-2022 17:30 - 19:30 Trainingwedstrijd WVDB Inschrijven
za 5-feb-2022 18:30 - 19:30 Jeugdmarathon 3 (finale) BC Tijdschema
Inschrijven
za 5-feb-2022 19:30 - 22:00 Trainingwedstrijd HW
zo 6-feb-2022 17:30 - 19:00 CK IJSCO IJSCO
za 12-feb-2022 18:30 - 21:30 CK YA YA Inschrijven
zo 13-feb-2022 17:30 - 19:30 Trainingwedstrijd IJSCO
za 19-feb-2022 18:30 - 20:30 Trainingwedstrijd POEL
za 19-feb-2022 20:30 - 21:30 Regiomarathon 12 BC Inschrijven
zo 20-feb-2022 17:30 - 19:30 GAK 3 dames en 5 km heren STRIENE
za 26-feb-2022 18:30 - 22:00 CK Ballangrud BLLNGRD
vr 4-mrt-2022 22:00 - 23:00 Regiomarathon 13 (finale) BC Inschrijven
za 5-mrt-2022 18:30 - 21:30 CK De Poel/HW POEL/HW
zo 6-mrt-2022 17:30 - 19:30 Trainingwedstrijd BLLNGRD
do 10-mrt-2022 10:00 - 15:00 Vierkamp Breda dag 1 Inschrijven
vr 11-mrt-2022 09:30 - 15:00 Vierkamp dag 2
za 12-mrt-2022 18:30 - 22:00 CK DYWA & WVDB DYWA/WVDB
zo 13-mrt-2022 17:30 - 20:30 Trainingwedstrijd of CK De Striene YA