Wedstrijdkalender seizoen 2022-2023

Datum Tijd Wedstrijd Organisatie Informatie
za 15-okt-2022 18:30 - 20:30 Trainingswedstrijd DYWA Ritten
za 22-okt-2022 18:30 - 21:00 Trainingswedstrijd Bllngrd Uitslagen
za 29-okt-2022 18:30 - 19:30 Jeugdmarathon 1 BC Uitslag
za 29-okt-2022 19:30 - 20:30 Regiomarathon 2 BC Uitslag
Klassement
zo 30-okt-2022 17:30 - 19:30 Trainingswedstrijd SSVB Uitslag
za 5-nov-2022 18:30 - 22:00 Trainingswedstrijd Poel Ritten
zo 6-nov-2022 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Striene Ritten
za 12-nov-2022 18:30 - 19:30 Jeugdmarathon 2 (selectie NK) BC Uitslag
Klassement
za 12-nov-2022 19:30 - 20:30 Regiomarathon 4 BC Uitslag
Klassement
zo 13-nov-2022 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd IJSCO Ritten
za 19-nov-2022 18:30 - 20:00 Jeugdwedstrijd zonder wedstrijdabonnement YA Ritten
za 19-nov-2022 20:00 - 21:30 Arjan Stoel bokaal YA Ritten
za 26-nov-2022 17:30 - 21:00 GK Sprint dag 1 + GAK500/1000 Bllngrd Klassement
Uitslag
GAK 500m en 1000m
zo 27-nov-2022 17:30 - 20:30 GK Sprint dag 2 Striene Klassementen
Ritten
za 3-dec-2022 18:30 - 21:30 Trainingswedstrijd DYWA Ritten
za 10-dec-2022 18:30 - 20:30 GK marathon jeugd (selectie NK) BC Inschrijven
zo 11-dec-2022 17:30 - 20:00 Oliebollentoernooi Ballangrud Ballangrud Inschrijven
za 17-dec-2022 17:30 - 22:00 KNSB Marathon BC
zo 18-dec-2022 17:30 - 20:30 Trainingswedstrijd YA Inschrijven
za 7-jan-2023 18:30 - 20:30 Trainingswedstrijd Striene Inschrijven
zo 8-jan-2023 17:30 - 21:00 Trainingswedstrijd HW Inschrijven
za 14-jan-2023 18:30 - 22:00 CK de Striene Striene Inschrijven
zo 15-jan-2023 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Ballangrud Inschrijven
za 21-jan-2023 18:30 - 19:30 Jeugdmarathon finale BC Inschrijven
za 21-jan-2023 19:30 - 20:30 Regiomarathon 10 BC Inschrijven
zo 22-jan-2023 17:30 - 20:00 Trainingswedstrijd Poel Inschrijven
za 28-jan-2023 18:30 - 22:00 GK allround jun B tm Mas+GAK 1500 SSVB Inschrijven
zo 29-jan-2023 17:30 - 20:00 GK Allround jun B tm Mas DYWA
za 4-feb-2023 18:30 - 20:30 Trainingswedstrijd IJSCO
zo 5-feb-2023 17:30 - 20:30 CK Ballangrud/SSVB Bllngrd/SSVB
za 11-feb-2023 12:00 - 21:00 NK Masters BC
zo 12-feb-2023 12:00 - 21:00 NK Masters BC Inschrijven
za 18-feb-2023 18:30 - 20:30 CK De Poel/HW Poel/HW
vr 24-feb-2023 22:00 - 23:00 Regiomarathon 12 BC Inschrijven
za 25-feb-2023 18:30 - 22:00 CK IJA YA
zo 26-feb-2023 17:30 - 20:00 CK IJSCO IJSCO
do 2-mrt-2023 10:00 - 14:00 OBLK dag 1 OBLK
vr 3-mrt-2023 10:00 - 14:00 OBLK dag 2 OBLK
za 4-mrt-2023 11:00 - 14:00 Kleine Banen Toernooi 3 BC
za 4-mrt-2023 18:30 - 20:30 GK marathon + finale competitie BC Inschrijven
zo 5-mrt-2023 17:30 - 20:30 Trainingswedstrijd YA
za 11-mrt-2023 18:30 - 22:00 CK DYWA en WvdB DYWA
zo 12-mrt-2023 17:30 - 20:00 GAK 5/10km Bllngrd
zo 12-mrt-2023 20:00 - 22:30 Slotwedstrijd langebaan SSVB