Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   
                   supersprint trainingswedstrijd Breda                    

                                         supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                         Uitslag in paren  - 100 meter pupillen/junioren C.                   05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

      1     7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD                  14.22 PR.
           45.Tim Romeijn                HC1 DYWA                     12.25 PR.
      2     2.Milou van den Berg         DPA SSVB                     14.50
           47.Joel Verlee                HC1 DYWA                     NG.  
      3    54.Noreen van der Linden      DC2 Striene                  12.94 PR.
           21.Leenart van Eck            HPB DYWA                     12.58 PR.
      4    57.Teun Sweere                HPA Striene                  13.31 PR.
           30.lené Dingemans             HC2 DYWA                     11.53 PR.
      5    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD                  13.60 PR.
           33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB                     12.12 PR.
      6    37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD                  13.83 PR.
           22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA                     11.93 PR.
      7    11.Nikita Broere              DPD SSVB                     13.98 PR.
           27.Sander de Graaff           HC1 DYWA                     11.73 PR.
      8    52.Loes Schiphouwer           DPA Striene                  14.71 PR.
           12.Ruud Broere                HPC SSVB                     13.89 PR.
      9    53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene                  12.33 PR.
           19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD                  12.57 PR.
     10     6.Hedi Dingemans             DC1 YA                       NG.  
           61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD                  13.51 PR.
     11     9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco                    15.20 PR.
           50.Colin van Lieshout         HPD SSVB                     14.31 PR.
     12    24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA                     15.96 PR.
            1.Lindsey Otto               DC2 SSVB                     13.52
     13    46.Ton Oomen                  HC2 DYWA                     12.43 PR.
            3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD                  13.47
     14    63.Richard Bijl               HPA YA                       13.27
           35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD                  12.73 PR.
     15    42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco                    12.38 PR.
           26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD                  13.44 PR.



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                        Uitslag in paren  - 100 meter junioren B/junioren A.                  05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     16    40.Niels Goverse              HB2 De Poel                  11.00 PR.
           18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA                     11.69 PR.
     17    38.Floris Gijzen              HB2 SSVB                     11.85 PR.
           65.Jarno Slagboom             HA2 YA                       10.75
     18     5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco                    14.20 PR.
           44.Esther Romeijn             DB2 DYWA                     13.58 PR.
     19    36.Daan Rottier               HB1 IJsco                    11.56 PR.
           25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA                     11.05 PR.
     20    10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco                    13.13 PR.
           34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA                     14.14 PR.
     21    69.Tim Mesker                 HB1 YA                       12.62 PR.
           23.Robert van Dalen           HB2 DYWA                     11.64 PR.
     22    15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD                  12.08
           29.Nick Uithoven              HB1 DYWA                     11.67 PR.
     23    28.Mark Rottier               HB2 IJsco                    11.64 PR.
           59.Arjan Stoel                HB2 YA                       11.28
     24    43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene                  13.98
           58.Peter Verkaik              HB2 VHL                geen tijd ingevoerd.
     25    31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB                     10.93 PR.
           60.Jasper Stoel               HA2 YA                       10.93



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                              Uitslag in paren  - 100 meter overigen.                         05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     26     4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD                  12.69
           41.Patrick Goverse            HN1 De Poel                  11.63 PR.
     27    51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD                  13.40 PR.
           67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA                 geen tijd ingevoerd.
     28    17.Tom van Kuik               HSB SSVB                     12.53 PR.
           14.Arina Nederlof             DSB YA                       12.17
     29    13.Anton van Gaalen           HV  IJsco                    13.55 PR.
           55.Kees Bollaart              HV  YA                       12.44
     30    16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB                     12.10
           68.Andr' Kusters              HS  YA                       12.42 PR.
     31    39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel                  11.36
           64.Jan Slagboom               HV  YA                       11.74
     32    32.Corné Lepoeter             HS  SSVB                     10.79 PR.
           66.Anna Verkaik               DN1 YA                       13.21 PR.
     33     8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD                  13.20 PR.
           56.Anja Bollaart              DSB YA                       12.41
     34    49.John Adema                 HVA SSVB                     13.19 PR.
           62.Jos Trompetter             HV  Striene                  12.87 PR.
     35    20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD                  12.67 PR.
         



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                        Uitslag in paren  - 300 meter pupillen/junioren C 1.                  05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     36    50.Colin van Lieshout         HPD SSVB                     40.31 PR.
           22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA                     29.00 PR.
     37    54.Noreen van der Linden      DC2 Striene                  32.86
           30.lené Dingemans             HC2 DYWA                     29.21 PR.
     38    52.Loes Schiphouwer           DPA Striene                  40.08 PR.
           24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA                     38.10 PR.
     39    42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco                    31.71 PR.
           21.Leenart van Eck            HPB DYWA                     31.28 PR.
     40    37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD                  35.63 PR.
           45.Tim Romeijn                HC1 DYWA                     32.43 PR.
     41    57.Teun Sweere                HPA Striene                  34.16 PR.
           47.Joel Verlee                HC1 DYWA                     31.23 PR.
     42    11.Nikita Broere              DPD SSVB                     41.47 PR.
           19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD                  29.57 PR.
     43    33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB                     28.80 PR.
            9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco                    41.96 PR.
     44    35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD                  31.77 PR.
            6.Hedi Dingemans             DC1 YA                       NG.  
     45     3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD                  33.97
           27.Sander de Graaff           HC1 DYWA                     29.60 PR.
     46    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD                  34.04 PR.
            1.Lindsey Otto               DC2 SSVB                     33.65
     47    26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD                  33.45 PR.
           53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene                  30.74 PR.
     48    61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD                  34.05 PR.
           46.Ton Oomen                  HC2 DYWA                     29.60 PR.
     49    63.Richard Bijl               HPA YA                       32.67
           12.Ruud Broere                HPC SSVB                     38.94 PR.
     50     7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD                  36.15 PR.
            2.Milou van den Berg         DPA SSVB                     39.67



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                       Uitslag in paren  - 300 meter junioren B/junioren A 1.                 05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     51    40.Niels Goverse              HB2 De Poel                  27.43
           34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA                     35.10 PR.
     52    43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene                  34.78
           65.Jarno Slagboom             HA2 YA                       26.47
     53    59.Arjan Stoel                HB2 YA                       27.70
           31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB                     26.95 PR.
     54    18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA                     27.97 PR.
           36.Daan Rottier               HB1 IJsco                    28.96 PR.
     55    15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD                  28.24 PR.
           69.Tim Mesker                 HB1 YA                       31.03 PR.
     56     5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco                    35.20 PR.
           23.Robert van Dalen           HB2 DYWA                     27.64 PR.
     57    28.Mark Rottier               HB2 IJsco                    28.90 PR.
           60.Jasper Stoel               HA2 YA                       26.84
     58    58.Peter Verkaik              HB2 VHL                geen tijd ingevoerd.
           29.Nick Uithoven              HB1 DYWA                     28.23 PR.
     59    10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco                    32.00 PR.
           44.Esther Romeijn             DB2 DYWA                     34.40 PR.
     60    38.Floris Gijzen              HB2 SSVB                     VL.  
           25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA                     26.12 PR.



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                             Uitslag in paren  - 300 meter overigen 1.                        05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     61    39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel                  27.31
           68.Andr' Kusters              HS  YA                       30.34 PR.
     62     4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD                  30.32
           66.Anna Verkaik               DN1 YA                       33.24 PR.
     63    67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA                 geen tijd ingevoerd.
           32.Corné Lepoeter             HS  SSVB                     25.36 PR.
     64    17.Tom van Kuik               HSB SSVB                     28.66 PR.
           20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD                  29.80 PR.
     65    49.John Adema                 HVA SSVB                     32.65 PR.
           62.Jos Trompetter             HV  Striene                  31.40 PR.
     66    64.Jan Slagboom               HV  YA                       28.75
           13.Anton van Gaalen           HV  IJsco                    33.85 PR.
     67    55.Kees Bollaart              HV  YA                       30.05
            8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD                  31.89 PR.
     68    14.Arina Nederlof             DSB YA                       30.98
           16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB                     40.72 MV.
     69    51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD                  33.06 PR.
           41.Patrick Goverse            HN1 De Poel                  27.60 PR.
     70  
           56.Anja Bollaart              DSB YA                       29.38



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                        Uitslag in paren  - 300 meter pupillen/junioren C 2.                  05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     71    22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA                     28.55 PR.
           50.Colin van Lieshout         HPD SSVB                     41.39 PR.
     72    30.lené Dingemans             HC2 DYWA                     28.28 PR.
           54.Noreen van der Linden      DC2 Striene                  33.19
     73    24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA                     36.91 PR.
           52.Loes Schiphouwer           DPA Striene                  40.50 PR.
     74    21.Leenart van Eck            HPB DYWA                     30.67 PR.
           42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco                    31.72 PR.
     75    45.Tim Romeijn                HC1 DYWA                     31.58 PR.
           37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD                  36.23 PR.
     76    47.Joel Verlee                HC1 DYWA                     31.71 PR.
           57.Teun Sweere                HPA Striene                  34.07 PR.
     77    19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD                  29.76 PR.
           11.Nikita Broere              DPD SSVB                     41.46 PR.
     78     9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco                    41.95 PR.
           33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB                     28.66 PR.
     79     6.Hedi Dingemans             DC1 YA                       NG.  
           35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD                  31.07 PR.
     80    27.Sander de Graaff           HC1 DYWA                     29.43 PR.
            3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD                  34.16
     81    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD                  33.53 PR.
            1.Lindsey Otto               DC2 SSVB                     33.74
     82    53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene                  29.97 PR.
           26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD                  32.77 PR.
     83    46.Ton Oomen                  HC2 DYWA                     30.05 PR.
           61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD                  34.12 PR.
     84    12.Ruud Broere                HPC SSVB                     38.90 PR.
           63.Richard Bijl               HPA YA                       33.32
     85     2.Milou van den Berg         DPA SSVB                     38.20
            7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD                  35.63 PR.



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                       Uitslag in paren  - 300 meter junioren B/junioren A 2.                 05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     86    34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA                     35.19 PR.
           40.Niels Goverse              HB2 De Poel                  26.66 PR.
     87    65.Jarno Slagboom             HA2 YA                       26.17
           43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene                  35.58
     88    31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB                     26.41 PR.
           59.Arjan Stoel                HB2 YA                       27.32
     89    36.Daan Rottier               HB1 IJsco                    28.74 PR.
           18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA                     27.91 PR.
     90    69.Tim Mesker                 HB1 YA                       30.49 PR.
           15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD                  29.01 PR.
     91    23.Robert van Dalen           HB2 DYWA                     27.59 PR.
            5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco                    35.57 PR.
     92    60.Jasper Stoel               HA2 YA                       26.62
           28.Mark Rottier               HB2 IJsco                    28.72 PR.
     93    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA                     28.21 PR.
           58.Peter Verkaik              HB2 VHL                geen tijd ingevoerd.
     94    44.Esther Romeijn             DB2 DYWA                     34.23 PR.
           10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco                    32.59 PR.
     95    25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA                     26.12 PR.
           38.Floris Gijzen              HB2 SSVB                     29.30 PR.



                                                supersprint trainingswedstrijd Breda                                                
                                             Uitslag in paren  - 300 meter overigen 2.                        05/10/2002
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     96    68.Andr' Kusters              HS  YA                       30.27 PR.
           39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel                  27.15
     97    66.Anna Verkaik               DN1 YA                       32.86 PR.
            4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD                  30.26
     98    32.Corné Lepoeter             HS  SSVB                     25.28 PR.
           67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA                 geen tijd ingevoerd.
     99    20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD                  29.37 PR.
           17.Tom van Kuik               HSB SSVB                     28.59 PR.
    100    62.Jos Trompetter             HV  Striene                  30.79 PR.
           49.John Adema                 HVA SSVB                     32.49 PR.
    101    13.Anton van Gaalen           HV  IJsco                    33.60 PR.
           64.Jan Slagboom               HV  YA                       29.06
    102     8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD                  31.65 PR.
           55.Kees Bollaart              HV  YA                       29.89
    103    16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB                     28.09
           14.Arina Nederlof             DSB YA                       30.35
    104    41.Patrick Goverse            HN1 De Poel                  27.56 PR.
           51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD                  33.05 PR.
    105    56.Anja Bollaart              DSB YA                       29.14