Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                  
                  supersprint trainingswedstrijd Breda                    

05/10/2002                        supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                           Einduitslag  - 100 meter pupillen/junioren C.                                            
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      100 m     100 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    11.Nikita Broere              DPD SSVB     I      13.98    69.900            PR.
     2     2.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      14.50    72.500      00.52
     3    52.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I      14.71    73.550      00.73 PR.
     4     9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I      15.20    76.000      01.22 PR.

   Jongens Pupillen
     1    21.Leenart van Eck            HPB DYWA     O      12.58    62.900            PR.
     2    63.Richard Bijl               HPA YA       I      13.27    66.350      00.69
     3    57.Teun Sweere                HPA Striene  I      13.31    66.550      00.73 PR.
     4    61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD  O      13.51    67.550      00.93 PR.
     5    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      13.60    68.000      01.02 PR.
     6    12.Ruud Broere                HPC SSVB     O      13.89    69.450      01.31 PR.
     7    50.Colin van Lieshout         HPD SSVB     O      14.31    71.550      01.73 PR.

   Meisjes Junioren C
     1    54.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      12.94    64.700            PR.
     2     3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O      13.47    67.350      00.53
     3     1.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      13.52    67.600      00.58
     4     7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  I      14.22    71.100      01.28 PR.
     5    24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA     I      15.96    79.800      03.02 PR.

   Jongens Junioren C
     1    30.lené Dingemans             HC2 DYWA     O      11.53    57.650            PR.
     2    27.Sander de Graaff           HC1 DYWA     O      11.73    58.650      00.20 PR.
     3    22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     O      11.93    59.650      00.40 PR.
     4    33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O      12.12    60.600      00.59 PR.
     5    45.Tim Romeijn                HC1 DYWA     O      12.25    61.250      00.72 PR.
     6    53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      12.33    61.650      00.80 PR.
     7    42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I      12.38    61.900      00.85 PR.
     8    46.Ton Oomen                  HC2 DYWA     I      12.43    62.150      00.90 PR.
     9    19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O      12.57    62.850      01.04 PR.
    10    35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  O      12.73    63.650      01.20 PR.
    11    26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  O      13.44    67.200      01.91 PR.
    12    37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I      13.83    69.150      02.30 PR.

   Meisjes Junioren C
           6.Hedi Dingemans             DC1 YA       I       NG.

   Jongens Junioren C
          47.Joel Verlee                HC1 DYWA     O       NG.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                          Einduitslag  - 100 meter junioren B/junioren A.                                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      100 m     100 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    44.Esther Romeijn             DB2 DYWA     O      13.58    67.900            PR.
     2    43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene  I      13.98    69.900      00.40
     3     5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco    I      14.20    71.000      00.62 PR.

   Jongens Junioren B
     1    40.Niels Goverse              HB2 De Poel  I      11.00    55.000            PR.
     2    59.Arjan Stoel                HB2 YA       O      11.28    56.400      00.28
     3    36.Daan Rottier               HB1 IJsco    I      11.56    57.800      00.56 PR.
     4    23.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O      11.64    58.200      00.64 PR.
          28.Mark Rottier               HB2 IJsco    I      11.64    58.200      00.64 PR.
     6    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O      11.67    58.350      00.67 PR.
     7    38.Floris Gijzen              HB2 SSVB     I      11.85    59.250      00.85 PR.
     8    15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      12.08    60.400      01.08
     9    69.Tim Mesker                 HB1 YA       I      12.62    63.100      01.62 PR.
    10    34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA     O      14.14    70.700      03.14 PR.

   Dames Junioren A
     1    10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    I      13.13    65.650            PR.

   Heren Junioren A
     1    65.Jarno Slagboom             HA2 YA       O      10.75    53.750           
     2    31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     I      10.93    54.650      00.18 PR.
          60.Jasper Stoel               HA2 YA       O      10.93    54.650      00.18
     4    25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA     O      11.05    55.250      00.30 PR.
     5    18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA     O      11.69    58.450      00.94 PR.

   Jongens Junioren B
          58.Peter Verkaik              HB2 VHL         geen tijd ingevoerd.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                                 Einduitslag  - 100 meter overigen.                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      100 m     100 m     achter


   Dames Neo-Senioren
     1    66.Anna Verkaik               DN1 YA       O      13.21    66.050            PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  I      11.36    56.800           
     2    41.Patrick Goverse            HN1 De Poel  O      11.63    58.150      00.27 PR.
     3    16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     I      12.10    60.500      00.74

   Dames Senioren
     1    14.Arina Nederlof             DSB YA       O      12.17    60.850           
     2    56.Anja Bollaart              DSB YA       O      12.41    62.050      00.24
     3     4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD  I      12.69    63.450      00.52
     4     8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  I      13.20    66.000      01.03 PR.

   Heren Senioren
     1    32.Corné Lepoeter             HS  SSVB     I      10.79    53.950            PR.
     2    68.Andr' Kusters              HS  YA       O      12.42    62.100      01.63 PR.
     3    17.Tom van Kuik               HSB SSVB     I      12.53    62.650      01.74 PR.

   Dames Veteranen
     1    51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I      13.40    67.000            PR.

   Heren Veteranen
     1    64.Jan Slagboom               HV  YA       O      11.74    58.700           
     2    55.Kees Bollaart              HV  YA       O      12.44    62.200      00.70
     3    20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  I      12.67    63.350      00.93 PR.
     4    62.Jos Trompetter             HV  Striene  O      12.87    64.350      01.13 PR.
     5    49.John Adema                 HVA SSVB     I      13.19    65.950      01.45 PR.
     6    13.Anton van Gaalen           HV  IJsco    I      13.55    67.750      01.81 PR.

   Heren Senioren
          67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA          geen tijd ingevoerd.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                          Einduitslag  - 300 meter pupillen/junioren C 1.                                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1     2.Milou van den Berg         DPA SSVB     O      39.67    66.116           
     2    52.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I      40.08    66.800      00.41 PR.
     3    11.Nikita Broere              DPD SSVB     I      41.47    69.116      01.80 PR.
     4     9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    O      41.96    69.933      02.29 PR.

   Jongens Pupillen
     1    21.Leenart van Eck            HPB DYWA     O      31.28    52.133            PR.
     2    63.Richard Bijl               HPA YA       I      32.67    54.449      01.39
     3    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      34.04    56.733      02.76 PR.
     4    61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD  I      34.05    56.749      02.77 PR.
     5    57.Teun Sweere                HPA Striene  I      34.16    56.933      02.88 PR.
     6    12.Ruud Broere                HPC SSVB     O      38.94    64.899      07.66 PR.
     7    50.Colin van Lieshout         HPD SSVB     I      40.31    67.183      09.03 PR.

   Meisjes Junioren C
     1    54.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      32.86    54.766           
     2     1.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      33.65    56.083      00.79
     3     3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  I      33.97    56.616      01.11
     4     7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  I      36.15    60.249      03.29 PR.
     5    24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA     O      38.10    63.499      05.24 PR.

   Jongens Junioren C
     1    33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     I      28.80    48.000            PR.
     2    22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     O      29.00    48.333      00.20 PR.
     3    30.lené Dingemans             HC2 DYWA     O      29.21    48.683      00.41 PR.
     4    19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O      29.57    49.283      00.77 PR.
     5    27.Sander de Graaff           HC1 DYWA     O      29.60    49.333      00.80 PR.
          46.Ton Oomen                  HC2 DYWA     O      29.60    49.333      00.80 PR.
     7    53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  O      30.74    51.233      01.94 PR.
     8    47.Joel Verlee                HC1 DYWA     O      31.23    52.049      02.43 PR.
     9    42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I      31.71    52.849      02.91 PR.
    10    35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I      31.77    52.949      02.97 PR.
    11    45.Tim Romeijn                HC1 DYWA     O      32.43    54.049      03.63 PR.
    12    26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  I      33.45    55.749      04.65 PR.
    13    37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I      35.63    59.383      06.83 PR.

   Meisjes Junioren C
           6.Hedi Dingemans             DC1 YA       O       NG.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                         Einduitslag  - 300 meter junioren B/junioren A 1.                                          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    44.Esther Romeijn             DB2 DYWA     O      34.40    57.333            PR.
     2    43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene  I      34.78    57.966      00.38
     3     5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco    I      35.20    58.666      00.80 PR.

   Jongens Junioren B
     1    40.Niels Goverse              HB2 De Poel  I      27.43    45.716           
     2    23.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O      27.64    46.066      00.21 PR.
     3    59.Arjan Stoel                HB2 YA       I      27.70    46.166      00.27
     4    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O      28.23    47.050      00.80 PR.
     5    15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      28.24    47.066      00.81 PR.
     6    28.Mark Rottier               HB2 IJsco    I      28.90    48.166      01.47 PR.
     7    36.Daan Rottier               HB1 IJsco    O      28.96    48.266      01.53 PR.
     8    69.Tim Mesker                 HB1 YA       O      31.03    51.716      03.60 PR.
     9    34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA     O      35.10    58.499      07.67 PR.

   Dames Junioren A
     1    10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    I      32.00    53.333            PR.

   Heren Junioren A
     1    25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA     O      26.12    43.533            PR.
     2    65.Jarno Slagboom             HA2 YA       O      26.47    44.116      00.35
     3    60.Jasper Stoel               HA2 YA       O      26.84    44.733      00.72
     4    31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     O      26.95    44.916      00.83 PR.
     5    18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA     I      27.97    46.616      01.85 PR.

   Jongens Junioren B
          38.Floris Gijzen              HB2 SSVB     I       VAL.
          58.Peter Verkaik              HB2 VHL         geen tijd ingevoerd.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                                Einduitslag  - 300 meter overigen 1.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Dames Neo-Senioren
     1    66.Anna Verkaik               DN1 YA       O      33.24    55.399            PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  I      27.31    45.516           
     2    41.Patrick Goverse            HN1 De Poel  O      27.60    46.000      00.29 PR.
     3    16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     O      40.72    67.866      13.41 MV.

   Dames Senioren
     1    56.Anja Bollaart              DSB YA       O      29.38    48.966           
     2     4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD  I      30.32    50.533      00.94
     3    14.Arina Nederlof             DSB YA       I      30.98    51.633      01.60
     4     8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  O      31.89    53.149      02.51 PR.

   Heren Senioren
     1    32.Corné Lepoeter             HS  SSVB     O      25.36    42.266            PR.
     2    17.Tom van Kuik               HSB SSVB     I      28.66    47.766      03.30 PR.
     3    68.Andr' Kusters              HS  YA       O      30.34    50.566      04.98 PR.

   Dames Veteranen
     1    51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I      33.06    55.099            PR.

   Heren Veteranen
     1    64.Jan Slagboom               HV  YA       I      28.75    47.916           
     2    20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  O      29.80    49.666      01.05 PR.
     3    55.Kees Bollaart              HV  YA       I      30.05    50.083      01.30
     4    62.Jos Trompetter             HV  Striene  O      31.40    52.333      02.65 PR.
     5    49.John Adema                 HVA SSVB     I      32.65    54.416      03.90 PR.
     6    13.Anton van Gaalen           HV  IJsco    O      33.85    56.416      05.10 PR.

   Heren Senioren
          67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA          geen tijd ingevoerd.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                          Einduitslag  - 300 meter pupillen/junioren C 2.                                           
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1     2.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      38.20    63.666           
     2    52.Loes Schiphouwer           DPA Striene  O      40.50    67.500      02.30 PR.
     3    11.Nikita Broere              DPD SSVB     O      41.46    69.100      03.26 PR.
     4     9.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I      41.95    69.916      03.75 PR.

   Jongens Pupillen
     1    21.Leenart van Eck            HPB DYWA     I      30.67    51.116            PR.
     2    63.Richard Bijl               HPA YA       O      33.32    55.533      02.65
     3    48.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      33.53    55.883      02.86 PR.
     4    57.Teun Sweere                HPA Striene  O      34.07    56.783      03.40 PR.
     5    61.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD  O      34.12    56.866      03.45 PR.
     6    12.Ruud Broere                HPC SSVB     I      38.90    64.833      08.23 PR.
     7    50.Colin van Lieshout         HPD SSVB     O      41.39    68.983      10.72 PR.

   Meisjes Junioren C
     1    54.Noreen van der Linden      DC2 Striene  O      33.19    55.316           
     2     1.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      33.74    56.233      00.55
     3     3.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O      34.16    56.933      00.97
     4     7.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  O      35.63    59.383      02.44 PR.
     5    24.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA     I      36.91    61.516      03.72 PR.

   Jongens Junioren C
     1    30.lené Dingemans             HC2 DYWA     I      28.28    47.133            PR.
     2    22.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     I      28.55    47.583      00.27 PR.
     3    33.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O      28.66    47.766      00.38 PR.
     4    27.Sander de Graaff           HC1 DYWA     I      29.43    49.050      01.15 PR.
     5    19.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  I      29.76    49.599      01.48 PR.
     6    53.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      29.97    49.949      01.69 PR.
     7    46.Ton Oomen                  HC2 DYWA     I      30.05    50.083      01.77 PR.
     8    35.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  O      31.07    51.783      02.79 PR.
     9    45.Tim Romeijn                HC1 DYWA     I      31.58    52.633      03.30 PR.
    10    47.Joel Verlee                HC1 DYWA     I      31.71    52.849      03.43 PR.
    11    42.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    O      31.72    52.866      03.44 PR.
    12    26.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  O      32.77    54.616      04.49 PR.
    13    37.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  O      36.23    60.383      07.95 PR.

   Meisjes Junioren C
           6.Hedi Dingemans             DC1 YA       I       NG.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                         Einduitslag  - 300 meter junioren B/junioren A 2.                                          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    44.Esther Romeijn             DB2 DYWA     I      34.23    57.049            PR.
     2     5.Martha van Gaalen          DB1 IJsco    O      35.57    59.283      01.34 PR.
     3    43.Michelle de Ruijter        DB1 Striene  O      35.58    59.299      01.35

   Jongens Junioren B
     1    40.Niels Goverse              HB2 De Poel  O      26.66    44.433            PR.
     2    59.Arjan Stoel                HB2 YA       O      27.32    45.533      00.66
     3    23.Robert van Dalen           HB2 DYWA     I      27.59    45.983      00.93 PR.
     4    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA     I      28.21    47.016      01.55 PR.
     5    28.Mark Rottier               HB2 IJsco    O      28.72    47.866      02.06 PR.
     6    36.Daan Rottier               HB1 IJsco    I      28.74    47.900      02.08 PR.
     7    15.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  O      29.01    48.350      02.35 PR.
     8    38.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O      29.30    48.833      02.64 PR.
     9    69.Tim Mesker                 HB1 YA       I      30.49    50.816      03.83 PR.
    10    34.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA     I      35.19    58.649      08.53 PR.

   Dames Junioren A
     1    10.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    O      32.59    54.316            PR.

   Heren Junioren A
     1    25.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA     I      26.12    43.533            PR.
     2    65.Jarno Slagboom             HA2 YA       I      26.17    43.616      00.05
     3    31.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     I      26.41    44.016      00.29 PR.
     4    60.Jasper Stoel               HA2 YA       I      26.62    44.366      00.50
     5    18.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA     O      27.91    46.516      01.79 PR.

   Jongens Junioren B
          58.Peter Verkaik              HB2 VHL         geen tijd ingevoerd.



05/10/2002                                      supersprint trainingswedstrijd Breda                                      
                                                Einduitslag  - 300 meter overigen 2.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Dames Neo-Senioren
     1    66.Anna Verkaik               DN1 YA       I      32.86    54.766            PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    39.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O      27.15    45.250           
     2    41.Patrick Goverse            HN1 De Poel  I      27.56    45.933      00.41 PR.
     3    16.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     I      28.09    46.816      00.94

   Dames Senioren
     1    56.Anja Bollaart              DSB YA       I      29.14    48.566           
     2     4.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD  O      30.26    50.433      01.12
     3    14.Arina Nederlof             DSB YA       O      30.35    50.583      01.21
     4     8.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  I      31.65    52.749      02.51 PR.

   Heren Senioren
     1    32.Corné Lepoeter             HS  SSVB     I      25.28    42.133            PR.
     2    17.Tom van Kuik               HSB SSVB     O      28.59    47.650      03.31 PR.
     3    68.Andr' Kusters              HS  YA       I      30.27    50.449      04.99 PR.

   Dames Veteranen
     1    51.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  O      33.05    55.083            PR.

   Heren Veteranen
     1    64.Jan Slagboom               HV  YA       O      29.06    48.433           
     2    20.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  I      29.37    48.950      00.31 PR.
     3    55.Kees Bollaart              HV  YA       O      29.89    49.816      00.83
     4    62.Jos Trompetter             HV  Striene  I      30.79    51.316      01.73 PR.
     5    49.John Adema                 HVA SSVB     O      32.49    54.149      03.43 PR.
     6    13.Anton van Gaalen           HV  IJsco    I      33.60    55.999      04.54 PR.

   Heren Senioren
          67.Henk-Jan Imhoff            HS  YA          geen tijd ingevoerd.