Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
               Trainingswedstrijd klasse 4/5/6/ en Jun.C/Pup               

DEELNEMERSLIJST Trainingswedstrijd klasse 4/5/6/ en Jun.C/Pup       09/11/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
    13   BR02067  Anne-Carine Abeelen         0    DPB DYWA       1
    22   BR09019  Kristy van Lieshout         0    DPB SSVB       1
    44   BR02015  Joske van Breugel           0    DPA DYWA       1
    45   BR02066  Dominique van der Stelt     0    DPB DYWA       1
    48   BR02021  Jose Dingemans              0    DPA DYWA       1
    49   BR02027  Rebecca de Graaff           3    DPA DYWA       1
    59   BR09003  Nikita Broere               0    DPD SSVB       1
    70   BR04034  Loes Schiphouwer            0    DPA Striene    1
    87   BR03016  Maaike van Wanrooy          0    DPB IJsco      1
    94   BR04010  Anouk Fase                  0    DPC Striene    1
   103   BR05017  Milou van den Berg          0    DPA SSVB       1
    17   BR05051  Patrick van Ginneken        0    HPA BLLNGRD    1
    21   BR09013  Colin van Lieshout          0    HPD SSVB       1
    23   BR09017  Tomas van de Borst          0    HPB SSVB       1
    30   BR02023  Leenart van Eck             3    HPB DYWA       1
    50   BR02055  Jurgen van Velden           0    HPB DYWA       1
    54   BR02129  Aron Romeijn                0    HPC DYWA       1
    55   BR02130  Ruben Romeijn               0    HPD DYWA       1
    58   BR09004  Ruud Broere                 0    HPC SSVB       1
    60   BR07188  Richard Bijl                0    HPA YA         1
    76   BR04032  Martijn ten Kley            4    HPB Striene    1
    83   BR05054  Wouter Mesker               0    HPA BLLNGRD    1
   118   BR04037  Derk ten Kley               0    HPD Striene    1
   127   BR06125  Niels Mesu                  0    HPC De Poel    1
   128   BR04028  Teun Sweere                 0    HPA Striene    1
   140   BR04036  Nick Eversdijk              0    HPB Striene    1
   144   BR06009  Joerec Cijsouw              0    HPC De Poel    1
     1   BR05007  Elsemieke Nuijten           2    DC1 BLLNGRD    3
     3   BR05052  Yentl Goossens              0    DC2 BLLNGRD    2
     5   BR05030  Lindsey Otto                3    DC2 SSVB       3
     6   BR09008  Marlies Gijzen              2    DC1 SSVB       3
    10   BR03010  Elvira Booman               7    DC2 IJsco      2
    57   BR02056  Dominique van Veldhoven     0    DC1 DYWA       2
    69   BR04031  Noreen van der Linden       3    DC2 Striene    3
    95   BR07191  Hedi Dingemans              0    DC1 YA         2
    96   BR07218  Ester Huyzer                0    DC1 YA         2
   105   BR07047  Esther van Es               7    DC2 YA         2
   107   BR06004  Diana de Bad                3    DC1 De Poel    3
   137   BR02051  Leonie van Tuyl             3    DC2 DYWA       3
     2   BR07065  Timmy Scheepbouwer          0    HC1 YA         2
    19   BR05038  Sander Helmonds             4    HC2 BLLNGRD    3
    28   BR05021  Jop Hage                    4    HC2 BLLNGRD    3
    29   BR02022  Pieter Jan van Eck          2    HC1 DYWA       4
    31   BR02026  Sander de Graaff            3    HC1 DYWA       4
    32   BR02014  Bastijn van Breugel         3    HC2 DYWA       4
    40   BR02046  Tim Romeijn                 4    HC1 DYWA       3
    41   BR05055  Thijmen van Nijnanten       0    HC2 BLLNGRD    3
    51   BR02020  lené Dingemans              0    HC2 DYWA       4
    52   BR02058  Joel Verlee                 3    HC1 DYWA       2
    61   BR04030  Martijn Schiphouwer         2    HC2 Striene    4
    72   BR05044  Arie Blom                   1    HC2 BLLNGRD    4
    73   BR04042  Bram Broeken                0    HC2 Striene    3
    78   BR07045  Robin Chaigneau             3    HC1 YA         4
    81   BR09010  Matthijs van Gink           1    HC2 SSVB       4
    86   BR03005  Bart van Wanrooy            3    HC2 IJsco      4
   104   BR07148  Marco Lagendijk             3    HC2 YA         4
   109   BR06001  Frans Aben                  0    HC1 De Poel    3
   116   BR04011  Gert Oostenrijk             4    HC2 Striene    3
   117   BR04029  Kevin Kuitems               0    HC1 Striene    2
   122   BR07227  P. de Munck                 0    HC1 YA         2                  
   126   BR06048  Erwin Mesu                  0    HC1 De Poel    3
   129   BR07206  Stefan Chaigneau            0    HC1 YA         2
   143   BR07229  Bart Sluimer                0    HC2 YA         2
    14   BR05033  Lieve de Roon               4    DB2 SSVB       3
    27   BR02045  Esther Romeijn              0    DB2 DYWA       3
    75   BR03009  Martha van Gaalen           4    DB1 IJsco      3
    25   BR03001  Mark Rottier                4    HB2 IJsco      4
    38   BR02042  Renaldo Nieuwkoop           6    HB2 DYWA       3
    46   BR09009  Floris Gijzen               4    HB2 SSVB       4
    53   BR02029  William Groenenberg         4    HB1 DYWA       3
   110   BR06002  Sjaak Aben                  5    HB1 De Poel    4
   125   BR06047  Robbie Mesu                 4    HB1 De Poel    4
   138   BR04005  Arjan van Hoof              5    HB2 Striene    4
    99   BR06091  Lauke Wisse                 5    HA2 De Poel    4
     7   BR05032  Brechtje de Roon            4    DN1 SSVB       4
    77   BR07036  Anna Verkaik                4    DN1 YA         4
    91   BR04008  Eline van Dam               4    DN1 Striene    4
   101   BR07175  Berdy Kars                  4    DN2 YA         4
     4   BR06003  Margreet Baakman            5    DS  De Poel    4
     8   BR05001  Virginie Bastiaansen        5    DSB SSVB       3
   112   BR05043  Ethel Pennings-Graat        5    DSA BLLNGRD    4
    62   BR06086  Mark van der Weijden        5    HS  De Poel    4
    63   BR06012  Jan Willem Doornheim        5    HS  De Poel    4
    64   BR06069  Jacco van Tilburg           5    HSA De Poel    4
    65   BR06078  Martin van der Veer         6    HSA De Poel    3
    66   BR06077  Martin van der Veer         4    HSA De Poel    4
    67   BR05046  Johan Kranenburg            5    HSA BLLNGRD    4
    74   BR07153  Andre Lodder                4    HSB YA         4
    88   BR06065  Rinus van Stee              5    HSA De Poel    4
   111   BR05042  Pieter Pennings             5    HSA BLLNGRD    4
   130   BR09005  John van de Corput          0    HSB SSVB       4
   131   BR05020  Tom van Kuik                4    HSB SSVB       4
   141   BR07210  A van Driel                 0    HS  YA         4
   148   BR09012  Corné Lepoeter              0    HS  SSVB       3
    16   BR06034  Jan Kattestaart             4    HV  De Poel    4
    24   BR02047  Wout Romeijn                4    HVA DYWA       4
    56   BR02028  Wout de Graaff              4    HVB DYWA       3
    71   BR07189  Kees Bollaart               0    HV  YA         3
    79   BR03008  Anton van Gaalen            5    HV  IJsco      4
    80   BR05022  Koos Polak                  5    HVA BLLNGRD    4
   100   BR06090  Anton Wisse                 5    HV  De Poel    4
   106   BR07110  Cees Verkaik                6    HV  YA         3
   108   BR05039  Hans Gijsen                 5    HVA BLLNGRD    4
   120   BR04044  Peter Baselier              0    HVB Striene    3
   121   BR05016  John Adema                  6    HVA SSVB       3
   145   BR06062  Martien Schetters           6    HV  De Poel    3
   146   BR01001  Pieter den Dunnen           4    HVB Lagezwa    4

   Combinatie 1 = 100 m/300 m
   Combinatie 2 = 500 m/500 m
   Combinatie 3 = 500 m/1000 m
   Combinatie 4 = 500 m/1500 m

   Afmelden tot 1.00 uur vˇˇr de wedstrijd op nr. 076 - 5723014
   Vermelden: Wedstrijddatum, Naam en BR-nummer.