Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
DEELNEMERSLIJST trainingswedstrijd klasse 1,2,3 en 7                10/11/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
    20   BR05044  Arie Blom                   1    HC2 BLLNGRD    2
    21   BR09010  Matthijs van Gink           1    HC2 SSVB       2
    22   BR04030  Martijn Schiphouwer         2    HC2 Striene    2
    25   BR02026  Sander de Graaff            1    HC1 DYWA       2
    26   BR02014  Bastijn van Breugel         3    HC2 DYWA       2
    33   BR03005  Bart van Wanrooy            3    HC2 IJsco      2
    39   BR05055  Thijmen van Nijnanten       4    HC2 BLLNGRD    1
    47   BR02058  Joel Verlee                 3    HC1 DYWA       2
    50   BR07045  Robin Chaigneau             2    HC1 YA         2
    51   BR07065  Timmy Scheepbouwer          5    HC1 YA         2
    16   BR04004  Michelle de Ruijter         3    DB1 Striene    3
     1   BR05037  Maarten Helmonds            1    HB2 BLLNGRD    3
     5   BR02053  Nick Uithoven               2    HB1 DYWA       3
     6   BR03002  Daan Rottier                2    HB1 IJsco      3
    10   BR06088  Jacob Wijnstra              4    HB1 De Poel    2
    32   BR07118  Tim Mesker                  2    HB1 YA         2
    37   BR07135  Arjan Stoel                 2    HB2 YA         3
    52   BR03001  Mark Rottier                2    HB2 IJsco      3
    53   DH35290  Huub van der Wart           0    HB2 YVZ        3
    54   DH42899  Boris Hoppzak               0    HB2 HVHW       3
    13   BR06076  Marianne Treur              1    DA2 De Poel    3
    58   GL90129  Maaike Head                 1    DA2 SVGELEE    3
     9   BR09007  Jeroen Gijzen               1    HA2 SSVB       3
    28   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         3
    30   BR07105  Jasper Stoel                1    HA2 YA         3
    31   BR07060  Robbert Robbemond           2    HA2 YA         3
    44   DH44060  Benny Jongejan              0    HA1 MLVT       3
    45   DH22085  Wouter Borst                0    HA1 ZTWD       3
     3   BR05019  Jeroen Hoevenaars           1    HN1 SSVB       3
     7   BR06029  Maarten Jr. Janse           2    HN2 De Poel    3
     8   BR06018  Patrick Goverse             1    HN1 De Poel    3
    17   EV03043  Vincent Degens              2    HN2 YCE        3
    49   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         3
    55   EV01453  Stevan Aldershof            1    HN2 VYC        3
    12   BR05027  Climmy van der Burg         1    DS  BLLNGRD    1
    27   BR07195  Arina Nederlof              2    DSB YA         3
     4   BR05028  André van Staalduinen       3    HSB BLLNGRD    2
    11   BR02035  Koen Lankhaar               2    HS  DYWA       3
    14   BR06026  Hubrecht Janse              1    HS  De Poel    3
    23   BR06115  Leon van der Wielen         2    HSA De Poel    3
    24   BR09012  Corné Lepoeter              1   HS  SSVB       3
    34   BR03018  Reinout Visser              7    HS  IJsco      1
    35   BR03019  Bob Rasenberg               7    HSB IJsco      1
    38   BR09005  John van de Corput          7    HSB SSVB       1
    40   BR06069  Jacco van Tilburg           5    HSA De Poel    1
    41   BR06110  Richard Kroon               1    HSB De Poel    3
    42   BR09016  Jurgen Stoutjesdijk         2    HSA SSVB       3
    43   BR07192  Jeroen de Heer              5    HS  YA         2
    46   BR04027  Erwin Snijders              3    HS  Striene    2
    48   BR07163  Henk-Jan Imhoff             2    HS  YA         3
    56   EV02971  René Brandhorst             1    HS  SSVB       3
    57   EV00541  Ton Pulles                  1    HS  WVDBERK    3
    15   BR05035  Noor van der Ster           2    DVA BLLNGRD    3
     2   BR05026  Peter Pelsma                3    HVA BLLNGRD    2
    18   BR05036  Pieter Elzinga              3    HVA BLLNGRD    2
    19   BR04012  Anton van Leest             3    HVA Striene    2
    29   BR07199  Jan Slagboom                5    HV  YA         2
    36   BR04033  Twan den Braber             2    HVA Striene    3

Combinatie 1	500m - 500m
Combinatie 2	500m - 1500m
Combinatie 3 	500m - 3000m

Aanvang wedstrijd 19.00 uur.

Afmelden: tel.nr. 076-572 30 14 
Vermeld duidelijk je naam, wedstrijdnr. en de datum van de wedstrijd!