Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                     trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                     

DEELNEMERSLIJST trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                   16/11/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
    44   BR04004  Michelle de Ruijter         3    DB1 Striene    1
    60   NY00089  Marieke van der Graaff      0    DB1 N.S.V.     1
    62   BR05033  Lieve de Roon               3    DB2 SSVB       1
    73   BR02045  Esther Romeijn              3    DB2 DYWA       1
    12   BR02018  Robert van Dalen            1    HB2 DYWA       1
    13   BR05037  Maarten Helmonds            1    HB2 BLLNGRD    1
    14   BR06017  Niels Goverse               1    HB2 De Poel    1
    29   BR02053  Nick Uithoven               2    HB1 DYWA       1
    30   BR03001  Mark Rottier                2    HB2 IJsco      1
    31   BR03002  Daan Rottier                2    HB1 IJsco      1
    32   BR07118  Tim Mesker                  2    HB1 YA         1
    33   BR07135  Arjan Stoel                 2    HB2 YA         1
    46   BR04023  Hein Oostenrijk             3    HB2 Striene    1
    47   BR07035  Peter Verkaik               3    HB2 YA         1
    48   BR07120  Stephan Wijland             3    HB2 YA         1
    65   BR07244  Hans de Vos                 0    HB2 YA         1
     1   BR06076  Marianne Treur              1    DA2 De Poel    1
     2   BR07062  Gerola Eijkelenboom         1    DA2 YA         1
    21   BR07197  Carolien van der Plas       0    DA1 YA         1
    61   BR03006  Annemarie van Kerkhof       3    DA2 IJsco      1
     7   BR02011  Willem Blom                 1    HA2 DYWA       1
     8   BR02040  Dinant Nieuwkoop            2    HA1 DYWA       1
     9   BR02041  Gijsbert Nieuwkoop          1    HA2 DYWA       1
    10   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         1
    11   BR09007  Jeroen Gijzen               1    HA2 SSVB       1
    20   BR07105  Jasper Stoel                1    HA2 YA         1
    42   BR07060  Robbert Robbemond           2    HA2 YA         1
    64   BR07081  Arjan Veenje                0    HA1 YA         1
    72   BR07223  Edgar Maat                  0    HA1 YA         1
     3   BR02016  Hanneke van Breugel         2    DN2 DYWA       1
    22   BR05002  Carla Op de Beek            2    DN2 BLLNGRD    1
    23   BR05041  Ingrid van Doesburg         2    DN1 SSVB       1
    63   BR05032  Brechtje de Roon            3    DN1 SSVB       1
    76   BR07249  Wilma Bouter                0    DN1 YA         1
    15   BR05019  Jeroen Hoevenaars           2    HN1 SSVB       1
    16   BR06018  Patrick Goverse             1    HN1 De Poel    1
    17   BR06029  Maarten Jr. Janse           2    HN2 De Poel    1
    34   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         1
    49   BR03007  Ruben Rijken                3    HN1 IJsco      1
     4   BR05027  Climmy van der Burg         1    DS  BLLNGRD    1
     5   BR07190  Anja Bollaart               1    DSB YA         1
    24   BR05004  Lian van Kuijk              2    DSB BLLNGRD    1
    25   BR05014  Beike Biemans               2    DS  SSVB       1
    26   BR07195  Arina Nederlof              2    DSB YA         1
    27   BR07198  Nicoline Prins              0    DS  YA         1
    45   BR05062  Wendie Op de Beek           3    DS  BLLNGRD    1
    18   BR09012  Corné Lepoeter              1    HS  SSVB       1
    35   BR06115  Leon van der Wielen         2    HSA De Poel    1
    36   BR07068  Arco Meerkerk               2    HS  YA         1
    37   BR07165  Juri van Tuijl              3    HS  YA         1
    38   BR09016  Jurgen Stoutjesdijk         2    HSA SSVB       1
    50   BR02037  Matthijs Maas               3    HS  DYWA       1
    51   BR04027  Erwin Snijders              3    HS  Striene    1
    52   BR05028  André van Staalduinen       3    HSB BLLNGRD    1
    53   BR05046  Johan Kranenburg            3    HSA BLLNGRD    1
    54   BR06109  Martin Boogaard             3    HSA De Poel    1
    55   BR07159  Erik de Heer                3    HS  YA         1
    56   BR09015  Eric de Ruyter              0    HSB SSVB       1
    66   BR05020  Tom van Kuik                0    HSB SSVB       1
    67   BR06065  Rinus van Stee              0    HSA De Poel    1
    68   BR07192  Jeroen de Heer              0    HS  YA         1
     6   BR05035  Noor van der Ster           2    DVA BLLNGRD    1
    28   BR06108  Dimphy Romme                2    DVB De Poel    1
    19   BR02019  Aart van Dalen              2    HVA DYWA       1
    39   BR02017  Jan van Breugel             2    HVA DYWA       1
    40   BR04033  Twan den Braber             2    HVA Striene    1
    41   BR07199  Jan Slagboom                0    HV  YA         1
    43   BR04012  Anton van Leest             3    HVA Striene    1
    57   BR05026  Peter Pelsma                3    HVA BLLNGRD    1
    58   BR05036  Pieter Elzinga              3    HVA BLLNGRD    1
    59   BR09006  Jan van Doesburg            3    HVC SSVB       1
    69   BR02028  Wout de Graaff              0    HVB DYWA       1
    70   BR02047  Wout Romeijn                0    HVA DYWA       1
    71   BR06028  Leo Janse                   3    HV  De Poel    1
    74   BR07245  Rinus van Gemert            3    HVB YA         1
    75   BR07189  Kees Bollaart               3    HV  YA         1

Alle rijders rijden de combinatie 500m en 1500m.
Aanvang wedstrijd: 18:30 uur. Afmelden tot uiterlijk 1 uur voor aanvang
van de wedstrijd via het antwoordapparaat: 076 5723014. Vermeld duidelijk
de wedstrijddatum, je naam en je wedstrijdnummer.