Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                     trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                     

16/11/2002                                       trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                                        
                                                  Einduitslag  - 500 meter dames.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    44.Michelle de Ruijter        DB1 Striene  I      51.67    51.670           
     2    62.Lieve de Roon              DB2 SSVB     O      51.92    51.920      00.25 PR.

   Dames Junioren A
     1     2.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       I      46.97    46.970            PR.
     2    21.Carolien van der Plas      DA1 YA       I      48.52    48.520      01.55 PR.
     3     1.Marianne Treur             DA2 De Poel  I      49.32    49.320      02.35
     4    61.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    O      49.33    49.330      02.36 PR.

   Dames Neo-Senioren
     1    76.Wilma Bouter               DN1 YA       I      46.66    46.660           
     2     3.Hanneke van Breugel        DN2 DYWA     I      46.87    46.870      00.21 PR.
     3    22.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  O      47.48    47.480      00.82 PR.
     4    23.Ingrid van Doesburg        DN1 SSVB     O      48.04    48.040      01.38
     5    63.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     O      50.98    50.980      04.32 PR.

   Dames Senioren
     1     5.Anja Bollaart              DSB YA       O      43.12    43.120           
     2    26.Arina Nederlof             DSB YA       I      46.93    46.930      03.81
     3    25.Beike Biemans              DS  SSVB     O      46.96    46.960      03.84 PR.
     4    24.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  O      47.71    47.710      04.59 PR.
     5    45.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD  I      52.40    52.400      09.28 PR.

   Dames Veteranen
     1     6.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I      48.14    48.140            PR.
     2    28.Dimphy Romme               DVB De Poel  I      48.60    48.600      00.46

   Meisjes Junioren B
          60.Marieke van der Graaff     DB1 N.S.V.      geen tijd ingevoerd.

   Dames Senioren
          27.Nicoline Prins             DS  YA       O       NG.



16/11/2002                                       trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                                        
                                                  Einduitslag  - 500 meter heren.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    14.Niels Goverse              HB2 De Poel  I      40.99    40.990           
     2    12.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O      42.11    42.110      01.12 PR.
     3    13.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      43.76    43.760      02.77
          33.Arjan Stoel                HB2 YA       I      43.76    43.760      02.77 PR.
     5    47.Peter Verkaik              HB2 YA       O      43.87    43.870      02.88 PR.
     6    48.Stephan Wijland            HB2 YA       O      43.99    43.990      03.00 PR.
     7    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O      44.05    44.050      03.06
     8    31.Daan Rottier               HB1 IJsco    I      44.77    44.770      03.78 PR.
     9    32.Tim Mesker                 HB1 YA       O      46.38    46.380      05.39

   Heren Junioren A
     1     9.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA     I      40.57    40.570            PR.
     2     7.Willem Blom                HA2 DYWA     O      40.92    40.920      00.35 PR.
     3    20.Jasper Stoel               HA2 YA       I      40.95    40.950      00.38 PR.
     4    10.Jarno Slagboom             HA2 YA       I      41.10    41.100      00.53 PR.
     5    42.Robbert Robbemond          HA2 YA       I      41.67    41.670      01.10 PR.
     6     8.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA     I      42.72    42.720      02.15
     7    72.Edgar Maat                 HA1 YA       I      42.93    42.930      02.36 PR.
     8    64.Arjan Veenje               HA1 YA       I      45.88    45.880      05.31 PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    77.Stevan Aldershof           HN2 VYC      O      39.44    39.440           
     2    34.Arie Prins                 HN1 YA       I      41.94    41.940      02.50 PR.
     3    16.Patrick Goverse            HN1 De Poel  O      42.28    42.280      02.84
     4    17.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O      42.33    42.330      02.89
     5    49.Ruben Rijken               HN1 IJsco    I      44.27    44.270      04.83
     6    15.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     O    1.12.40    72.400      32.96 MV.

   Heren Senioren
     1    18.Corné Lepoeter             HS  SSVB     O      39.34    39.340           
     2    56.Eric de Ruyter             HSB SSVB     O      41.53    41.530      02.19 PR.
     3    38.Jurgen Stoutjesdijk        HSA SSVB     O      42.21    42.210      02.87 PR.
     4    52.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD  O      42.57    42.570      03.23
     5    54.Martin Boogaard            HSA De Poel  O      42.65    42.650      03.31 PR.
     6    36.Arco Meerkerk              HS  YA       O      43.15    43.150      03.81 PR.
     7    46.Marc de Vrieze             HS  De Poel  O      43.36    43.360      04.02
     8    50.Matthijs Maas              HS  DYWA     I      43.72    43.720      04.38 PR.
     9    66.Tom van Kuik               HSB SSVB     I      44.40    44.400      05.06 PR.
    10    55.Erik de Heer               HS  YA       I      45.05    45.050      05.71
    11    53.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  I      45.85    45.850      06.51
    12    68.Jeroen de Heer             HS  YA       I      47.11    47.110      07.77
    13    51.Erwin Snijders             HS  Striene  O      47.90    47.900      08.56

   Heren Veteranen
     1    41.Jan Slagboom               HV  YA       I      43.84    43.840           
     2    19.Aart van Dalen             HVA DYWA     O      43.90    43.900      00.06 PR.
     3    40.Twan den Braber            HVA Striene  O      44.81    44.810      00.97
     4    57.Peter Pelsma               HVA BLLNGRD  I      44.85    44.850      01.01 PR.
     5    39.Jan van Breugel            HVA DYWA     I      44.90    44.900      01.06 PR.
     6    71.Leo Janse                  HV  De Poel  O      45.37    45.370      01.53 PR.
     7    75.Kees Bollaart              HV  YA       I      45.56    45.560      01.72
     8    58.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  O      45.86    45.860      02.02
     9    74.Rinus van Gemert           HVB YA       O      46.11    46.110      02.27 PR.
    10    59.Jan van Doesburg           HVC SSVB     I      47.19    47.190      03.35

   Heren Junioren A
          11.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     I       VAL.



16/11/2002                                       trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                                        
                                                  Einduitslag  - 1500 meter dames.                                                  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    44.Michelle de Ruijter        DB1 Striene  O    2.43.01    54.336           
     2    62.Lieve de Roon              DB2 SSVB     O    2.48.80    56.266      05.79 PR.

   Dames Junioren A
     1     2.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       I    2.25.15    48.383            PR.
     2     1.Marianne Treur             DA2 De Poel  I    2.30.84    50.280      05.69
     3    61.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    I    2.35.39    51.796      10.24 PR.
     4    21.Carolien van der Plas      DA1 YA       I    2.39.26    53.086      14.11 PR.

   Dames Neo-Senioren
     1     3.Hanneke van Breugel        DN2 DYWA     O    2.23.50    47.833            PR.
     2    23.Ingrid van Doesburg        DN1 SSVB     O    2.32.02    50.673      08.52
     3    76.Wilma Bouter               DN1 YA       O    2.33.29    51.096      09.79
     4    63.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     O    2.40.35    53.450      16.85 PR.

   Dames Senioren
     1     5.Anja Bollaart              DSB YA       O    2.15.18    45.060           
     2    24.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  I    2.25.15    48.383      09.97 PR.
     3    26.Arina Nederlof             DSB YA       I    2.25.92    48.640      10.74 PR.
     4    25.Beike Biemans              DS  SSVB     O    2.31.28    50.426      16.10
     5    45.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD  I    2.37.39    52.463      22.21 PR.
     6    27.Nicoline Prins             DS  YA       O    2.41.07    53.690      25.89 PR.

   Dames Veteranen
     1    28.Dimphy Romme               DVB De Poel  I    2.27.84    49.280            PR.
     2     6.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I    2.28.83    49.610      00.99

   Meisjes Junioren B
          60.Marieke van der Graaff     DB1 N.S.V.      geen tijd ingevoerd.

   Dames Neo-Senioren
          22.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  O       VAL.



16/11/2002                                       trainingswedstrijd klasse 1 t/m 3                                        
                                                  Einduitslag  - 1500 meter heren.                                                  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    12.Robert van Dalen           HB2 DYWA     I    2.05.35    41.783            PR.
     2    14.Niels Goverse              HB2 De Poel  I    2.08.04    42.680      02.69
     3    13.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I    2.12.31    44.103      06.96 PR.
     4    47.Peter Verkaik              HB2 YA       I    2.14.70    44.900      09.35 PR.
     5    29.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O    2.14.88    44.960      09.53 PR.
     6    33.Arjan Stoel                HB2 YA       I    2.15.10    45.033      09.75 PR.
     7    31.Daan Rottier               HB1 IJsco    O    2.18.07    46.023      12.72 PR.
     8    48.Stephan Wijland            HB2 YA       I    2.20.72    46.906      15.37 PR.
     9    32.Tim Mesker                 HB1 YA       O    2.22.39    47.463      17.04 PR.

   Heren Junioren A
     1     9.Gijsbert Nieuwkoop         HA2 DYWA     O    2.03.87    41.290           
     2    20.Jasper Stoel               HA2 YA       O    2.05.00    41.666      01.13 PR.
     3    11.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     O    2.05.45    41.816      01.58 PR.
     4    10.Jarno Slagboom             HA2 YA       O    2.06.24    42.080      02.37 PR.
     5     7.Willem Blom                HA2 DYWA     O    2.06.75    42.250      02.88 PR.
     6     8.Dinant Nieuwkoop           HA1 DYWA     I    2.09.62    43.206      05.75
     7    42.Robbert Robbemond          HA2 YA       O    2.11.81    43.936      07.94 PR.
     8    72.Edgar Maat                 HA1 YA       I    2.16.09    45.363      12.22 PR.
     9    64.Arjan Veenje               HA1 YA       O    2.19.70    46.566      15.83 PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    77.Stevan Aldershof           HN2 VYC      O    2.00.64    40.213           
     2    16.Patrick Goverse            HN1 De Poel  I    2.01.55    40.516      00.91 PR.
     3    15.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     O    2.09.75    43.250      09.11
     4    34.Arie Prins                 HN1 YA       O    2.09.97    43.323      09.33 PR.
     5    17.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O    2.10.77    43.590      10.13
     6    49.Ruben Rijken               HN1 IJsco    O    2.22.19    47.396      21.55

   Heren Senioren
     1    18.Corné Lepoeter             HS  SSVB     I    1.59.70    39.900            PR.
     2    38.Jurgen Stoutjesdijk        HSA SSVB     I    2.07.80    42.600      08.10 PR.
     3    36.Arco Meerkerk              HS  YA       O    2.10.57    43.523      10.87 PR.
     4    56.Eric de Ruyter             HSB SSVB     O    2.11.44    43.813      11.74 PR.
     5    46.Marc de Vrieze             HS  De Poel  I    2.11.55    43.850      11.85
     6    54.Martin Boogaard            HSA De Poel  O    2.13.01    44.336      13.31 PR.
     7    52.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD  I    2.17.96    45.986      18.26
     8    50.Matthijs Maas              HS  DYWA     O    2.18.86    46.286      19.16 PR.
     9    55.Erik de Heer               HS  YA       I    2.18.91    46.303      19.21 PR.
    10    53.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  I    2.19.48    46.493      19.78
    11    68.Jeroen de Heer             HS  YA       I    2.21.22    47.073      21.52 PR.
    12    66.Tom van Kuik               HSB SSVB     I    2.24.03    48.010      24.33 PR.
    13    51.Erwin Snijders             HS  Striene  I    2.27.89    49.296      28.19

   Heren Veteranen
     1    19.Aart van Dalen             HVA DYWA     I    2.09.12    43.040            PR.
     2    40.Twan den Braber            HVA Striene  O    2.13.53    44.510      04.41
     3    39.Jan van Breugel            HVA DYWA     I    2.16.04    45.346      06.92 PR.
     4    58.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  I    2.16.90    45.633      07.78 PR.
     5    57.Peter Pelsma               HVA BLLNGRD  O    2.18.75    46.250      09.63 PR.
     6    41.Jan Slagboom               HV  YA       I    2.20.83    46.943      11.71 PR.
     7    74.Rinus van Gemert           HVB YA       O    2.20.86    46.953      11.74 PR.
     8    71.Leo Janse                  HV  De Poel  I    2.20.94    46.980      11.82 PR.
     9    59.Jan van Doesburg           HVC SSVB     I    2.21.29    47.096      12.17 PR.
    10    75.Kees Bollaart              HV  YA       O    2.21.55    47.183      12.43