Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                            trainingswedstrijd                             

DEELNEMERSLIJST trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.    01/12/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
     1   BR02025  Sharona van der Goor        0    DPC DYWA       1
     2   BR09019  Kristy van Lieshout         0    DPB SSVB       1
     3   BR09003  Nikita Broere               0    DPD SSVB       1
     4   BR04034  Loes Schiphouwer            0    DPA Striene    1
     5   BR03016  Maaike van Wanrooy          0    DPB IJsco      1
     6   BR05017  Milou van den Berg          0    DPA SSVB       1
     7   BR04041  Deanne van Oosterhout       0    DPA Striene    1
   102   BR02027  Rebecca de Graaff           3    DPA DYWA       1
   103   BR02067  Anne-Carine Abeelen         3    DPB DYWA       1
     8   BR07204  Aart Buyk                   0    HPB YA         1
     9   BR07206  Stefan Chaigneau            7    HPB YA         1
    10   BR02055  Jurgen van Velden           0    HPB DYWA       1
    11   BR09017  Tomas van de Borst          0    HPB SSVB       1
    12   BR04037  Derk ten Kley               0    HPD Striene    1
    13   BR09013  Colin van Lieshout          0    HPD SSVB       1
    14   BR09004  Ruud Broere                 0    HPC SSVB       1
    15   BR07188  Richard Bijl                0    HPA YA         1
    16   BR05054  Wouter Mesker               0    HPA BLLNGRD    1
    17   BR04028  Teun Sweere                 0    HPA Striene    1
    18   BR06125  Niels Mesu                  0    HPC De Poel    1
    19   BR06009  Joerec Cijsouw              0    HPC De Poel    1
   104   BR05051  Patrick van Ginneken        4    HPA BLLNGRD    1
   105   BR04032  Martijn ten Kley            4    HPB Striene    1
    23   EV02511  Jamie Verbraak              1    DC1 YCT        3
    34   BR05007  Elsemieke Nuijten           2    DC1 BLLNGRD    3
    35   BR09008  Marlies Gijzen              1    DC2 SSVB       3
    36   BR05030  Lindsey Otto                2    DC2 SSVB       3
    37   BR07191  Hedi Dingemans              1    DC1 YA         3
    38   BR04031  Noreen van der Linden       2    DC2 Striene    3
    98   EV03038  Natasja Bruintjes           1    DC2 YCE        3
   101   EV03007  Margot van Oosten           1    DC1 YCE        3
   108   BR05052  Yentl Goossens              3    DC2 BLLNGRD    3
   109   BR07218  Ester Huyzer                3    DC1 YA         3
   111   EV02598  Jamie van Zelst             4    DC1 YCT        2
   113   BR03010  Elvira Booman               4    DC2 IJsco      2
    20   BR02026  Sander de Graaff            1    HC1 DYWA       3
    21   BR02014  Bastijn van Breugel         2    HC2 DYWA       3
    22   BR07205  H Buyk                      7    HC2 YA         2
    24   BR07029  Richard Sprong              5    HC2 YA         2
    25   BR07227  P. de Munck                 5    HC1 YA         2
    26   BR09010  Matthijs van Gink           1    HC2 SSVB       3
    27   BR04030  Martijn Schiphouwer         2    HC2 Striene    3
    28   BR03005  Bart van Wanrooy            1    HC2 IJsco      3
    29   BR05044  Arie Blom                   1    HC2 BLLNGRD    3
    30   BR07045  Robin Chaigneau             1    HC1 YA         3
    31   BR04029  Kevin Kuitems               6    HC1 Striene    2
    32   EV02525  Rens van Korven             1    HC2 YCT        3
    33   BR07065  Timmy Scheepbouwer          5    HC1 YA         2
   106   BR05038  Sander Helmonds             3    HC2 BLLNGRD    3
   107   BR05021  Jop Hage                    3    HC2 BLLNGRD    3
   110   BR06048  Erwin Mesu                  4    HC1 De Poel    2
   112   BR04042  Bram Broeken                4    HC2 Striene    2
    49   EV01506  Sanne v. Dartel             1    DB1 Thlf Sc    3
    50   BR07177  Yvonne Streefkerk           5    DB2 YA         2
    39   BR06017  Niels Goverse               1    HB2 De Poel    3
    40   BR07118  Tim Mesker                  2    HB1 YA         3
    41   BR07035  Peter Verkaik               1    HB2 YA         3
    42   BR05037  Maarten Helmonds            1    HB2 BLLNGRD    3
    43   BR09011  Rick de Jong                7    HB1 SSVB       2
    44   BR02053  Nick Uithoven               1    HB1 DYWA       3
    45   BR05058  Twan van Breugem            7    HB2 BLLNGRD    2
    46   BR07244  Hans de Vos                 7    HB2 YA         2
    47   BR07135  Arjan Stoel                 2    HB2 YA         3
    99   EV01736  Rene Kolbach                1    HB2 DYWA       3
    51   BR07060  Robbert Robbemond           2    HA2 YA         3
    52   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         3
    53   BR07105  Jasper Stoel                1    HA2 YA         3
    54   BR09007  Jeroen Gijzen               1    HA2 SSVB       3
    97   EV01350  Jelle Bosman                1    HA2 WVDBERK    3
   100   EV01320  Simon Koolwijk              1    HA1 WVDBERK    3
    58   BR05002  Carla Op de Beek            2    DN2 BLLNGRD    3
    55   BR05019  Jeroen Hoevenaars           2    HN1 SSVB       3
    56   BR06029  Maarten Jr. Janse           2    HN2 De Poel    3
    57   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         3
    91   EV01905  Paul Aelen                  1    HN1 YCE        3
    92   EV01453  Stevan Aldershof            1    HN2 VYC        3
    93   EV01051  Jelle Overmars              1    HN2 ISIS       3
    95   EV00829  Boudewijn Sleutjes          1    HN1 ISIS       3
    96   GL00825  Arjan Middelveld            1    HN2 SVM        3
    69   BR07195  Arina Nederlof              1    DSB YA         3
    70   BR05027  Climmy van der Burg         1    DS  BLLNGRD    3
    71   BR07190  Anja Bollaart               1    DSB YA         3
    72   BR05014  Beike Biemans               2    DS  SSVB       3
    73   BR05004  Lian van Kuijk              1    DSB BLLNGRD    3
    74   BR06111  Helmie Boogaard             7    DSB De Poel    3
    48   BR03019  Bob Rasenberg               6    HSB IJsco      2
    59   BR06115  Leon van der Wielen         2    HSA De Poel    3
    60   BR06110  Richard Kroon               1    HSB De Poel    3
    61   BR06026  Hubrecht Janse              1    HS  De Poel    3
    62   BR09016  Jurgen Stoutjesdijk         2    HSA SSVB       3
    63   BR07163  Henk-Jan Imhoff             2    HS  YA         3
    65   BR07161  André Kusters               5    HS  YA         3
    66   BR06069  Jacco van Tilburg           5    HSA De Poel    3
    67   BR09005  John van de Corput          6    HSB SSVB       3
    68   BR03018  Reinout Visser              6    HS  IJsco      3
    77   BR06109  Martin Boogaard             2    HSA De Poel    3
    81   BR07074  Martin Romeyn               5    HSB YA         3
    94   EV00541  Ton Pulles                  1    HS  WVDBERK    3
    89   BR06108  Dimphy Romme                1    DVB De Poel    3
    90   BR05035  Noor van der Ster           1    DVA BLLNGRD    3
    64   BR05039  Hans Gijsen                 5    HVA BLLNGRD    3
    75   BR05036  Pieter Elzinga              2    HVA BLLNGRD    3
    76   BR06057  Adriaan Provoost            2    HV  De Poel    3
    78   BR05022  Koos Polak                  5    HVA BLLNGRD    3
    79   BR03008  Anton van Gaalen            5    HV  IJsco      3
    80   BR05008  Rob Rensen                  5    HV  BLLNGRD    3
    82   BR05016  John Adema                  5    HVA SSVB       3
    83   BR04044  Peter Baselier              6    HVB Striene    3
    84   BR06062  Martien Schetters           6    HV  De Poel    2
    85   BR04040  Jos Trompetter              7    HV  Striene    2
    86   BR06063  Jac Schetters               6    HV  De Poel    2
    87   BR04038  Nico Kuitems                7    HV  Striene    2
    88   BR06074  Frans Treur                 7    HV  De Poel    2



Combinatie
1 100 meter en 500 meter
2 500 meter en 500 meter
3 500 meter en 1000 meter

Afmeldingen op nummer :  076-5723014