Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                            trainingswedstrijd                             

01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                Einduitslag  - 100 meter. (pupillen)                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      100 m     100 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1     6.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      13.44    67.200            PR.
     2     4.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I      14.73    73.650      01.29
     3     2.Kristy van Lieshout        DPB SSVB     O      14.86    74.300      01.42 PR.
     4     5.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    O      14.93    74.650      01.49
     5     1.Sharona van der Goor       DPC DYWA     I      15.37    76.850      01.93 PR.
     6     7.Deanne van Oosterhout      DPA Striene  O      15.55    77.750      02.11 PR.

   Jongens Pupillen
     1    10.Jurgen van Velden          HPB DYWA     O      12.46    62.300           
     2   101.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      13.06    65.300      00.60
     3    15.Richard Bijl               HPA YA       I      13.20    66.000      00.74
     4     9.Stefan Chaigneau           HPB YA       O      13.22    66.100      00.76 PR.
     5    17.Teun Sweere                HPA Striene  O      13.60    68.000      01.14
     6    16.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD  O      13.88    69.400      01.42
     7    13.Colin van Lieshout         HPD SSVB     I      13.92    69.600      01.46
     8     8.Aart Buyk                  HPB YA       I      14.16    70.800      01.70 PR.
     9    11.Tomas van de Borst         HPB SSVB     I      14.21    71.050      01.75
    10    18.Niels Mesu                 HPC De Poel  I      14.75    73.750      02.29
    11    19.Joerec Cijsouw             HPC De Poel  O      15.44    77.200      02.98
    12    12.Derk ten Kley              HPD Striene  I      15.47    77.350      03.01

   Meisjes Pupillen
           3.Nikita Broere              DPD SSVB     O       NG.
         100.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     O       NG.

   Jongens Pupillen
          14.Ruud Broere                HPC SSVB     O       NG.
         102.Martijn ten Kley           HPB Striene  I       NG.



01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                Einduitslag  - 500 meter. (500/500)                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1   108.Jamie van Zelst            DC1 YCT      I      56.82    56.820           
     2   110.Elvira Booman              DC2 IJsco    I      59.76    59.760      02.94 PR.

   Jongens Junioren C
     1    22.H Buyk                     HC2 YA       O      49.55    49.550            PR.
     2    33.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       O      51.61    51.610      02.06
     3    25.P. de Munck                HC1 YA       I      51.91    51.910      02.36 PR.
     4    24.Richard Sprong             HC2 YA       O      54.04    54.040      04.49 PR.
     5   109.Bram Broeken               HC2 Striene  O      54.14    54.140      04.59 PR.
     6   107.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  I      57.99    57.990      08.44 PR.
     7    31.Kevin Kuitems              HC1 Striene  O    1.00.21    60.210      10.66 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    50.Yvonne Streefkerk          DB2 YA       O    1.00.23    60.230            PR.

   Jongens Junioren B
     1    46.Hans de Vos                HB2 YA       I      46.26    46.260            PR.
     2    43.Rick de Jong               HB1 SSVB     I    1.10.13    70.130      23.87 PR.

   Dames Senioren
     1    74.Helmie Boogaard            DSB De Poel  I      53.22    53.220            PR.

   Heren Veteranen
     1    84.Jos Trompetter             HV  Striene  O      50.58    50.580            PR.
     2    87.Frans Treur                HV  De Poel  I      53.14    53.140      02.56 PR.
     3    86.Nico Kuitems               HV  Striene  O      57.76    57.760      07.18 PR.
     4    83.Martien Schetters          HV  De Poel  I      58.59    58.590      08.01 PR.
     5    85.Jac Schetters              HV  De Poel  O      59.13    59.130      08.55

   Jongens Junioren B
          45.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD  I       NG.



01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                Einduitslag  - 500 meter.(500/1000)                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    35.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O      47.30    47.300           
     2    37.Hedi Dingemans             DC1 YA       O      48.60    48.600      01.30 PR.
     3    23.Jamie Verbraak             DC1 YCT      I      49.65    49.650      02.35
     4    36.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      49.86    49.860      02.56
     5    38.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      50.96    50.960      03.66 PR.
     6    34.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  I      51.14    51.140      03.84 PR.
     7   106.Ester Huyzer               DC1 YA       I      53.32    53.320      06.02 PR.
     8   105.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  O      56.29    56.290      08.99 PR.

   Jongens Junioren C
     1    30.Robin Chaigneau            HC1 YA       O      43.34    43.340            PR.
     2    32.Rens van Korven            HC2 YCT      I      44.35    44.350      01.01
     3    20.Sander de Graaff           HC1 DYWA     I      44.58    44.580      01.24
     4    29.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O      44.85    44.850      01.51 PR.
     5    21.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O      45.81    45.810      02.47 PR.
     6    27.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  O      45.87    45.870      02.53
     7    28.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I      47.23    47.230      03.89
     8   104.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I      47.29    47.290      03.95 PR.
     9   103.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  I      51.74    51.740      08.40 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    49.Sanne v. Dartel            DB1 Thlf Sc  I      46.92    46.920           

   Jongens Junioren B
     1    39.Niels Goverse              HB2 De Poel  O      41.21    41.210           
     2    44.Nick Uithoven              HB1 DYWA     I      42.82    42.820      01.61 PR.
     3    97.Rene Kolbach               HB2 DYWA     I      42.90    42.900      01.69
     4    47.Arjan Stoel                HB2 YA       I      43.00    43.000      01.79 PR.
     5    42.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      43.51    43.510      02.30 PR.
     6    40.Tim Mesker                 HB1 YA       O      45.97    45.970      04.76 PR.

   Heren Junioren A
     1    52.Jarno Slagboom             HA2 YA       I      40.67    40.670            PR.
     2    54.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     O      40.81    40.810      00.14 PR.
     3    53.Jasper Stoel               HA2 YA       I      40.83    40.830      00.16
          95.Jelle Bosman               HA2 WVDBERK  O      40.83    40.830      00.16
     5    98.Simon Koolwijk             HA1 WVDBERK  I      40.86    40.860      00.19

   Dames Neo-Senioren
     1    58.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  O      47.66    47.660           

   Heren Neo-Senioren
     1    93.Boudewijn Sleutjes         HN1 ISIS     O      39.42    39.420           
     2    94.Arjan Middelveld           HN2 SVM      I      41.20    41.200      01.78
     3    57.Arie Prins                 HN1 YA       O      41.80    41.800      02.38 PR.
     4    56.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O      42.25    42.250      02.83

   Dames Senioren
     1    72.Beike Biemans              DS  SSVB     I      46.69    46.690            PR.
     2    70.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD  O      47.20    47.200      00.51
     3    69.Arina Nederlof             DSB YA       I      47.60    47.600      00.91
     4    73.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  I      47.87    47.870      01.18

   Heren Senioren
     1    92.Ton Pulles                 HS  WVDBERK  I      40.87    40.870           
     2    61.Hubrecht Janse             HS  De Poel  I      41.36    41.360      00.49
     3    63.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       O      41.47    41.470      00.60
     4    60.Richard Kroon              HSB De Poel  O      41.89    41.890      01.02
     5    67.John van de Corput         HSB SSVB     O      46.53    46.530      05.66
     6    65.André Kusters              HS  YA       I      48.49    48.490      07.62 PR.
     7    66.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  I      49.69    49.690      08.82
     8    48.Bob Rasenberg              HSB IJsco    O      50.34    50.340      09.47
     9    68.Reinout Visser             HS  IJsco    O      51.15    51.150      10.28 PR.

   Dames Veteranen
     1    88.Dimphy Romme               DVB De Poel  O      48.56    48.560           
     2    89.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I      50.12    50.120      01.56

   Heren Veteranen
     1    76.Adriaan Provoost           HV  De Poel  I      45.42    45.420           
     2    75.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  I      46.04    46.040      00.62
     3    77.Koos Polak                 HVA BLLNGRD  I      49.21    49.210      03.79 PR.
     4    81.John Adema                 HVA SSVB     O      51.28    51.280      05.86
     5    79.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD  O      52.01    52.010      06.59
     6    64.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD  O      54.09    54.090      08.67
     7    82.Peter Baselier             HVB Striene  I      58.88    58.880      13.46 PR.

   Meisjes Junioren C
          96.Natasja Bruintjes          DC2 YCE      O       NG.

   Jongens Junioren C
          26.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O       VAL.

   Heren Neo-Senioren
          55.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     O       VAL.



01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                Einduitslag  - 500 meter. (pupillen)                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1   100.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     O      51.79    51.790            PR.
     2     6.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      59.02    59.020      07.23 PR.
     3     4.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I    1.02.66    62.660      10.87 PR.
     4     7.Deanne van Oosterhout      DPA Striene  O    1.07.38    67.380      15.59 PR.
     5     5.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    O    1.07.76    67.760      15.97
     6     1.Sharona van der Goor       DPC DYWA     I    1.13.01    73.010      21.22 PR.
     7     2.Kristy van Lieshout        DPB SSVB     O    1.21.77    81.770      29.98 PR.

   Jongens Pupillen
     1    15.Richard Bijl               HPA YA       I      48.34    48.340            PR.
     2    10.Jurgen van Velden          HPB DYWA     O      49.08    49.080      00.74 PR.
     3   102.Martijn ten Kley           HPB Striene  I      52.86    52.860      04.52 PR.
     4   101.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      53.54    53.540      05.20 PR.
     5    16.Wouter Mesker              HPA BLLNGRD  O      54.07    54.070      05.73 PR.
     6     8.Aart Buyk                  HPB YA       I      57.67    57.670      09.33 PR.
     7    11.Tomas van de Borst         HPB SSVB     I      59.40    59.400      11.06 PR.
     8    13.Colin van Lieshout         HPD SSVB     I    1.02.82    62.820      14.48 PR.
     9    18.Niels Mesu                 HPC De Poel  I    1.04.99    64.990      16.65 PR.
    10    19.Joerec Cijsouw             HPC De Poel  O    1.06.63    66.630      18.29 PR.
    11    17.Teun Sweere                HPA Striene  O    1.09.32    69.320      20.98 MV.
    12     9.Stefan Chaigneau           HPB YA       O    1.11.06    71.060      22.72 MV. PR.
    13    12.Derk ten Kley              HPD Striene  I    1.11.74    71.740      23.40 PR.

   Meisjes Pupillen
           3.Nikita Broere              DPD SSVB     O       NG.

   Jongens Pupillen
          14.Ruud Broere                HPC SSVB     O       NG.



01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                Einduitslag  - 500 meter. (500/500)                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1   108.Jamie van Zelst            DC1 YCT      O    1.00.46    60.460           
     2   110.Elvira Booman              DC2 IJsco    O    1.01.24    61.240      00.78

   Jongens Junioren C
     1    22.H Buyk                     HC2 YA       I      49.72    49.720            PR.
     2    33.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       I      51.70    51.700      01.98
     3    25.P. de Munck                HC1 YA       O      53.85    53.850      04.13
     4    24.Richard Sprong             HC2 YA       I      55.25    55.250      05.53 PR.
     5   109.Bram Broeken               HC2 Striene  I      56.59    56.590      06.87
     6   107.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  O      59.22    59.220      09.50
     7    31.Kevin Kuitems              HC1 Striene  I    1.04.94    64.940      15.22 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    50.Yvonne Streefkerk          DB2 YA       I      58.69    58.690            PR.

   Jongens Junioren B
     1    46.Hans de Vos                HB2 YA       I      46.33    46.330            PR.
     2    45.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD  O      51.40    51.400      05.07 PR.

   Heren Veteranen
     1    84.Jos Trompetter             HV  Striene  I      51.42    51.420            PR.
     2    87.Frans Treur                HV  De Poel  O      52.79    52.790      01.37 PR.
     3    85.Jac Schetters              HV  De Poel  I    1.00.34    60.340      08.92
     4    83.Martien Schetters          HV  De Poel  O    1.01.05    61.050      09.63
     5    86.Nico Kuitems               HV  Striene  I    1.20.63    80.630      29.21 PR.

   Jongens Junioren B
          43.Rick de Jong               HB1 SSVB     O       NG.

   Dames Senioren
          74.Helmie Boogaard            DSB De Poel  O       DISQ.



01/12/2002                               trainingswedstrijd klasse 1,2,5,6,7 en JunC/Pup.                                 
                                                     Einduitslag  - 1000 meter.                                                     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    35.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O    1.36.86    48.430            PR.
     2    23.Jamie Verbraak             DC1 YCT      I    1.39.47    49.735      02.61
     3    37.Hedi Dingemans             DC1 YA       O    1.40.19    50.095      03.33 PR.
     4    38.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I    1.44.31    52.155      07.45 PR.
     5    36.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O    1.44.70    52.350      07.84
     6    34.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  I    1.45.03    52.515      08.17
     7   106.Ester Huyzer               DC1 YA       I    1.53.93    56.965      17.07 PR.
     8   105.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  O    1.54.77    57.385      17.91 PR.

   Jongens Junioren C
     1    32.Rens van Korven            HC2 YCT      I    1.29.15    44.575           
     2    26.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O    1.29.25    44.625      00.10 PR.
     3    20.Sander de Graaff           HC1 DYWA     I    1.29.56    44.780      00.41 PR.
     4    29.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O    1.30.42    45.210      01.27
     5    27.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  O    1.33.38    46.690      04.23 PR.
     6   104.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I    1.33.73    46.865      04.58 PR.
     7    21.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O    1.35.17    47.585      06.02 PR.
     8    28.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I    1.35.27    47.635      06.12 PR.
     9   103.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  I    1.43.35    51.675      14.20 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    49.Sanne v. Dartel            DB1 Thlf Sc  I    1.32.38    46.190           

   Jongens Junioren B
     1    39.Niels Goverse              HB2 De Poel  O    1.23.51    41.755            PR.
     2    42.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I    1.26.44    43.220      02.93
     3    97.Rene Kolbach               HB2 DYWA     I    1.26.65    43.325      03.14
     4    44.Nick Uithoven              HB1 DYWA     I    1.26.81    43.405      03.30 PR.
     5    47.Arjan Stoel                HB2 YA       I    1.27.53    43.765      04.02 PR.
     6    40.Tim Mesker                 HB1 YA       O    1.32.37    46.185      08.86 PR.

   Heren Junioren A
     1    53.Jasper Stoel               HA2 YA       I    1.20.55    40.275            PR.
     2    52.Jarno Slagboom             HA2 YA       I    1.21.61    40.805      01.06 PR.
     3    54.Jeroen Gijzen              HA2 SSVB     O    1.22.44    41.220      01.89 PR.
     4    95.Jelle Bosman               HA2 WVDBERK  O    1.22.60    41.300      02.05
     5    98.Simon Koolwijk             HA1 WVDBERK  I    1.23.10    41.550      02.55

   Dames Neo-Senioren
     1    58.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  O    1.36.40    48.200            PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    93.Boudewijn Sleutjes         HN1 ISIS     O    1.18.77    39.385           
     2    94.Arjan Middelveld           HN2 SVM      I    1.20.35    40.175      01.58
     3    56.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O    1.24.57    42.285      05.80
     4    55.Jeroen Hoevenaars          HN1 SSVB     O    1.26.69    43.345      07.92

   Dames Senioren
     1    70.Climmy van der Burg        DS  BLLNGRD  O    1.34.55    47.275           
     2    73.Lian van Kuijk             DSB BLLNGRD  I    1.36.35    48.175      01.80 PR.
     3    72.Beike Biemans              DS  SSVB     I    1.36.63    48.315      02.08 PR.
     4    69.Arina Nederlof             DSB YA       I    1.37.44    48.720      02.89

   Heren Senioren
     1    92.Ton Pulles                 HS  WVDBERK  I    1.20.00    40.000           
     2    63.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       O    1.21.35    40.675      01.35 PR.
     3    61.Hubrecht Janse             HS  De Poel  I    1.21.76    40.880      01.76
     4    60.Richard Kroon              HSB De Poel  O    1.23.97    41.985      03.97
     5    67.John van de Corput         HSB SSVB     O    1.32.80    46.400      12.80 PR.
     6    48.Bob Rasenberg              HSB IJsco    O    1.35.91    47.955      15.91 PR.
     7    65.André Kusters              HS  YA       I    1.43.41    51.705      23.41 PR.
     8    68.Reinout Visser             HS  IJsco    O    1.44.65    52.325      24.65 PR.
     9    66.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  I    1.45.23    52.615      25.23

   Dames Veteranen
     1    88.Dimphy Romme               DVB De Poel  O    1.38.75    49.375            PR.
     2    89.Noor van der Ster          DVA BLLNGRD  I    1.38.98    49.490      00.23 PR.

   Heren Veteranen
     1    75.Pieter Elzinga             HVA BLLNGRD  I    1.30.03    45.015            PR.
     2    76.Adriaan Provoost           HV  De Poel  I    1.30.76    45.380      00.73
     3    77.Koos Polak                 HVA BLLNGRD  I    1.38.78    49.390      08.75 PR.
     4    81.John Adema                 HVA SSVB     O    1.44.34    52.170      14.31
     5    64.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD  O    1.51.02    55.510      20.99
     6    82.Peter Baselier             HVB Striene  I    2.00.08    60.040      30.05 PR.

   Meisjes Junioren C
          96.Natasja Bruintjes          DC2 YCE      O       NG.

   Jongens Junioren C
          30.Robin Chaigneau            HC1 YA       O       VAL.

   Heren Neo-Senioren
          57.Arie Prins                 HN1 YA       O       NG.

   Heren Veteranen
          79.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD  O       VAL.