Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
             Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen             

DEELNEMERSLIJST Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen   21/12/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
     6   BR04034  Loes Schiphouwer            0    DPA Striene    1
    34   BR05017  Milou van den Berg          0    DPA SSVB       1
    46   BR04010  Anouk Fase                  3    DPC Striene    2
    47   BR04041  Deanne van Oosterhout       0    DPA Striene    1
    53   BR03016  Maaike van Wanrooy          0    DPB IJsco      1
    81   BR02067  Anne-Carine Abeelen         3    DPB DYWA       2
    82   BR02015  Joske van Breugel           0    DPA DYWA       1
    83   BR02021  Jose Dingemans              0    DPA DYWA       1
    85   BR02027  Rebecca de Graaff           3    DPA DYWA       2
    86   BR02025  Sharona van der Goor        0    DPC DYWA       1
    88   BR02066  Dominique van der Stelt     0    DPB DYWA       1
    10   BR07188  Richard Bijl                0    HPA YA         1
    27   BR05054  Wouter Mesker               0    HPA BLLNGRD    1
    32   BR07204  Aart Buyk                   0    HPB YA         1
    36   BR04032  Martijn ten Kley            4    HPB Striene    2
    37   BR04037  Derk ten Kley               0    HPD Striene    1
    56   BR04028  Teun Sweere                 0    HPA Striene    1
    58   BR06009  Joerec Cijsouw              0    HPC De Poel    1
    65   BR06125  Niels Mesu                  0    HPC De Poel    1
    68   BR07237  Leendert de Vries           0    HPA YA         1
    84   BR02023  Leenart van Eck             3    HPB DYWA       2
    87   BR02055  Jurgen van Velden           0    HPB DYWA       1
    94   BR02129  Aron Romeijn                0    HPC DYWA       1
    95   BR02130  Ruben Romeijn               0    HPD DYWA       1
    96   BR09017  Tomas van de Borst          0    HPB SSVB       1
    97   BR05051  Patrick van Ginneken        4    HPA BLLNGRD    2
   104   BR04036  Nick Eversdijk              0    HPB Striene    1
     2   BR04031  Noreen van der Linden       2    DC2 Striene    1
     3   BR06004  Diana de Bad                2    DC1 De Poel    1
    33   BR07047  Esther van Es               2    DC2 YA         1
    49   BR07216  Josien van de Heerik        7    DC2 YA         1
    77   BR09008  Marlies Gijzen              1    DC2 SSVB       1
    78   BR07218  Ester Huyzer                3    DC1 YA         1
    79   BR05030  Lindsey Otto                2    DC2 SSVB       1
    93   BR02056  Dominique van Veldhoven     7    DC1 DYWA       1
     1   BR07045  Robin Chaigneau             1    HC1 YA         2
     4   BR05055  Thijmen van Nijnanten       4    HC2 BLLNGRD    1
     5   BR04030  Martijn Schiphouwer         2    HC2 Striene    2
    11   BR04042  Bram Broeken                4    HC2 Striene    1
    13   BR09010  Matthijs van Gink           1    HC2 SSVB       2
    21   BR07148  Marco Lagendijk             3    HC2 YA         2
    25   BR06001  Frans Aben                  5    HC1 De Poel    1
    31   BR07205  H Buyk                      7    HC2 YA         1
    52   BR03005  Bart van Wanrooy            1    HC2 IJsco      2
    54   BR05044  Arie Blom                   1    HC2 BLLNGRD    2
    64   BR06048  Erwin Mesu                  4    HC1 De Poel    1
    66   BR07227  P. de Munck                 5    HC1 YA         1
    67   BR07029  Richard Sprong              5    HC2 YA         1
    73   BR02014  Bastijn van Breugel         2    HC2 DYWA       2
    74   BR02043  Ton Oomen                   1    HC2 DYWA       2
    89   BR02020  lené Dingemans              1    HC2 DYWA       2
    90   BR02022  Pieter Jan van Eck          1    HC1 DYWA       2
    91   BR02026  Sander de Graaff            1    HC1 DYWA       2
    92   BR02046  Tim Romeijn                 3    HC1 DYWA       2
   101   BR04046  Tim Fase                    0    HC1 Striene    1
   102   BR03003  Martijn Rottier             5    HC1 IJsco      1
   103   BR07065  Timmy Scheepbouwer          5    HC1 YA         1
   106   BR07229  Bart Sluimer                5    HC2 YA         1
    20   BR03009  Martha van Gaalen           4    DB1 IJsco      2
    98   BR02045  Esther Romeijn              4    DB2 DYWA       2
     9   BR04005  Arjan van Hoof              4    HB2 Striene    2
    18   BR09011  Rick de Jong                7    HB1 SSVB       1
    26   BR06002  Sjaak Aben                  5    HB1 De Poel    2
    50   BR07180  Dieter Spruijtenburg        4    HB1 YA         2
    62   BR07149  Arie van Muijlwijk          4    HB1 YA         2
    70   BR02029  William Groenenberg         5    HB1 DYWA       2
    75   BR05058  Twan van Breugem            7    HB2 BLLNGRD    1
   100   BR02042  Renaldo Nieuwkoop           5    HB2 DYWA       2
    55   BR06091  Lauke Wisse                 5    HA2 De Poel    2
    69   BR06145  Adriaan Huizer              7    HA2 De Poel    1
    39   BR07036  Anna Verkaik                4    DN1 YA         2
    44   BR04008  Eline van Dam               4    DN1 Striene    2
    51   BR07175  Berdy Kars                  4    DN2 YA         2
    60   BR02062  Marald van de Werken        5    HN1 DYWA       2
    19   BR05001  Virginie Bastiaansen        5    DSB SSVB       2
    22   BR07198  Nicoline Prins              4    DS  YA         2
    29   BR05043  Ethel Pennings-Graat        5    DSA BLLNGRD    2
    80   BR06003  Margreet Baakman            5    DS  De Poel    2
    12   BR06069  Jacco van Tilburg           5    HSA De Poel    2
    16   BR07153  Andre Lodder                4    HSB YA         2
    23   BR07074  Martin Romeyn               5    HSB YA         2
    28   BR07192  Jeroen de Heer              4    HS  YA         2
    30   BR05042  Pieter Pennings             4    HSA BLLNGRD    2
    41   BR03019  Bob Rasenberg               6    HSB IJsco      2
    43   BR06078  Martin van der Veer         5    HSA De Poel    2
    59   BR05020  Tom van Kuik                4    HSB SSVB       2
    61   BR07209  Arnoud van Dijk             7    HS  YA         1
    71   BR06012  Jan Willem Doornheim        5    HS  De Poel    2
    76   BR06097  Roelof Stam                 4    HS  De Poel    2
     7   BR05039  Hans Gijsen                 5    HVA BLLNGRD    2
     8   BR01001  Pieter den Dunnen           4    HVB Lagezwa    2
    14   BR06030  Maarten Sr. Janse           5    HVC De Poel    2
    17   BR06062  Martien Schetters           6    HV  De Poel    2
    24   BR06090  Anton Wisse                 4    HV  De Poel    2
    35   BR06064  Bert Smits                  5    HVA De Poel    2
    38   BR07110  Cees Verkaik                6    HV  YA         2
    40   BR05008  Rob Rensen                  5    HV  BLLNGRD    2
    42   BR02010  Michel Berkelmans           7    HVA DYWA       1
    45   BR03008  Anton van Gaalen            5    HV  IJsco      2
    48   BR04009  Henk van Oosterhout         4    HVB Striene    2
    57   BR04040  Jos Trompetter              7    HV  Striene    1
    63   BR04044  Peter Baselier              6    HVB Striene    2
    72   BR06034  Jan Kattestaart             4    HV  De Poel    2
    99   BR02047  Wout Romeijn                4    HVA DYWA       2
   105   BR06074  Frans Treur                 7    HV  De Poel    1

   Afmelden, uiterlijk 1 uur voor de wedstrijd op het antwoordapparaat.
   Telefoonnummer : 076-5723014

   Combinaties	Pupillen :		1 = 100 meter /  300 meter.
						2 = 500 meter /  500 meter.
			Junioren C :	1 = 500 meter /  500 meter.
						2 = 500 meter / 1500 meter.
			Overigen :		1 = 500 meter /  500 meter.
						2 = 500 meter / 1500 meter.