Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
             Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen             

21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                               Einduitslag  - 1e 500 meter Pupillen.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    46.Anouk Fase                 DPC Striene  I      54.95    54.950            PR.

   Jongens Pupillen
     1    84.Leenart van Eck            HPB DYWA     O      47.96    47.960            PR.
     2    97.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      52.47    52.470      04.51 PR.

   Meisjes Pupillen
          81.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     O       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                              Einduitslag  - 1e 500 meter Junioren C.                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    77.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     I      46.73    46.730           
     2     3.Diana de Bad               DC1 De Poel  I      50.10    50.100      03.37 PR.
     3    79.Lindsey Otto               DC2 SSVB     I      50.44    50.440      03.71
     4     2.Noreen van der Linden      DC2 Striene  O      50.84    50.840      04.11 PR.
     5    49.Josien van de Heerik       DC2 YA       O      53.48    53.480      06.75 PR.
     6    78.Ester Huyzer               DC1 YA       I      53.82    53.820      07.09

   Jongens Junioren C
     1    13.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     I      43.54    43.540            PR.
     2    91.Sander de Graaff           HC1 DYWA     O      44.11    44.110      00.57 PR.
     3    90.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     O      44.27    44.270      00.73
     4    89.lené Dingemans             HC2 DYWA     O      44.97    44.970      01.43
     5    73.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O      45.88    45.880      02.34
     6     5.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      46.07    46.070      02.53
     7    52.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I      46.45    46.450      02.91 PR.
     8    92.Tim Romeijn                HC1 DYWA     O      46.95    46.950      03.41 PR.
     9    21.Marco Lagendijk            HC2 YA       I      47.93    47.930      04.39 PR.
    10   103.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       O      49.09    49.090      05.55 PR.
    11   106.Bart Sluimer               HC2 YA       I      54.15    54.150      10.61 PR.
    12    67.Richard Sprong             HC2 YA       I      54.42    54.420      10.88
    13     4.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  O      54.89    54.890      11.35
    14   101.Tim Fase                   HC1 Striene  I      56.04    56.040      12.50 PR.
    15    25.Frans Aben                 HC1 De Poel  O      56.47    56.470      12.93 PR.
    16    64.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  O      57.03    57.030      13.49 PR.
    17   102.Martijn Rottier            HC1 IJsco    I      58.69    58.690      15.15 PR.
    18    66.P. de Munck                HC1 YA       O    1.04.89    64.890      21.35 MV.
    19    11.Bram Broeken               HC2 Striene  O    1.06.20    66.200      22.66 MV.

   Meisjes Junioren C
          93.Dominique van Veldhoven    DC1 DYWA     I       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                               Einduitslag  - 1e 500 meter Overigen.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    98.Esther Romeijn             DB2 DYWA     I      53.50    53.500           

   Jongens Junioren B
     1    50.Dieter Spruijtenburg       HB1 YA       I      47.97    47.970           
     2    62.Arie van Muijlwijk         HB1 YA       I      49.67    49.670      01.70 PR.
     3    26.Sjaak Aben                 HB1 De Poel  O      50.71    50.710      02.74 PR.
     4    75.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD  O      51.39    51.390      03.42 PR.
     5   100.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA     O      54.25    54.250      06.28 PR.

   Heren Junioren A
     1    55.Lauke Wisse                HA2 De Poel  I      45.94    45.940           
     2    69.Adriaan Huizer             HA2 De Poel  I      48.39    48.390      02.45 PR.

   Dames Neo-Senioren
     1    39.Anna Verkaik               DN1 YA       I      51.24    51.240           
     2    51.Berdy Kars                 DN2 YA       O      51.83    51.830      00.59
     3    44.Eline van Dam              DN1 Striene  I      53.33    53.330      02.09 PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    60.Marald van de Werken       HN1 DYWA     I      47.59    47.590           

   Dames Senioren
     1    80.Margreet Baakman           DS  De Poel  O      54.85    54.850           
     2    19.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB     O      59.39    59.390      04.54

   Heren Senioren
     1    61.Arnoud van Dijk            HS  YA       I      45.24    45.240            PR.
     2    28.Jeroen de Heer             HS  YA       O      45.47    45.470      00.23
     3    76.Roelof Stam                HS  De Poel  O      46.11    46.110      00.87 PR.
     4    23.Martin Romeyn              HSB YA       O      46.74    46.740      01.50
     5    16.Andre Lodder               HSB YA       O      48.58    48.580      03.34
          30.Pieter Pennings            HSA BLLNGRD  I      48.58    48.580      03.34
     7    41.Bob Rasenberg              HSB IJsco    O      48.90    48.900      03.66 PR.

   Heren Veteranen
     1    24.Anton Wisse                HV  De Poel  I      47.57    47.570           
     2    48.Henk van Oosterhout        HVB Striene  I      47.66    47.660      00.09 PR.
     3    72.Jan Kattestaart            HV  De Poel  O      47.96    47.960      00.39
     4     8.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa  I      48.42    48.420      00.85 PR.
     5    99.Wout Romeijn               HVA DYWA     O      48.80    48.800      01.23 PR.
     6    57.Jos Trompetter             HV  Striene  O      49.32    49.320      01.75 PR.
     7    14.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel  I      49.64    49.640      02.07
     8    40.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD  I      51.08    51.080      03.51
     9    35.Bert Smits                 HVA De Poel  I      52.36    52.360      04.79 PR.
    10   105.Frans Treur                HV  De Poel  I      54.23    54.230      06.66
    11    38.Cees Verkaik               HV  YA       O      54.34    54.340      06.77 PR.
    12     7.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD  O      54.53    54.530      06.96
    13    63.Peter Baselier             HVB Striene  I      58.98    58.980      11.41
    14    45.Anton van Gaalen           HV  IJsco    I    1.03.82    63.820      16.25

   Heren Senioren
          12.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  O       NG.
          71.Jan Willem Doornheim       HS  De Poel  O       DISQ.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                                 Einduitslag  - 100 meter Pupillen.                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      100 m     100 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    34.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      13.56    67.800           
     2    88.Dominique van der Stelt    DPB DYWA     O      13.78    68.900      00.22 PR.
     3    82.Joske van Breugel          DPA DYWA     O      14.30    71.500      00.74
     4    83.Jose Dingemans             DPA DYWA     O      14.36    71.800      00.80 PR.
     5     6.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I      14.51    72.550      00.95
     6    53.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I      15.16    75.800      01.60
     7    47.Deanne van Oosterhout      DPA Striene  I      15.52    77.600      01.96 PR.

   Jongens Pupillen
     1    10.Richard Bijl               HPA YA       O      12.50    62.500            PR.
     2    94.Aron Romeijn               HPC DYWA     O      13.47    67.350      00.97 PR.
     3    56.Teun Sweere                HPA Striene  O      13.73    68.650      01.23
     4    95.Ruben Romeijn              HPD DYWA     O      14.60    73.000      02.10
     5    65.Niels Mesu                 HPC De Poel  I      14.83    74.150      02.33
     6    58.Joerec Cijsouw             HPC De Poel  I      15.58    77.900      03.08

   Meisjes Pupillen
          86.Sharona van der Goor       DPC DYWA     O       NG.

   Jongens Pupillen
          68.Leendert de Vries          HPA YA       I       NG.
          87.Jurgen van Velden          HPB DYWA     I       NG.
          96.Tomas van de Borst         HPB SSVB     I       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                               Einduitslag  - 2e 500 meter. Pupillen.                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    46.Anouk Fase                 DPC Striene  O    1.02.87    62.870            MV.

   Jongens Pupillen
     1    84.Leenart van Eck            HPB DYWA     I      49.20    49.200           
     2    97.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  O      53.34    53.340      04.14 PR.

   Meisjes Pupillen
          81.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     I       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                              Einduitslag  - 2e 500 meter Junioren C.                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    77.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O      47.14    47.140           
     2    79.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      50.41    50.410      03.27
     3     3.Diana de Bad               DC1 De Poel  O      50.78    50.780      03.64 PR.
     4     2.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      50.80    50.800      03.66 PR.
     5    49.Josien van de Heerik       DC2 YA       O      53.01    53.010      05.87 PR.
     6    78.Ester Huyzer               DC1 YA       O      55.25    55.250      08.11

   Jongens Junioren C
     1   103.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       I      51.04    51.040           
     2    66.P. de Munck                HC1 YA       I      53.17    53.170      02.13
     3     4.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I      54.11    54.110      03.07 PR.
     4   106.Bart Sluimer               HC2 YA       O      54.18    54.180      03.14 PR.
     5    67.Richard Sprong             HC2 YA       O      54.49    54.490      03.45
     6    11.Bram Broeken               HC2 Striene  I      55.80    55.800      04.76
     7   101.Tim Fase                   HC1 Striene  I      57.15    57.150      06.11 PR.
     8    64.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  I      57.46    57.460      06.42 PR.
     9    25.Frans Aben                 HC1 De Poel  O      58.01    58.010      06.97 PR.
    10   102.Martijn Rottier            HC1 IJsco    I    1.00.59    60.590      09.55 PR.

   Meisjes Junioren C
          93.Dominique van Veldhoven    DC1 DYWA     I       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                               Einduitslag  - 2e 500 meter Overigen.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    75.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD  O      49.92    49.920            PR.

   Heren Junioren A
     1    69.Adriaan Huizer             HA2 De Poel  I      48.27    48.270            PR.

   Heren Senioren
     1    61.Arnoud van Dijk            HS  YA       I      44.91    44.910            PR.

   Heren Veteranen
     1    57.Jos Trompetter             HV  Striene  O      49.87    49.870            PR.
     2   105.Frans Treur                HV  De Poel  I      54.11    54.110      04.24



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                                 Einduitslag  - 300 meter Pupillen.                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    88.Dominique van der Stelt    DPB DYWA     O      34.83    58.049            PR.
     2    34.Milou van den Berg         DPA SSVB     I      35.07    58.449      00.24 PR.
     3     6.Loes Schiphouwer           DPA Striene  I      36.81    61.349      01.98 PR.
     4    83.Jose Dingemans             DPA DYWA     O      37.78    62.966      02.95 PR.
     5    82.Joske van Breugel          DPA DYWA     O      38.13    63.549      03.30
     6    53.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I      40.93    68.216      06.10
     7    47.Deanne van Oosterhout      DPA Striene  O      42.89    71.483      08.06 PR.

   Jongens Pupillen
     1    10.Richard Bijl               HPA YA       O      30.13    50.216            PR.
     2    56.Teun Sweere                HPA Striene  I      34.25    57.083      04.12
     3    94.Aron Romeijn               HPC DYWA     I      35.00    58.333      04.87 PR.
     4    68.Leendert de Vries          HPA YA       I      36.03    60.049      05.90 PR.
     5    65.Niels Mesu                 HPC De Poel  O      38.92    64.866      08.79 PR.
     6    95.Ruben Romeijn              HPD DYWA     I      39.33    65.550      09.20 PR.
     7    58.Joerec Cijsouw             HPC De Poel  O      39.79    66.316      09.66

   Meisjes Pupillen
          86.Sharona van der Goor       DPC DYWA     I       NG.

   Jongens Pupillen
          87.Jurgen van Velden          HPB DYWA     O       NG.
          96.Tomas van de Borst         HPB SSVB     I       NG.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                               Einduitslag  - 1500 meter Junioren C.                                                
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens Junioren C
     1    13.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O    2.15.96    45.320           
     2    90.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     I    2.16.05    45.350      00.09
     3    91.Sander de Graaff           HC1 DYWA     I    2.17.85    45.950      01.89
     4    89.lené Dingemans             HC2 DYWA     O    2.21.93    47.310      05.97
     5     5.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I    2.22.44    47.480      06.48 PR.
     6    52.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    O    2.23.28    47.760      07.32
     7    73.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     I    2.25.82    48.606      09.86
     8    21.Marco Lagendijk            HC2 YA       O    2.33.19    51.063      17.23 PR.
          92.Tim Romeijn                HC1 DYWA     I       VAL.



21/12/2002                               Traningswedstrijd Klasse 4,5,6,7 JunC en Pupillen                                
                                                Einduitslag  - 1500 meter Overigen.                                                 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1    98.Esther Romeijn             DB2 DYWA     I    2.58.28    59.426            PR.

   Jongens Junioren B
     1    50.Dieter Spruijtenburg       HB1 YA       O    2.35.17    51.723           
     2    62.Arie van Muijlwijk         HB1 YA       I    2.39.36    53.120      04.19 PR.
     3    26.Sjaak Aben                 HB1 De Poel  O    2.44.40    54.800      09.23 PR.
     4   100.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA     O    3.02.27    60.756      27.10 MV.

   Heren Junioren A
     1    55.Lauke Wisse                HA2 De Poel  I    2.28.85    49.616           

   Dames Neo-Senioren
     1    39.Anna Verkaik               DN1 YA       O    2.41.75    53.916            PR.
     2    44.Eline van Dam              DN1 Striene  I    2.43.19    54.396      01.44 PR.
     3    51.Berdy Kars                 DN2 YA       O    2.43.85    54.616      02.10

   Heren Neo-Senioren
     1    60.Marald van de Werken       HN1 DYWA     O    2.33.66    51.220            PR.

   Dames Senioren
     1    80.Margreet Baakman           DS  De Poel  I    2.42.54    54.180            PR.
     2    19.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB     O    3.02.68    60.893      20.14 PR.

   Heren Senioren
     1    76.Roelof Stam                HS  De Poel  I    2.20.38    46.793            PR.
     2    16.Andre Lodder               HSB YA       O    2.22.13    47.376      01.75 PR.
     3    28.Jeroen de Heer             HS  YA       O    2.23.12    47.706      02.74
     4    41.Bob Rasenberg              HSB IJsco    I    2.23.49    47.830      03.11 PR.
     5    23.Martin Romeyn              HSB YA       O    2.25.50    48.500      05.12 PR.
     6    30.Pieter Pennings            HSA BLLNGRD  I    2.28.67    49.556      08.29
     7    71.Jan Willem Doornheim       HS  De Poel  I    2.36.74    52.246      16.36 PR.

   Heren Veteranen
     1    72.Jan Kattestaart            HV  De Poel  I    2.24.90    48.300           
     2     8.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa  I    2.25.62    48.540      00.72 PR.
     3    48.Henk van Oosterhout        HVB Striene  O    2.26.29    48.763      01.39
     4    24.Anton Wisse                HV  De Poel  I    2.26.48    48.826      01.58 PR.
     5    14.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel  O    2.29.25    49.750      04.35 PR.
     6    99.Wout Romeijn               HVA DYWA     O    2.35.14    51.713      10.24
     7    35.Bert Smits                 HVA De Poel  I    2.36.81    52.270      11.91 PR.
     8    40.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD  O    2.41.23    53.743      16.33
     9     7.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD  I    2.41.68    53.893      16.78 PR.
    10    38.Cees Verkaik               HV  YA       O    2.48.47    56.156      23.57 PR.
    11    45.Anton van Gaalen           HV  IJsco    O    2.53.93    57.976      29.03
    12    63.Peter Baselier             HVB Striene  I    3.02.55    60.850      37.65 PR.

   Heren Senioren
          12.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  I       NG.