Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
              2 * 500 meter IJssportvereniging Alblasserwaard              

DEELNEMERSLIJST 2 * 500 meter IJssportvereniging Alblasserwaard     21/12/2002
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
     1   BR07237  Leendert de Vries           0    HPA YA         1
     2   BR07236  P. van der Vorm             0    HPA YA         1
     3   BR07215  D. Hakkesteeg               0    HPA YA         1
     4   BR07203  Rens Buyk                   0    HPA YA         1
     5   BR07206  Stefan Chaigneau            7    HPB YA         1
     6   BR07188  Richard Bijl                0    HPA YA         1
    11   BR07238  Johan van Vuren             0    HPA YA         1
     7   BR07047  Esther van Es               2    DC2 YA         1
     8   BR07052  Marlies Luthart             7    DC2 YA         1
     9   BR07051  Wendy Verhoeven             7    DC2 YA         1
    10   BR07234  J.W. Visser                 7    DC1 YA         1
    12   BR07226  Matthijs Mulckhuijse        7    HC1 YA         1
    13   BR07214  Bastiaan de Groot           7    HC1 YA         1
    14   BR07211  Johan Dunnen                7    HC1 YA         1
    15   BR07066  Willem Speyer               7    HC2 YA         1
    16   BR07240  P. Zwijnenburg              7    HC1 YA         1
    17   BR07045  Robin Chaigneau             1    HC1 YA         1
    18   BR07227  P. de Munck                 5    HC1 YA         1
    19   BR07029  Richard Sprong              5    HC2 YA         1
    20   BR07229  Bart Sluimer                5    HC2 YA         1
    23   BR07193  Thijs Kros                  7    HC2 YA         1
    24   BR07246  Margot den Hartog           7    DB2 YA         1
    25   BR07177  Yvonne Streefkerk           5    DB2 YA         1
    26   BR07247  Erica van Buuren            7    DB2 YA         1
    21   BR07042  Niels van den Dool          6    HB1 YA         1
    22   BR07178  Arjan Meerkerk              4    HB1 YA         1
    27   BR07241  Bart van den Berg           1    HB2 YA         1
    28   UT00342  Cees Vink                   0    HB1 VHL        1
    29   BR07035  Peter Verkaik               1    HB2 YA         1
    30   BR07120  Stephan Wijland             3    HB2 YA         1
    31   BR07135  Arjan Stoel                 2    HB2 YA         1
    32   BR07180  Dieter Spruijtenburg        4    HB1 YA         1
    34   BR07149  Arie van Muijlwijk          4    HB1 YA         1
    35   BR07179  Joost van der Plas          3    HB1 YA         1
    36   BR07062  Gerola Eijkelenboom         1    DA2 YA         1
    37   BR07197  Carolien van der Plas       3    DA1 YA         1
    33   BR07223  Edgar Maat                  3    HA1 YA         1
    38   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         1
    39   BR07060  Robbert Robbemond           2    HA2 YA         1
    40   BR07081  Arjan Veenje                3    HA1 YA         1
    41   BR07133  Pieter Visser               7    HA1 YA         1
    44   UT01114  Wilbert den Hartog          0    HA2 VHL        1
    42   BR07249  Wilma Bouter                2    DN1 YA         1
    49   BR07036  Anna Verkaik                4    DN1 YA         1
    43   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         1
    66   ZZ01102  Marius van de Made          0    HN1 YA         1
    45   BR07190  Anja Bollaart               1    DSB YA         1
    46   BR07195  Arina Nederlof              1    DSB YA         1
    47   BR07212  Marloes Gelderblom          1    DS  YA         1
    48   BR07198  Nicoline Prins              4    DS  YA         1
    50   BR07163  Henk-Jan Imhoff             2    HS  YA         1
    51   BR07194  Pieter Kros                 7    HS  YA         1
    52   BR07201  Ferdy Straver               7    HSB YA         1
    53   BR07165  Juri van Tuijl              3    HS  YA         1
    56   BR07192  Jeroen de Heer              4    HS  YA         1
    57   BR07200  Dick Stander                7    HS  YA         1
    58   BR07161  André Kusters               5    HS  YA         1
    60   BR07153  Andre Lodder                4    HSB YA         1
    61   BR07219  Joost Jan Kool              7    HS  YA         1
    62   BR07239  H.A. van der Zijden         7    HSB YA         1
    65   ZZ01101  Alfred Prins                0    HSB YA         1
    67   ZZ01103  Joop Vink                   0    HSB IN         1
    54   BR07189  Kees Bollaart               3    HV  YA         1
    55   BR07199  Jan Slagboom                3    HV  YA         1
    59   BR07245  Rinus van Gemert            3    HVB YA         1
    63   BR07110  Cees Verkaik                6    HV  YA         1
    64   BR07154  Hans van Dam                7    HVA YA         1
    68   ZZ01104  Bert Dubbeldam              0    HVC YA         1
    69   ZZ01105  Peter Baas                  0    HVC YA         1
    70   ZZ01106  Arie Kuperus                0    HVA YA         1

   Combinaties		1 = 500 meter / 500 meter.