Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
              2 * 500 meter IJssportvereniging Alblasserwaard              

21/12/2002                                2 * 500 meter IJssportvereniging Alblasserwaard                                 
                                                    Einduitslag  - 1e 500 meter.                                                    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    72.Charlotte Bakker           DPA YA       I      59.94    59.940            PR.

   Jongens Pupillen
     1     6.Richard Bijl               HPA YA       I      46.70    46.700            PR.
     2     2.P. van der Vorm            HPA YA       I      56.12    56.120      09.42 PR.
     3    11.Johan van Vuren            HPA YA       O      56.54    56.540      09.84 PR.
     4     1.Leendert de Vries          HPA YA       O      58.59    58.590      11.89 PR.
     5     5.Stefan Chaigneau           HPB YA       I    1.00.41    60.410      13.71 PR.
     6     3.D. Hakkesteeg              HPA YA       O    1.01.17    61.170      14.47 PR.

   Meisjes Junioren C
     1     8.Marlies Luthart            DC2 YA       O      59.06    59.060            PR.
     2     9.Wendy Verhoeven            DC2 YA       I    1.01.56    61.560      02.50 PR.

   Jongens Junioren C
     1    17.Robin Chaigneau            HC1 YA       O      42.67    42.670            PR.
     2    23.Thijs Kros                 HC2 YA       I      49.39    49.390      06.72 PR.
     3    18.P. de Munck                HC1 YA       I      51.96    51.960      09.29
     4    20.Bart Sluimer               HC2 YA       I      53.00    53.000      10.33 PR.
     5    19.Richard Sprong             HC2 YA       O      53.47    53.470      10.80 PR.
     6    16.P. Zwijnenburg             HC1 YA       O      55.31    55.310      12.64 PR.
     7    15.Willem Speyer              HC2 YA       I      58.33    58.330      15.66 PR.
     8    13.Bastiaan de Groot          HC1 YA       O    1.01.90    61.900      19.23 PR.
     9    12.Matthijs Mulckhuijse       HC1 YA       O    1.08.95    68.950      26.28 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    74.Esmeralda Nieuwendorp      DB1 YA       I      44.64    44.640            PR.
     2    24.Margot den Hartog          DB2 YA       I      53.96    53.960      09.32 PR.
     3    25.Yvonne Streefkerk          DB2 YA       I      56.84    56.840      12.20 PR.

   Jongens Junioren B
     1    27.Bart van den Berg          HB2 YA       I      39.60    39.600           
     2    31.Arjan Stoel                HB2 YA       O      42.06    42.060      02.46
     3    28.Cees Vink                  HB1 VHL      I      42.85    42.850      03.25
     4    29.Peter Verkaik              HB2 YA       O      44.16    44.160      04.56
     5    71.Tim Mesker                 HB1 YA       I      44.91    44.910      05.31 PR.
     6    35.Joost van der Plas         HB1 YA       O      45.06    45.060      05.46
     7    22.Arjan Meerkerk             HB1 YA       I      47.53    47.530      07.93 PR.
     8    32.Dieter Spruijtenburg       HB1 YA       O      48.87    48.870      09.27
     9    34.Arie van Muijlwijk         HB1 YA       I      50.41    50.410      10.81
    10    21.Niels van den Dool         HB1 YA       O    1.09.55    69.550      29.95

   Dames Junioren A
     1    36.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       I      47.20    47.200           
     2    37.Carolien van der Plas      DA1 YA       I      49.82    49.820      02.62

   Heren Junioren A
     1    38.Jarno Slagboom             HA2 YA       I      40.16    40.160            PR.
     2    44.Wilbert den Hartog         HA2 VHL      I      40.58    40.580      00.42
     3    39.Robbert Robbemond          HA2 YA       O      41.47    41.470      01.31
     4    33.Edgar Maat                 HA1 YA       I      42.53    42.530      02.37 PR.
     5    40.Arjan Veenje               HA1 YA       I      45.28    45.280      05.12 PR.
     6    41.Pieter Visser              HA1 YA       O      48.33    48.330      08.17

   Dames Neo-Senioren
     1    42.Wilma Bouter               DN1 YA       O      46.61    46.610           

   Heren Neo-Senioren
     1    43.Arie Prins                 HN1 YA       O      42.40    42.400           
     2    66.Marius van de Made         HN1 YA       O      50.57    50.570      08.17 PR.

   Dames Senioren
     1    45.Anja Bollaart              DSB YA       O      42.84    42.840           
     2    47.Marloes Gelderblom         DS  YA       I      43.46    43.460      00.62 PR.
     3    48.Nicoline Prins             DS  YA       O      51.55    51.550      08.71
     4    73.Liesbeth Prins             DS  YA       O      56.16    56.160      13.32 PR.

   Heren Senioren
     1    50.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       O      41.46    41.460            PR.
     2    57.Dick Stander               HS  YA       O      43.67    43.670      02.21 PR.
     3    53.Juri van Tuijl             HS  YA       O      43.81    43.810      02.35
     4    56.Jeroen de Heer             HS  YA       I      45.07    45.070      03.61
     5    52.Ferdy Straver              HSB YA       I      45.30    45.300      03.84 PR.
     6    58.André Kusters              HS  YA       O      47.35    47.350      05.89 PR.
     7    60.Andre Lodder               HSB YA       I      48.19    48.190      06.73
     8    65.Alfred Prins               HSB YA       I      48.65    48.650      07.19 PR.
     9    62.H.A. van der Zijden        HSB YA       O      54.73    54.730      13.27 PR.
    10    67.Joop Vink                  HSB IN       I      59.17    59.170      17.71 PR.

   Heren Veteranen
     1    55.Jan Slagboom               HV  YA       I      43.77    43.770           
     2    59.Rinus van Gemert           HVB YA       O      44.57    44.570      00.80 PR.
     3    54.Kees Bollaart              HV  YA       O      45.90    45.900      02.13
     4    63.Cees Verkaik               HV  YA       O      54.22    54.220      10.45 PR.
     5    70.Arie Kuperus               HVA YA       I      55.34    55.340      11.57 PR.
     6    69.Peter Baas                 HVC YA       O      56.10    56.100      12.33 PR.
     7    68.Bert Dubbeldam             HVC YA       O      59.66    59.660      15.89 PR.
     8    64.Hans van Dam               HVA YA       O    1.00.40    60.400      16.63 PR.

   Meisjes Junioren C
          10.J.W. Visser                DC1 YA       I       NG.

   Jongens Junioren C
          14.Johan Dunnen               HC1 YA       I       NG.

   Jongens Junioren B
          30.Stephan Wijland            HB2 YA       I       NG.

   Dames Neo-Senioren
          49.Anna Verkaik               DN1 YA       O       NG.

   Dames Senioren
          46.Arina Nederlof             DSB YA       I       NG.

   Heren Senioren
          61.Joost Jan Kool             HS  YA       O       NG.



21/12/2002                                2 * 500 meter IJssportvereniging Alblasserwaard                                 
                                                    Einduitslag  - 2e 500 meter.                                                    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Pupillen
     1    72.Charlotte Bakker           DPA YA       O      59.99    59.990            PR.

   Jongens Pupillen
     1     6.Richard Bijl               HPA YA       O      48.14    48.140            PR.
     2     2.P. van der Vorm            HPA YA       O      56.06    56.060      07.92 PR.
     3    11.Johan van Vuren            HPA YA       I      56.97    56.970      08.83 PR.
     4     3.D. Hakkesteeg              HPA YA       I    1.00.87    60.870      12.73 PR.
     5     5.Stefan Chaigneau           HPB YA       O    1.01.03    61.030      12.89 PR.

   Meisjes Junioren C
     1     9.Wendy Verhoeven            DC2 YA       O      59.40    59.400            PR.
     2     8.Marlies Luthart            DC2 YA       I    1.05.55    65.550      06.15 PR.

   Jongens Junioren C
     1    17.Robin Chaigneau            HC1 YA       I      43.20    43.200            PR.
     2    23.Thijs Kros                 HC2 YA       O      49.47    49.470      06.27 PR.
     3    18.P. de Munck                HC1 YA       O      52.14    52.140      08.94
     4    20.Bart Sluimer               HC2 YA       O      54.87    54.870      11.67 PR.
     5    19.Richard Sprong             HC2 YA       I      54.92    54.920      11.72
     6    15.Willem Speyer              HC2 YA       O      57.06    57.060      13.86 PR.
     7    16.P. Zwijnenburg             HC1 YA       I      57.86    57.860      14.66 PR.
     8    12.Matthijs Mulckhuijse       HC1 YA       I    1.00.88    60.880      17.68 PR.
     9    13.Bastiaan de Groot          HC1 YA       I    1.02.17    62.170      18.97 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    74.Esmeralda Nieuwendorp      DB1 YA       O      45.38    45.380            PR.
     2    24.Margot den Hartog          DB2 YA       O      54.12    54.120      08.74 PR.
     3    25.Yvonne Streefkerk          DB2 YA       O      58.01    58.010      12.63 PR.

   Jongens Junioren B
     1    27.Bart van den Berg          HB2 YA       O      40.24    40.240           
     2    31.Arjan Stoel                HB2 YA       I      41.67    41.670      01.43 PR.
     3    28.Cees Vink                  HB1 VHL      O      42.61    42.610      02.37
     4    29.Peter Verkaik              HB2 YA       I      44.07    44.070      03.83
     5    71.Tim Mesker                 HB1 YA       O      45.23    45.230      04.99
     6    35.Joost van der Plas         HB1 YA       I      45.36    45.360      05.12
     7    22.Arjan Meerkerk             HB1 YA       O      46.88    46.880      06.64 PR.
     8    32.Dieter Spruijtenburg       HB1 YA       I      49.46    49.460      09.22
     9    34.Arie van Muijlwijk         HB1 YA       O      51.26    51.260      11.02
    10    21.Niels van den Dool         HB1 YA       I      58.05    58.050      17.81

   Dames Junioren A
     1    36.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       O      46.76    46.760            PR.
     2    37.Carolien van der Plas      DA1 YA       O      50.22    50.220      03.46

   Heren Junioren A
     1    38.Jarno Slagboom             HA2 YA       O      40.41    40.410            PR.
     2    44.Wilbert den Hartog         HA2 VHL      O      40.79    40.790      00.38
     3    39.Robbert Robbemond          HA2 YA       I      41.44    41.440      01.03
     4    33.Edgar Maat                 HA1 YA       O      42.37    42.370      01.96 PR.
     5    40.Arjan Veenje               HA1 YA       O      45.48    45.480      05.07 PR.
     6    41.Pieter Visser              HA1 YA       I      49.88    49.880      09.47

   Dames Neo-Senioren
     1    42.Wilma Bouter               DN1 YA       I      46.78    46.780           

   Heren Neo-Senioren
     1    43.Arie Prins                 HN1 YA       I      42.40    42.400           
     2    66.Marius van de Made         HN1 YA       I      49.17    49.170      06.77 PR.

   Dames Senioren
     1    47.Marloes Gelderblom         DS  YA       O      43.38    43.380            PR.
     2    45.Anja Bollaart              DSB YA       I      43.39    43.390      00.01
     3    48.Nicoline Prins             DS  YA       I      51.46    51.460      08.08
     4    73.Liesbeth Prins             DS  YA       I      55.62    55.620      12.24 PR.

   Heren Senioren
     1    50.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       I      41.28    41.280            PR.
     2    53.Juri van Tuijl             HS  YA       I      42.92    42.920      01.64 PR.
     3    57.Dick Stander               HS  YA       I      43.33    43.330      02.05 PR.
     4    56.Jeroen de Heer             HS  YA       O      44.99    44.990      03.71 PR.
     5    52.Ferdy Straver              HSB YA       O      45.44    45.440      04.16 PR.
     6    65.Alfred Prins               HSB YA       O      46.85    46.850      05.57 PR.
     7    60.Andre Lodder               HSB YA       O      48.33    48.330      07.05
     8    62.H.A. van der Zijden        HSB YA       I      54.33    54.330      13.05 PR.
     9    67.Joop Vink                  HSB IN       O      59.04    59.040      17.76 PR.

   Heren Veteranen
     1    55.Jan Slagboom               HV  YA       O      43.85    43.850           
     2    54.Kees Bollaart              HV  YA       I      45.38    45.380      01.53
          59.Rinus van Gemert           HVB YA       I      45.38    45.380      01.53 PR.
     4    70.Arie Kuperus               HVA YA       O      54.89    54.890      11.04 PR.
     5    63.Cees Verkaik               HV  YA       I      55.68    55.680      11.83 PR.
     6    69.Peter Baas                 HVC YA       I      56.11    56.110      12.26 PR.
     7    64.Hans van Dam               HVA YA       I      59.20    59.200      15.35 PR.
     8    68.Bert Dubbeldam             HVC YA       I      59.99    59.990      16.14 PR.

   Jongens Pupillen
           1.Leendert de Vries          HPA YA       I       VAL.

   Meisjes Junioren C
          10.J.W. Visser                DC1 YA       O       NG.

   Jongens Junioren C
          14.Johan Dunnen               HC1 YA       O       NG.

   Jongens Junioren B
          30.Stephan Wijland            HB2 YA       O       NG.

   Dames Neo-Senioren
          49.Anna Verkaik               DN1 YA       I       NG.

   Dames Senioren
          46.Arina Nederlof             DSB YA       O       NG.

   Heren Senioren
          58.André Kusters              HS  YA       I       VAL.
          61.Joost Jan Kool             HS  YA       I       NG.