Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                Trainingswedstrijd kl. 1/2/4 500-1000-1500 M 
	          Aanvang: 18.30 uur       

DEELNEMERSLIJST Trainingswedstrijd kl. 1/2/4 500-1000-1500 M         25/01/2003
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
    13   BR03009  Martha van Gaalen           4    DB1 IJsco      1
    45   BR06092  Martje Wisse                1    DB1 De Poel    1
    66   BR02045  Esther Romeijn              4    DB2 DYWA       1
    76   BR05033  Lieve de Roon               3    DB2 SSVB       1
    78   BR04004  Michelle de Ruijter         3    DB1 Striene    1
     1   BR07120  Stephan Wijland             2    HB2 YA         2
     3   BR07035  Peter Verkaik               1    HB2 YA         2
    21   BR07118  Tim Mesker                  2    HB1 YA         2
    27   BR07135  Arjan Stoel                 1    HB2 YA         2
    30   BR03001  Mark Rottier                2    HB2 IJsco      2
    31   BR03002  Daan Rottier                2    HB1 IJsco      2
    33   UT00342  Cees Vink                   0    HB1 VHL        2
    38   BR04005  Arjan van Hoof              4    HB2 Striene    2
    43   BR06017  Niels Goverse               1    HB2 De Poel    2
    50   BR02053  Nick Uithoven               1    HB1 DYWA       2
    51   BR07241  Bart van den Berg           1    HB2 YA         1
    53   BR09011  Rick de Jong                7    HB1 SSVB       2
    60   BR09009  Floris Gijzen               2    HB2 SSVB       2
    61   BR05037  Maarten Helmonds            1    HB2 BLLNGRD    2
    64   BR02018  Robert van Dalen            1    HB2 DYWA       2
    19   BR07062  Gerola Eijkelenboom         1    DA2 YA         2
    69   GL90129  Maaike Head                 1    DA2 SVGELEE    1
    11   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         2
    12   BR07060  Robbert Robbemond           2    HA2 YA         2
    28   BR07105  Jasper Stoel                1    HA2 YA         2
    41   BR02011  Willem Blom                 1    HA2 DYWA       2
    44   BR06091  Lauke Wisse                 4    HA2 De Poel    2
    47   BR02040  Dinant Nieuwkoop            1    HA1 DYWA       2
    59   BR09007  Jeroen Gijzen               1    HA2 SSVB       2
    65   BR02041  Gijsbert Nieuwkoop          1    HA2 DYWA       1
    10   BR05002  Carla Op de Beek            2    DN2 BLLNGRD    2
    22   BR02016  Hanneke van Breugel         1    DN2 DYWA       2
    26   BR04008  Eline van Dam               4    DN1 Striene    2
    29   BR07175  Berdy Kars                  4    DN2 YA         2
    34   BR07249  Wilma Bouter                2    DN1 YA         2
    40   BR07036  Anna Verkaik                4    DN1 YA         2
    68   BR05041  Ingrid van Doesburg         2    DN1 SSVB       2
    75   BR05032  Brechtje de Roon            3    DN1 SSVB       1
     4   BR05019  Jeroen Hoevenaars           2    HN1 SSVB       2
    17   BR06029  Maarten Jr. Janse           2    HN2 De Poel    2
    39   BR06018  Patrick Goverse             1    HN1 De Poel    2
    48   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         2
    70   EV01051  Jelle Overmars              1    HN2 ISIS       2
    16   BR07212  Marloes Gelderblom          1    DS  YA         2
    18   BR07195  Arina Nederlof              1    DSB YA         2
    42   BR05014  Beike Biemans               2    DS  SSVB       2
    52   BR07190  Anja Bollaart               1    DSB YA         1
    54   BR05004  Lian van Kuijk              1    DSB BLLNGRD    2
    56   BR02013  Karin Bouman                4    DS  DYWA       1
    57   BR05027  Climmy van der Burg         1    DS  BLLNGRD    2
    58   BR06003  Margreet Baakman            4    DS  De Poel    2
    73   EV00283  Frouke Oonk                 1    DS  YCE        1
     2   BR07074  Martin Romeyn               4    HSB YA         2
     5   BR09012  Corné Lepoeter              1    HS  SSVB       1
     9   BR06026  Hubrecht Janse              1    HS  De Poel    2
    15   BR07068  Arco Meerkerk               2    HS  YA         2
    20   BR09016  Jurgen Stoutjesdijk         2    HSA SSVB       2
    24   BR07153  Andre Lodder                4    HSB YA         2
    25   BR07192  Jeroen de Heer              4    HS  YA         2
    35   BR07200  Dick Stander                2    HS  YA         2
    36   BR07163  Henk-Jan Imhoff             2    HS  YA         2
    37   DH61098  Marc de Vrieze              0    HS  De Poel    2
    49   BR05020  Tom van Kuik                4    HSB SSVB       2
    71   EV00541  Ton Pulles                  1    HS  WVDBERK    2
    72   EV02971  René Brandhorst             1    HS  SSVB       2
    14   BR05035  Noor van der Ster           1    DVA BLLNGRD    2
    55   BR06108  Dimphy Romme                1    DVB De Poel    2
     6   BR06057  Adriaan Provoost            2    HV  De Poel    2
     7   BR04009  Henk van Oosterhout         4    HVB Striene    2
     8   BR06030  Maarten Sr. Janse           4    HVC De Poel    2
    23   BR02017  Jan van Breugel             2    HVA DYWA       2
    32   BR01001  Pieter den Dunnen           4    HVB Lagezwa    2
    46   BR06090  Anton Wisse                 4    HV  De Poel    2
    62   BR06034  Jan Kattestaart             4    HV  De Poel    2
    63   BR04033  Twan den Braber             2    HVA Striene    2
    67   BR02047  Wout Romeijn                4    HVA DYWA       1
    74   BR09006  Jan van Doesburg            3    HVC SSVB       1


    Comb.1 = 500/1000 M
    Comb.2 = 500/1500 M

    Afmelden: vˇˇr 25 januari 17.30 uur via antwoordapparaat 076 - 5723014