Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
            Trainingswedstrijd Klasse 4,5,6, Jun.C en Pupillen             

                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                            Uitslag in paren  - 1e 500 meter Junioren C.                      01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

      1    10.Leenart van Eck            HPB DYWA         12.48 ( 12.5 )     48.39 ( 35.9 )       48.39
           41.Richard Bijl               HPA YA           13.44 ( 13.4 )     48.95 ( 35.5 )       48.95
      2    15.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA         13.22 ( 13.2 )     52.21 ( 39.0 )       52.21
            7.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD      13.15 ( 13.1 )     53.56 ( 40.4 )       53.56
      3    22.Rebecca de Graaff          DPA DYWA         12.94 ( 12.9 )     49.55 ( 36.6 )       49.55 PR.
           24.Jurgen van Velden          HPB DYWA         12.26 ( 12.3 )   1.04.85 ( 52.6 )     1.04.85 MV.
      4    52.Teun Sweere                HPA Striene      10.10 ( 10.1 )     56.66 ( 46.6 )       56.66
           73.Stefan Chaigneau           HPB YA           13.38 ( 13.4 )     57.66 ( 44.3 )       57.66 PR.
      5    84.Quinten Meulblok           HC2 De Poel      15.57 ( 15.6 )   1.05.22 ( 49.7 )     1.05.22 PR.
           31.Sanne Schriever            DC1 DYWA         14.78 ( 14.8 )     59.62 ( 44.8 )       59.62 PR.
      6    76.Elvira Booman              DC2 IJsco        14.27 ( 14.3 )     59.11 ( 44.8 )       59.11 PR.
           71.Matthijs van Gink          HC2 SSVB         11.23 ( 11.2 )     44.07 ( 32.8 )       44.07
      7    27.Sander de Graaff           HC1 DYWA         11.90 ( 11.9 )     44.72 ( 32.8 )       44.72
            9.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA         12.29 ( 12.3 )     45.00 ( 32.7 )       45.00
      8    11.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA         12.15 ( 12.2 )     46.56 ( 34.4 )       46.56
           28.Ton Oomen                  HC2 DYWA         11.83 ( 11.8 )     45.30 ( 33.5 )       45.30 PR.
      9    59.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD      12.31 ( 12.3 )     48.11 ( 35.8 )       48.11
           26.lené Dingemans             HC2 DYWA         11.47 ( 11.5 )     44.59 ( 33.1 )       44.59
     10    62.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco        12.11 ( 12.1 )     45.85 ( 33.7 )       45.85 PR.
           69.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD      13.62 ( 13.6 )     52.29 ( 38.7 )       52.29
     11    54.Hedi Dingemans             DC1 YA           13.06 ( 13.1 )     49.70 ( 36.6 )       49.70
           18.Lindsey Otto               DC2 SSVB         13.01 ( 13.0 )     49.47 ( 36.5 )       49.47
     12    72.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA           12.60 ( 12.6 )     49.29 ( 36.7 )       49.29
           13.Marlies Gijzen             DC2 SSVB         12.10 ( 12.1 )     46.62 ( 34.5 )       46.62
     13    83.P. de Munck                HC1 YA           12.48 ( 12.5 )     50.34 ( 37.9 )       50.34 PR.
           65.Esther van Es              DC2 YA           13.63 ( 13.6 )     51.18 ( 37.5 )       51.18
     14    14.Noreen van der Linden      DC2 Striene      13.09 ( 13.1 )     49.87 ( 36.8 )       49.87 PR.
           80.Bart Sluimer               HC2 YA           12.31 ( 12.3 )     49.72 ( 37.4 )       49.72 PR.
     15    12.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD      13.50 ( 13.5 )     51.49 ( 38.0 )       51.49
           49.H Buyk                     HC2 YA           12.73 ( 12.7 )     50.07 ( 37.3 )       50.07
     16    46.Frans Aben                 HC1 De Poel      13.83 ( 13.8 )     56.51 ( 42.7 )       56.51
           81.Josien van de Heerik       DC2 YA           13.89 ( 13.9 )     52.79 ( 38.9 )       52.79
     17    19.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD      13.76 ( 13.8 )     52.90 ( 39.1 )       52.90 PR.
           61.Bram Broeken               HC2 Striene      13.29 ( 13.3 )     53.55 ( 40.3 )       53.55 PR.
     18    93.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA         14.92 ( 14.9 )     56.32 ( 41.4 )       56.32 PR.
           16.Ester Huyzer               DC1 YA           13.96 ( 14.0 )     54.20 ( 40.2 )       54.20
     19    68.Jeffrey Gouka              HC2 YA                       NG.  
          103.Karlijn van Houwelingen    DC1 YA                       NG.  



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                         Uitslag in paren  - 1e 500 meter Klasse 5,6 en 7.                    01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     20    97.Marald van de Werken       HN1 DYWA         12.27 ( 12.3 )     47.11 ( 34.8 )       47.11 PR.
           60.John van de Corput         HSB SSVB         12.46 ( 12.5 )     45.83 ( 33.4 )       45.83
     21   104.Twan den Braber            HVA Striene      12.32 ( 12.3 )     44.71 ( 32.4 )       44.71
           38.Ton Pulles                 HS  WVDBERK      11.15 ( 11.1 )     41.89 ( 30.7 )       41.89
     22    75.Arnoud van Dijk            HS  YA           11.55 ( 11.6 )     44.99 ( 33.4 )       44.99
           39.René Brandhorst            HS  SSVB         10.68 ( 10.7 )     39.67 ( 29.0 )       39.67
     23    58.Jos Trompetter             HV  Striene      --?-- ( ---- )     47.85 ( ---- )       47.85 PR.
          100.Harry Gubbels              HSB De Poel      12.73 ( 12.7 )     50.24 ( 37.5 )       50.24
     24     6.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD      12.81 ( 12.8 )     50.58 ( 37.8 )       50.58
           64.Jacco van Tilburg          HSA De Poel      12.64 ( 12.6 )     48.78 ( 36.1 )       48.78 PR.
     25    53.Koos Polak                 HVA BLLNGRD      12.60 ( 12.6 )     49.06 ( 36.5 )       49.06
           91.Gijs van Wijnen            HB1 DYWA         12.43 ( 12.4 )     46.29 ( 33.9 )       46.29 PR.
     26    42.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD      13.13 ( 13.1 )     50.94 ( 37.8 )       50.94
           45.Sjaak Aben                 HB1 De Poel      13.11 ( 13.1 )     50.90 ( 37.8 )       50.90
     27    40.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD      13.86 ( 13.9 )     52.74 ( 38.9 )       52.74 PR.
           95.René de Leeuw              HV  De Poel      12.91 ( 12.9 )     49.63 ( 36.7 )       49.63 PR.
     28    70.Rick de Jong               HB1 SSVB         13.36 ( 13.4 )     48.58 ( 35.2 )       48.58 PR.
           96.Jeroen de Witte            HS  De Poel                  NG.  
     29    67.Martien Schetters          HV  De Poel      14.42 ( 14.4 )     56.56 ( 42.1 )       56.56 PR.
            1.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA         14.32 ( 14.3 )     54.40 ( 40.1 )       54.40
     30    87.Marius Nouws               HV  De Poel      14.45 ( 14.4 )     55.35 ( 40.9 )       55.35
           77.Peter Baselier             HVB Striene      15.33 ( 15.3 )     58.50 ( 43.2 )       58.50 PR.
     31    78.Jac Schetters              HV  De Poel      14.23 ( 14.2 )     58.35 ( 44.1 )       58.35 PR.
           99.Martin Steendijk           HV  De Poel      14.26 ( 14.3 )     55.87 ( 41.6 )       55.87
     32    79.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB         15.67 ( 15.7 )   1.00.19 ( 44.5 )     1.00.19
          101.Dirk van der Weijden       HS  De Poel      12.35 ( 12.4 )     49.72 ( 37.4 )       49.72 PR.
     33    94.Otto van Tuyl              HV  DYWA         15.11 ( 15.1 )     56.97 ( 41.9 )       56.97 PR.
           88.Adje Nouws                 DSA De Poel      14.86 ( 14.9 )     58.11 ( 43.2 )       58.11 PR.



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                              Uitslag in paren  - 100 meter Pupillen.                         01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     34     3.Colin van Lieshout         HPD SSVB                     13.66
           66.Milou van den Berg         DPA SSVB                     13.53
     35    32.Aron Romeijn               HPC DYWA                     13.72
            5.Ruud Broere                HPC SSVB                     13.88 PR.
     36    25.Dominique van der Stelt    DPB DYWA                     13.81
           17.Nikita Broere              DPD SSVB                     14.54
     37    48.Aart Buyk                  HPB YA                       13.97 PR.
           33.Ruben Romeijn              HPD DYWA                     13.85 PR.
     38    63.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco                    14.90
           20.Joske van Breugel          DPA DYWA                     14.41
     39   107.Loes Schiphouwer           DPA Striene                  14.39
           21.Jose Dingemans             DPA DYWA                     13.97 PR.
     40    34.Hendrik Satter             HPE DYWA                     14.42 PR.
           98.Leendert de Vries          HPA YA                       14.17 PR.
     41    35.Niels Hoeke                HPA DYWA                     14.26 PR.
           55.Deanne van Oosterhout      DPA Striene                  15.61
     42    23.Sharona van der Goor       DPC DYWA                     14.50 PR.
            4.Kristy van Lieshout        DPB SSVB                     14.45 PR.
     43    36.Joyce van der Mooren       DPA DYWA                     14.22 PR.
         



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                            Uitslag in paren  - 2e 500 meter Junioren C.                      01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     44    24.Jurgen van Velden          HPB DYWA         12.40 ( 12.4 )     48.02 ( 35.6 )       48.02 PR.
           10.Leenart van Eck            HPB DYWA         12.29 ( 12.3 )     47.92 ( 35.6 )       47.92
     45     7.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD      13.20 ( 13.2 )     54.58 ( 41.4 )       54.58
           22.Rebecca de Graaff          DPA DYWA         12.89 ( 12.9 )     49.87 ( 37.0 )       49.87
     46    41.Richard Bijl               HPA YA           --?-- ( ---- )     48.98 ( ---- )       48.98
           15.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA         13.13 ( 13.1 )     51.59 ( 38.5 )       51.59 PR.
     47    73.Stefan Chaigneau           HPB YA           13.43 ( 13.4 )     58.98 ( 45.6 )       58.98 PR.
           76.Elvira Booman              DC2 IJsco        14.17 ( 14.2 )     58.68 ( 44.5 )       58.68 PR.
     48    31.Sanne Schriever            DC1 DYWA         14.26 ( 14.3 )   1.07.64 ( 53.4 )     1.07.64 PR.
           84.Quinten Meulblok           HC2 De Poel      15.27 ( 15.3 )   1.02.67 ( 47.4 )     1.02.67 PR.
     49    52.Teun Sweere                HPA Striene      --?-- ( ---- )     55.33 ( ---- )       55.33
         


                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                              Uitslag in paren  - 500 meter Pupillen.                         01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     50    48.Aart Buyk                  HPB YA           14.03 ( 14.0 )     57.97 ( 43.9 )       57.97
            3.Colin van Lieshout         HPD SSVB         13.88 ( 13.9 )   1.02.01 ( 48.1 )     1.02.01 PR.
     51    98.Leendert de Vries          HPA YA           14.14 ( 14.1 )   1.01.26 ( 47.1 )     1.01.26
          107.Loes Schiphouwer           DPA Striene      14.72 ( 14.7 )     59.26 ( 44.5 )       59.26 PR.
     52    66.Milou van den Berg         DPA SSVB         14.23 ( 14.2 )     58.75 ( 44.5 )       58.75 PR.
           35.Niels Hoeke                HPA DYWA         14.36 ( 14.4 )     59.66 ( 45.3 )       59.66 PR.
     53    34.Hendrik Satter             HPE DYWA         14.65 ( 14.7 )   1.01.88 ( 47.2 )     1.01.88 PR.
            4.Kristy van Lieshout        DPB SSVB         15.19 ( 15.2 )   1.07.68 ( 52.5 )     1.07.68 PR.
     54    23.Sharona van der Goor       DPC DYWA         15.00 ( 15.0 )   1.06.49 ( 51.5 )     1.06.49 PR.
           63.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco        15.31 ( 15.3 )   1.06.13 ( 50.8 )     1.06.13 PR.
     55    20.Joske van Breugel          DPA DYWA         14.46 ( 14.5 )   1.02.49 ( 48.0 )     1.02.49
           55.Deanne van Oosterhout      DPA Striene      15.52 ( 15.5 )   1.08.41 ( 52.9 )     1.08.41
     56    33.Ruben Romeijn              HPD DYWA         14.32 ( 14.3 )   1.02.72 ( 48.4 )     1.02.72 PR.
            5.Ruud Broere                HPC SSVB         14.09 ( 14.1 )   1.04.55 ( 50.5 )     1.04.55 PR.
     57    32.Aron Romeijn               HPC DYWA         14.00 ( 14.0 )     58.61 ( 44.6 )       58.61 PR.
           17.Nikita Broere              DPD SSVB         14.77 ( 14.8 )   1.10.19 ( 55.4 )     1.10.19 PR.
     58    36.Joyce van der Mooren       DPA DYWA         14.26 ( 14.3 )   1.12.27 ( 58.0 )     1.12.27 PR.
           21.Jose Dingemans             DPA DYWA         14.12 ( 14.1 )   1.01.47 ( 47.4 )     1.01.47 PR.
     59    25.Dominique van der Stelt    DPB DYWA         14.01 ( 14.0 )     55.32 ( 41.3 )       55.32 PR.
         



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                             Uitslag in paren  - 1500 meter Junioren C.                       01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     60    71.Matthijs van Gink          HC2 SSVB         28.90 ( 28.9 )   1.04.25 ( 35.3 )     2.20.01
                                                        1.41.78 ( 37.5 )   2.20.01 ( 38.2 )  
            9.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA                     VL.  
     61    62.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco        29.83 ( 29.8 )   1.05.88 ( 36.0 )     2.22.90
                                                        1.44.12 ( 38.2 )   2.22.90 ( 38.8 )  
           28.Ton Oomen                  HC2 DYWA         29.50 ( 29.5 )   1.05.08 ( 35.6 )     2.21.73
                                                        1.42.89 ( 37.8 )   2.21.73 ( 38.8 )  
     62    59.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD      29.68 ( 29.7 )   1.04.04 ( 34.4 )     2.17.49
                                                        1.40.11 ( 36.1 )   2.17.49 ( 37.4 )  
           27.Sander de Graaff           HC1 DYWA         29.63 ( 29.6 )   1.05.22 ( 35.6 )     2.24.17
                                                        1.44.26 ( 39.0 )   2.24.17 ( 39.9 )  
     63    26.lené Dingemans             HC2 DYWA         29.08 ( 29.1 )   1.05.07 ( 36.0 )     2.24.13
                                                        1.44.22 ( 39.2 )   2.24.13 ( 39.9 )  
           69.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD      33.17 ( 33.2 )   1.13.44 ( 40.3 )     2.42.07
                                                        1.57.44 ( 44.0 )   2.42.07 ( 44.6 )  
     64    11.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA         30.84 ( 30.8 )   1.08.85 ( 38.0 )     2.31.41
                                                        1.49.65 ( 40.8 )   2.31.41 ( 41.8 )  
         



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                          Uitslag in paren  - 1500 meter Klasse 5,6 en 7.                     01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     65    38.Ton Pulles                 HS  WVDBERK      26.95 ( 26.9 )     57.89 ( 30.9 )     2.03.62
                                                        1.29.94 ( 32.0 )   2.03.62 ( 33.7 )  
           95.René de Leeuw              HV  De Poel      32.90 ( 32.9 )   1.11.02 ( 38.1 )     2.32.38 PR.
                                                        1.51.17 ( 40.1 )   2.32.38 ( 41.2 )  
     66    97.Marald van de Werken       HN1 DYWA         29.84 ( 29.8 )   1.07.08 ( 37.2 )     2.31.50
                                                        1.48.07 ( 41.0 )   2.31.50 ( 43.4 )  
          104.Twan den Braber            HVA Striene      29.83 ( 29.8 )   1.04.41 ( 34.6 )     2.17.12
                                                        1.40.22 ( 35.8 )   2.17.12 ( 36.9 )  
     67    53.Koos Polak                 HVA BLLNGRD      31.29 ( 31.3 )   1.09.40 ( 38.1 )     2.33.55
                                                        1.50.65 ( 41.3 )   2.33.55 ( 42.9 )  
           39.René Brandhorst            HS  SSVB         25.76 ( 25.8 )     54.93 ( 29.2 )     1.58.97
                                                        1.25.73 ( 30.8 )   1.58.97 ( 33.2 )  
     68    60.John van de Corput         HSB SSVB         30.26 ( 30.3 )   1.04.60 ( 34.3 )     2.20.48 PR.
                                                        1.41.44 ( 36.8 )   2.20.48 ( 39.0 )  
           45.Sjaak Aben                 HB1 De Poel      32.67 ( 32.7 )   1.13.17 ( 40.5 )     2.39.20 PR.
                                                        1.55.61 ( 42.4 )   2.39.20 ( 43.6 )  
     69    42.Rob Rensen                 HV  BLLNGRD      32.89 ( 32.9 )   1.13.14 ( 40.3 )     2.43.65
                                                        1.57.25 ( 44.1 )   2.43.65 ( 46.4 )  
           96.Jeroen de Witte            HS  De Poel                  NG.  
     70    40.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD      33.92 ( 33.9 )   1.14.63 ( 40.7 )     2.41.76
                                                        1.57.76 ( 43.1 )   2.41.76 ( 44.0 )  
           64.Jacco van Tilburg          HSA De Poel      33.63 ( 33.6 )   1.15.63 ( 42.0 )     2.43.81
                                                        1.59.50 ( 43.9 )   2.43.81 ( 44.3 )  
     71     1.Renaldo Nieuwkoop          HB2 DYWA         35.35 ( 35.3 )   1.17.74 ( 42.4 )     2.47.55
                                                        2.02.94 ( 45.2 )   2.47.55 ( 44.6 )  
           58.Jos Trompetter             HV  Striene      32.40 ( 32.4 )   1.10.31 ( 37.9 )     2.39.33 PR.
                                                        1.52.55 ( 42.2 )   2.39.33 ( 46.8 )  
     72     6.Twan van Breugem           HB2 BLLNGRD      32.16 ( 32.2 )   1.11.44 ( 39.3 )     2.37.86 PR.
                                                        1.53.76 ( 42.3 )   2.37.86 ( 44.1 )  
           87.Marius Nouws               HV  De Poel      34.66 ( 34.7 )   1.16.25 ( 41.6 )     2.46.00
                                                        2.00.37 ( 44.1 )   2.46.00 ( 45.6 )  
     73    70.Rick de Jong               HB1 SSVB         32.02 ( 32.0 )   1.10.03 ( 38.0 )     2.30.96 PR.
                                                        1.50.41 ( 40.4 )   2.30.96 ( 40.6 )  
          100.Harry Gubbels              HSB De Poel      34.35 ( 34.3 )   1.15.62 ( 41.3 )     2.42.26 PR.
                                                        1.58.94 ( 43.3 )   2.42.26 ( 43.3 )  
     74    75.Arnoud van Dijk            HS  YA           30.65 ( 30.6 )   1.07.97 ( 37.3 )     2.27.61 PR.
                                                        1.46.97 ( 39.0 )   2.27.61 ( 40.6 )  
           91.Gijs van Wijnen            HB1 DYWA         30.44 ( 30.4 )   1.06.25 ( 35.8 )     2.19.93 PR.
                                                        1.43.04 ( 36.8 )   2.19.93 ( 36.9 )  



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                             Uitslag in paren  - 1000 meter Junioren C.                       01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     75    83.P. de Munck                HC1 YA           23.02 ( 23.0 )   1.04.30 ( 41.3 )     1.49.67
                                                        1.49.67 ( 45.4 )  
           14.Noreen van der Linden      DC2 Striene      23.62 ( 23.6 )   1.02.73 ( 39.1 )     1.43.88
                                                        1.43.88 ( 41.2 )  
     76    18.Lindsey Otto               DC2 SSVB         22.59 ( 22.6 )   1.00.15 ( 37.6 )     1.39.98 PR.
                                                        1.39.98 ( 39.8 )  
           12.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD      25.03 ( 25.0 )   1.05.70 ( 40.7 )     1.47.90
                                                        1.47.90 ( 42.2 )  
     77    13.Marlies Gijzen             DC2 SSVB         21.78 ( 21.8 )     58.89 ( 37.1 )     1.38.74
                                                        1.38.74 ( 39.8 )  
           54.Hedi Dingemans             DC1 YA           22.95 ( 23.0 )   1.01.88 ( 38.9 )     1.43.85
                                                        1.43.85 ( 42.0 )  
     78    16.Ester Huyzer               DC1 YA           25.07 ( 25.1 )   1.09.26 ( 44.2 )     1.57.25
                                                        1.57.25 ( 48.0 )  
           61.Bram Broeken               HC2 Striene      25.24 ( 25.2 )   1.09.54 ( 44.3 )     1.56.40
                                                        1.56.40 ( 46.9 )  
     79    72.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA           23.45 ( 23.5 )   1.03.90 ( 40.4 )     1.47.01 PR.
                                                        1.47.01 ( 43.1 )  
           19.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD      24.85 ( 24.9 )   1.06.46 ( 41.6 )     1.51.13
                                                        1.51.13 ( 44.7 )  
     80    80.Bart Sluimer               HC2 YA           23.43 ( 23.4 )   1.04.68 ( 41.3 )     1.47.31 PR.
                                                        1.47.31 ( 42.6 )  
           81.Josien van de Heerik       DC2 YA           25.11 ( 25.1 )   1.06.16 ( 41.0 )     1.50.88 PR.
                                                        1.50.88 ( 44.7 )  
     81    65.Esther van Es              DC2 YA           24.27 ( 24.3 )   1.03.82 ( 39.5 )     1.46.30 PR.
                                                        1.46.30 ( 42.5 )  
           68.Jeffrey Gouka              HC2 YA                       NG.  
     82    93.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA         26.28 ( 26.3 )   1.11.13 ( 44.9 )     1.57.41
                                                        1.57.41 ( 46.3 )  
          103.Karlijn van Houwelingen    DC1 YA                       NG.  
     83    46.Frans Aben                 HC1 De Poel      34.20 ( 34.2 )   1.23.52 ( 49.3 )     2.16.32
                                                        2.16.32 ( 52.8 )  
           49.H Buyk                     HC2 YA           22.68 ( 22.7 )   1.01.20 ( 38.5 )     1.42.26 PR.
                                                        1.42.26 ( 41.1 )  



                                         Trainingswedstrijd Klasse 5,6,7,Jun.C en Pupillen                                          
                                          Uitslag in paren  - 1000 meter Klasse 5,6 en 7.                     01/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     84    78.Jac Schetters              HV  De Poel      27.22 ( 27.2 )   1.13.51 ( 46.3 )     2.02.03
                                                        2.02.03 ( 48.5 )  
           67.Martien Schetters          HV  De Poel      27.72 ( 27.7 )   1.12.58 ( 44.9 )     1.58.80
                                                        1.58.80 ( 46.2 )  
     85    79.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB         27.49 ( 27.5 )   1.13.11 ( 45.6 )     2.01.73
                                                        2.01.73 ( 48.6 )  
           88.Adje Nouws                 DSA De Poel      26.76 ( 26.8 )   1.10.58 ( 43.8 )     1.56.31 PR.
                                                        1.56.31 ( 45.7 )  
     86    77.Peter Baselier             HVB Striene      27.20 ( 27.2 )   1.11.75 ( 44.6 )     1.56.03 PR.
                                                        1.56.03 ( 44.3 )  
           99.Martin Steendijk           HV  De Poel      26.50 ( 26.5 )   1.08.63 ( 42.1 )     1.52.52 PR.
                                                        1.52.52 ( 43.9 )  
     87   101.Dirk van der Weijden       HS  De Poel      20.98 ( 21.0 )     57.07 ( 36.1 )     1.39.22 PR.
                                                        1.39.22 ( 42.2 )  
           94.Otto van Tuyl              HV  DYWA         26.78 ( 26.8 )   1.10.33 ( 43.5 )     1.55.90 PR.
                                                        1.55.90 ( 45.6 )