Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                

15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                              Einduitslag  - 300 meter Dames Pupillen.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Meisjes
     1   167.Rebecca de Graaff          DPA DYWA     O      30.49    50.816            PR.
     2   165.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     I      31.11    51.849      00.62 PR.
     3     6.Anouk Fase                 DPC Striene  I      32.87    54.783      02.38 PR.
     4   146.Lisa Molenaar              DPA YCT      O      34.57    57.616      04.08
     5   107.Jolein Bohnen              DPB SVM      I      34.64    57.733      04.15
     6    56.Linsey Kačn                DPA Vennen   I      34.77    57.949      04.28
     7    86.Anouk Koopmans             DPB VYC      O      35.33    58.883      04.84
     8    20.Milou van den Berg         DPA SSVB     O      35.53    59.216      05.04
     9    55.Judith op 't Hoog          DPA Vennen   I      35.63    59.383      05.14
    10   109.Heleen Koudijs             DPB SVIJSVO  I      36.65    61.083      06.16
    11    15.Ninette ten Hartog         DPC YCE      O      37.60    62.666      07.11
    12   145.Pauline Willemse           DPA YCT      I      37.70    62.833      07.21
    13    10.Loes Schiphouwer           DPA Striene  O      37.84    63.066      07.35
    14   166.Joske van Breugel          DPA DYWA     O      37.94    63.233      07.45
    15   154.Nikita Broere              DPD SSVB     O      38.96    64.933      08.47
    16   153.Kristy van Lieshout        DPB SSVB     O      39.56    65.933      09.07
    17   168.Sharona van der Goor       DPC DYWA     O      39.84    66.400      09.35 PR.
    18    23.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I      40.35    67.250      09.86
    19   110.Chantal Gruis              DPD SVIJSVO  I      41.34    68.900      10.85
         137.Brit van de Sterren        DPA WVDBERK  I       NG.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                              Einduitslag  - 300 meter Heren Pupillen.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      300 m     300 m     achter


   Jongens
     1    19.Leenart van Eck            HPB DYWA     I      28.99    48.316            PR.
     2   164.Jurgen van Velden          HPB DYWA     I      29.47    49.116      00.48 PR.
     3     1.Richard Bijl               HPA YA       O      29.77    49.616      00.78 PR.
     4   124.Harm Ijseldijk             HPA YCE      O      31.17    51.949      02.18
     5    54.Erik van de Ven            HPA Vennen   O      31.31    52.183      02.32
     6    79.Stefan Janssen             HPA VYC      I      31.65    52.749      02.66
     7   148.Jos de Vos                 HPB VYC      I      31.81    53.016      02.82
     8   105.Jeroen Gruis               HPB SVIJSVO  I      31.97    53.283      02.98
     9   135.Bas van Genabeek           HPB VYC      O      32.54    54.233      03.55
    10    39.Martijn ten Kley           HPB Striene  O      32.70    54.499      03.71
    11   157.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      32.71    54.516      03.72 PR.
    12   136.Willem van Strien          HPA WVDBERK  O      33.27    55.449      04.28
    13   172.Aron Romeijn               HPC DYWA     O      33.69    56.149      04.70 PR.
    14   151.Tomas van de Borst         HPB SSVB     O      33.82    56.366      04.83
    15   108.Bart van MerriČnboer       HPA SVIJSVO  O      34.21    57.016      05.22
    16    43.Teun Sweere                HPA Striene  O      34.37    57.283      05.38
    17   143.Walter Jansen              HPA WVDBERK  I      34.40    57.333      05.41
    18   126.Martijn van Oosten         HPD YCE      I      34.43    57.383      05.44
    19    85.Luuk de Beer               HPB YCE      I      34.50    57.499      05.51
    20    37.Stefan Chaigneau           HPB YA       I      34.81    58.016      05.82 PR.
    21   173.Ruben Romeijn              HPD DYWA     I      34.98    58.299      05.99 PR.
    22   155.Ruud Broere                HPC SSVB     I      36.70    61.166      07.71
    23    69.Niels Mesu                 HPC De Poel  I      37.09    61.816      08.10 PR.
    24   152.Colin van Lieshout         HPD SSVB     I      37.13    61.883      08.14 PR.
    25    52.Brynn Appeldoorn           HPA Vennen   O      37.18    61.966      08.19
         104.Jelle van MerriČnboer      HPC SVIJSVO  I      37.18    61.966      08.19
    27   106.Ivo Hallegraeff            HPA SVIJSVO  O      37.30    62.166      08.31
    28    53.Jelmer van der Steen       HPA Vennen   O      38.56    64.266      09.57
    29   103.JanWillem Koudijs          HPE SVIJSVO  O      41.37    68.950      12.38
    30    40.Derk ten Kley              HPD Striene  I      41.48    69.133      12.49 PR.
         101.Iain McNaughton            HPA SVGELEE  O      32.31      BM



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                             Einduitslag  - 500 meter Dames Junioren C.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes
     1   130.Natasja Bruintjes          DC2 YCE      O      43.08    43.080           
     2   176.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     I      46.35    46.350      03.27
     3   125.Margot van Oosten          DC1 YCE      I      46.73    46.730      03.65
     4    34.Lindsey Otto               DC2 SSVB     I      47.32    47.320      04.24 PR.
     5    28.Annet Kolbach              DC1 DYWA     O      47.64    47.640      04.56
     6    91.Jamie Verbraak             DC1 YCT      I      48.19    48.190      05.11
     7    66.Kristel Dijkshoorn         DC2 DYWA     O      48.54    48.540      05.46
     8     2.Esther van Es              DC2 YA       O      48.75    48.750      05.67 PR.
     9    24.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O      49.16    49.160      06.08 PR.
    10    17.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      49.17    49.170      06.09
    11   116.Jeanny Zuylen              DC2 SVM      O      49.67    49.670      06.59
    12     7.Diana de Bad               DC1 De Poel  I      49.92    49.920      06.84 PR.
    13    59.Eva Haans                  DC2 Vennen   I      50.08    50.080      07.00
    14    96.Marleen de Bruyn           DC1 YCT      I      51.44    51.440      08.36
    15    12.Josien van de Heerik       DC2 YA       O      51.58    51.580      08.50 PR.
    16   118.Linda Quadvlieg            DC2 SVM      O      52.18    52.180      09.10
    17    62.Jolien van den Meijdenbe   DC1 Vennen   I      54.02    54.020      10.94
    18   139.Melanie Pardoel            DC1 WVDBERK  I      54.24    54.240      11.16
    19   177.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  O      55.08    55.080      12.00
    20   184.Sanne Schriever            DC1 DYWA     O      55.70    55.700      12.62 PR.
    21   171.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA     I      56.05    56.050      12.97 PR.
    22    63.Imke van der Steen         DC2 Vennen   I      56.35    56.350      13.27
    23    60.Marloes op 't Hoog         DC2 Vennen   O      56.86    56.860      13.78
    24    61.Lotte van de Loo           DC1 Vennen   O      57.85    57.850      14.77
    25     4.Jamie van Zelst            DC1 YCT      I      57.91    57.910      14.83
    26   138.Cecile van Beijnen         DC1 WVDBERK  I      59.79    59.790      16.71
    27   128.Charmayne Kaya             DC1 YCE      O    1.06.35    66.350      23.27 MV.
         117.Ellen Bergmans             DC2 SVM      O       NG.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                             Einduitslag  - 500 meter Dames Junioren B.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes
     1   149.Ireen WĀst                 DB2 YCE      O      43.23    43.230           
     2    75.Marieke van der Graaff     DB1 N.S.V.   O      46.80    46.800      03.57
     3    93.Sanne v. Dartel            DB1 Thlf Sc  I      47.08    47.080      03.85
     4    29.Angela van Bergeijk        DB2 DYWA     O      47.98    47.980      04.75
     5   133.Sanne v.d. Ven             DB1 Thlf Sc  I      48.17    48.170      04.94
     6    64.Sanne van den Meijdenber   DB2 Vennen   I      49.21    49.210      05.98
     7   178.Lieve de Roon              DB2 SSVB     O      50.72    50.720      07.49
     8    51.Anne Hessels               DB2 YCT      I      51.06    51.060      07.83
     9    65.Saskia Willems             DB2 Vennen   I      53.84    53.840      10.61
    10    89.Olga Goor                  DB1 SVGELEE  I      54.15    54.150      10.92
    11   163.Esther Romeijn             DB2 DYWA     O      54.61    54.610      11.38
    12   131.Maud v. Zuylen             DB1 Thlf Sc  I      54.81    54.810      11.58
    13   123.Els Goessens               DB1 SVM      O    1.12.60    72.600      29.37 MV.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                             Einduitslag  - 500 meter Heren Junioren C.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens
     1   129.Kees Vervoort              HC1 YCE      I      42.61    42.610           
     2    38.Robin Chaigneau            HC1 YA       O      42.77    42.770      00.16
     3   134.Johan van Wijk             HC2 VYC      O      43.03    43.030      00.42
     4    82.Rens van Korven            HC2 YCT      I      43.76    43.760      01.15
     5    72.lenā Dingemans             HC2 DYWA     O      43.84    43.840      01.23
     6    13.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O      43.89    43.890      01.28
     7    87.Bram Bollen                HC2 VYC      I      44.25    44.250      01.64
     8   112.Luc Heynens                HC1 SVM      O      44.65    44.650      02.04
     9    22.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    I      45.03    45.030      02.42
    10     9.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      45.20    45.200      02.59 PR.
    11   160.Ton Oomen                  HC2 DYWA     O      46.03    46.030      03.42
    12    26.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O      46.42    46.420      03.81
    13   127.Benjamin Willekens         HC1 YCE      O      46.45    46.450      03.84
    14    36.Jan Krumeich               HC1 SVM      I      46.80    46.800      04.19
    15   156.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I      46.84    46.840      04.23 PR.
    16   162.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     I      46.95    46.950      04.34
    17   113.Jorrit Janssen             HC2 SVGELEE  O      46.96    46.960      04.35
    18   142.Mark Jansen                HC2 WVDBERK  O      47.22    47.220      04.61
    19    50.Crispijn AriČns            HC1 Vkng 87  O      47.71    47.710      05.10
    20   144.Maarten Muskens            HC1 WVDBERK  I      48.28    48.280      05.67
    21   170.Tim Romeijn                HC1 DYWA     I      48.44    48.440      05.83
    22   115.Wouter van Nunen           HC1 SVM      I      48.57    48.570      05.96
    23    57.Koen op 't Hoog            HC2 Vennen   I      48.76    48.760      06.15
    24    81.P. de Munck                HC1 YA       I      48.79    48.790      06.18 PR.
    25    84.Tijs de Beer               HC1 YCE      O      49.06    49.060      06.45
    26   111.Jan Geilen                 HC1 SVGELEE  I      49.29    49.290      06.68
    27    92.Bart Sluimer               HC2 YA       O      49.58    49.580      06.97 PR.
    28    95.Marc Mulder                HC1 SVGELEE  I      49.66    49.660      07.05
    29    73.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       I      49.83    49.830      07.22
    30    48.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  O      50.42    50.420      07.81 PR.
    31   114.Imco Janssen               HC1 SVGELEE  I      50.52    50.520      07.91
    32    83.Pim de Beer                HC2 YCE      O      50.98    50.980      08.37
    33   147.Kevin van Kuijk            HC1 YCE      I      51.04    51.040      08.43
    34    46.Bart v. Grinsven           HC1 Thlf Sc  O      51.57    51.570      08.96
    35    77.Ward Wijnant               HC2 YCT      O      51.78    51.780      09.17
    36    45.Tim d. Ruyter              HC1 Thlf Sc  O      52.38    52.380      09.77
    37    58.Koen Jonkers               HC1 Vennen   O      53.01    53.010      10.40
    38   140.Mark de Kort               HC1 WVDBERK  I      53.42    53.420      10.81
    39   159.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I      53.65    53.650      11.04
    40    98.Bram Broeken               HC2 Striene  O      54.32    54.320      11.71
    41    68.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  O      56.85    56.850      14.24 PR.
         100.Andrew McNaughton          HC2 SVGELEE  O      49.13      BM
         182.Hans Vermeulen             HC2 BEL      I      52.16      BM
          18.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     I       NG.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                             Einduitslag  - 500 meter Heren Junioren B.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens
     1   121.Maarten van Nunen          HB2 SVM      I      41.44    41.440           
     2    21.Yvo Kusters                HB2 SVGELEE  O      42.00    42.000      00.56
     3    90.Niels Goverse              HB2 De Poel  I      42.30    42.300      00.86
     4   120.Stuart Head                HB1 SVGELEE  O      42.43    42.430      00.99
     5   161.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O      42.49    42.490      01.05
     6    11.Nick Uithoven              HB1 DYWA     I      42.51    42.510      01.07 PR.
          14.Rene Kolbach               HB2 DYWA     I      42.51    42.510      01.07
     8    25.Arjan Stoel                HB2 YA       O      42.66    42.660      01.22
     9    41.Stephan Wijland            HB2 YA       O      42.67    42.670      01.23 PR.
    10    49.Pieter Drop                HB2 YCT      I      42.70    42.700      01.26
    11   150.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  O      42.76    42.760      01.32
    12    71.Frank Vervoort             HB1 Thlf Sc  O      42.78    42.780      01.34
    13    94.Peter Schalk               HB2 DYWA     I      42.79    42.790      01.35
    14   158.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O      42.84    42.840      01.40 PR.
    15   132.Coen Buijs                 HB1 WVDBERK  I      43.44    43.440      02.00
    16    30.Mark Rottier               HB2 IJsco    I      43.55    43.550      02.11
    17     8.Peter Verkaik              HB2 YA       O      43.97    43.970      02.53
    18    27.Joost van der Plas         HB1 YA       I      45.49    45.490      04.05
    19    74.Harm Huismans              HB2 N.S.V.   O      45.73    45.730      04.29
    20    67.Robbie Mesu                HB1 De Poel  O      45.78    45.780      04.34
    21    88.Niels Elgersma             HB1 SVGELEE  O      45.91    45.910      04.47
    22     5.Niels van Zelst            HB2 YCT      I      46.87    46.870      05.43
    23    70.Joost van der Schoot       HB1 VYC      I      46.99    46.990      05.55
    24    76.Gijs van de Boogaart       HB1 VYC      I      48.70    48.700      07.26
    25    16.Rick de Jong               HB1 SSVB     I      48.82    48.820      07.38
    26    99.Jacob Wijnstra             HB1 De Poel  I      49.17    49.170      07.73
    27   183.Sjaak Aben                 HB1 De Poel  O      50.41    50.410      08.97 PR.
    28   119.Job van den Heuvel         HB1 SVM      O    1.19.74    79.740      38.30 MV.
         141.Noud van Geffen            HB1 WVDBERK  I       DISQ.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                              Einduitslag  - 500 meter Dames Pupillen.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes
     1   167.Rebecca de Graaff          DPA DYWA     I      48.76    48.760            PR.
     2   165.Anne-Carine Abeelen        DPB DYWA     O      51.04    51.040      02.28 PR.
     3     6.Anouk Fase                 DPC Striene  I      55.13    55.130      06.37
     4   107.Jolein Bohnen              DPB SVM      O      55.54    55.540      06.78
     5    56.Linsey Kačn                DPA Vennen   I      55.67    55.670      06.91
     6    20.Milou van den Berg         DPA SSVB     O      56.41    56.410      07.65 PR.
     7   146.Lisa Molenaar              DPA YCT      I      56.49    56.490      07.73
     8    86.Anouk Koopmans             DPB VYC      O      57.31    57.310      08.55
     9    55.Judith op 't Hoog          DPA Vennen   I      58.74    58.740      09.98
    10    10.Loes Schiphouwer           DPA Striene  O      59.18    59.180      10.42 PR.
    11    15.Ninette ten Hartog         DPC YCE      O    1.00.84    60.840      12.08
    12   145.Pauline Willemse           DPA YCT      I    1.01.23    61.230      12.47
    13   109.Heleen Koudijs             DPB SVIJSVO  I    1.03.75    63.750      14.99
    14   153.Kristy van Lieshout        DPB SSVB     O    1.04.17    64.170      15.41 MV. PR.
    15   154.Nikita Broere              DPD SSVB     O    1.05.58    65.580      16.82 PR.
    16   166.Joske van Breugel          DPA DYWA     I    1.07.18    67.180      18.42
    17    23.Maaike van Wanrooy         DPB IJsco    I    1.07.33    67.330      18.57
    18   168.Sharona van der Goor       DPC DYWA     I    1.11.75    71.750      22.99
    19   110.Chantal Gruis              DPD SVIJSVO  O    1.14.00    74.000      25.24
         137.Brit van de Sterren        DPA WVDBERK  O       NG.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                              Einduitslag  - 500 meter Heren Pupillen.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens
     1   164.Jurgen van Velden          HPB DYWA     O      47.22    47.220           
     2    19.Leenart van Eck            HPB DYWA     I      47.58    47.580      00.36
     3     1.Richard Bijl               HPA YA       O      47.99    47.990      00.77
     4   124.Harm Ijseldijk             HPA YCE      I      50.47    50.470      03.25
     5   148.Jos de Vos                 HPB VYC      O      50.61    50.610      03.39
     6    54.Erik van de Ven            HPA Vennen   O      50.64    50.640      03.42
     7    39.Martijn ten Kley           HPB Striene  O      52.15    52.150      04.93 PR.
     8    79.Stefan Janssen             HPA VYC      O      52.62    52.620      05.40
     9   105.Jeroen Gruis               HPB SVIJSVO  I      52.82    52.820      05.60
    10   136.Willem van Strien          HPA WVDBERK  I      53.15    53.150      05.93
    11   151.Tomas van de Borst         HPB SSVB     I      53.52    53.520      06.30 PR.
    12   157.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  O      53.83    53.830      06.61
    13   135.Bas van Genabeek           HPB VYC      I      54.24    54.240      07.02
    14   172.Aron Romeijn               HPC DYWA     O      54.27    54.270      07.05 PR.
    15    43.Teun Sweere                HPA Striene  I      54.78    54.780      07.56
    16   143.Walter Jansen              HPA WVDBERK  O      55.93    55.930      08.71
    17   108.Bart van MerriČnboer       HPA SVIJSVO  O      56.05    56.050      08.83
    18   126.Martijn van Oosten         HPD YCE      I      56.28    56.280      09.06
    19    37.Stefan Chaigneau           HPB YA       O      58.79    58.790      11.57
    20   155.Ruud Broere                HPC SSVB     I    1.00.29    60.290      13.07 PR.
    21    52.Brynn Appeldoorn           HPA Vennen   O    1.01.50    61.500      14.28
    22   173.Ruben Romeijn              HPD DYWA     I    1.01.60    61.600      14.38 PR.
    23   152.Colin van Lieshout         HPD SSVB     I    1.02.24    62.240      15.02
    24    69.Niels Mesu                 HPC De Poel  I    1.02.50    62.500      15.28
    25    53.Jelmer van der Steen       HPA Vennen   O    1.02.60    62.600      15.38
    26   106.Ivo Hallegraeff            HPA SVIJSVO  O    1.03.12    63.120      15.90
    27   104.Jelle van MerriČnboer      HPC SVIJSVO  I    1.03.76    63.760      16.54
    28    85.Luuk de Beer               HPB YCE      I    1.05.76    65.760      18.54 MV.
    29    40.Derk ten Kley              HPD Striene  I    1.05.93    65.930      18.71 PR.
    30   103.JanWillem Koudijs          HPE SVIJSVO  O    1.08.93    68.930      21.71
         101.Iain McNaughton            HPA SVGELEE  I      52.47      BM



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                            Einduitslag  - 1000 meter Dames Junioren C.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes
     1   130.Natasja Bruintjes          DC2 YCE      I    1.27.08    43.540           
     2   125.Margot van Oosten          DC1 YCE      I    1.33.94    46.970      06.86
     3    28.Annet Kolbach              DC1 DYWA     O    1.35.99    47.995      08.91
     4   176.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O    1.36.11    48.055      09.03
     5    91.Jamie Verbraak             DC1 YCT      O    1.36.44    48.220      09.36
     6    34.Lindsey Otto               DC2 SSVB     I    1.38.59    49.295      11.51 PR.
     7     2.Esther van Es              DC2 YA       I    1.40.05    50.025      12.97 PR.
     8    17.Noreen van der Linden      DC2 Striene  O    1.40.55    50.275      13.47 PR.
     9   116.Jeanny Zuylen              DC2 SVM      I    1.41.32    50.660      14.24
    10    24.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  I    1.41.74    50.870      14.66 PR.
    11   118.Linda Quadvlieg            DC2 SVM      I    1.43.87    51.935      16.79
    12     7.Diana de Bad               DC1 De Poel  O    1.44.37    52.185      17.29 PR.
    13    59.Eva Haans                  DC2 Vennen   O    1.44.43    52.215      17.35
    14    12.Josien van de Heerik       DC2 YA       I    1.47.39    53.695      20.31 PR.
    15    96.Marleen de Bruyn           DC1 YCT      O    1.47.49    53.745      20.41
    16    62.Jolien van den Meijdenbe   DC1 Vennen   O    1.51.16    55.580      24.08
    17   139.Melanie Pardoel            DC1 WVDBERK  I    1.52.62    56.310      25.54
    18   177.Yentl Goossens             DC2 BLLNGRD  I    1.54.35    57.175      27.27
    19   184.Sanne Schriever            DC1 DYWA     O    1.55.98    57.990      28.90 PR.
    20    63.Imke van der Steen         DC2 Vennen   O    1.56.47    58.235      29.39
    21   171.Leonie van Tuyl            DC2 DYWA     I    1.56.87    58.435      29.79
    22    60.Marloes op 't Hoog         DC2 Vennen   O    1.57.76    58.880      30.68
         128.Charmayne Kaya             DC1 YCE      O    1.57.76    58.880      30.68
    24     4.Jamie van Zelst            DC1 YCT      I    2.00.19    60.095      33.11
    25    61.Lotte van de Loo           DC1 Vennen   O    2.00.76    60.380      33.68
    26   138.Cecile van Beijnen         DC1 WVDBERK  I    2.04.14    62.070      37.06
          66.Kristel Dijkshoorn         DC2 DYWA     O       NG.
         117.Ellen Bergmans             DC2 SVM      I       NG.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                            Einduitslag  - 1000 meter Dames Junioren B.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes
     1   149.Ireen WĀst                 DB2 YCE      O    1.25.11    42.555           
     2    93.Sanne v. Dartel            DB1 Thlf Sc  O    1.33.08    46.540      07.97
     3    75.Marieke van der Graaff     DB1 N.S.V.   O    1.34.49    47.245      09.38
     4    29.Angela van Bergeijk        DB2 DYWA     I    1.35.19    47.595      10.08
     5   133.Sanne v.d. Ven             DB1 Thlf Sc  O    1.37.99    48.995      12.88
     6    64.Sanne van den Meijdenber   DB2 Vennen   I    1.39.76    49.880      14.65
     7    51.Anne Hessels               DB2 YCT      I    1.41.77    50.885      16.66
     8   178.Lieve de Roon              DB2 SSVB     I    1.46.38    53.190      21.27
     9    89.Olga Goor                  DB1 SVGELEE  O    1.47.14    53.570      22.03
    10    65.Saskia Willems             DB2 Vennen   I    1.48.79    54.395      23.68
    11   131.Maud v. Zuylen             DB1 Thlf Sc  I    1.50.40    55.200      25.29
    12   123.Els Goessens               DB1 SVM      O    1.51.66    55.830      26.55
    13   163.Esther Romeijn             DB2 DYWA     I    1.53.77    56.885      28.66



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                            Einduitslag  - 1500 meter Heren Junioren C.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens
     1   134.Johan van Wijk             HC2 VYC      I    2.14.03    44.676           
     2   129.Kees Vervoort              HC1 YCE      O    2.15.08    45.026      01.05
     3    13.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     I    2.15.32    45.106      01.29
     4    22.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    O    2.17.17    45.723      03.14
     5   112.Luc Heynens                HC1 SVM      I    2.17.48    45.826      03.45
     6    82.Rens van Korven            HC2 YCT      I    2.18.41    46.136      04.38
     7    26.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O    2.19.55    46.516      05.52
     8    38.Robin Chaigneau            HC1 YA       O    2.20.06    46.686      06.03 PR.
     9    50.Crispijn AriČns            HC1 Vkng 87  O    2.20.85    46.950      06.82
    10    87.Bram Bollen                HC2 VYC      O    2.20.92    46.973      06.89
    11    72.lenā Dingemans             HC2 DYWA     I    2.21.52    47.173      07.49
    12     9.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  O    2.23.72    47.906      09.69
    13   156.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I    2.26.10    48.700      12.07
    14   142.Mark Jansen                HC2 WVDBERK  O    2.26.44    48.813      12.41
    15   160.Ton Oomen                  HC2 DYWA     I    2.26.99    48.996      12.96
    16    84.Tijs de Beer               HC1 YCE      O    2.29.06    49.686      15.03
    17   162.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     I    2.29.72    49.906      15.69
    18   113.Jorrit Janssen             HC2 SVGELEE  I    2.29.83    49.943      15.80
    19    36.Jan Krumeich               HC1 SVM      I    2.30.25    50.083      16.22
    20   127.Benjamin Willekens         HC1 YCE      O    2.30.60    50.200      16.57
    21   144.Maarten Muskens            HC1 WVDBERK  I    2.32.66    50.886      18.63
    22   115.Wouter van Nunen           HC1 SVM      I    2.33.21    51.070      19.18
    23    57.Koen op 't Hoog            HC2 Vennen   I    2.33.32    51.106      19.29
    24    48.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  O    2.36.22    52.073      22.19
    25    45.Tim d. Ruyter              HC1 Thlf Sc  I    2.37.12    52.373      23.09
    26    83.Pim de Beer                HC2 YCE      O    2.37.54    52.513      23.51
    27   111.Jan Geilen                 HC1 SVGELEE  O    2.38.92    52.973      24.89
    28   170.Tim Romeijn                HC1 DYWA     I    2.40.13    53.376      26.10
    29    92.Bart Sluimer               HC2 YA       I    2.41.30    53.766      27.27 PR.
    30   147.Kevin van Kuijk            HC1 YCE      I    2.41.44    53.813      27.41
    31    46.Bart v. Grinsven           HC1 Thlf Sc  O    2.44.41    54.803      30.38
    32    77.Ward Wijnant               HC2 YCT      O    2.44.96    54.986      30.93
    33    95.Marc Mulder                HC1 SVGELEE  O    2.45.08    55.026      31.05
    34   140.Mark de Kort               HC1 WVDBERK  I    2.45.57    55.190      31.54
    35    81.P. de Munck                HC1 YA       O    2.46.23    55.410      32.20 PR.
    36    58.Koen Jonkers               HC1 Vennen   O    2.46.53    55.510      32.50
    37   159.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  O    2.48.91    56.303      34.88 PR.
    38   114.Imco Janssen               HC1 SVGELEE  O    2.53.14    57.713      39.11
    39    68.Erwin Mesu                 HC1 De Poel  O    2.54.86    58.286      40.83 PR.
    40    98.Bram Broeken               HC2 Striene  I    2.55.49    58.496      41.46
         100.Andrew McNaughton          HC2 SVGELEE  O    2.33.59      BM
         182.Hans Vermeulen             HC2 BEL      I    2.45.26      BM
          18.Pieter Jan van Eck         HC1 DYWA     I       NG.
          73.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA       I       DISQ.



15/02/2003                                  Gewestelijk Kampioenschap Pup. Jun C/B 2003                                   
                                            Einduitslag  - 1500 meter Heren Junioren B.                                             
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens
     1    21.Yvo Kusters                HB2 SVGELEE  O    2.06.45    42.150           
     2   161.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O    2.06.95    42.316      00.50
     3   121.Maarten van Nunen          HB2 SVM      O    2.07.81    42.603      01.36
     4   120.Stuart Head                HB1 SVGELEE  I    2.08.41    42.803      01.96
     5    90.Niels Goverse              HB2 De Poel  O    2.10.62    43.540      04.17
     6   150.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I    2.10.70    43.566      04.25
     7    25.Arjan Stoel                HB2 YA       I    2.10.92    43.640      04.47
     8    14.Rene Kolbach               HB2 DYWA     I    2.12.15    44.050      05.70
     9    11.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O    2.12.29    44.096      05.84
    10    30.Mark Rottier               HB2 IJsco    I    2.12.98    44.326      06.53
    11    41.Stephan Wijland            HB2 YA       O    2.13.99    44.663      07.54 PR.
    12   132.Coen Buijs                 HB1 WVDBERK  I    2.14.07    44.690      07.62
    13     8.Peter Verkaik              HB2 YA       O    2.15.09    45.030      08.64
    14   158.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O    2.15.39    45.130      08.94
    15    49.Pieter Drop                HB2 YCT      I    2.16.49    45.496      10.04
    16    71.Frank Vervoort             HB1 Thlf Sc  O    2.17.00    45.666      10.55
    17    88.Niels Elgersma             HB1 SVGELEE  I    2.18.49    46.163      12.04
    18    67.Robbie Mesu                HB1 De Poel  I    2.18.86    46.286      12.41 PR.
    19    74.Harm Huismans              HB2 N.S.V.   O    2.19.83    46.610      13.38
    20    94.Peter Schalk               HB2 DYWA     I    2.20.29    46.763      13.84
    21    70.Joost van der Schoot       HB1 VYC      O    2.25.42    48.473      18.97
    22   119.Job van den Heuvel         HB1 SVM      I    2.27.89    49.296      21.44
    23    16.Rick de Jong               HB1 SSVB     O    2.29.15    49.716      22.70 PR.
    24     5.Niels van Zelst            HB2 YCT      O    2.30.19    50.063      23.74
    25    99.Jacob Wijnstra             HB1 De Poel  I    2.30.96    50.320      24.51
    26   141.Noud van Geffen            HB1 WVDBERK  I    2.33.00    51.000      26.55
    27    76.Gijs van de Boogaart       HB1 VYC      I    2.34.43    51.476      27.98
    28   183.Sjaak Aben                 HB1 De Poel  I    2.42.76    54.253      36.31
          27.Joost van der Plas         HB1 YA       O       NG.