Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                     Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                      

                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                                   Uitslag in paren  - 500 meter.                             22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

      1    19.Margot den Hartog          DB2 YA           13.77 ( 13.8 )     52.41 ( 38.6 )       52.41
            1.Lieve de Roon              DB2 SSVB         13.26 ( 13.3 )     50.95 ( 37.7 )       50.95
      2    18.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco        12.73 ( 12.7 )     47.85 ( 35.1 )       47.85
           12.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD      11.50 ( 11.5 )     43.57 ( 32.1 )       43.57 PR.
      3     9.Matthijs Maas              HS  DYWA         11.91 ( 11.9 )     44.89 ( 33.0 )       44.89
           11.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD      11.81 ( 11.8 )     43.70 ( 31.9 )       43.70
      4    14.Leo Janse                  HV  De Poel      12.26 ( 12.3 )     45.98 ( 33.7 )       45.98
           15.Jan Slagboom               HV  YA           11.29 ( 11.3 )     43.87 ( 32.6 )       43.87
      5    13.Anton van Leest            HVA Striene      11.85 ( 11.9 )     45.60 ( 33.8 )       45.60
           27.Jeroen de Heer             HS  YA           11.87 ( 11.9 )     45.52 ( 33.7 )       45.52
      6    29.John van de Corput         HSB SSVB         12.31 ( 12.3 )     44.64 ( 32.3 )       44.64 PR.
           16.Rinus van Gemert           HVB YA           12.16 ( 12.2 )     45.03 ( 32.9 )       45.03
      7    25.Martin Romeyn              HSB YA                       NG.  
            6.Jethro van Oosterhout      HB1 Striene      12.44 ( 12.4 )     46.98 ( 34.5 )       46.98 PR.
      8     8.Cornelis van Breugel       HS  DYWA         12.50 ( 12.5 )     45.90 ( 33.4 )       45.90
           32.Jos Trompetter             HV  Striene      12.82 ( 12.8 )     47.65 ( 34.8 )       47.65
      9     7.Anton van der Vliet        HN1 DYWA         11.98 ( 12.0 )     45.20 ( 33.2 )       45.20
           31.Henk van Oosterhout        HVB Striene      12.93 ( 12.9 )     47.83 ( 34.9 )       47.83
     10    30.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa      12.84 ( 12.8 )     47.45 ( 34.6 )       47.45 PR.
           22.Arjan van Hoof             HB2 Striene      12.74 ( 12.7 )     49.22 ( 36.5 )       49.22
     11    28.A van Driel                HS  YA           13.00 ( 13.0 )     47.97 ( 35.0 )       47.97 PR.
           24.Jan Pluygers               HSA Striene      12.96 ( 13.0 )     48.86 ( 35.9 )       48.86
     12    26.Andre Lodder               HSB YA           12.56 ( 12.6 )     46.08 ( 33.5 )       46.08 PR.
           10.Bob Rasenberg              HSB IJsco        13.30 ( 13.3 )     48.83 ( 35.5 )       48.83
     13    20.Eline van Dam              DN1 Striene      14.04 ( 14.0 )     51.71 ( 37.7 )       51.71
            4.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD      13.76 ( 13.8 )     51.57 ( 37.8 )       51.57 PR.
     14    21.Anna Verkaik               DN1 YA           13.58 ( 13.6 )     51.88 ( 38.3 )       51.88
           33.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel      13.22 ( 13.2 )     48.89 ( 35.7 )       48.89 PR.
     15     2.Brechtje de Roon           DN1 SSVB         13.29 ( 13.3 )     51.53 ( 38.2 )       51.53
            3.Berdy Kars                 DN2 YA           13.28 ( 13.3 )     49.82 ( 36.5 )       49.82 PR.



                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                            Uitslag in paren  - 500 meter bijschrijvers.                      22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     16    54.Richard Kroon              HSB De Poel      11.31 ( 11.3 )     41.75 ( 30.4 )       41.75
           43.Robert van Dalen           HB2 DYWA         11.46 ( 11.5 )     41.95 ( 30.5 )       41.95
     17    55.Mark van der Weijden       HS  De Poel      10.73 ( 10.7 )     39.59 ( 28.9 )       39.59 PR.
           53.Arie Prins                 HN1 YA           11.35 ( 11.4 )     42.56 ( 31.2 )       42.56
     18    44.Nick Uithoven              HB1 DYWA         11.51 ( 11.5 )     42.64 ( 31.1 )       42.64
           49.Arjan Stoel                HB2 YA           10.91 ( 10.9 )     41.81 ( 30.9 )       41.81
     19    50.Stephan Wijland            HB2 YA                       NG.  
           45.Mark Rottier               HB2 IJsco        11.60 ( 11.6 )     43.21 ( 31.6 )       43.21
     20    58.Marc de Vrieze             HS  De Poel      11.49 ( 11.5 )     42.75 ( 31.3 )       42.75
           46.Daan Rottier               HB1 IJsco        11.48 ( 11.5 )     43.50 ( 32.0 )       43.50
     21    47.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD      11.57 ( 11.6 )     42.89 ( 31.3 )       42.89
           51.Floris Gijzen              HB2 SSVB         11.77 ( 11.8 )     42.91 ( 31.1 )       42.91
     22    38.Arina Nederlof             DSB YA           12.94 ( 12.9 )     48.09 ( 35.2 )       48.09
           67.lené Dingemans             HC2 DYWA         11.38 ( 11.4 )     44.21 ( 32.8 )       44.21
     23    35.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA           13.23 ( 13.2 )     47.38 ( 34.2 )       47.38
           74.Matthijs van Gink          HC2 SSVB         11.34 ( 11.3 )     43.31 ( 32.0 )       43.31 PR.
     24    48.Peter Verkaik              HB2 YA           11.71 ( 11.7 )     43.43 ( 31.7 )       43.43 PR.
           71.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco        12.01 ( 12.0 )     45.18 ( 33.2 )       45.18
     25    59.Margot van Oosten          DC1 YCE          12.43 ( 12.4 )     46.13 ( 33.7 )       46.13
           60.Marlies Gijzen             DC2 SSVB         12.32 ( 12.3 )     46.49 ( 34.2 )       46.49
     26    73.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD      12.22 ( 12.2 )     46.34 ( 34.1 )       46.34
           66.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA         12.19 ( 12.2 )     46.45 ( 34.3 )       46.45
     27    72.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene      12.26 ( 12.3 )     45.18 ( 32.9 )       45.18 PR.
           70.Ton Oomen                  HC2 DYWA         12.11 ( 12.1 )     45.64 ( 33.5 )       45.64
     28    62.Noreen van der Linden      DC2 Striene      12.77 ( 12.8 )     49.36 ( 36.6 )       49.36
           63.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD      13.05 ( 13.1 )     50.10 ( 37.0 )       50.10
     29    65.Esther van Es              DC2 YA           13.07 ( 13.1 )     48.94 ( 35.9 )       48.94
           64.Lindsey Otto               DC2 SSVB         12.61 ( 12.6 )     47.52 ( 34.9 )       47.52
     30    75.Josien van de Heerik       DC2 YA           14.01 ( 14.0 )     52.95 ( 38.9 )       52.95
         



                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                                  Uitslag in paren  - 1000 meter.                             22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     31    18.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco        23.87 ( 23.9 )   1.02.66 ( 38.8 )     1.43.09
                                                        1.43.09 ( 40.4 )  
           19.Margot den Hartog          DB2 YA           26.42 ( 26.4 )   1.09.70 ( 43.3 )     1.53.47
                                                        1.53.47 ( 43.8 )  
     32     1.Lieve de Roon              DB2 SSVB         23.94 ( 23.9 )   1.03.83 ( 39.9 )     1.47.33
                                                        1.47.33 ( 43.5 )  
           11.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD      20.71 ( 20.7 )     53.45 ( 32.7 )     1.27.84
                                                        1.27.84 ( 34.4 )  



                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                           Uitslag in paren  - 1000 meter bijschrijvers.                      22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     33    74.Matthijs van Gink          HC2 SSVB         19.91 ( 19.9 )     52.83 ( 32.9 )     1.27.17 PR.
                                                        1.27.17 ( 34.3 )  
           70.Ton Oomen                  HC2 DYWA         21.45 ( 21.5 )     56.34 ( 34.9 )     1.33.76
                                                        1.33.76 ( 37.4 )  
     34    72.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene      21.66 ( 21.7 )     55.93 ( 34.3 )     1.31.12 PR.
                                                        1.31.12 ( 35.2 )  
           67.lené Dingemans             HC2 DYWA         20.46 ( 20.5 )     55.25 ( 34.8 )     1.31.28
                                                        1.31.28 ( 36.0 )  
     35    59.Margot van Oosten          DC1 YCE          21.53 ( 21.5 )     56.72 ( 35.2 )     1.33.67
                                                        1.33.67 ( 36.9 )  
           73.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD      21.33 ( 21.3 )     55.41 ( 34.1 )     1.30.82
                                                        1.30.82 ( 35.4 )  
     36    60.Marlies Gijzen             DC2 SSVB         21.79 ( 21.8 )     58.19 ( 36.4 )     1.38.05
                                                        1.38.05 ( 39.9 )  
           66.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA         21.74 ( 21.7 )     57.30 ( 35.6 )     1.34.73 PR.
                                                        1.34.73 ( 37.4 )  
     37    64.Lindsey Otto               DC2 SSVB         21.79 ( 21.8 )     58.30 ( 36.5 )     1.39.21
                                                        1.39.21 ( 40.9 )  
           71.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco        21.21 ( 21.2 )     55.10 ( 33.9 )     1.30.68 PR.
                                                        1.30.68 ( 35.6 )  
     38    62.Noreen van der Linden      DC2 Striene      22.89 ( 22.9 )   1.00.76 ( 37.9 )     1.39.48 PR.
                                                        1.39.48 ( 38.7 )  
           65.Esther van Es              DC2 YA           23.06 ( 23.1 )     59.91 ( 36.8 )     1.38.72 PR.
                                                        1.38.72 ( 38.8 )  
     39    75.Josien van de Heerik       DC2 YA           24.19 ( 24.2 )   1.03.17 ( 39.0 )     1.44.72 PR.
                                                        1.44.72 ( 41.5 )  
           63.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD      24.18 ( 24.2 )   1.04.57 ( 40.4 )     1.44.94
                                                        1.44.94 ( 40.4 )  



                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                                  Uitslag in paren  - 1500 meter.                             22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     40     8.Cornelis van Breugel       HS  DYWA         29.85 ( 29.9 )   1.03.89 ( 34.0 )     2.16.86
                                                        1.39.82 ( 35.9 )   2.16.86 ( 37.0 )  
           12.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD      29.29 ( 29.3 )   1.04.24 ( 35.0 )     2.18.00
                                                        1.40.78 ( 36.5 )   2.18.00 ( 37.2 )  
     41     9.Matthijs Maas              HS  DYWA         29.79 ( 29.8 )   1.06.09 ( 36.3 )     2.24.38
                                                        1.44.52 ( 38.4 )   2.24.38 ( 39.9 )  
           21.Anna Verkaik               DN1 YA           33.75 ( 33.8 )   1.14.83 ( 41.1 )     2.43.84
                                                        1.58.90 ( 44.1 )   2.43.84 ( 44.9 )  
     42    13.Anton van Leest            HVA Striene      29.99 ( 30.0 )   1.05.04 ( 35.0 )     2.17.24
                                                        1.40.85 ( 35.8 )   2.17.24 ( 36.4 )  
           29.John van de Corput         HSB SSVB         29.63 ( 29.6 )   1.03.32 ( 33.7 )     2.18.07
                                                        1.39.22 ( 35.9 )   2.18.07 ( 38.8 )  
     43     7.Anton van der Vliet        HN1 DYWA         29.62 ( 29.6 )   1.04.53 ( 34.9 )     2.21.04
                                                        1.41.85 ( 37.3 )   2.21.04 ( 39.2 )  
           27.Jeroen de Heer             HS  YA           29.58 ( 29.6 )   1.05.22 ( 35.6 )     2.22.05
                                                        1.43.20 ( 38.0 )   2.22.05 ( 38.8 )  
     44    14.Leo Janse                  HV  De Poel      29.49 ( 29.5 )   1.05.39 ( 35.9 )     2.21.73
                                                        1.43.23 ( 37.8 )   2.21.73 ( 38.5 )  
           16.Rinus van Gemert           HVB YA           29.73 ( 29.7 )   1.05.16 ( 35.4 )     2.22.72
                                                        1.43.71 ( 38.5 )   2.22.72 ( 39.0 )  
     45    10.Bob Rasenberg              HSB IJsco        30.90 ( 30.9 )   1.06.66 ( 35.8 )     2.19.65
                                                        1.42.89 ( 36.2 )   2.19.65 ( 36.8 )  
           15.Jan Slagboom               HV  YA           29.20 ( 29.2 )   1.04.42 ( 35.2 )     2.19.10
                                                        1.40.94 ( 36.5 )   2.19.10 ( 38.2 )  
     46    26.Andre Lodder               HSB YA           30.79 ( 30.8 )   1.06.71 ( 35.9 )     2.22.87
                                                        1.44.65 ( 37.9 )   2.22.87 ( 38.2 )  
           28.A van Driel                HS  YA           30.45 ( 30.5 )   1.05.06 ( 34.6 )     2.18.62 PR.
                                                        1.41.39 ( 36.3 )   2.18.62 ( 37.2 )  
     47    30.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa      31.49 ( 31.5 )   1.07.20 ( 35.7 )     2.24.39 PR.
                                                        1.44.99 ( 37.8 )   2.24.39 ( 39.4 )  
           25.Martin Romeyn              HSB YA                       NG.  
     48    31.Henk van Oosterhout        HVB Striene      30.90 ( 30.9 )   1.06.92 ( 36.0 )     2.24.29
                                                        1.45.27 ( 38.3 )   2.24.29 ( 39.0 )  
            6.Jethro van Oosterhout      HB1 Striene      30.94 ( 30.9 )   1.07.69 ( 36.7 )     2.26.35
                                                        1.46.82 ( 39.1 )   2.26.35 ( 39.5 )  
     49    32.Jos Trompetter             HV  Striene      33.57 ( 33.6 )   1.12.45 ( 38.9 )     2.35.01
                                                        1.52.66 ( 40.2 )   2.35.01 ( 42.4 )  
            4.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD      33.70 ( 33.7 )   1.13.59 ( 39.9 )     2.37.41
                                                        1.54.94 ( 41.3 )   2.37.41 ( 42.5 )  
     50    24.Jan Pluygers               HSA Striene      30.94 ( 30.9 )   1.07.48 ( 36.5 )     2.27.87 PR.
                                                        1.46.58 ( 39.1 )   2.27.87 ( 41.3 )  
           33.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel      32.75 ( 32.8 )   1.10.45 ( 37.7 )     2.31.25
                                                        1.50.08 ( 39.6 )   2.31.25 ( 41.2 )  
     51    22.Arjan van Hoof             HB2 Striene      32.25 ( 32.2 )   1.10.66 ( 38.4 )     2.33.17
                                                        1.51.59 ( 40.9 )   2.33.17 ( 41.6 )  
           20.Eline van Dam              DN1 Striene      33.35 ( 33.3 )   1.12.54 ( 39.2 )     2.39.08 PR.
                                                        1.55.16 ( 42.6 )   2.39.08 ( 43.9 )  
     52     3.Berdy Kars                 DN2 YA           32.82 ( 32.8 )   1.11.82 ( 39.0 )     2.38.46 PR.
                                                        1.53.91 ( 42.1 )   2.38.46 ( 44.6 )  
            2.Brechtje de Roon           DN1 SSVB         34.80 ( 34.8 )   1.17.43 ( 42.6 )     2.49.57
                                                        2.02.74 ( 45.3 )   2.49.57 ( 46.8 )  
     53    35.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA           31.76 ( 31.8 )   1.08.95 ( 37.2 )     2.26.19
                                                        1.47.81 ( 38.9 )   2.26.19 ( 38.4 )  
           38.Arina Nederlof             DSB YA           30.86 ( 30.9 )   1.08.47 ( 37.6 )     2.28.08
                                                        1.48.51 ( 40.0 )   2.28.08 ( 39.6 )  



                                                  Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                                  
                                           Uitslag in paren  - 1500 meter bijschrijvers.                      22/02/2003
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Paar  Deelnemer---------------------------------   | - tussentijden en rondetijden  - |    eindtijd

     54    43.Robert van Dalen           HB2 DYWA         27.44 ( 27.4 )     59.38 ( 31.9 )     2.06.25
                                                        1.32.56 ( 33.2 )   2.06.25 ( 33.7 )  
           49.Arjan Stoel                HB2 YA           27.41 ( 27.4 )   1.00.36 ( 33.0 )     2.10.49
                                                        1.34.91 ( 34.5 )   2.10.49 ( 35.6 )  
     55    47.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD      28.06 ( 28.1 )   1.01.06 ( 33.0 )     2.12.58
                                                        1.36.30 ( 35.2 )   2.12.58 ( 36.3 )  
           54.Richard Kroon              HSB De Poel      27.22 ( 27.2 )     58.86 ( 31.6 )     2.07.93
                                                        1.32.79 ( 33.9 )   2.07.93 ( 35.1 )  
     56    46.Daan Rottier               HB1 IJsco        28.07 ( 28.1 )   1.01.20 ( 33.1 )     2.11.16
                                                        1.35.60 ( 34.4 )   2.11.16 ( 35.6 )  
           53.Arie Prins                 HN1 YA           28.73 ( 28.7 )   1.02.53 ( 33.8 )     2.13.11
                                                        1.37.51 ( 35.0 )   2.13.11 ( 35.6 )  
     57    51.Floris Gijzen              HB2 SSVB         28.42 ( 28.4 )   1.02.59 ( 34.2 )     2.12.76 PR.
                                                        1.37.52 ( 34.9 )   2.12.76 ( 35.2 )  
           44.Nick Uithoven              HB1 DYWA         28.24 ( 28.2 )   1.01.13 ( 32.9 )     2.12.61
                                                        1.36.28 ( 35.2 )   2.12.61 ( 36.3 )  
     58    45.Mark Rottier               HB2 IJsco        28.27 ( 28.3 )   1.01.76 ( 33.5 )     2.12.13
                                                        1.36.68 ( 34.9 )   2.12.13 ( 35.5 )  
           55.Mark van der Weijden       HS  De Poel      26.41 ( 26.4 )     58.35 ( 31.9 )     2.10.18 PR.
                                                        1.33.59 ( 35.2 )   2.10.18 ( 36.6 )  
     59    50.Stephan Wijland            HB2 YA                       NG.  
           58.Marc de Vrieze             HS  De Poel      28.18 ( 28.2 )   1.01.50 ( 33.3 )     2.12.31
                                                        1.36.60 ( 35.1 )   2.12.31 ( 35.7 )