Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                     Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                      

22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                                     Einduitslag  - 500 meter.                                                      
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1     1.Lieve de Roon              DB2 SSVB     O      50.95    50.950           
     2    19.Margot den Hartog          DB2 YA       I      52.41    52.410      01.46

   Jongens Junioren B
     1     6.Jethro van Oosterhout      HB1 Striene  O      46.98    46.980            PR.
     2    22.Arjan van Hoof             HB2 Striene  O      49.22    49.220      02.24

   Dames Junioren A
     1    18.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    I      47.85    47.850           

   Dames Neo-Senioren
     1     3.Berdy Kars                 DN2 YA       O      49.82    49.820            PR.
     2     2.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     I      51.53    51.530      01.71
     3    20.Eline van Dam              DN1 Striene  I      51.71    51.710      01.89
     4    21.Anna Verkaik               DN1 YA       I      51.88    51.880      02.06

   Heren Neo-Senioren
     1     7.Anton van der Vliet        HN1 DYWA     I      45.20    45.200           

   Dames Senioren
     1     4.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD  O      51.57    51.570            PR.

   Heren Senioren
     1    12.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  O      43.57    43.570            PR.
     2    11.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD  O      43.70    43.700      00.13
     3    29.John van de Corput         HSB SSVB     I      44.64    44.640      01.07 PR.
     4     9.Matthijs Maas              HS  DYWA     I      44.89    44.890      01.32
     5    27.Jeroen de Heer             HS  YA       O      45.52    45.520      01.95
     6     8.Cornelis van Breugel       HS  DYWA     I      45.90    45.900      02.33
     7    26.Andre Lodder               HSB YA       I      46.08    46.080      02.51 PR.
     8    28.A van Driel                HS  YA       I      47.97    47.970      04.40 PR.
     9    10.Bob Rasenberg              HSB IJsco    O      48.83    48.830      05.26
    10    24.Jan Pluygers               HSA Striene  O      48.86    48.860      05.29

   Heren Veteranen
     1    15.Jan Slagboom               HV  YA       O      43.87    43.870           
     2    16.Rinus van Gemert           HVB YA       O      45.03    45.030      01.16
     3    13.Anton van Leest            HVA Striene  I      45.60    45.600      01.73
     4    14.Leo Janse                  HV  De Poel  I      45.98    45.980      02.11
     5    30.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa  I      47.45    47.450      03.58 PR.
     6    32.Jos Trompetter             HV  Striene  O      47.65    47.650      03.78
     7    31.Henk van Oosterhout        HVB Striene  O      47.83    47.830      03.96
     8    33.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel  O      48.89    48.890      05.02 PR.

   Heren Senioren
          25.Martin Romeyn              HSB YA       I       NG.



22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                              Einduitslag  - 500 meter bijschrijvers.                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    59.Margot van Oosten          DC1 YCE      I      46.13    46.130           
     2    60.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O      46.49    46.490      00.36
     3    64.Lindsey Otto               DC2 SSVB     O      47.52    47.520      01.39
     4    65.Esther van Es              DC2 YA       I      48.94    48.940      02.81
     5    62.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I      49.36    49.360      03.23
     6    63.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O      50.10    50.100      03.97
     7    75.Josien van de Heerik       DC2 YA       I      52.95    52.950      06.82

   Jongens Junioren C
     1    74.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O      43.31    43.310            PR.
     2    67.lené Dingemans             HC2 DYWA     O      44.21    44.210      00.90
     3    71.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    O      45.18    45.180      01.87
          72.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      45.18    45.180      01.87 PR.
     5    70.Ton Oomen                  HC2 DYWA     O      45.64    45.640      02.33
     6    73.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  I      46.34    46.340      03.03
     7    66.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O      46.45    46.450      03.14

   Jongens Junioren B
     1    49.Arjan Stoel                HB2 YA       O      41.81    41.810           
     2    43.Robert van Dalen           HB2 DYWA     O      41.95    41.950      00.14
     3    44.Nick Uithoven              HB1 DYWA     I      42.64    42.640      00.83
     4    47.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      42.89    42.890      01.08
     5    51.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O      42.91    42.910      01.10
     6    45.Mark Rottier               HB2 IJsco    O      43.21    43.210      01.40
     7    48.Peter Verkaik              HB2 YA       I      43.43    43.430      01.62 PR.
     8    46.Daan Rottier               HB1 IJsco    O      43.50    43.500      01.69

   Dames Junioren A
     1    35.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       I      47.38    47.380           

   Heren Neo-Senioren
     1    53.Arie Prins                 HN1 YA       O      42.56    42.560           

   Dames Senioren
     1    38.Arina Nederlof             DSB YA       I      48.09    48.090           

   Heren Senioren
     1    55.Mark van der Weijden       HS  De Poel  I      39.59    39.590            PR.
     2    54.Richard Kroon              HSB De Poel  I      41.75    41.750      02.16
     3    58.Marc de Vrieze             HS  De Poel  I      42.75    42.750      03.16

   Jongens Junioren B
          50.Stephan Wijland            HB2 YA       I       NG.



22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                                     Einduitslag  - 1000 meter.                                                     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes Junioren B
     1     1.Lieve de Roon              DB2 SSVB     I    1.47.33    53.665           
     2    19.Margot den Hartog          DB2 YA       O    1.53.47    56.735      06.14

   Dames Junioren A
     1    18.Annemarie van Kerkhof      DA2 IJsco    I    1.43.09    51.545           

   Heren Senioren
     1    11.André van Staalduinen      HSB BLLNGRD  O    1.27.84    43.920           



22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                              Einduitslag  - 1000 meter bijschrijvers.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    59.Margot van Oosten          DC1 YCE      I    1.33.67    46.835           
     2    60.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     I    1.38.05    49.025      04.38
     3    65.Esther van Es              DC2 YA       O    1.38.72    49.360      05.05 PR.
     4    64.Lindsey Otto               DC2 SSVB     I    1.39.21    49.605      05.54
     5    62.Noreen van der Linden      DC2 Striene  I    1.39.48    49.740      05.81 PR.
     6    75.Josien van de Heerik       DC2 YA       I    1.44.72    52.360      11.05 PR.
     7    63.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O    1.44.94    52.470      11.27

   Jongens Junioren C
     1    74.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     I    1.27.17    43.585            PR.
     2    71.Bart van Wanrooy           HC2 IJsco    O    1.30.68    45.340      03.51 PR.
     3    73.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O    1.30.82    45.410      03.65
     4    72.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I    1.31.12    45.560      03.95 PR.
     5    67.lené Dingemans             HC2 DYWA     O    1.31.28    45.640      04.11
     6    70.Ton Oomen                  HC2 DYWA     O    1.33.76    46.880      06.59
     7    66.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O    1.34.73    47.365      07.56 PR.



22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                                     Einduitslag  - 1500 meter.                                                     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1     6.Jethro van Oosterhout      HB1 Striene  O    2.26.35    48.783           
     2    22.Arjan van Hoof             HB2 Striene  I    2.33.17    51.056      06.82

   Dames Junioren A
     1    35.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA       I    2.26.19    48.730           

   Dames Neo-Senioren
     1     3.Berdy Kars                 DN2 YA       I    2.38.46    52.820            PR.
     2    20.Eline van Dam              DN1 Striene  O    2.39.08    53.026      00.62 PR.
     3    21.Anna Verkaik               DN1 YA       O    2.43.84    54.613      05.38
     4     2.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     O    2.49.57    56.523      11.11

   Heren Neo-Senioren
     1     7.Anton van der Vliet        HN1 DYWA     I    2.21.04    47.013           

   Dames Senioren
     1    38.Arina Nederlof             DSB YA       O    2.28.08    49.360           
     2     4.Wendie Op de Beek          DS  BLLNGRD  O    2.37.41    52.470      09.33

   Heren Senioren
     1     8.Cornelis van Breugel       HS  DYWA     I    2.16.86    45.620           
     2    12.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  O    2.18.00    46.000      01.14
     3    29.John van de Corput         HSB SSVB     O    2.18.07    46.023      01.21
     4    28.A van Driel                HS  YA       O    2.18.62    46.206      01.76 PR.
     5    10.Bob Rasenberg              HSB IJsco    I    2.19.65    46.550      02.79
     6    27.Jeroen de Heer             HS  YA       O    2.22.05    47.350      05.19
     7    26.Andre Lodder               HSB YA       I    2.22.87    47.623      06.01
     8     9.Matthijs Maas              HS  DYWA     I    2.24.38    48.126      07.52
     9    24.Jan Pluygers               HSA Striene  I    2.27.87    49.290      11.01 PR.

   Heren Veteranen
     1    13.Anton van Leest            HVA Striene  I    2.17.24    45.746           
     2    15.Jan Slagboom               HV  YA       O    2.19.10    46.366      01.86
     3    14.Leo Janse                  HV  De Poel  I    2.21.73    47.243      04.49
     4    16.Rinus van Gemert           HVB YA       O    2.22.72    47.573      05.48
     5    31.Henk van Oosterhout        HVB Striene  I    2.24.29    48.096      07.05
     6    30.Pieter den Dunnen          HVB Lagezwa  I    2.24.39    48.130      07.15 PR.
     7    33.Maarten Sr. Janse          HVC De Poel  O    2.31.25    50.416      14.01
     8    32.Jos Trompetter             HV  Striene  I    2.35.01    51.670      17.77

   Heren Senioren
          25.Martin Romeyn              HSB YA       O       NG.



22/02/2003                                        Trainingswedstrijd klasse 3 en 4                                        
                                              Einduitslag  - 1500 meter bijschrijvers.                                              
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    43.Robert van Dalen           HB2 DYWA     I    2.06.25    42.083           
     2    49.Arjan Stoel                HB2 YA       O    2.10.49    43.496      04.24
     3    46.Daan Rottier               HB1 IJsco    I    2.11.16    43.720      04.91
     4    45.Mark Rottier               HB2 IJsco    I    2.12.13    44.043      05.88
     5    47.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I    2.12.58    44.193      06.33
     6    44.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O    2.12.61    44.203      06.36
     7    51.Floris Gijzen              HB2 SSVB     I    2.12.76    44.253      06.51 PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    53.Arie Prins                 HN1 YA       O    2.13.11    44.370           

   Heren Senioren
     1    54.Richard Kroon              HSB De Poel  O    2.07.93    42.643           
     2    55.Mark van der Weijden       HS  De Poel  O    2.10.18    43.393      02.25 PR.
     3    58.Marc de Vrieze             HS  De Poel  O    2.12.31    44.103      04.38

   Jongens Junioren B
          50.Stephan Wijland            HB2 YA       I       NG.