Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
             trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7      17:30 uur           
------------------------------------------------------------------------------

DEELNEMERSLIJST trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7   02/03/2003
dln.num. wds.num. Naam                        Kl.  Cat.          Comb.
------------------------------------------------------------------------------
    12   BR02067  Anne-Carine Abeelen         3    DPB DYWA       1
    18   BR07188  Richard Bijl                4    HPA YA         1
    36   BR04028  Teun Sweere                 4    HPA Striene    1
    44   BR05051  Patrick van Ginneken        4    HPA BLLNGRD    1
    10   BR09008  Marlies Gijzen              1    DC2 SSVB       2
    13   BR05007  Elsemieke Nuijten           1    DC1 BLLNGRD    2
    14   BR05052  Yentl Goossens              3    DC2 BLLNGRD    2
    16   BR05030  Lindsey Otto                1    DC2 SSVB       2
    35   BR03010  Elvira Booman               3    DC2 IJsco      2
    71   BR07047  Esther van Es               1    DC2 YA         2
     3   BR05044  Arie Blom                   1    HC2 BLLNGRD    2
     4   BR02014  Bastijn van Breugel         1    HC2 DYWA       2
     6   BR05038  Sander Helmonds             3    HC2 BLLNGRD    2
     8   BR05021  Jop Hage                    2    HC2 BLLNGRD    2
     9   BR05055  Thijmen van Nijnanten       4    HC2 BLLNGRD    2
    25   BR09010  Matthijs van Gink           1    HC2 SSVB       2
    28   BR04030  Martijn Schiphouwer         1    HC2 Striene    2
    63   BR03003  Martijn Rottier             5    HC1 IJsco      2
    15   BR05033  Lieve de Roon               2    DB2 SSVB       2
    47   BR07246  Margot den Hartog           4    DB2 YA         2
     1   BR03001  Mark Rottier                1    HB2 IJsco      2
     2   BR03002  Daan Rottier                1    HB1 IJsco      2
     5   BR09009  Floris Gijzen               2    HB2 SSVB       3
    19   BR09011  Rick de Jong                4    HB1 SSVB       3
    23   BR07135  Arjan Stoel                 1    HB2 YA         3
    50   BR06047  Robbie Mesu                 2    HB1 De Poel    3
    53   BR07035  Peter Verkaik               1    HB2 YA         3
    57   BR04005  Arjan van Hoof              4    HB2 Striene    3
    59   BR07120  Stephan Wijland             1    HB2 YA         3
    68   BR06017  Niels Goverse               1    HB2 De Poel    3
    69   BR02053  Nick Uithoven               1    HB1 DYWA       3
    22   BR07105  Jasper Stoel                1    HA2 YA         3
    31   BR07170  Jarno Slagboom              1    HA2 YA         3
    62   BR02011  Willem Blom                 1    HA2 DYWA       3
    11   BR05032  Brechtje de Roon            3    DN1 SSVB       2
    21   BR07036  Anna Verkaik                4    DN1 YA         3
    42   BR05002  Carla Op de Beek            2    DN2 BLLNGRD    3
    41   BR05019  Jeroen Hoevenaars           2    HN1 SSVB       3
    43   BR06029  Maarten Jr. Janse           2    HN2 De Poel    3
    64   BR07136  Arie Prins                  2    HN1 YA         3
    17   BR07195  Arina Nederlof              1    DSB YA         2
    46   BR05014  Beike Biemans               2    DS  SSVB       3
    48   BR07253  Liesbeth Prins              7    DS  YA         2
    56   BR05001  Virginie Bastiaansen        5    DSB SSVB       2
    67   BR06053  Adje Nouws                  5    DSA De Poel    3
    24   BR09012  Corné Lepoeter              1    HS  SSVB       3
    26   BR06110  Richard Kroon               1    HSB De Poel    3
    27   BR06069  Jacco van Tilburg           5    HSA De Poel    3
    33   BR06026  Hubrecht Janse              1    HS  De Poel    3
    34   BR03019  Bob Rasenberg               3    HSB IJsco      3
    38   BR07163  Henk-Jan Imhoff             2    HS  YA         3
    45   DH61098  Marc de Vrieze              0    HS  De Poel    3
    54   BR07161  André Kusters               5    HS  YA         3
    58   BR05046  Johan Kranenburg            3    HSA BLLNGRD    3
    61   BR09016  Jurgen Stoutjesdijk         2    HSA SSVB       3
    65   BR06086  Mark van der Weijden        2    HS  De Poel    3
    72   BR07192  Jeroen de Heer              4    HS  YA         3
     7   BR05023  Rien de Jager               7    HVD BLLNGRD    2
    20   BR07110  Cees Verkaik                5    HV  YA         3
    29   BR07154  Hans van Dam                6    HVA YA         3
    30   BR06062  Martien Schetters           6    HV  De Poel    3
    32   BR07199  Jan Slagboom                3    HV  YA         3
    37   BR06034  Jan Kattestaart             4    HV  De Poel    3
    39   BR05022  Koos Polak                  5    HVA BLLNGRD    3
    40   BR05039  Hans Gijsen                 5    HVA BLLNGRD    3
    49   BR04044  Peter Baselier              6    HVB Striene    3
    51   BR04040  Jos Trompetter              4    HV  Striene    3
    52   BR06074  Frans Treur                 5    HV  De Poel    3
    55   BR07189  Kees Bollaart               3    HV  YA         3
    60   BR04001  Hans de Bruijn              6    HVB Striene    3
    66   BR06054  Marius Nouws                5    HV  De Poel    3
    70   BR04033  Twan den Braber             2    HVA Striene    3
    73   BR06063  Jac Schetters               6    HV  De Poel    3


Combinatie 1: 500m - 500m
Combinatie 2: 500m - 1000m
Combinatie 3: 500m - 1500m

Afmelden op tel: 076 - 572 30 14