Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
             trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7             

02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                              Einduitslag  - 1e 500 meter. (pupillen)                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens Pupillen
     1    18.Richard Bijl               HPA YA       O      46.72    46.720           
     2    44.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  I      51.74    51.740      05.02 PR.



02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                                 Einduitslag  - 500 meter. (1000m)                                                  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    10.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     O      46.23    46.230           
     2    71.Esther van Es              DC2 YA       O      48.38    48.380      02.15 PR.
     3    13.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  O      49.44    49.440      03.21

   Jongens Junioren C
     1    25.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     O      42.57    42.570            PR.
     2    28.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I      43.97    43.970      01.40 PR.
     3     4.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     I      45.32    45.320      02.75 PR.
     4     8.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  O      45.44    45.440      02.87 PR.
     5     6.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  O      50.25    50.250      07.68 PR.
     6     9.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I      52.03    52.030      09.46 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    15.Lieve de Roon              DB2 SSVB     I      49.83    49.830           

   Jongens Junioren B
     1     2.Daan Rottier               HB1 IJsco    I      43.19    43.190            PR.
     2     1.Mark Rottier               HB2 IJsco    I      43.71    43.710      00.52

   Dames Neo-Senioren
     1    11.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     I      50.56    50.560            PR.

   Dames Senioren
     1    17.Arina Nederlof             DSB YA       I      45.98    45.980            PR.
     2    46.Beike Biemans              DS  SSVB     O      47.12    47.120      01.14
     3    56.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB     I      57.86    57.860      11.88 PR.

   Heren Veteranen
     1    32.Jan Slagboom               HV  YA       O      44.27    44.270           
     2    55.Kees Bollaart              HV  YA       O      45.95    45.950      01.68
     3     7.Rien de Jager              HVD BLLNGRD  O      50.44    50.440      06.17 PR.

   Jongens Junioren C
           3.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  I       NG.



02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                                 Einduitslag  - 500 meter. (1500m)                                                  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    68.Niels Goverse              HB2 De Poel  O      41.13    41.130           
     2    23.Arjan Stoel                HB2 YA       I      41.34    41.340      00.21 PR.
     3    69.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O      41.99    41.990      00.86 PR.
     4    74.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I      42.32    42.320      01.19 PR.
     5     5.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O      43.42    43.420      02.29
     6    50.Robbie Mesu                HB1 De Poel  O      45.00    45.000      03.87 PR.
     7    19.Rick de Jong               HB1 SSVB     I      47.44    47.440      06.31 PR.
     8    57.Arjan van Hoof             HB2 Striene  I      48.17    48.170      07.04 PR.

   Heren Junioren A
     1    22.Jasper Stoel               HA2 YA       I      40.34    40.340            PR.

   Dames Neo-Senioren
     1    21.Anna Verkaik               DN1 YA       I      51.18    51.180            PR.

   Heren Neo-Senioren
     1    43.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  O      41.20    41.200            PR.

   Dames Senioren
     1    67.Adje Nouws                 DSA De Poel  I      56.00    56.000            PR.

   Heren Senioren
     1    33.Hubrecht Janse             HS  De Poel  I      42.20    42.200           
     2    61.Jurgen Stoutjesdijk        HSA SSVB     O      42.77    42.770      00.57
     3    58.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  I      43.84    43.840      01.64
     4    72.Jeroen de Heer             HS  YA       O      44.93    44.930      02.73 PR.
     5    27.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  O      49.37    49.370      07.17
     6    65.Mark van der Weijden       HS  De Poel  O      50.10    50.100      07.90

   Heren Veteranen
     1    70.Twan den Braber            HVA Striene  I      44.54    44.540           
     2    39.Koos Polak                 HVA BLLNGRD  I      47.58    47.580      03.04 PR.
     3    51.Jos Trompetter             HV  Striene  O      47.75    47.750      03.21
     4    37.Jan Kattestaart            HV  De Poel  O      49.68    49.680      05.14
     5    66.Marius Nouws               HV  De Poel  O      52.09    52.090      07.55
     6    40.Hans Gijsen                HVA BLLNGRD  I      52.21    52.210      07.67 PR.
     7    20.Cees Verkaik               HV  YA       O      52.83    52.830      08.29 PR.
     8    52.Frans Treur                HV  De Poel  O      53.60    53.600      09.06
     9    30.Martien Schetters          HV  De Poel  I      54.23    54.230      09.69 PR.
    10    49.Peter Baselier             HVB Striene  O      56.27    56.270      11.73 PR.
    11    60.Hans de Bruijn             HVB Striene  O      57.76    57.760      13.22
    12    73.Jac Schetters              HV  De Poel  I      59.22    59.220      14.68

   Heren Junioren A
          62.Willem Blom                HA2 DYWA     O       NG.

   Dames Neo-Senioren
          42.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  I       NG.

   Heren Neo-Senioren
          64.Arie Prins                 HN1 YA       I       NG.

   Heren Senioren
          24.Corné Lepoeter             HS  SSVB     I       NG.
          38.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       I       NG.
          54.André Kusters              HS  YA       O       VAL.



02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                               Einduitslag  - 2e 500 meter.(pupillen)                                               
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr      500 m     500 m     achter


   Jongens Pupillen
     1    18.Richard Bijl               HPA YA       I      47.64    47.640           
     2    44.Patrick van Ginneken       HPA BLLNGRD  O      53.03    53.030      05.39



02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                                     Einduitslag  - 1000 meter.                                                     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1000 m    1000 m     achter


   Meisjes Junioren C
     1    10.Marlies Gijzen             DC2 SSVB     I    1.36.14    48.070           
     2    71.Esther van Es              DC2 YA       O    1.40.47    50.235      04.33
     3    13.Elsemieke Nuijten          DC1 BLLNGRD  I    1.46.04    53.020      09.90

   Jongens Junioren C
     1    25.Matthijs van Gink          HC2 SSVB     I    1.26.47    43.235            PR.
     2    28.Martijn Schiphouwer        HC2 Striene  I    1.30.35    45.175      03.88 PR.
     3     3.Arie Blom                  HC2 BLLNGRD  O    1.31.02    45.510      04.55
     4     8.Jop Hage                   HC2 BLLNGRD  I    1.33.06    46.530      06.59 PR.
     5     4.Bastijn van Breugel        HC2 DYWA     O    1.33.50    46.750      07.03 PR.
     6     9.Thijmen van Nijnanten      HC2 BLLNGRD  I    1.49.86    54.930      23.39 PR.

   Meisjes Junioren B
     1    15.Lieve de Roon              DB2 SSVB     O    1.46.44    53.220           

   Jongens Junioren B
     1     2.Daan Rottier               HB1 IJsco    O    1.26.67    43.335            PR.

   Dames Neo-Senioren
     1    11.Brechtje de Roon           DN1 SSVB     O    1.48.33    54.165           

   Dames Senioren
     1    46.Beike Biemans              DS  SSVB     I    1.37.00    48.500           
     2    17.Arina Nederlof             DSB YA       O    1.37.54    48.770      00.54
     3    56.Virginie Bastiaansen       DSB SSVB     O    1.59.40    59.700      22.40

   Heren Veteranen
     1    32.Jan Slagboom               HV  YA       I    1.29.63    44.815           
     2    55.Kees Bollaart              HV  YA       O    1.33.94    46.970      04.31
     3     7.Rien de Jager              HVD BLLNGRD  I    1.46.81    53.405      17.18 PR.

   Jongens Junioren C
           6.Sander Helmonds            HC2 BLLNGRD  I       VAL.

   Jongens Junioren B
           1.Mark Rottier               HB2 IJsco    O       NG.



02/03/2003                               trainingswedstrijd 500m - 1500/1000m kl 1;2;5;6;7                                
                                                     Einduitslag  - 1500 meter.                                                     
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             tijd    punten       tijd
    Nr    Deelnemer---------------------------------Tr     1500 m    1500 m     achter


   Jongens Junioren B
     1    68.Niels Goverse              HB2 De Poel  I    2.06.95    42.316            PR.
     2    74.Maarten Helmonds           HB2 BLLNGRD  I    2.07.23    42.410      00.28 PR.
     3    23.Arjan Stoel                HB2 YA       O    2.10.19    43.396      03.24
     4    69.Nick Uithoven              HB1 DYWA     O    2.11.63    43.876      04.68
     5     5.Floris Gijzen              HB2 SSVB     O    2.14.29    44.763      07.34 PR.
     6    50.Robbie Mesu                HB1 De Poel  I    2.22.51    47.503      15.56
     7    19.Rick de Jong               HB1 SSVB     I    2.27.96    49.320      21.01 PR.
     8    57.Arjan van Hoof             HB2 Striene  O    2.28.61    49.536      21.66 PR.

   Heren Junioren A
     1    22.Jasper Stoel               HA2 YA       O    2.02.70    40.900            PR.

   Dames Neo-Senioren
     1    21.Anna Verkaik               DN1 YA       I    2.43.31    54.436           

   Heren Neo-Senioren
     1    43.Maarten Jr. Janse          HN2 De Poel  I    2.08.62    42.873           

   Dames Senioren
     1    67.Adje Nouws                 DSA De Poel  O    2.43.26    54.420            PR.

   Heren Senioren
     1    33.Hubrecht Janse             HS  De Poel  O    2.06.77    42.256           
     2    61.Jurgen Stoutjesdijk        HSA SSVB     O    2.08.46    42.820      01.69
     3    65.Mark van der Weijden       HS  De Poel  I    2.09.71    43.236      02.94 PR.
     4    58.Johan Kranenburg           HSA BLLNGRD  I    2.16.69    45.563      09.92
     5    72.Jeroen de Heer             HS  YA       I    2.20.96    46.986      14.19 PR.
     6    54.André Kusters              HS  YA       I    2.40.41    53.470      33.64 PR.

   Heren Veteranen
     1    70.Twan den Braber            HVA Striene  O    2.11.30    43.766           
     2    39.Koos Polak                 HVA BLLNGRD  I    2.28.89    49.630      17.59 PR.
     3    37.Jan Kattestaart            HV  De Poel  O    2.30.07    50.023      18.77
     4    51.Jos Trompetter             HV  Striene  O    2.34.55    51.516      23.25
     5    52.Frans Treur                HV  De Poel  O    2.37.45    52.483      26.15 PR.
     6    66.Marius Nouws               HV  De Poel  O    2.38.05    52.683      26.75 PR.
     7    20.Cees Verkaik               HV  YA       I    2.40.36    53.453      29.06 PR.
     8    30.Martien Schetters          HV  De Poel  O    2.49.86    56.620      38.56 PR.
     9    60.Hans de Bruijn             HVB Striene  I    2.51.93    57.310      40.63 PR.
    10    49.Peter Baselier             HVB Striene  I    2.53.82    57.940      42.52 PR.
    11    73.Jac Schetters              HV  De Poel  O    3.06.97    62.323      55.67 PR.

   Heren Junioren A
          62.Willem Blom                HA2 DYWA     I       NG.

   Dames Neo-Senioren
          42.Carla Op de Beek           DN2 BLLNGRD  I       NG.

   Heren Senioren
          24.Corné Lepoeter             HS  SSVB     I       NG.
          27.Jacco van Tilburg          HSA De Poel  O       NG.
          38.Henk-Jan Imhoff            HS  YA       O       NG.