Breda, Spaar Select kunstijsbaan Breda                   1
                         Clubkampioenschap YA 2003                         

15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     100 m         500 m         700 m                    punten   achter  

Meisjes Pupillen
  1   103.Lissette Brilman           DPA YA          13.59 PR      55.18 PR    1.18.14 PR                178.944
  2    74.Aline Slop                 DPA YA          13.07 PR      57.18 PR    1.21.63 PR                180.837    1.893
  3    90.Charlotte Bakker           DPA YA          13.32 PR    1.12.05 PR    1.23.32 PR                198.164   19.220
       95.Norma Gijzen               DPA YA          13.85 PR    1.13.82 PR      NG                       ------
       94.Astrid Davidse             DPA YA          14.64 PR    1.14.25 PR      NG                       ------

Jongens Pupillen
  1    32.Richard Bijl               HPA YA          12.25 PR      47.61       1.05.59 PR                155.710
  2     9.Johan van Vuren            HPA YA          12.55 PR      56.02 PR    1.18.18 PR                174.612   18.902
  3    78.Aron Romeyn                HPC YA          13.03 PR      54.21 PR    1.18.35 PR                175.324   19.614
  4    88.P. van der Vorm            HPA YA          12.95 PR      54.90 PR    1.18.11 PR                175.442   19.732
  5    81.Peter de Breejen           HPA YA          13.14 PR      55.77 PR    1.23.08 PR                180.812   25.102
  6    15.Leendert de Vries          HPA YA          13.65 PR      56.59       1.21.13 PR                182.790   27.080
  7    77.Kevin de Hartog            HPB YA          13.27 PR      57.27 PR    1.23.73 PR                183.427   27.717
  8    17.Aart Buyk                  HPB YA          13.92 PR      56.87       1.21.84 PR                184.927   29.217
  9    83.Josja de Greef             HPA YA          13.61 PR    1.00.79 PR    1.30.10 PR                193.197   37.487
 10    76.Jan Vink                   HPB YA          14.44 PR    1.01.55 PR    1.29.50 PR                197.678   41.968
 11    82.Nando Nieuwendorp          HPB YA          14.43 PR    1.03.90 PR    1.33.20 PR                202.621   46.911
       87.Stefan Chaigneau           HPB YA          13.78         54.39 PR      NG                       ------
       98.Victor van de Have         HPA YA          13.81 PR      57.03 PR      NG                       ------
      100.David Wielhouwer           HPA YA          13.31 PR    1.06.19 PR      NG                       ------
       96.Yavin Groenewegen          HPA YA          15.35 PR    1.14.59 PR      NG                       ------

                                                      tijd          tijd                                  totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     100 m         500 m                                  punten   achter  

Meisjes Pupillen
      101.Eline van der Zalm         DPA YA          NG            NG                                     ------
       93.Jade van Damme             DPA YA          NG            NG                                     ------
      102.Jenneke van der Zalm       DPA YA          NG            NG                                     ------
       97.Jodie de Groot             DPA YA          NG            NG                                     ------
       99.Merel Padt                 DPA YA          NG            NG                                     ------

Jongens Pupillen
       80.Wouter de Ruijter          HPA YA          NG            NG                                     ------



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     100 m         500 m        1000 m                    punten   achter  

Meisjes Junioren C
  1     8.Esther van Es              DC2 YA          12.68 PR      48.89       1.41.77                   163.175
  2    84.Hedi Dingemans             DC1 YA          13.08 PR      49.48       1.44.56                   167.160    3.985
  3    36.Josien van de Heerik       DC2 YA          13.71 PR      52.33       1.47.61                   174.685   11.510
  4    12.Karlijn van Houwelingen    DC1 YA          13.59         53.67 PR    1.56.49 PR                179.865   16.690
  5    10.Marlies Luthart            DC2 YA          14.60 PR      57.15 PR    2.05.35 PR                192.825   29.650
       65.J.W. Visser                DC1 YA          14.84 PR      VL            NG                       ------



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1500 m        3000 m                    punten   achter  

Heren Senioren
  1    20.Henk-Jan Imhoff            HS  YA          43.15       2.10.79       4.40.53                   133.501
  2    41.Dick Stander               HS  YA          43.24       2.11.05       4.44.78 PR                134.386    0.885
  3    55.Arco Meerkerk              HS  YA          42.32       2.11.90       4.48.89 PR                134.434    0.933
  4    60.Juri van Tuijl             HS  YA          43.18       2.17.91       5.07.79 PR                140.448    6.947
  5    43.Erik de Heer               HS  YA          45.03       2.19.90       5.02.42                   142.066    8.565
  6    29.Jeroen de Heer             HS  YA          45.71       2.24.10       5.03.00 PR                144.243   10.742
  7    28.André Kusters              HS  YA          48.62       2.44.73       6.21.17 PR                167.058   33.557
  8    40.Andre Lodder               HSB YA        1.15.02       2.22.05 PR    5.00.51 PR                172.455   38.954
  9    56.Frans Jacobs               HSB YA          54.07 PR    2.59.91 PR    6.51.78 PR                182.670   49.169

Heren Veteranen
  1    57.Krijn Kok                  HVA YA          46.17 PR    2.20.03 PR    4.53.66 PR                141.789
  2    61.Teus van Dijk              HV  YA          47.55 PR    2.19.53 PR    4.50.06 PR                142.403    0.614
  3    33.Rinus van Gemert           HVB YA          45.24       2.23.94       5.01.76 PR                143.513    1.724
  4    35.Kees Bollaart              HV  YA          45.43       2.24.23       5.13.68                   145.786    3.997
  5    54.Johan Sweep                HV  YA          51.59 PR    2.39.98 PR    5.40.80 PR                161.716   19.927
  6    26.Cees Verkaik               HV  YA          52.73 PR    2.39.99 PR    5.51.41 PR                164.628   22.839

                                                      tijd          tijd                                  totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1500 m                                  punten   achter  

Heren Senioren
  1    46.Ferdy Straver              HSB YA          45.13       2.31.17 PR                               95.520
  2    58.Martin Romeyn              HSB YA        1.03.90       2.27.34                                 113.013   17.493



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1500 m        3000 m                    punten   achter  

Jongens Junioren B
  1    31.Bart van den Berg          HB2 YA          40.47       2.08.05       4.18.21                   126.188
  2    42.Cees Vink                  HB1 VHL         42.56       2.10.27       4.41.60                   132.916    6.728
  3    27.Peter Verkaik              HB2 YA          43.01       2.11.91       4.44.60                   134.413    8.225
  4    13.Tim Mesker                 HB1 YA          45.83       2.26.63       5.26.60                   149.139   22.951
  5    14.Dieter Spruijtenburg       HB1 YA          46.63       2.29.32 PR    5.31.43 PR                151.641   25.453
  6    24.Hans de Vos                HB2 YA          45.96       2.31.79 PR    5.38.85 PR                153.031   26.843
  7    59.Arie van Muijlwijk         HB1 YA          50.68       2.42.78       6.00.22 PR                164.976   38.788
  8    22.Stephan van Buuren         HB1 YA          58.03 PR    3.06.62 PR    6.40.09 PR                186.917   60.729
  9    79.Mathijs van de Berg        HB1 YA        1.02.25 PR    3.16.74 PR    7.17.94 PR                200.820   74.632
       51.Joost van der Plas         HB1 YA          45.74       2.26.19         VL                       ------

Heren Junioren A
  1    44.Wilbert den Hartog         HA2 VHL         40.29       2.08.00       4.38.51                   129.374
  2    67.Edgar Maat                 HA1 YA          44.61       2.22.28       4.58.44 PR                141.776   12.402
  3    63.Arjan Veenje               HA1 YA          48.39       2.26.98       5.06.81 PR                148.518   19.144
  4    64.Pieter Visser              HA1 YA          46.92 PR    2.46.32 PR    5.42.64 PR                159.466   30.092

Heren Neo-Senioren
  1    19.Arie Prins                 HN1 YA          42.07       2.12.36       4.51.61                   134.791
  2    45.Marius van de Made         HN1 YA          47.69 PR    2.28.62 PR    5.28.73 PR                152.018   17.227



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1000 m        1500 m                    punten   achter  

Jongens Junioren C
  1    53.Marco Lagendijk            HC2 YA          48.21       1.37.95 PR    2.34.93                   148.828
  2    18.H Buyk                     HC2 YA          48.59       1.40.11       2.35.61 PR                150.515    1.687
  3    48.Bart Sluimer               HC2 YA          48.82 PR    1.42.00 PR    2.36.96 PR                152.140    3.312
  4    49.P. de Munck                HC1 YA          49.49       1.45.09 PR    2.54.47                   160.191   11.363
  5    21.Koen Bitterman             HC2 YA          52.29 PR    1.48.20 PR    2.50.87 PR                163.346   14.518
  6    23.Richard Sprong             HC2 YA          51.95 PR    1.53.09 PR    3.03.88 PR                169.788   20.960
  7    30.P. Zwijnenburg             HC1 YA          52.85 PR    2.02.76 PR    3.08.00 PR                176.896   28.068
  8    25.Bastiaan de Groot          HC1 YA          56.27 PR    1.58.57 PR    3.08.25 PR                178.305   29.477
  9    66.Willem Speyer              HC2 YA          57.77       2.04.97 PR    3.26.79 PR                189.185   40.357
       73.Joran Martijn              HC1 YA          58.36 PR    2.06.38 PR      NG                       ------

                                                      tijd          tijd                                  totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1000 m                                  punten   achter  

Jongens Junioren C
  1    86.Robin Chaigneau            HC1 YA          42.92       1.27.14 PR                               86.490
  2    50.Timmy Scheepbouwer         HC1 YA          49.59       1.44.13 PR                              101.655   15.165
       47.Jeffrey Gouka              HC2 YA          NG            NG                                     ------



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 3 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd          tijd                    totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1000 m        1500 m                    punten   achter  

Meisjes Junioren B
  1    91.Esmaralda Nieuwendorp      DB1 VHL         45.28       1.34.61       2.34.13                   143.961
  2     5.Margot den Hartog          DB2 YA          52.46       1.50.82       2.56.48 PR                166.696   22.735
  3    11.Hanneke van Houwelingen    DB1 YA          57.61 PR    2.03.82 PR    3.22.86 PR                187.140   43.179

Dames Junioren A
  1    85.Gerola Eijkelenboom        DA2 YA          47.84       1.35.93 PR    2.31.01                   146.141
  2     3.Carolien van der Plas      DA1 YA          49.33       1.43.10       2.43.55                   155.396    9.255

Dames Neo-Senioren
  1    34.Wilma Bouter               DN1 YA          46.03       1.35.15       2.31.94                   144.251
  2     2.Berdy Kars                 DN2 YA          50.47       1.40.51 PR    2.35.40 PR                152.525    8.274
  3     4.Anna Verkaik               DN1 YA          50.75 PR    1.46.99 PR    2.50.32                   161.018   16.767

Dames Senioren
  1    37.Marloes Gelderblom         DS  YA          42.56       1.26.15       2.16.89 PR                131.265
  2     6.Anja Bollaart              DSB YA          43.00       1.27.93       2.22.07                   134.321    3.056
  3    38.Arina Nederlof             DSB YA          47.30       1.37.41       2.33.25                   147.088   15.823
  4     1.Nicoline Prins             DS  YA          52.09       1.44.46       2.43.82                   158.926   27.661
  5    39.Liesbeth Prins             DS  YA          54.97 PR    1.50.13       2.52.43 PR                167.511   36.246

Dames Veteranen
  1     7.Nel Eestermans-Dudok       DV  YA        1.06.24 PR    2.14.71 PR    3.25.27 PR                202.018



15/03/2003                                           Clubkampioenschap YA 2003                                            
                                                   Eindklassement na 2 afstanden.                                                   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


                                                      tijd          tijd                                  totaal   punten
 Nr   Deelnemer---------------------------------     500 m        1500 m                                  punten   achter  

Dames Junioren A
  1    68.Esther van de Linden       DA1 YA          59.05 PR    3.10.00 PR                              122.383

Heren Senioren
  1    71.Jaap van der Weide         HSB YA          54.79 PR    2.59.34 PR                              114.570

Dames Veteranen
  1    89.Cristine van Namen         DV  YA        1.01.52 PR    3.08.81 PR                              124.456

Heren Veteranen
  1    72.John Bos                   HV  YA          52.03 PR    2.41.20 PR                              105.763
  2    69.Roelof van Zeelst          HV  YA          54.28 PR    2.46.11 PR                              109.650    3.887
  3    92.Arie Kuperus               HVA YA          54.72 PR    2.53.97 PR                              112.710    6.947