Kunstijsbaan Breda
Gewestelijk Kampioenschap Supersprint
 
Datum: 23-12-2012 Klassement na 3 afstanden Afdruk:

Meisjes Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 18 Emma van der Wolf DC1 HW 11.83 28.05 (PB ) 27.88 (PB )     67.760
2 26 Vera Hartman DC2 BLLNGRD 11.79 27.88 (PB ) 28.20     67.870 0.110
3 23 Linda Pulles DC2 WVDBERK 11.86 28.54 28.44     68.840 1.080
4 51 Chiara Adams DC2 SSVB 11.77 (PB ) 28.42 (PB ) 28.68     68.870 1.110
5 34 Wendy Peters DC1 YCE 11.96 28.58 28.88     69.420 1.660
6 29 Eveline van Oosterhout DC1 YCE 12.40 (PB ) 29.46 (PB ) 29.37 (PB )     71.230 3.470
7 109 Anne van Oosterhout DC2 YCE 12.72 (PB ) 30.02 (PB ) 30.35     73.090 5.330
8 57 Petra Hooijmans DC2 SVIJSVO 12.82 (PB ) 30.63 (PB ) 30.60 (PB )     74.050 6.290
9 117 Nikki van der Zee DC1 STRIENE 12.84 (PB ) 31.35 (PB ) 31.51     75.700 7.940
10 42 Esther Stierman DC2 YA 13.33 31.43 (PB ) 31.20 (PB )     75.960 8.200
11 100 Lina van Roessel DC2 YCT 13.22 (PB ) 31.46 (PB ) 31.50     76.180 8.420
12 58 Sanne Thiessen DC1 SVZLIMB 12.93 (PB ) 31.92 31.34 (PB )     76.190 8.430
13 91 Lisanne Knuistingh Neven DC2 STRIENE 13.25 (PB ) 31.65 (PB ) 31.75     76.650 8.890
14 99 Vivian Maat DC2 SVZLIMB 13.53 (PB ) 31.92 (PB ) 32.22     77.670 9.910
15 11 Dionne Tummers DC2 SVZLIMB 13.70 (PB ) 33.53 33.58     80.810 13.050
                             
Meisjes Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 64 Elsemieke van Maaren DB1 DYWA 12.06 28.44 28.60     69.100
2 15 Pleun van Heijst DB2 YCE 12.38 29.35 (PB ) 29.39     71.120 2.020
3 41 Anne de Pender DB2 STRIENE 13.06 (PB ) 31.38 (PB ) 31.07 (PB )     75.510 6.410
4 62 Heidi den Braber DB2 STRIENE 12.78 (PB ) 31.61 31.90     76.290 7.190
5 72 Bente Pruijssers DB2 STRIENE 13.36 (PB ) 31.48 (PB ) 31.94     76.780 7.680
13 Anne van Dun DB1 SVZLIMB 13.89 NF (NF ) 34.17     48.060
                             
Dames Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 79 Lisa van der Zee DA1 STRIENE 11.56 27.11 (PB ) 27.16     65.830
2 53 Clarissa van Maaren DA2 DYWA 11.65 27.34 (PB ) 27.16 (PB )     66.150 0.320
3 84 Lianne van de Toren-Versluis DA2 YA 11.78 (PB ) 28.55 (PB ) 28.79     69.120 3.290
4 10 Marscha van Gaubergen DA1 VYC 12.52 29.74 29.59     71.850 6.020
5 27 Tamara Ravenstijn DA1 YA 12.67 30.15 30.06     72.880 7.050
                             
Dames Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 20 Monica Ravenstijn DN1 YA 11.12 (PB ) 26.50 (PB ) 26.27 (PB )     63.890
2 97 Ellen van Vroonhoven DN2 YCE 11.78 (PB ) 27.72 (PB ) 27.66 (PB )     67.160 3.270
3 96 Sanne Groenendaal DN1 VYC 12.12 (PB ) 28.54 28.15 (PB )     68.810 4.920
4 77 MariŽlle Rockland DN1 SSVB 12.01 (PB ) 28.64 (PB ) 28.83     69.480 5.590
5 120 Mirjam Rottier DN1 BLLNGRD 12.13 (PB ) 28.77 (PB ) 28.69 (PB )     69.590 5.700
                             
Dames Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 66 Maartje Dekkers- van Woerkom DSA YCT 12.31 29.26 (PB ) 29.86     71.430
2 48 Yvette van Dulmen DSB BLLNGRD 12.95 (PB ) 30.90 (PB ) 30.85 (PB )     74.700 3.270
3 60 Wendie Op de Beek DSB BLLNGRD 13.24 (PB ) 31.48 (PB ) 31.50     76.220 4.790
4 116 Ineke Bijl DSB BLLNGRD 13.68 33.71 33.30     80.690 9.260
                             
Dames Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 86 Noor van der Ster D55 BLLNGRD 12.74 31.09 30.24     74.070
2 83 Rian Buitendijk D45 BLLNGRD 13.28 (PB ) 30.55 (PB ) 31.13     74.960 0.890
3 89 Maura Weller D50 SSVB 13.87 32.76 (PB ) 32.96     79.590 5.520
                             
Jongens Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 43 Daan Baks HC1 BLLNGRD 10.90 (PB ) 25.95 25.75     62.600
2 3 Jorick Duijzer HC2 YA 11.03 26.14 (PB ) 26.41     63.580 0.980
3 123 Noa Romeijn HC2 DYWA 11.32 (PB ) 27.32 (PB ) 27.00 (PB )     65.640 3.040
4 82 Johan Verkaik HC2 YA 11.65 (PB ) 27.36 (PB ) 27.63     66.640 4.040
5 107 Lars van den Booren HC2 VYC 11.91 (PB ) 28.61 (PB ) 29.15     69.670 7.070
6 101 Luc Bervoets HC1 SVZLIMB 13.33 31.46 (PB ) 31.57     76.360 13.760
                             
Jongens Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 49 Thomas van Dijk HB2 VENNEN 10.46 (PB ) 24.63 (PB ) 24.61 (PB )     59.700
2 28 Thijs van der Heijden HB2 YCE 10.87 (PB ) 25.45 25.10     61.420 1.720
3 71 Bart Vreugdenhil HB2 YCE 10.80 (PB ) 25.54 25.18 (PB )     61.520 1.820
4 21 Marvin Muijs HB1 YCT 10.87 25.52 (PB ) 25.50 (PB )     61.890 2.190
5 44 Joep Baks HB1 BLLNGRD 11.09 (PB ) 25.41 (PB ) 25.58     62.080 2.380
6 14 Timo Eussen HB2 SSVB 10.94 25.86 (PB ) 25.83 (PB )     62.630 2.930
7 25 Glenn Minneboo HB1 IJsco 11.02 (PB ) 26.39 26.45     63.860 4.160
8 110 Maarten van Oosterhout HB1 YCE 11.52 26.87 (PB ) 26.78 (PB )     65.170 5.470
9 90 Casper Baart HB2 DYWA 11.22 (PB ) 27.98 (PB ) 27.58 (PB )     66.780 7.080
10 112 Robin van Steen HB2 SVZLIMB 11.64 (PB ) 27.66 (PB ) 27.67     66.970 7.270
11 78 Sven Gerritsen HB2 VYC 11.61 (PB ) 27.97 (PB ) 28.11     67.690 7.990
12 108 Joost van Dun HB2 SVZLIMB 11.68 28.07 (PB ) 28.06 (PB )     67.810 8.110
13 46 Stijn Moerings HB2 STRIENE 11.99 (PB ) 28.23 (PB ) 27.90 (PB )     68.120 8.420
14 4 Tim Bolderman HB2 BLLNGRD 11.81 (PB ) 28.16 (PB ) 28.19     68.160 8.460
15 69 Jelle Luijendijk HB1 HW 11.98 (PB ) 28.74 (PB ) 28.72 (PB )     69.440 9.740
16 19 Tom van der Wolf HB1 HW 18.48 (FL ) 25.68 (PB ) 25.99     70.150 10.450
17 75 Guido Maat HB2 SVZLIMB 12.32 29.04 (PB ) 28.94 (PB )     70.300 10.600
18 6 Lars van de Corput HB2 SSVB 12.26 (PB ) 29.19 (PB ) 29.38     70.830 11.130
19 115 Thom Keijzer HB1 VYC 12.54 (PB ) 30.13 (PB ) 29.77 (PB )     72.440 12.740
20 102 Jimmy Phillips HB1 SVZLIMB 11.55 (PB ) 26.86 (PB ) 45.53 (FL )     83.940 24.240
                             
Heren Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 119 Dai Dai Ntab HA1 VENNEN 10.61 24.15 (PB ) 23.77 (PB )     58.530
2 113 Bob Beijen HA1 SSVB 10.29 24.26 (PB ) 24.07 (PB )     58.620 0.090
3 7 Patrick van de Werken HA2 YA 10.56 24.74 24.16 (PB )     59.460 0.930
4 76 Bart van der Heijden HA2 YCE 10.88 (PB ) 24.95 (PB ) 25.08     60.910 2.380
5 70 Richard Vink HA1 STRIENE 11.04 (PB ) 26.03 (PB ) 25.91 (PB )     62.980 4.450
6 2 Maxim Neijenhuijs HA2 SSVB 11.46 27.39 26.94 (PB )     65.790 7.260
7 87 Bart Verduijn HA1 STRIENE 11.88 (PB ) 27.48 (PB ) 26.98 (PB )     66.340 7.810
118 Jasper Zwager HA1 STRIENE 11.51 27.03 DQ (DQ )     38.540
                             
Heren Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 17 Koen Stoffers HN4 YA 10.49 24.22 (PB ) 24.25     58.960
2 56 Ruud Broere HN2 SSVB 10.59 25.08 24.88 (PB )     60.550 1.590
3 103 Bas van Genabeek HN3 VYC 10.59 25.08 24.89     60.560 1.600
4 36 Rickardo Overheul HN2 VYC 11.30 25.99 25.93     63.220 4.260
5 12 Erwin Reijnders HN1 STRIENE 11.43 26.72 26.70     64.850 5.890
6 121 Willem Leeuwenburgh HN1 SSVB 12.32 29.34 28.70 (PB )     70.360 11.400
7 54 Tom Wigman HN1 YA 12.19 28.83 (PB ) 29.43     70.450 11.490
8 37 Jeffrey Doornbusch HN4 YCDEPOE 10.43 (PB ) 38.60 (FL ) 24.59     73.620 14.660
88 Daan Oerlemans HN3 SSVB 11.77 28.32 (PB ) NF (NF )     40.090
                             
Heren Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 74 Tim Broere HSA SSVB 10.03 (PB ) 24.14 (PB ) 23.95 (PB )     58.120
2 94 Johan van Wijk HSA VYC 10.41 (PB ) 24.72 (PB ) 24.68 (PB )     59.810 1.690
3 38 JuliŽn van Velthoven HSA ISIS 10.60 24.61 (PB ) 26.16     61.370 3.250
4 1 Stefan Resodiwirjo HSA YA 10.71 25.59 25.66     61.960 3.840
5 92 Rob Kraneveld HSB BLLNGRD 11.77 28.22 28.21     68.200 10.080
85 Wouter Zeeman HSB BLLNGRD NS (NS ) NS (NS )    
                             
Heren Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   300m   300m       Totaal Achter
                             
1 50 Toine Wentink H45 BLLNGRD 12.00 28.73 (PB ) 28.73 (PB )     69.460
2 105 Andrť van Staalduinen H45 BLLNGRD 12.33 29.37 29.02     70.720 1.260
3 63 Twan den Braber H60 STRIENE 12.50 29.57 29.66     71.730 2.270
4 73 George Kester H65 BLLNGRD 12.42 29.76 29.64     71.820 2.360
5 65 Jan Oostenbrink H45 BLLNGRD 12.93 (PB ) 30.31 30.28     73.520 4.060
6 32 Gijsbert de Jongh H50 IJsco 13.10 31.16 (PB ) 31.63     75.890 6.430
7 61 Hans de Vos H55 VYC 13.35 31.79 31.80     76.940 7.480
8 22 Henk Reijnders H50 BLLNGRD 13.39 33.19 32.36 (PB )     78.940 9.480
9 24 Jac Meeren H55 IJsco 13.95 (PB ) 34.51 34.94     83.400 13.940
10 122 Giel Eussen H55 SSVB 15.33 (PB ) 37.57 38.12     91.020 21.560
95 Jeroen Stroom H40 BLLNGRD NS (NS ) NS (NS )