Kunstijsbaan Breda
Clubkampioenschap SSVB
 
Datum: 23-02-2013 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

JUNIOREN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 40 Petra Sanders DB1 Breda 58.43 (PB ) 57.59 (PB )         116.020
23 Frederique Clifton DC2 Bavel 1:00.19 (PB ) NF (NF )         60.190
41 Maika van der Sluis DB1 Almkerk NS (NS ) NS (NS )        
                             
JUNIOREN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 21 Thomas van Burik HC1 Teterin 56.98 (PB ) 1:06.07         123.050
                             
SENIOREN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 43 Sandra van der Kaaij DN2 Rijen 1:05.56 (PB ) 1:03.68 (PB )         129.240
2 3 Brigitte Tuinzaad D40 Made 1:07.43 (PB ) 1:05.47 (PB )         132.900 3.660
3 63 Anita van der Pluijm D40 Raamsdo 1:12.90 (PB ) 1:11.24 (PB )         144.140 14.900
4 39 Marjolanda Dudok D45 Oosterh 1:17.38 (PB ) 1:14.65 (PB )         152.030 22.790
                             
SENIOREN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 54 Aart van Beuzekom H60 Nieuwpo 1:05.01 (PB ) 1:04.89 (PB )         129.900
2 37 Jan Tendijck H45 Ridderk 1:06.81 (PB ) 1:10.03         136.840 6.940
3 56 Jeroen Luijks HN2 Oostein 1:13.52 (PB ) 1:14.02         147.540 17.640
                             
JUNIOREN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 13 Chiara Adams DC2 Breda 44.45 2:29.30         94.216
2 34 Esther Arts DA2 BREDA 45.97 2:35.64         97.850 3.634
3 26 Laury van Lieshout DB1 BREDA 49.06 2:53.53         106.903 12.687
4 29 Vera Weller DA2 Bavel 53.56 3:06.61         115.763 21.547
                             
JUNIOREN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 57 Bob Beijen HA1 BREDA 38.71 2:03.35         79.826
2 6 Timo Eussen HB2 OOSTERH 40.77 2:10.72         84.343 4.517
3 8 Maxim Neijenhuijs HA2 BREDA 43.10 2:19.04         89.446 9.620
4 20 Stan Tendijck HB2 Ridderk 47.60 (PB ) 2:32.43         98.410 18.584
5 12 Ewout Buijs HC1 BREDA 49.43 (PB ) 2:34.39         100.893 21.067
                             
SENIOREN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 5 MariŽlle Rockland DN1 OOSTEIN 45.61 2:23.73         93.520
2 4 Nicole Peeters DN1 ACHTMAA 45.48 2:25.66         94.033 0.513
3 17 Suzan Timmermans D50 BRAKEL 56.29 2:59.01         115.960 22.440
4 15 Sylvia Wijnands D40 Breda 1:01.00 (PB ) 3:30.51 (PB )         131.170 37.650
                             
SENIOREN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 33 Tim Broere HSA BREDA 39.08 2:05.80         81.013
2 48 Clarens Havelaar HN1 Brakel 40.75 2:12.73         84.993 3.980
3 59 Bastiaan Geurts HSA Teterin 43.42 (PB ) 2:13.89 (PB )         88.050 7.037
4 16 O'Brian van den Berg HN3 Breda 43.21 (PB ) 2:19.81 (PB )         89.813 8.800
5 25 Gijs Havelaar HN4 Brakel 43.25 2:25.23         91.660 10.647
6 24 Willem Leeuwenburgh HN1 Breda 45.16 (PB ) 2:19.98         91.820 10.807
7 27 Peter van Horen HSB Breda 49.86 (PB ) 2:35.71 (PB )         101.763 20.750
8 64 Tom Gierstberg HSB Breda 53.97 (PB ) 2:57.04 (PB )         112.983 31.970
50 Dirk van Doesburg HSB Breda NS (NS ) NS (NS )        
                             
HEREN MASTERS - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Woonpl. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 36 Harry Broere H55 BREDA 50.29 2:31.99         100.953
2 32 Jan van Doesburg H65 Breda 50.37 (PB ) 2:36.20 (PB )         102.436 1.483
3 11 Ilan Herz H50 Breda 53.48 (PB ) 2:40.93 (PB )         107.123 6.170
4 45 Martijn Gelissen H40 Meerle 52.90 (PB ) 2:47.05 (PB )         108.583 7.630
5 44 John van der Kaaij H55 Rijen 53.08 (PB ) 2:48.79 (PB )         109.343 8.390
6 62 Piet Coertjens H55 Breda 54.94 (PB ) 2:46.81 (PB )         110.543 9.590
7 51 Albert van Wijk H40 Bavel 56.68 (PB ) 2:48.82 (PB )         112.953 12.000
8 31 Peter Dijkstra H45 Dintelo 55.74 (PB ) 2:59.30 (PB )         115.506 14.553
9 14 Johan Vandesande H50 Leuven 57.23 (PB ) 2:55.27 (PB )         115.653 14.700
10 42 Bert van der Sluis H55 Almkerk 57.06 (PB ) 3:07.94 (PB )         119.706 18.753
11 52 Gosse Veenstra H45 Breda 1:05.18 (PB ) 3:33.05 (PB )         136.196 35.243
28 Pieter Mijnster H50 Breda 53.97 (PB ) DQ (DQ )         53.970