Kunstijsbaan Breda
Trainingswedstrijd klasse 3-7 en pupillen
 
Datum: 23-11-2013 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

Meisjes Pupillen

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 11 Maud Lugters DPA YCT 11.77 (TRP) 44.29         103.140
2 30 Amy ten Berge DPA IJsco 13.32 (PB ) 54.43         121.030 17.890
3 71 Kimberly Grandia DPB DYWA 13.32 54.76         121.360 18.220
4 120 Helene van der Geest DPA STRIENE 13.36 (PB ) 56.83         123.630 20.490
5 138 Anna Ippel DPB DYWA 13.76 54.99         123.790 20.650
6 60 Fleur Biesbroek DPB YA 13.55 (PB ) 56.18 (PB )         123.930 20.790
7 127 Sam Hagers DPA HW 13.77 55.24         124.090 20.950
8 116 Evelien Verschuuren DPB STRIENE 13.89 (PB ) 57.15         126.600 23.460
9 14 Christianne Rietveld DPB YA 13.50 (PB ) 59.22 (PB )         126.720 23.580
10 119 Sarina van Dijk DPA BLLNGRD 13.88 (PB ) 57.73         127.130 23.990
11 110 Ilse Koelewijn DPB BLLNGRD 13.73 (PB ) 59.78 (PB )         128.430 25.290
12 142 Lorijn Ippel DPD DYWA 13.76 1:00.11         128.910 25.770
13 5 Bibi Arts DPE ST-BRAB 14.48 (PB ) 57.03         129.430 26.290
14 141 DaniŽlle van Zanten DPC DYWA 14.21 (PB ) 1:00.08 (PB )         131.130 27.990
15 151 Annabel van Leeuwen DPA IJsco 14.15 (PB ) 1:00.59 (PB )         131.340 28.200
16 55 Marit Havermans DPB STRIENE 14.44 (PB ) 1:00.79 (PB )         132.990 29.850
17 23 Bo Mengerink DPE BLLNGRD 14.95 (PB ) 1:06.46 (PB )         141.210 38.070
18 75 Anouk Vissers DPD IJsco 14.93 (PB ) 1:07.24 (PB )         141.890 38.750
19 7 Willemijn Joling DPB LEKSTR 14.28 (PB ) 1:14.76         146.160 43.020
20 149 Femke de Vreede DPB HW 17.33 (FL ) 1:00.18         146.830 43.690
21 94 Lara Tramper DPB STRIENE 17.37 1:02.95         149.800 46.660
22 129 Nadine Mekelenkamp DPC DYWA 15.56 (PB ) 1:14.11 (PB )         151.910 48.770
                             
Meisjes Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 100 Marloes van Beek DC2 BLLNGRD 13.20 51.29         117.290
2 109 Esther van der Meijden DC1 YA 13.15 (PB ) 1:00.44 (PB )         126.190 8.900
3 52 Monica Wemmers DC1 YA 14.08 (PB ) 59.76 (PB )         130.160 12.870
                             
Meisjes Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 47 Maartje Mulders DB1 BLLNGRD 14.64 57.89         131.090
2 2 JoŽlle Leenheer DB2 HW 12.95 (PB ) 1:21.77 (FL )         146.520 15.430
                             
Jongens Pupillen

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 8 Jeremy Overheul HPA VYC 11.23 (TRP) 42.96         99.110
2 40 Jelmer Pluijgers HPA STRIENE 11.98 (PB ) 48.97         108.870 9.760
3 9 Olav Kooij HPB STRIENE 12.81 47.80         111.850 12.740
4 79 Ruben Demaret HPA BLLNGRD 12.47 (PB ) 49.99         112.340 13.230
5 146 Dylan van Beuzekom HPB YA 13.01 50.12         115.170 16.060
6 102 Colin Schrijver HPA YA 13.00 (PB ) 51.78         116.780 17.670
4 Jarle Gerrits HPB BLLNGRD 12.93 52.13         116.780 17.670
8 65 Bart Niemansverdriet HPB HW 12.73 (PB ) 53.79         117.440 18.330
9 80 Kayo Vos HPC STRIENE 13.04 (PB ) 53.24         118.440 19.330
10 36 Matthieu Hollaar HPC STRIENE 13.08 53.09         118.490 19.380
11 139 Leonard van Maaren HPB DYWA 13.08 (PB ) 53.14         118.540 19.430
12 41 Jarno Pluijgers HPB STRIENE 13.29 (PB ) 54.67         121.120 22.010
13 17 Daan Kos HPC STRIENE 13.22 (PB ) 55.12         121.220 22.110
14 49 Max Bergsma HPD YA 13.54 54.16         121.860 22.750
15 137 Mika de Bresser HPB DYWA 13.46 (PB ) 55.05         122.350 23.240
16 43 Daan van der Elst HPB SSVB 13.83 53.77         122.920 23.810
17 153 Arjen van Damme HPC YCDEPOE 13.63 (PB ) 54.78         122.930 23.820
18 113 Bas Collignon HPA SSVB 13.12 (PB ) 57.64         123.240 24.130
19 18 Nomdo de Heer HPB YA 13.08 (PB ) 58.23 (PB )         123.630 24.520
20 22 Lars Mengerink HPA BLLNGRD 13.87 54.38         123.730 24.620
21 78 Michiel HŲrchner HPB BLLNGRD 13.88 55.51         124.910 25.800
22 21 Rudolf de Kluijver HPB YA 13.43 58.71 (PB )         125.860 26.750
23 54 Niels Kroon HPA IJsco 13.65 (PB ) 59.81 (PB )         128.060 28.950
24 82 Tim Dorrestijn HPB YA 13.09 (PB ) 1:02.79         128.240 29.130
25 77 Brian Boer HPD STRIENE 14.03 (PB ) 58.97         129.120 30.010
26 152 Sjoerd Karper HPB IJsco 14.00 (PB ) 59.33 (PB )         129.330 30.220
27 157 Jack Krijger HPD YCDEPOE 14.17 (PB ) 59.30         130.150 31.040
28 84 Tom Wevers HPA STRIENE 13.98 (PB ) 1:00.85         130.750 31.640
29 56 Tibor Havermans HPD STRIENE 13.93 (PB ) 1:01.75 (PB )         131.400 32.290
30 48 Gino Vermunt HPA STRIENE 13.97 (PB ) 1:01.75         131.600 32.490
31 134 Gerben Hartgers HPA DYWA 13.91 (PB ) 1:02.18         131.730 32.620
32 114 Jesse Boertjes HPA HW 14.35 (PB ) 1:00.36 (PB )         132.110 33.000
33 98 Remco Stam HPD DYWA 14.55 1:01.56         134.310 35.200
34 53 Anthony Wemmers HPB YA 14.00 (PB ) 1:04.89 (PB )         134.890 35.780
35 45 Joep Bovee HPC STRIENE 14.34 (PB ) 1:04.41         136.110 37.000
36 6 Cesar Stuijt HPC STRIENE 14.27 (PB ) 1:05.84         137.190 38.080
37 37 Tom Polak HPE STRIENE 14.72 (PB ) 1:03.61         137.210 38.100
38 155 Ouren Overheul HPB VYC 14.88 (PB ) 1:06.03 (PB )         140.430 41.320
39 112 Martijn van der Wel HPC SSVB 14.88 (PB ) 1:06.07         140.470 41.360
40 135 Bernard Mekelenkamp HPA DYWA 15.34 1:04.12 (PB )         140.820 41.710
41 29 Dennis Palmer HPC YA 15.11 (PB ) 1:05.83 (PB )         141.380 42.270
42 76 Thijs Vissers HPB IJsco 14.66 (PB ) 1:08.80 (PB )         142.100 42.990
43 31 Idse van Benthum HPD SSVB 15.29 1:05.87 (PB )         142.320 43.210
44 81 Luuk ten Berge HPC IJsco 14.99 (PB ) 1:07.81         142.760 43.650
45 130 Marnix van den Oever HPD DYWA 14.03 (PB ) 1:12.83         142.980 43.870
46 131 Thom van Herwaarden HPE DYWA 15.35 (PB ) 1:13.84 (PB )         150.590 51.480
47 128 Marc van Zanten HPF DYWA 16.10 (PB ) 1:14.68         155.180 56.070
48 132 Ferre Mekelenkamp HPE DYWA 16.72 (PB ) 1:22.52 (PB )         166.120 67.010
                             
Jongens Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 28 Rens Palmer HC1 YA 13.61 53.37         121.420
2 115 Arie Boer HC1 YA 13.36 55.59 (PB )         122.390 0.970
3 12 Luuk Hoffmann HC1 IJsco 13.98 59.53 (PB )         129.430 8.010
                             
Meisjes Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 123 Rebecca Soons DC2 STRIENE 53.37 (PB ) 1:55.88         111.310
2 3 Alicia Noordermeer DC1 STRIENE 55.25 (PB ) 1:54.44         112.470 1.160
3 19 Carmen Kraaijeveld DC1 YA 54.60 (PB ) 1:58.81 (PB )         114.005 2.695
                             
Dames Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 92 Ineke Bijl DSB BLLNGRD 52.91 1:53.78         109.800
                             
Jongens Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 46 Nils Bovee HC1 STRIENE 52.41 1:50.34         107.580
                             
Heren Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 42 Lars van de Corput HA1 SSVB 43.24 (PB ) 1:27.25 (PB )         86.865
                             
Heren Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 125 Willem Leeuwenburgh HN2 SSVB 44.90 1:29.05 (PB )         89.425
                             
Heren Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 62 Rob Kraneveld HSB BLLNGRD 45.69 1:35.02         93.200
                             
Heren Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 147 Aart van Beuzekom H45 SV-VHL 45.82 1:33.01         92.325
2 10 Anton van Gaalen H55 IJsco 52.16 1:45.13         104.725 12.400
                             
Meisjes Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 72 Amanda Grandia DC1 DYWA 49.66 2:34.43         101.136
2 27 Iris Blom DC2 IJsco 53.07 2:53.74         110.983 9.847
3 26 Annamarie Blom DC2 IJsco 58.78 2:59.99 (PB )         118.776 17.640
4 24 Ciska den Boer DC2 HW 1:17.67 (FL ) 3:39.23         150.746 49.610
                             
Meisjes Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 99 Nienke Dorrestijn DB1 YA 49.46 2:39.05         102.476
2 70 Hester Slob DB2 YA 49.80 2:39.09         102.830 0.354
3 87 Lisanne Knuistingh Neven DB1 STRIENE 50.81 2:37.55         103.326 0.850
4 117 Lisanne Kortleve DB1 YA 50.03 2:45.19         105.093 2.617
                             
Dames Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 32 Brigitte Tuinzaad D40 SSVB 1:07.76 3:22.01         135.096
                             
Jongens Junioren C

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 145 Melvin van Beuzekom HC1 YA 47.97 2:25.57 (PB )         96.493
2 20 Jarno de Kluijver HC1 YA 47.24 2:29.23 (PB )         96.983 0.490
3 57 Jorian Dame HC1 YA 48.23 2:34.20 (PB )         99.630 3.137
4 25 Maikel Stam HC1 DYWA 49.64 2:31.20 (PB )         100.040 3.547
5 124 Leon van der Grijn HC1 YA 50.48 2:35.99         102.476 5.983
6 121 Jelle Seegers HC2 STRIENE 51.12 2:41.97         105.110 8.617
7 111 Julian van Oudheusden HC2 DYWA 59.02 (PB ) 3:18.29 (PB )         125.116 28.623
118 Evert-Jan Mekelenkamp HC1 DYWA 50.68 NS (NS )         50.680
                             
Jongens Junioren B

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 1 Jelmer Lunenborg HB1 YA 43.95 2:22.80         91.550
2 93 Julien van Winden HB2 STRIENE 46.06 2:26.09         94.756 3.206
3 88 Sjoerd van den Berg HB1 YA 46.65 2:29.28         96.410 4.860
4 104 Dennis Nederveen HB1 DYWA 53.19 (PB ) 2:56.91 (PB )         112.160 20.610
                             
Heren Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 33 Stijn Moerings HA1 STRIENE 43.46 (PB ) 2:17.74         89.373
                             
Heren Neo-Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 90 Tom Wigman HN2 YA 44.86 2:18.16         90.913
                             
Heren Senioren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 51 Gerit Wemmers HSB YA 44.58 2:19.71         91.150
2 148 Reinier Platschorre HSB YA 43.74 2:22.42         91.213 0.063
3 144 Wilco van der Grond HSB HW 47.44 2:25.28         95.866 4.716
                             
Heren Masters

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 154 Peter van Damme H40 YCDEPOE 46.73 2:26.84         95.676
2 59 Wim Buitendijk H55 BLLNGRD 56.26 2:46.07         111.616 15.940
                             
Dames Junioren A

Nr Dln Deelnemer Cat Club 1500m             Totaal Achter
                             
1 150 Sifra Blok DA1 STRIENE 2:33.17         51.056