Kunstijsbaan Breda
Trainingswedstrijd klasse 1, 2, 6 en 7
 
Datum: 22-12-2013 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

1: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
1 I 20 Patrick van de Werken YA 39.29
  O 60 Noa Romeijn YV GRON 41.95

Patrick van de Werken Noa Romeijn
1. 100m 10.65 _(10.6) 1. 100m 11.16 _(11.1)
2. 500m 39.29 _(28.6) 2. 500m 41.95 _(30.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
2 I 43 Pieter de Munck YA 40.94
  O 44 Casper de Munck YA 42.17

Pieter de Munck Casper de Munck
1. 100m 11.44 _(11.4) 1. 100m 11.47 _(11.4)
2. 500m 40.94 _(29.5) 2. 500m 42.17 _(30.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
3 I 10 Anja Bollaart YA 43.76
  O 73 Tom Wigman YA 44.14 PB

Anja Bollaart Tom Wigman
1. 100m 11.92 _(11.9) 1. 100m 11.47 _(11.4)
2. 500m 43.76 _(31.8) 2. 500m 44.14 _(32.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
4 I 50 Kees Bollaart YA 46.59
  O 111 Nicole Peeters SSVB 45.26

Kees Bollaart Nicole Peeters
1. 100m 12.65 _(12.6) 1. 100m 12.43 _(12.4)
2. 500m 46.59 _(33.9) 2. 500m 45.26 _(32.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
5 I 34 Andrť van Staalduinen BLLNGRD 46.29
  O 100 Lian van Dongen BLLNGRD 48.04

Andrť van Staalduinen Lian van Dongen
1. 100m 12.22 _(12.2) 1. 100m 13.27 _(13.2)
2. 500m 46.29 _(34.0) 2. 500m 48.04 _(34.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
6 I 82 Pieter den Dunnen BLLNGRD 46.51
  O 78 Jetze van Heelsum BLLNGRD 46.85 PB

Pieter den Dunnen Jetze van Heelsum
1. 100m 12.84 _(12.8) 1. 100m 12.65 _(12.6)
2. 500m 46.51 _(33.6) 2. 500m 46.85 _(34.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
7 I 47 Jeroen Stroom BLLNGRD 47.66
  O 97 Nikki van der Zee STRIENE 49.17

Jeroen Stroom Nikki van der Zee
1. 100m 12.50 _(12.5) 1. 100m 13.00 _(13.0)
2. 500m 47.66 _(35.1) 2. 500m 49.17 _(36.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
8 I 52 Paulina de Ruijter YA 1:01.02 FL
  O 87 Wendie Op de Beek BLLNGRD 50.04

Paulina de Ruijter Wendie Op de Beek
1. 100m 12.83 _(12.8) 1. 100m 13.33 _(13.3)
2. 500m 1:01.02 _(48.1) 2. 500m 50.04 _(36.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
9 I 74 Bram Klapwijk YA 48.85 PB
  O 18 Matthieu Hollaar STRIENE 50.43

Bram Klapwijk Matthieu Hollaar
1. 100m 12.47 _(12.4) 1. 100m 13.07 _(13.0)
2. 500m 48.85 _(36.3) 2. 500m 50.43 _(37.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
10 I 38 Marloes van Beek BLLNGRD 51.21
  O 17 Maura Weller SSVB 51.66

Marloes van Beek Maura Weller
1. 100m 13.02 _(13.0) 1. 100m 13.67 _(13.6)
2. 500m 51.21 _(38.1) 2. 500m 51.66 _(37.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
11 I 30 Iris Blom IJsco 51.65 PB
  O 68 Tom Rousseau IJsco 51.68

Iris Blom Tom Rousseau
1. 100m 13.52 _(13.5) 1. 100m 13.35 _(13.3)
2. 500m 51.65 _(38.1) 2. 500m 51.68 _(38.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
12 I 89 Nils Bovee STRIENE 52.80
  O 59 Bart Niemansverdriet HW 52.35 PB

Nils Bovee Bart Niemansverdriet
1. 100m 13.18 _(13.1) 1. 100m 13.12 _(13.1)
2. 500m 52.80 _(39.6) 2. 500m 52.35 _(39.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
13 I 71 Ineke Bijl BLLNGRD 53.13
  O 4 Max Bergsma YA 54.29

Ineke Bijl Max Bergsma
1. 100m 13.86 _(13.8) 1. 100m 13.66 _(13.6)
2. 500m 53.13 _(39.2) 2. 500m 54.29 _(40.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
14 I 41 Suzan Timmermans SSVB 53.31 PB
  O 35 Bas Collignon SSVB 54.36

Suzan Timmermans Bas Collignon
1. 100m 14.41 _(14.4) 1. 100m 13.27 _(13.2)
2. 500m 53.31 _(38.9) 2. 500m 54.36 _(41.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
15 I 26 Carmen Kraaijeveld YA 55.04
  O 33 Fleur Biesbroek YA 55.46 PB

Carmen Kraaijeveld Fleur Biesbroek
1. 100m 13.68 _(13.6) 1. 100m 13.67 _(13.6)
2. 500m 55.04 _(41.3) 2. 500m 55.46 _(41.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
16 I 51 Arie Boer YA 50.60 PB
  O 107 Rick Bos HW 53.21 PB

Arie Boer Rick Bos
1. 100m 13.10 _(13.1) 1. 100m 13.91 _(13.9)
2. 500m 50.60 _(37.5) 2. 500m 53.21 _(39.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
17 I 75 Giel Eussen SSVB 57.21
  O 37 Maartje Mulders BLLNGRD 59.35

Giel Eussen Maartje Mulders
1. 100m 14.94 _(14.9) 1. 100m 14.35 _(14.3)
2. 500m 57.21 _(42.2) 2. 500m 59.35 _(45.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
18 I 72 Mike de Laat BLLNGRD 52.55 PB
  O 29 Annamarie Blom IJsco 57.12 PB

Mike de Laat Annamarie Blom
1. 100m 12.93 _(12.9) 1. 100m 14.39 _(14.3)
2. 500m 52.55 _(39.6) 2. 500m 57.12 _(42.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
19 I 23 Frederique Clifton SSVB 59.50 PB
  O 90 Joep Bovee STRIENE 1:00.56 PB

Frederique Clifton Joep Bovee
1. 100m 15.45 _(15.4) 1. 100m 14.68 _(14.6)
2. 500m 59.50 _(44.0) 2. 500m 1:00.56 _(45.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
20 I 113 Dennis Palmer YA 1:06.25
 

Dennis Palmer
1. 100m 15.46 _(15.4) 1. _
2. 500m 1:06.25 _(50.7) 2. _

2: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
21 I 108 Britt Bos HW 15.05 PB
  O 22 Robin Vrijenhoek HW 14.17 PB

Britt Bos Robin Vrijenhoek
1. 100m 15.05 _(15.0) 1. 100m 14.17 _(14.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
22 I 55 Henk Reijnders BLLNGRD 13.59
  O 11 Nomdo de Heer YA 13.38

Henk Reijnders Nomdo de Heer
1. 100m 13.59 _(13.5) 1. 100m 13.38 _(13.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
23 I 24 Michael Clifton SSVB 12.40 PB
  O 93 Leon van der Grijn YA 13.33

Michael Clifton Leon van der Grijn
1. 100m 12.40 _(12.4) 1. 100m 13.33 _(13.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
24 I 102 Melvin van Beuzekom YA 12.10 PB
  O 66 MariŽlle Rockland SSVB 12.16

Melvin van Beuzekom MariŽlle Rockland
1. 100m 12.10 _(12.1) 1. 100m 12.16 _(12.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
25 I 7 Tamara Ravenstijn YA 12.20
  O 99 Rob Kraneveld BLLNGRD 11.80

Tamara Ravenstijn Rob Kraneveld
1. 100m 12.20 _(12.2) 1. 100m 11.80 _(11.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
26 I 61 Clarissa van Maaren DYWA 11.70
  O 28 Emma van der Wolf HW 11.75

Clarissa van Maaren Emma van der Wolf
1. 100m 11.70 _(11.7) 1. 100m 11.75 _(11.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
27 I 103 Monica Ravenstijn YA 11.64
  O 85 Louis Hollaar DKYV 11.06 PB

Monica Ravenstijn Louis Hollaar
1. 100m 11.64 _(11.6) 1. 100m 11.06 _(11.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
28 I 16 Jorick Duijzer YA 10.93
  O 27 Tom van der Wolf HW 10.80

Jorick Duijzer Tom van der Wolf
1. 100m 10.93 _(10.9) 1. 100m 10.80 _(10.8)

3: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
29 I 25 Sjaak Aben YCDEPOE 47.14 PB
 

Sjaak Aben
1. 100m 12.83 _(12.8) 1. _
2. 500m 47.14 _(34.3) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
30 I 88 Ciska den Boer HW 1:02.53 PB
  O 95 Wim Buitendijk BLLNGRD 55.30

Ciska den Boer Wim Buitendijk
1. 100m 15.35 _(15.3) 1. 100m 15.18 _(15.1)
2. 500m 1:02.53 _(47.1) 2. 500m 55.30 _(40.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
31 I 70 Saskia Eichholtz BLLNGRD 53.12 PB
  O 46 Tialda Gerritsma BLLNGRD 52.49

Saskia Eichholtz Tialda Gerritsma
1. 100m 14.08 _(14.0) 1. 100m 14.85 _(14.8)
2. 500m 53.12 _(39.0) 2. 500m 52.49 _(37.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
32 I 3 Herman van Heteren BLLNGRD 50.28 PB
  O 49 Ben Jongerius BLLNGRD 50.59

Herman van Heteren Ben Jongerius
1. 100m 13.53 _(13.5) 1. 100m 13.71 _(13.7)
2. 500m 50.28 _(36.7) 2. 500m 50.59 _(36.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
33 I 92 Anton van Gaalen IJsco 50.90
  O 9 Bert Smits YCDEPOE 49.65

Anton van Gaalen Bert Smits
1. 100m 13.40 _(13.4) 1. 100m 13.83 _(13.8)
2. 500m 50.90 _(37.5) 2. 500m 49.65 _(35.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
34 I 67 Lisanne Knuistingh Neven STRIENE 49.95
  O 40 Colin Schrijver YA 50.07

Lisanne Knuistingh Neven Colin Schrijver
1. 100m 13.28 _(13.2) 1. 100m 13.11 _(13.1)
2. 500m 49.95 _(36.6) 2. 500m 50.07 _(36.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
35 I 91 Eelco Rodenburg BLLNGRD 49.89
  O 84 Iris Slabbekoorn YCDEPOE 49.71

Eelco Rodenburg Iris Slabbekoorn
1. 100m 13.26 _(13.2) 1. 100m 13.47 _(13.4)
2. 500m 49.89 _(36.6) 2. 500m 49.71 _(36.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
36 I 80 Minke van Heelsum BLLNGRD 49.19
  O 15 Gijsbert de Jongh IJsco 48.80

Minke van Heelsum Gijsbert de Jongh
1. 100m 13.23 _(13.2) 1. 100m 13.13 _(13.1)
2. 500m 49.19 _(35.9) 2. 500m 48.80 _(35.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
37 I 36 Yvette van Dulmen BLLNGRD 48.98
  O 69 Anton Bakker YA 46.83 PB

Yvette van Dulmen Anton Bakker
1. 100m 13.18 _(13.1) 1. 100m 12.32 _(12.3)
2. 500m 48.98 _(35.8) 2. 500m 46.83 _(34.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
38 I 114 Merel van Toorenburg LACUSTR 46.76
  O 6 Janneke Elzinga BLLNGRD 47.00

Merel van Toorenburg Janneke Elzinga
1. 100m 12.69 _(12.6) 1. 100m 12.83 _(12.8)
2. 500m 46.76 _(34.0) 2. 500m 47.00 _(34.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
39 I 83 Jan van Reede BLLNGRD 47.57
  O 101 Koos Polak BLLNGRD 46.45

Jan van Reede Koos Polak
1. 100m 12.89 _(12.8) 1. 100m 12.47 _(12.4)
2. 500m 47.57 _(34.6) 2. 500m 46.45 _(33.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
40 I 81 Jan Oostenbrink BLLNGRD 46.92
  O 53 Johan van Hoorne YA 48.83

Jan Oostenbrink Johan van Hoorne
1. 100m 12.87 _(12.8) 1. 100m 13.05 _(13.0)
2. 500m 46.92 _(34.0) 2. 500m 48.83 _(35.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
41 I 39 Mendy Schrijver YA 47.20
  O 57 Bas Scholten BLLNGRD 47.05

Mendy Schrijver Bas Scholten
1. 100m 12.65 _(12.6) 1. 100m 12.60 _(12.6)
2. 500m 47.20 _(34.5) 2. 500m 47.05 _(34.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
42 I 58 Twan den Braber STRIENE 47.08
  O 62 Willem Leeuwenburgh SSVB 43.97 PB

Twan den Braber Willem Leeuwenburgh
1. 100m 12.78 _(12.7) 1. 100m 11.84 _(11.8)
2. 500m 47.08 _(34.3) 2. 500m 43.97 _(32.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
43 I 21 Jasper Ras BLLNGRD 44.41
  O 76 Brian van Vliet STRIENE 44.22 PB

Jasper Ras Brian van Vliet
1. 100m 11.92 _(11.9) 1. 100m 11.90 _(11.9)
2. 500m 44.41 _(32.4) 2. 500m 44.22 _(32.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
44 I 65 Jan-Willem Broos STRIENE NS NS
  O 12 Stijn Moerings STRIENE 42.73 PB

Jan-Willem Broos Stijn Moerings
1. _ 1. 100m 11.34 _(11.3)
2. _ 2. 500m 42.73 _(31.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
45 I 56 Erwin Reijnders STRIENE 42.30
  O 45 Reinout Monkhorst HW 42.45 PB

Erwin Reijnders Reinout Monkhorst
1. 100m 11.18 _(11.1) 1. 100m 11.49 _(11.4)
2. 500m 42.30 _(31.1) 2. 500m 42.45 _(30.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
46 I 109 Ger van Breugel DYWA 42.78
  O 110 Bart Verduijn STRIENE 42.39

Ger van Breugel Bart Verduijn
1. 100m 11.55 _(11.5) 1. 100m 11.66 _(11.6)
2. 500m 42.78 _(31.2) 2. 500m 42.39 _(30.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
47 I 42 Marc de Vrieze YCDEPOE 42.01
  O 86 Johan Verkaik YA 42.09

Marc de Vrieze Johan Verkaik
1. 100m 11.39 _(11.3) 1. 100m 11.37 _(11.3)
2. 500m 42.01 _(30.6) 2. 500m 42.09 _(30.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
48 I 2 Kevin den Hartog YA 40.85
  O 94 Martin Nederveen DYWA 41.10

Kevin den Hartog Martin Nederveen
1. 100m 11.19 _(11.1) 1. 100m 11.15 _(11.1)
2. 500m 40.85 _(29.6) 2. 500m 41.10 _(29.9)

4: 1000 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
49 I 59 Bart Niemansverdriet HW 1:51.89 PB
 

Bart Niemansverdriet
1. 200m 23.74 _(23.7) 1. _
2. 600m 1:08.17 _(44.4) 2. _
3. 1000m 1:51.89 _(43.7) 3. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
50 I 90 Joep Bovee STRIENE 2:05.40 PB
  O 23 Frederique Clifton SSVB 2:00.65 PB

Joep Bovee Frederique Clifton
1. 200m 26.17 _(26.1) 1. 200m 28.09 _(28.0)
2. 600m 1:14.89 _(48.7) 2. 600m 1:14.19 _(46.1)
3. 1000m 2:05.40 _(50.5) 3. 1000m 2:00.65 _(46.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
51 I 35 Bas Collignon SSVB 1:55.51 PB
  O 113 Dennis Palmer YA 2:21.51 PB

Bas Collignon Dennis Palmer
1. 200m 24.51 _(24.5) 1. 200m 29.73 _(29.7)
2. 600m 1:08.91 _(44.4) 2. 600m 1:26.36 _(56.6)
3. 1000m 1:55.51 _(46.6) 3. 1000m 2:21.51 _(55.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
52 I 33 Fleur Biesbroek YA 1:58.10 PB
  O 26 Carmen Kraaijeveld YA 1:57.94 PB

Fleur Biesbroek Carmen Kraaijeveld
1. 200m 24.82 _(24.8) 1. 200m 25.25 _(25.2)
2. 600m 1:10.20 _(45.3) 2. 600m 1:08.24 _(42.9)
3. 1000m 1:58.10 _(47.9) 3. 1000m 1:57.94 _(49.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
53 I 51 Arie Boer YA 1:48.09 PB
  O 107 Rick Bos HW 1:48.12 PB

Arie Boer Rick Bos
1. 200m 24.58 _(24.5) 1. 200m 24.81 _(24.8)
2. 600m 1:06.44 _(41.8) 2. 600m 1:06.15 _(41.3)
3. 1000m 1:48.09 _(41.6) 3. 1000m 1:48.12 _(41.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
54 I 37 Maartje Mulders BLLNGRD 1:55.33 PB
  O 29 Annamarie Blom IJsco 1:55.10 PB

Maartje Mulders Annamarie Blom
1. 200m 25.49 _(25.4) 1. 200m 25.81 _(25.8)
2. 600m 1:09.23 _(43.7) 2. 600m 1:09.31 _(43.5)
3. 1000m 1:55.33 _(46.1) 3. 1000m 1:55.10 _(45.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
55 I 4 Max Bergsma YA 1:53.68 PB
  O 72 Mike de Laat BLLNGRD DQ DQ

Max Bergsma Mike de Laat
1. 200m 25.06 _(25.0) 1. _
2. 600m 1:08.65 _(43.5) 2. _
3. 1000m 1:53.68 _(45.0) 3. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
56 I 75 Giel Eussen SSVB 1:53.67
  O 18 Matthieu Hollaar STRIENE 1:43.28 PB

Giel Eussen Matthieu Hollaar
1. 200m 26.20 _(26.2) 1. 200m 23.70 _(23.7)
2. 600m 1:08.56 _(42.3) 2. 600m 1:03.12 _(39.4)
3. 1000m 1:53.67 _(45.1) 3. 1000m 1:43.28 _(40.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
57 I 74 Bram Klapwijk YA DQ DQ
  O 71 Ineke Bijl BLLNGRD NS NS

Bram Klapwijk Ineke Bijl

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
58 I 41 Suzan Timmermans SSVB 1:46.30 PB
  O 68 Tom Rousseau IJsco 2:07.67

Suzan Timmermans Tom Rousseau
1. 200m 24.91 _(24.9) 1. 200m 23.42 _(23.4)
2. 600m 1:04.72 _(39.8) 2. 600m 1:19.56 _(56.1)
3. 1000m 1:46.30 _(41.5) 3. 1000m 2:07.67 _(48.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
59 I 89 Nils Bovee STRIENE 1:46.54 PB
  O 30 Iris Blom IJsco 1:48.22

Nils Bovee Iris Blom
1. 200m 22.95 _(22.9) 1. 200m 23.95 _(23.9)
2. 600m 1:03.12 _(40.1) 2. 600m 1:04.05 _(40.1)
3. 1000m 1:46.54 _(43.4) 3. 1000m 1:48.22 _(44.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
60 I 38 Marloes van Beek BLLNGRD NS NS
  O 78 Jetze van Heelsum BLLNGRD 1:33.66 PB

Marloes van Beek Jetze van Heelsum
1. _ 1. 200m 21.82 _(21.8)
2. _ 2. 600m 57.39 _(35.5)
3. _ 3. 1000m 1:33.66 _(36.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
61 I 17 Maura Weller SSVB 1:45.18
  O 52 Paulina de Ruijter YA 1:42.85 PB

Maura Weller Paulina de Ruijter
1. 200m 23.78 _(23.7) 1. 200m 23.47 _(23.4)
2. 600m 1:03.15 _(39.3) 2. 600m 1:02.31 _(38.8)
3. 1000m 1:45.18 _(42.0) 3. 1000m 1:42.85 _(40.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
62 I 87 Wendie Op de Beek BLLNGRD 1:40.23 PB
  O 47 Jeroen Stroom BLLNGRD 1:37.90

Wendie Op de Beek Jeroen Stroom
1. 200m 23.19 _(23.1) 1. 200m 21.56 _(21.5)
2. 600m 1:00.35 _(37.1) 2. 600m 57.73 _(36.1)
3. 1000m 1:40.23 _(39.8) 3. 1000m 1:37.90 _(40.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
63 I 97 Nikki van der Zee STRIENE 1:36.83
  O 34 Andrť van Staalduinen BLLNGRD 1:34.14

Nikki van der Zee Andrť van Staalduinen
1. 200m 22.06 _(22.0) 1. 200m 22.01 _(22.0)
2. 600m 58.37 _(36.3) 2. 600m 57.04 _(35.0)
3. 1000m 1:36.83 _(38.4) 3. 1000m 1:34.14 _(37.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
64 I 100 Lian van Dongen BLLNGRD 1:33.82
  O 50 Kees Bollaart YA 1:32.97

Lian van Dongen Kees Bollaart
1. 200m 22.60 _(22.6) 1. 200m 21.99 _(21.9)
2. 600m 57.32 _(34.7) 2. 600m 56.09 _(34.1)
3. 1000m 1:33.82 _(36.5) 3. 1000m 1:32.97 _(36.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
65 I 111 Nicole Peeters SSVB 1:31.90
  O 82 Pieter den Dunnen BLLNGRD NS NS

Nicole Peeters Pieter den Dunnen
1. 200m 21.58 _(21.5) 1. _
2. 600m 55.74 _(34.1) 2. _
3. 1000m 1:31.90 _(36.1) 3. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
66 I 73 Tom Wigman YA 1:30.17
  O 10 Anja Bollaart YA 1:30.40

Tom Wigman Anja Bollaart
1. 200m 20.42 _(20.4) 1. 200m 20.99 _(20.9)
2. 600m 54.32 _(33.9) 2. 600m 54.34 _(33.3)
3. 1000m 1:30.17 _(35.8) 3. 1000m 1:30.40 _(36.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
67 I 60 Noa Romeijn YV GRON 1:21.92 PB
  O 44 Casper de Munck YA 1:25.80

Noa Romeijn Casper de Munck
1. 200m 19.37 _(19.3) 1. 200m 20.02 _(20.0)
2. 600m 50.17 _(30.8) 2. 600m 51.61 _(31.5)
3. 1000m 1:21.92 _(31.7) 3. 1000m 1:25.80 _(34.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
68 I 43 Pieter de Munck YA 1:20.62
  O 20 Patrick van de Werken YA 1:18.34

Pieter de Munck Patrick van de Werken
1. 200m 19.37 _(19.3) 1. 200m 18.16 _(18.1)
2. 600m 49.12 _(29.7) 2. 600m 47.38 _(29.2)
3. 1000m 1:20.62 _(31.5) 3. 1000m 1:18.34 _(30.9)

5: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
69 I 102 Melvin van Beuzekom YA 29.24 PB
  O 108 Britt Bos HW 39.93 PB

Melvin van Beuzekom Britt Bos
1. 300m 29.24 _(29.2) 1. 300m 39.93 _(39.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
70 I 22 Robin Vrijenhoek HW 36.20 PB
  O 11 Nomdo de Heer YA 34.64 PB

Robin Vrijenhoek Nomdo de Heer
1. 300m 36.20 _(36.2) 1. 300m 34.64 _(34.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
71 I 93 Leon van der Grijn YA 30.71 PB
  O 24 Michael Clifton SSVB 30.18 PB

Leon van der Grijn Michael Clifton
1. 300m 30.71 _(30.7) 1. 300m 30.18 _(30.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
72 I 55 Henk Reijnders BLLNGRD 33.03
  O 7 Tamara Ravenstijn YA 29.37 PB

Henk Reijnders Tamara Ravenstijn
1. 300m 33.03 _(33.0) 1. 300m 29.37 _(29.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
73 I 66 MariŽlle Rockland SSVB 29.22
  O 99 Rob Kraneveld BLLNGRD 28.37

MariŽlle Rockland Rob Kraneveld
1. 300m 29.22 _(29.2) 1. 300m 28.37 _(28.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
74 I 28 Emma van der Wolf HW 28.01
  O 61 Clarissa van Maaren DYWA 27.59

Emma van der Wolf Clarissa van Maaren
1. 300m 28.01 _(28.0) 1. 300m 27.59 _(27.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
75 I 103 Monica Ravenstijn YA 26.92
  O 16 Jorick Duijzer YA 25.85 PB

Monica Ravenstijn Jorick Duijzer
1. 300m 26.92 _(26.9) 1. 300m 25.85 _(25.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
76 I 85 Louis Hollaar DKYV 25.62 PB
  O 27 Tom van der Wolf HW 25.68

Louis Hollaar Tom van der Wolf
1. 300m 25.62 _(25.6) 1. 300m 25.68 _(25.6)

6: 1500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
77 I 25 Sjaak Aben YCDEPOE 2:27.81 PB
 

Sjaak Aben
1. 300m 30.79 _(30.7) 1. _
2. 700m 1:07.37 _(36.5) 2. _
3. 1100m 1:46.88 _(39.5) 3. _
4. 1500m 2:27.81 _(40.9) 4. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
78 I 88 Ciska den Boer HW 3:27.95 PB
  O 95 Wim Buitendijk BLLNGRD 2:45.87

Ciska den Boer Wim Buitendijk
1. 300m 38.75 _(38.7) 1. 300m 36.61 _(36.6)
2. 700m 1:30.34 _(51.5) 2. 700m 1:17.90 _(41.2)
3. 1100m 2:29.35 _(59.0) 3. 1100m 2:01.32 _(43.4)
4. 1500m 3:27.95 _(58.6) 4. 1500m 2:45.87 _(44.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
79 I 70 Saskia Eichholtz BLLNGRD 2:45.05
  O 36 Yvette van Dulmen BLLNGRD 2:33.62

Saskia Eichholtz Yvette van Dulmen
1. 300m 34.34 _(34.3) 1. 300m 32.84 _(32.8)
2. 700m 1:15.83 _(41.4) 2. 700m 1:11.68 _(38.8)
3. 1100m 2:00.16 _(44.3) 3. 1100m 1:51.83 _(40.1)
4. 1500m 2:45.05 _(44.8) 4. 1500m 2:33.62 _(41.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
80 I 92 Anton van Gaalen IJsco 2:38.44
  O 91 Eelco Rodenburg BLLNGRD 2:36.76

Anton van Gaalen Eelco Rodenburg
1. 300m 33.00 _(33.0) 1. 300m 32.21 _(32.2)
2. 700m 1:11.86 _(38.8) 2. 700m 1:10.14 _(37.9)
3. 1100m 1:54.31 _(42.4) 3. 1100m 1:51.71 _(41.5)
4. 1500m 2:38.44 _(44.1) 4. 1500m 2:36.76 _(45.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
81 I 46 Tialda Gerritsma BLLNGRD 2:33.85
  O 40 Colin Schrijver YA 2:37.85

Tialda Gerritsma Colin Schrijver
1. 300m 34.58 _(34.5) 1. 300m 33.27 _(33.2)
2. 700m 1:13.12 _(38.5) 2. 700m 1:13.69 _(40.4)
3. 1100m 1:52.93 _(39.8) 3. 1100m 1:55.28 _(41.5)
4. 1500m 2:33.85 _(40.9) 4. 1500m 2:37.85 _(42.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
82 I 49 Ben Jongerius BLLNGRD 2:32.61
  O 3 Herman van Heteren BLLNGRD 2:33.08 PB

Ben Jongerius Herman van Heteren
1. 300m 32.65 _(32.6) 1. 300m 32.75 _(32.7)
2. 700m 1:10.62 _(37.9) 2. 700m 1:10.62 _(37.8)
3. 1100m 1:50.98 _(40.3) 3. 1100m 1:50.87 _(40.2)
4. 1500m 2:32.61 _(41.6) 4. 1500m 2:33.08 _(42.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
83 I 67 Lisanne Knuistingh Neven STRIENE 2:34.19
  O 57 Bas Scholten BLLNGRD 2:31.57

Lisanne Knuistingh Neven Bas Scholten
1. 300m 32.26 _(32.2) 1. 300m 31.33 _(31.3)
2. 700m 1:10.78 _(38.5) 2. 700m 1:08.36 _(37.0)
3. 1100m 1:51.70 _(40.9) 3. 1100m 1:48.74 _(40.3)
4. 1500m 2:34.19 _(42.4) 4. 1500m 2:31.57 _(42.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
84 I 80 Minke van Heelsum BLLNGRD 2:32.40
  O 15 Gijsbert de Jongh IJsco 2:26.21

Minke van Heelsum Gijsbert de Jongh
1. 300m 32.23 _(32.2) 1. 300m 31.86 _(31.8)
2. 700m 1:09.24 _(37.0) 2. 700m 1:08.22 _(36.3)
3. 1100m 1:49.08 _(39.8) 3. 1100m 1:46.39 _(38.1)
4. 1500m 2:32.40 _(43.3) 4. 1500m 2:26.21 _(39.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
85 I 9 Bert Smits YCDEPOE 2:28.14
  O 114 Merel van Toorenburg LACUSTR 2:30.50

Bert Smits Merel van Toorenburg
1. 300m 32.74 _(32.7) 1. 300m 32.24 _(32.2)
2. 700m 1:09.55 _(36.8) 2. 700m 1:09.63 _(37.3)
3. 1100m 1:48.31 _(38.7) 3. 1100m 1:49.25 _(39.6)
4. 1500m 2:28.14 _(39.8) 4. 1500m 2:30.50 _(41.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
86 I 84 Iris Slabbekoorn YCDEPOE 2:29.11
  O 69 Anton Bakker YA 2:25.26 PB

Iris Slabbekoorn Anton Bakker
1. 300m 32.45 _(32.4) 1. 300m 30.89 _(30.8)
2. 700m 1:09.74 _(37.2) 2. 700m 1:06.90 _(36.0)
3. 1100m 1:48.77 _(39.0) 3. 1100m 1:45.23 _(38.3)
4. 1500m 2:29.11 _(40.3) 4. 1500m 2:25.26 _(40.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
87 I 53 Johan van Hoorne YA 2:31.24
  O 81 Jan Oostenbrink BLLNGRD 2:28.13

Johan van Hoorne Jan Oostenbrink
1. 300m 33.34 _(33.3) 1. 300m 30.89 _(30.8)
2. 700m 1:11.40 _(38.0) 2. 700m 1:07.27 _(36.3)
3. 1100m 1:51.00 _(39.6) 3. 1100m 1:46.13 _(38.8)
4. 1500m 2:31.24 _(40.2) 4. 1500m 2:28.13 _(42.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
88 I 101 Koos Polak BLLNGRD 2:22.81
  O 6 Janneke Elzinga BLLNGRD 2:20.47

Koos Polak Janneke Elzinga
1. 300m 30.21 _(30.2) 1. 300m 31.33 _(31.3)
2. 700m 1:06.29 _(36.0) 2. 700m 1:06.63 _(35.3)
3. 1100m 1:43.62 _(37.3) 3. 1100m 1:43.04 _(36.4)
4. 1500m 2:22.81 _(39.1) 4. 1500m 2:20.47 _(37.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
89 I 39 Mendy Schrijver YA 2:26.08
  O 45 Reinout Monkhorst HW 2:16.34 PB

Mendy Schrijver Reinout Monkhorst
1. 300m 30.78 _(30.7) 1. 300m 28.51 _(28.5)
2. 700m 1:07.03 _(36.2) 2. 700m 1:02.45 _(33.9)
3. 1100m 1:45.60 _(38.5) 3. 1100m 1:38.25 _(35.8)
4. 1500m 2:26.08 _(40.4) 4. 1500m 2:16.34 _(38.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
90 I 83 Jan van Reede BLLNGRD 2:20.30
  O 58 Twan den Braber STRIENE NS NS

Jan van Reede Twan den Braber
1. 300m 31.22 _(31.2) 1. _
2. 700m 1:06.27 _(35.0) 2. _
3. 1100m 1:42.93 _(36.6) 3. _
4. 1500m 2:20.30 _(37.3) 4. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
91 I 12 Stijn Moerings STRIENE 2:15.48
  O 62 Willem Leeuwenburgh SSVB 2:12.71 PB

Stijn Moerings Willem Leeuwenburgh
1. 300m 27.92 _(27.9) 1. 300m 28.57 _(28.5)
2. 700m 1:01.31 _(33.3) 2. 700m 1:01.27 _(32.7)
3. 1100m 1:37.17 _(35.8) 3. 1100m 1:35.88 _(34.6)
4. 1500m 2:15.48 _(38.3) 4. 1500m 2:12.71 _(36.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
92 I 76 Brian van Vliet STRIENE 2:14.55 PB
  O 21 Jasper Ras BLLNGRD 2:14.83

Brian van Vliet Jasper Ras
1. 300m 28.69 _(28.6) 1. 300m 29.50 _(29.5)
2. 700m 1:02.64 _(33.9) 2. 700m 1:03.71 _(34.2)
3. 1100m 1:38.26 _(35.6) 3. 1100m 1:39.16 _(35.4)
4. 1500m 2:14.55 _(36.2) 4. 1500m 2:14.83 _(35.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
93 I 65 Jan-Willem Broos STRIENE NS NS
  O 109 Ger van Breugel DYWA 2:13.86

Jan-Willem Broos Ger van Breugel
1. _ 1. 300m 28.60 _(28.6)
2. _ 2. 700m 1:02.69 _(34.0)
3. _ 3. 1100m 1:38.24 _(35.5)
4. _ 4. 1500m 2:13.86 _(35.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
94 I 110 Bart Verduijn STRIENE 2:12.97
  O 86 Johan Verkaik YA 2:09.29

Bart Verduijn Johan Verkaik
1. 300m 27.73 _(27.7) 1. 300m 27.18 _(27.1)
2. 700m 59.64 _(31.9) 2. 700m 59.20 _(32.0)
3. 1100m 1:35.37 _(35.7) 3. 1100m 1:33.65 _(34.4)
4. 1500m 2:12.97 _(37.6) 4. 1500m 2:09.29 _(35.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
95 I 56 Erwin Reijnders STRIENE 2:16.06
  O 42 Marc de Vrieze YCDEPOE 2:06.49

Erwin Reijnders Marc de Vrieze
1. 300m 27.70 _(27.7) 1. 300m 27.71 _(27.7)
2. 700m 1:01.33 _(33.6) 2. 700m 59.53 _(31.8)
3. 1100m 1:37.64 _(36.3) 3. 1100m 1:32.43 _(32.9)
4. 1500m 2:16.06 _(38.4) 4. 1500m 2:06.49 _(34.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
96 I 94 Martin Nederveen DYWA 2:05.58
  O 2 Kevin den Hartog YA 2:03.41

Martin Nederveen Kevin den Hartog
1. 300m 26.79 _(26.7) 1. 300m 26.57 _(26.5)
2. 700m 57.58 _(30.7) 2. 700m 56.37 _(29.8)
3. 1100m 1:30.71 _(33.1) 3. 1100m 1:28.61 _(32.2)
4. 1500m 2:05.58 _(34.8) 4. 1500m 2:03.41 _(34.8)

7: 300 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
97 I 108 Britt Bos HW 39.88 PB
  O 102 Melvin van Beuzekom YA 29.40

Britt Bos Melvin van Beuzekom
1. 300m 39.88 _(39.8) 1. 300m 29.40 _(29.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
98 I 11 Nomdo de Heer YA 34.47 PB
  O 22 Robin Vrijenhoek HW 35.98 PB

Nomdo de Heer Robin Vrijenhoek
1. 300m 34.47 _(34.4) 1. 300m 35.98 _(35.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
99 I 24 Michael Clifton SSVB 29.98 PB
  O 93 Leon van der Grijn YA 31.32

Michael Clifton Leon van der Grijn
1. 300m 29.98 _(29.9) 1. 300m 31.32 _(31.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
100 I 7 Tamara Ravenstijn YA 29.34 PB
  O 55 Henk Reijnders BLLNGRD 32.37

Tamara Ravenstijn Henk Reijnders
1. 300m 29.34 _(29.3) 1. 300m 32.37 _(32.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
101 I 99 Rob Kraneveld BLLNGRD 28.55
  O 66 MariŽlle Rockland SSVB 29.74

Rob Kraneveld MariŽlle Rockland
1. 300m 28.55 _(28.5) 1. 300m 29.74 _(29.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
102 I 61 Clarissa van Maaren DYWA 27.85
  O 28 Emma van der Wolf HW 28.98

Clarissa van Maaren Emma van der Wolf
1. 300m 27.85 _(27.8) 1. 300m 28.98 _(28.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
103 I 16 Jorick Duijzer YA 25.93
  O 103 Monica Ravenstijn YA 27.22

Jorick Duijzer Monica Ravenstijn
1. 300m 25.93 _(25.9) 1. 300m 27.22 _(27.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
104 I 27 Tom van der Wolf HW 25.76
  O 85 Louis Hollaar DKYV 25.84

Tom van der Wolf Louis Hollaar
1. 300m 25.76 _(25.7) 1. 300m 25.84 _(25.8)




Afmelden tot 16:00 uur via bcbreda.nl