Kunstijsbaan Breda
Jeugdwedstrijd en G schaatsen -2
 
Datum: 04-01-2014 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

1: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
1 I 52 Eline van Assen DYWA NS NS
  O 37 Deborah Mekelenkamp DYWA 23.03

Eline van Assen Deborah Mekelenkamp
1. _ 1. 100m 23.03 _(23.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
2 I 39 Senna Groeneveld DYWA 29.73 PB
  O 41 Arjan Mekelenkamp DYWA NS NS

Senna Groeneveld Arjan Mekelenkamp
1. 100m 29.73 _(29.7) 1. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
3 I 48 Thomas Prosman DYWA 31.68 PB
  O 50 Bob de Graaff DYWA 32.50 PB

Thomas Prosman Bob de Graaff
1. 100m 31.68 _(31.6) 1. 100m 32.50 _(32.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
4 I 51 Harm van Herwaarden DYWA 1:02.82
  O 8 Mark Mulders STRIENE 16.33 PB

Harm van Herwaarden Mark Mulders
1. 100m 1:02.82 _(1:02.8) 1. 100m 16.33 _(16.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
5 I 29 Tijs van Gennep STRIENE 16.01 PB
  O 31 Carlijn Stuijt STRIENE 17.27

Tijs van Gennep Carlijn Stuijt
1. 100m 16.01 _(16.0) 1. 100m 17.27 _(17.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
6 I 2 Carlos Hagens STRIENE 18.63 PB
  O 22 Luc Dierks STRIENE 19.21 PB

Carlos Hagens Luc Dierks
1. 100m 18.63 _(18.6) 1. 100m 19.21 _(19.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
7 I 56 Victor Huijben STRIENE 17.43 PB
  O 3 Isabella Hagens STRIENE 17.46 PB

Victor Huijben Isabella Hagens
1. 100m 17.43 _(17.4) 1. 100m 17.46 _(17.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
8 I 10 Rick Brandhorst IJsco 17.40
  O 103 Luna Jacques IJsco 16.51 PB

Rick Brandhorst Luna Jacques
1. 100m 17.40 _(17.4) 1. 100m 16.51 _(16.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
9 I 7 Koen van Deventer IJsco 17.31 PB
  O 96 Britt Naber IJsco 17.11 PB

Koen van Deventer Britt Naber
1. 100m 17.31 _(17.3) 1. 100m 17.11 _(17.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
10 I 106 Tobi Raams IJsco 19.27 PB
  O 105 Kira Raams IJsco 23.48 PB

Tobi Raams Kira Raams
1. 100m 19.27 _(19.2) 1. 100m 23.48 _(23.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
11 I 93 Meike Goud HW 13.78 PB
  O 27 Amber Otten HW 17.00

Meike Goud Amber Otten
1. 100m 13.78 _(13.7) 1. 100m 17.00 _(17.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
12 I 94 Jip Goud HW 15.99 PB
  O 28 Jesse Otten HW 20.44

Jip Goud Jesse Otten
1. 100m 15.99 _(15.9) 1. 100m 20.44 _(20.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
13 I 82 Henk van Brakel HW 27.85 FL
  O 84 Julien Hoeijmans HW 18.03 PB

Henk van Brakel Julien Hoeijmans
1. 100m 27.85 _(27.8) 1. 100m 18.03 _(18.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
14 I 5 Epke van Benthum SSVB 18.89 PB
  O 16 Yair Herz SSVB 19.38 PB

Epke van Benthum Yair Herz
1. 100m 18.89 _(18.8) 1. 100m 19.38 _(19.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
15 I 87 Marijn de Laat BLLNGRD 22.63 PB
  O 18 Eise van Schijndel BLLNGRD 23.48 PB

Marijn de Laat Eise van Schijndel
1. 100m 22.63 _(22.6) 1. 100m 23.48 _(23.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
16 I 91 Marit Damen BLLNGRD 20.29 PB
  O 17 Bryndis van Schijndel BLLNGRD 22.99 PB

Marit Damen Bryndis van Schijndel
1. 100m 20.29 _(20.2) 1. 100m 22.99 _(22.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
17 I 98 Laoise van der Bend BLLNGRD 16.34 PB
 

Laoise van der Bend
1. 100m 16.34 _(16.3) 1. _

2: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
18 I 72 Gijsbert de Bruyn DYWA 13.38 PB
  O 79 Mark Dijkhof DYWA 13.35

Gijsbert de Bruyn Mark Dijkhof
1. 100m 13.38 _(13.3) 1. 100m 13.35 _(13.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
19 I 92 Marnix van den Oever DYWA 14.27
  O 78 Heino van Wette DYWA 13.74

Marnix van den Oever Heino van Wette
1. 100m 14.27 _(14.2) 1. 100m 13.74 _(13.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
20 I 77 Willem van Ballegooijen DYWA 14.13 PB
  O 75 Nikita Brouwers DYWA 14.61 PB

Willem van Ballegooijen Nikita Brouwers
1. 100m 14.13 _(14.1) 1. 100m 14.61 _(14.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
21 I 74 Jorian van Anrooij DYWA 14.94
  O 80 Pim de Graaff DYWA 14.43 PB

Jorian van Anrooij Pim de Graaff
1. 100m 14.94 _(14.9) 1. 100m 14.43 _(14.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
22 I 57 Fenna Hoegee DYWA 14.70 PB
  O 68 Willem-Hein Bruijgom DYWA 14.65 PB

Fenna Hoegee Willem-Hein Bruijgom
1. 100m 14.70 _(14.7) 1. 100m 14.65 _(14.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
23 I 69 Bart Dekker DYWA 14.05 PB
  O 65 Kiki Lankhaar DYWA 14.57 PB

Bart Dekker Kiki Lankhaar
1. 100m 14.05 _(14.0) 1. 100m 14.57 _(14.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
24 I 54 Mirthe Lankhaar DYWA 15.44 PB
  O 67 Antoinelle de Bruyn DYWA 15.80

Mirthe Lankhaar Antoinelle de Bruyn
1. 100m 15.44 _(15.4) 1. 100m 15.80 _(15.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
25 I 62 Niels Vervoorn DYWA 16.47
  O 71 Emma van Vugt DYWA 15.16 PB

Niels Vervoorn Emma van Vugt
1. 100m 16.47 _(16.4) 1. 100m 15.16 _(15.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
26 I 36 Famke Vervoorn DYWA 17.41
  O 73 Steven Verbree DYWA 16.83

Famke Vervoorn Steven Verbree
1. 100m 17.41 _(17.4) 1. 100m 16.83 _(16.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
27 I 58 Anne Prosman DYWA 16.38 PB
  O 33 Lianne van Gammeren DYWA 16.43

Anne Prosman Lianne van Gammeren
1. 100m 16.38 _(16.3) 1. 100m 16.43 _(16.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
28 I 53 Lieke Lankhaar DYWA 16.09 PB
  O 60 Rhodé Dijkhof DYWA 15.69 PB

Lieke Lankhaar Rhodé Dijkhof
1. 100m 16.09 _(16.0) 1. 100m 15.69 _(15.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
29 I 55 Fransisca Bruijgom DYWA 15.64 PB
  O 43 Sven van Wijgerden DYWA 16.76

Fransisca Bruijgom Sven van Wijgerden
1. 100m 15.64 _(15.6) 1. 100m 16.76 _(16.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
30 I 66 Tess Hanegraaf DYWA 17.68
  O 63 Jip de Graaff DYWA 17.53

Tess Hanegraaf Jip de Graaff
1. 100m 17.68 _(17.6) 1. 100m 17.53 _(17.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
31 I 70 Joelle Combee DYWA 17.66
  O 64 Mika Groeneveld DYWA 18.00 PB

Joelle Combee Mika Groeneveld
1. 100m 17.66 _(17.6) 1. 100m 18.00 _(18.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
32 I 49 Frederik Satter DYWA 17.88 PB
  O 46 Julian van Giessen DYWA 18.71

Frederik Satter Julian van Giessen
1. 100m 17.88 _(17.8) 1. 100m 18.71 _(18.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
33 I 42 Gerbrand Versteeg DYWA 18.67 PB
  O 59 Nienke van Vugt DYWA 18.18 PB

Gerbrand Versteeg Nienke van Vugt
1. 100m 18.67 _(18.6) 1. 100m 18.18 _(18.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
34 I 47 Yannick van Giessen DYWA 20.47 PB
  O 35 Nynke Lankhaar DYWA 19.41 PB

Yannick van Giessen Nynke Lankhaar
1. 100m 20.47 _(20.4) 1. 100m 19.41 _(19.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
35 I 40 Nienke Verdoorn DYWA 21.32 PB
  O 44 Luca van Oudheusden DYWA 35.46

Nienke Verdoorn Luca van Oudheusden
1. 100m 21.32 _(21.3) 1. 100m 35.46 _(35.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
36 I 45 Joris Ěppel DYWA 19.21 PB
  O 38 Rosalie Smeets DYWA 23.02 PB

Joris Ěppel Rosalie Smeets
1. 100m 19.21 _(19.2) 1. 100m 23.02 _(23.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
37 I 81 Geert Frijters STRIENE 15.33 PB
  O 101 Joep Bovee STRIENE 14.70

Geert Frijters Joep Bovee
1. 100m 15.33 _(15.3) 1. 100m 14.70 _(14.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
38 I 97 Sophie Houben STRIENE 16.01
  O 25 Bram van den Belt STRIENE 16.59

Sophie Houben Bram van den Belt
1. 100m 16.01 _(16.0) 1. 100m 16.59 _(16.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
39 I 32 Felix Schussler STRIENE 15.69 PB
  O 100 Bjorn van den Berg STRIENE 15.22 PB

Felix Schussler Bjorn van den Berg
1. 100m 15.69 _(15.6) 1. 100m 15.22 _(15.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
40 I 23 Niek Korpel STRIENE 16.79 PB
  O 1 Iris Wevers STRIENE 16.02 PB

Niek Korpel Iris Wevers
1. 100m 16.79 _(16.7) 1. 100m 16.02 _(16.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
41 I 24 Mart Korpel STRIENE 17.26
  O 4 Sebastian Stapper STRIENE 17.17

Mart Korpel Sebastian Stapper
1. 100m 17.26 _(17.2) 1. 100m 17.17 _(17.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
42 I 102 Isabel van den Enden Avila STRIENE 18.18 PB
  O 21 Britt de Vos STRIENE 18.03

Isabel van den Enden Avila Britt de Vos
1. 100m 18.18 _(18.1) 1. 100m 18.03 _(18.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
43 I 9 Evi Brandhorst IJsco 17.02
  O 6 Bram ten Berge IJsco 15.96 PB

Evi Brandhorst Bram ten Berge
1. 100m 17.02 _(17.0) 1. 100m 15.96 _(15.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
44 I 11 Roos Suijkerbuijk IJsco 18.44 PB
  O 104 Nika Raams IJsco 16.49 PB

Roos Suijkerbuijk Nika Raams
1. 100m 18.44 _(18.4) 1. 100m 16.49 _(16.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
45 I 26 Sara van Leeuwen IJsco 16.41 PB
  O 15 Anniek Preesman HW 15.26

Sara van Leeuwen Anniek Preesman
1. 100m 16.41 _(16.4) 1. 100m 15.26 _(15.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
46 I 14 Basten Preesman HW 15.15 PB
  O 30 Willemijn Nieuwenhuis HW 21.65

Basten Preesman Willemijn Nieuwenhuis
1. 100m 15.15 _(15.1) 1. 100m 21.65 _(21.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
47 I 95 Alex van Hooven HW 14.70 PB
  O 12 Anouk Timmerman BLLNGRD 15.11 PB

Alex van Hooven Anouk Timmerman
1. 100m 14.70 _(14.7) 1. 100m 15.11 _(15.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
48 I 13 Arnout van Dijk BLLNGRD 16.25 PB
  O 19 Jordy Bergmans BLLNGRD 17.71 PB

Arnout van Dijk Jordy Bergmans
1. 100m 16.25 _(16.2) 1. 100m 17.71 _(17.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
49 I 20 Thomas Ros BLLNGRD 16.42 PB
  O 99 Mariet Luijken BLLNGRD 15.41 PB

Thomas Ros Mariet Luijken
1. 100m 16.42 _(16.4) 1. 100m 15.41 _(15.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
50 I 83 Ju-Lin de Visser BLLNGRD 13.36 PB
  O 88 Sake Dijck BLLNGRD 14.28 PB

Ju-Lin de Visser Sake Dijck
1. 100m 13.36 _(13.3) 1. 100m 14.28 _(14.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
51 I 86 Jarno de Laat BLLNGRD 17.83
  O 89 Bauke van Heelsum BLLNGRD 16.83

Jarno de Laat Bauke van Heelsum
1. 100m 17.83 _(17.8) 1. 100m 16.83 _(16.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
52 I 85 Gilles Westerbeek BLLNGRD 19.62
  O 90 Anne van Heelsum BLLNGRD 21.88

Gilles Westerbeek Anne van Heelsum
1. 100m 19.62 _(19.6) 1. 100m 21.88 _(21.8)

3: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
53 I 52 Eline van Assen DYWA NS NS
  O 37 Deborah Mekelenkamp DYWA 22.63

Eline van Assen Deborah Mekelenkamp
1. _ 1. 100m 22.63 _(22.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
54 I 39 Senna Groeneveld DYWA 29.05 PB
  O 41 Arjan Mekelenkamp DYWA NS NS

Senna Groeneveld Arjan Mekelenkamp
1. 100m 29.05 _(29.0) 1. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
55 I 48 Thomas Prosman DYWA 39.32 PB
  O 50 Bob de Graaff DYWA 30.81 PB

Thomas Prosman Bob de Graaff
1. 100m 39.32 _(39.3) 1. 100m 30.81 _(30.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
56 I 51 Harm van Herwaarden DYWA 57.27 PB
  O 8 Mark Mulders STRIENE 16.34

Harm van Herwaarden Mark Mulders
1. 100m 57.27 _(57.2) 1. 100m 16.34 _(16.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
57 I 29 Tijs van Gennep STRIENE 16.37
  O 31 Carlijn Stuijt STRIENE 16.47 PB

Tijs van Gennep Carlijn Stuijt
1. 100m 16.37 _(16.3) 1. 100m 16.47 _(16.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
58 I 2 Carlos Hagens STRIENE 19.45
  O 22 Luc Dierks STRIENE 19.75

Carlos Hagens Luc Dierks
1. 100m 19.45 _(19.4) 1. 100m 19.75 _(19.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
59 I 56 Victor Huijben STRIENE 16.96 PB
  O 3 Isabella Hagens STRIENE 16.97 PB

Victor Huijben Isabella Hagens
1. 100m 16.96 _(16.9) 1. 100m 16.97 _(16.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
60 I 10 Rick Brandhorst IJsco 17.23
  O 103 Luna Jacques IJsco 16.70

Rick Brandhorst Luna Jacques
1. 100m 17.23 _(17.2) 1. 100m 16.70 _(16.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
61 I 7 Koen van Deventer IJsco 18.78
  O 96 Britt Naber IJsco 17.67

Koen van Deventer Britt Naber
1. 100m 18.78 _(18.7) 1. 100m 17.67 _(17.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
62 I 106 Tobi Raams IJsco 19.44
  O 105 Kira Raams IJsco 18.29 PB

Tobi Raams Kira Raams
1. 100m 19.44 _(19.4) 1. 100m 18.29 _(18.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
63 I 93 Meike Goud HW 13.89
  O 27 Amber Otten HW 16.68

Meike Goud Amber Otten
1. 100m 13.89 _(13.8) 1. 100m 16.68 _(16.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
64 I 94 Jip Goud HW 15.90 PB
  O 28 Jesse Otten HW 19.14

Jip Goud Jesse Otten
1. 100m 15.90 _(15.9) 1. 100m 19.14 _(19.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
65 I 82 Henk van Brakel HW 23.06 PB
  O 84 Julien Hoeijmans HW 18.19

Henk van Brakel Julien Hoeijmans
1. 100m 23.06 _(23.0) 1. 100m 18.19 _(18.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
66 I 5 Epke van Benthum SSVB 19.37
  O 16 Yair Herz SSVB 19.80

Epke van Benthum Yair Herz
1. 100m 19.37 _(19.3) 1. 100m 19.80 _(19.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
67 I 87 Marijn de Laat BLLNGRD 21.89 PB
  O 18 Eise van Schijndel BLLNGRD 21.78 PB

Marijn de Laat Eise van Schijndel
1. 100m 21.89 _(21.8) 1. 100m 21.78 _(21.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
68 I 91 Marit Damen BLLNGRD 21.86
  O 17 Bryndis van Schijndel BLLNGRD 21.87 PB

Marit Damen Bryndis van Schijndel
1. 100m 21.86 _(21.8) 1. 100m 21.87 _(21.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
69 I 98 Laoise van der Bend BLLNGRD 16.31 PB
 

Laoise van der Bend
1. 100m 16.31 _(16.3) 1. _

4: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
70 I 72 Gijsbert de Bruyn DYWA 58.84 PB
  O 79 Mark Dijkhof DYWA 1:01.45

Gijsbert de Bruyn Mark Dijkhof
1. 100m 14.24 _(14.2) 1. 100m 14.20 _(14.2)
2. 500m 58.84 _(44.6) 2. 500m 1:01.45 _(47.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
71 I 92 Marnix van den Oever DYWA 1:01.59 PB
  O 78 Heino van Wette DYWA 58.62

Marnix van den Oever Heino van Wette
1. 100m 14.35 _(14.3) 1. 100m 14.11 _(14.1)
2. 500m 1:01.59 _(47.2) 2. 500m 58.62 _(44.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
72 I 77 Willem van Ballegooijen DYWA 1:03.52
  O 75 Nikita Brouwers DYWA 1:05.23 PB

Willem van Ballegooijen Nikita Brouwers
1. 100m 14.58 _(14.5) 1. 100m 14.99 _(14.9)
2. 500m 1:03.52 _(48.9) 2. 500m 1:05.23 _(50.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
73 I 74 Jorian van Anrooij DYWA 1:10.30
  O 80 Pim de Graaff DYWA 1:05.17

Jorian van Anrooij Pim de Graaff
1. 100m 15.32 _(15.3) 1. 100m 14.96 _(14.9)
2. 500m 1:10.30 _(54.9) 2. 500m 1:05.17 _(50.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
74 I 57 Fenna Hoegee DYWA 1:14.07 PB
  O 68 Willem-Hein Bruijgom DYWA 1:06.68 PB

Fenna Hoegee Willem-Hein Bruijgom
1. 100m 16.11 _(16.1) 1. 100m 15.43 _(15.4)
2. 500m 1:14.07 _(57.9) 2. 500m 1:06.68 _(51.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
75 I 69 Bart Dekker DYWA 1:03.51 PB
  O 65 Kiki Lankhaar DYWA 1:06.39 PB

Bart Dekker Kiki Lankhaar
1. 100m 14.69 _(14.6) 1. 100m 14.73 _(14.7)
2. 500m 1:03.51 _(48.8) 2. 500m 1:06.39 _(51.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
76 I 54 Mirthe Lankhaar DYWA 1:17.41
  O 67 Antoinelle de Bruyn DYWA 1:11.00 PB

Mirthe Lankhaar Antoinelle de Bruyn
1. 100m 16.14 _(16.1) 1. 100m 16.24 _(16.2)
2. 500m 1:17.41 _(1:01.2) 2. 500m 1:11.00 _(54.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
77 I 62 Niels Vervoorn DYWA 1:13.86
  O 71 Emma van Vugt DYWA 1:14.35 PB

Niels Vervoorn Emma van Vugt
1. 100m 16.38 _(16.3) 1. 100m 15.49 _(15.4)
2. 500m 1:13.86 _(57.4) 2. 500m 1:14.35 _(58.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
78 I 36 Famke Vervoorn DYWA 1:22.76
  O 73 Steven Verbree DYWA 1:14.75

Famke Vervoorn Steven Verbree
1. 100m 17.43 _(17.4) 1. 100m 16.77 _(16.7)
2. 500m 1:22.76 _(1:05.3) 2. 500m 1:14.75 _(57.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
79 I 58 Anne Prosman DYWA 1:12.17 PB
  O 33 Lianne van Gammeren DYWA 1:16.13

Anne Prosman Lianne van Gammeren
1. 100m 16.98 _(16.9) 1. 100m 17.40 _(17.4)
2. 500m 1:12.17 _(55.1) 2. 500m 1:16.13 _(58.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
80 I 53 Lieke Lankhaar DYWA 1:13.20 PB
  O 60 Rhodé Dijkhof DYWA 1:15.87 PB

Lieke Lankhaar Rhodé Dijkhof
1. 100m 16.46 _(16.4) 1. 100m 16.30 _(16.3)
2. 500m 1:13.20 _(56.7) 2. 500m 1:15.87 _(59.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
81 I 55 Fransisca Bruijgom DYWA 1:11.58 PB
  O 43 Sven van Wijgerden DYWA 1:17.18 PB

Fransisca Bruijgom Sven van Wijgerden
1. 100m 15.77 _(15.7) 1. 100m 17.04 _(17.0)
2. 500m 1:11.58 _(55.8) 2. 500m 1:17.18 _(1:00.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
82 I 66 Tess Hanegraaf DYWA 1:25.10
  O 63 Jip de Graaff DYWA 1:24.23 PB

Tess Hanegraaf Jip de Graaff
1. 100m 18.21 _(18.2) 1. 100m 17.97 _(17.9)
2. 500m 1:25.10 _(1:06.8) 2. 500m 1:24.23 _(1:06.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
83 I 70 Joelle Combee DYWA 1:23.23
  O 64 Mika Groeneveld DYWA 1:24.68 PB

Joelle Combee Mika Groeneveld
1. 100m 17.40 _(17.4) 1. 100m 18.21 _(18.2)
2. 500m 1:23.23 _(1:05.8) 2. 500m 1:24.68 _(1:06.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
84 I 49 Frederik Satter DYWA 1:26.07 PB
  O 46 Julian van Giessen DYWA 1:34.30

Frederik Satter Julian van Giessen
1. 100m 17.90 _(17.9) 1. 100m 18.40 _(18.4)
2. 500m 1:26.07 _(1:08.1) 2. 500m 1:34.30 _(1:15.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
85 I 42 Gerbrand Versteeg DYWA 1:31.14 PB
  O 59 Nienke van Vugt DYWA 1:31.22 PB

Gerbrand Versteeg Nienke van Vugt
1. 100m 19.34 _(19.3) 1. 100m 18.12 _(18.1)
2. 500m 1:31.14 _(1:11.8) 2. 500m 1:31.22 _(1:13.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
86 I 47 Yannick van Giessen DYWA 1:47.15
  O 35 Nynke Lankhaar DYWA 1:48.36 FL

Yannick van Giessen Nynke Lankhaar
1. 100m 20.56 _(20.5) 1. 100m 23.01 _(23.0)
2. 500m 1:47.15 _(1:26.5) 2. 500m 1:48.36 _(1:25.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
87 I 40 Nienke Verdoorn DYWA 1:41.24 PB
  O 44 Luca van Oudheusden DYWA NS NS

Nienke Verdoorn Luca van Oudheusden
1. 100m 20.41 _(20.4) 1. _
2. 500m 1:41.24 _(1:20.8) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
88 I 45 Joris Ěppel DYWA 1:45.66
  O 38 Rosalie Smeets DYWA 1:51.80

Joris Ěppel Rosalie Smeets
1. 100m 20.05 _(20.0) 1. 100m 23.17 _(23.1)
2. 500m 1:45.66 _(1:25.6) 2. 500m 1:51.80 _(1:28.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
89 I 81 Geert Frijters STRIENE 1:17.28 PB
  O 101 Joep Bovee STRIENE 1:04.45

Geert Frijters Joep Bovee
1. 100m 15.69 _(15.6) 1. 100m 14.78 _(14.7)
2. 500m 1:17.28 _(1:01.5) 2. 500m 1:04.45 _(49.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
90 I 97 Sophie Houben STRIENE 1:15.48
  O 25 Bram van den Belt STRIENE 1:13.42 PB

Sophie Houben Bram van den Belt
1. 100m 16.57 _(16.5) 1. 100m 17.01 _(17.0)
2. 500m 1:15.48 _(58.9) 2. 500m 1:13.42 _(56.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
91 I 32 Felix Schussler STRIENE 1:13.07 PB
  O 100 Bjorn van den Berg STRIENE 1:09.52 PB

Felix Schussler Bjorn van den Berg
1. 100m 15.60 _(15.6) 1. 100m 15.34 _(15.3)
2. 500m 1:13.07 _(57.4) 2. 500m 1:09.52 _(54.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
92 I 23 Niek Korpel STRIENE 1:19.93 PB
  O 1 Iris Wevers STRIENE 1:17.92 PB

Niek Korpel Iris Wevers
1. 100m 17.06 _(17.0) 1. 100m 16.90 _(16.9)
2. 500m 1:19.93 _(1:02.8) 2. 500m 1:17.92 _(1:01.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
93 I 24 Mart Korpel STRIENE 1:18.80 PB
  O 4 Sebastian Stapper STRIENE 1:17.98 PB

Mart Korpel Sebastian Stapper
1. 100m 17.85 _(17.8) 1. 100m 17.42 _(17.4)
2. 500m 1:18.80 _(1:00.9) 2. 500m 1:17.98 _(1:00.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
94 I 102 Isabel van den Enden Avila STRIENE 1:26.42 PB
  O 21 Britt de Vos STRIENE 1:22.32 PB

Isabel van den Enden Avila Britt de Vos
1. 100m 18.71 _(18.7) 1. 100m 18.31 _(18.3)
2. 500m 1:26.42 _(1:07.7) 2. 500m 1:22.32 _(1:04.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
95 I 9 Evi Brandhorst IJsco 1:16.26 PB
  O 6 Bram ten Berge IJsco 1:19.37

Evi Brandhorst Bram ten Berge
1. 100m 17.64 _(17.6) 1. 100m 16.75 _(16.7)
2. 500m 1:16.26 _(58.6) 2. 500m 1:19.37 _(1:02.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
96 I 11 Roos Suijkerbuijk IJsco 1:28.53 PB
  O 104 Nika Raams IJsco 1:22.76 PB

Roos Suijkerbuijk Nika Raams
1. 100m 19.27 _(19.2) 1. 100m 17.22 _(17.2)
2. 500m 1:28.53 _(1:09.2) 2. 500m 1:22.76 _(1:05.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
97 I 26 Sara van Leeuwen IJsco 1:28.23 PB
  O 15 Anniek Preesman HW 1:07.78 PB

Sara van Leeuwen Anniek Preesman
1. 100m 16.60 _(16.6) 1. 100m 15.79 _(15.7)
2. 500m 1:28.23 _(1:11.6) 2. 500m 1:07.78 _(51.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
98 I 14 Basten Preesman HW 1:12.31 PB
  O 30 Willemijn Nieuwenhuis HW 1:13.35 PB

Basten Preesman Willemijn Nieuwenhuis
1. 100m 15.88 _(15.8) 1. 100m 15.83 _(15.8)
2. 500m 1:12.31 _(56.4) 2. 500m 1:13.35 _(57.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
99 I 95 Alex van Hooven HW 1:12.72 PB
  O 12 Anouk Timmerman BLLNGRD 1:07.90 PB

Alex van Hooven Anouk Timmerman
1. 100m 15.46 _(15.4) 1. 100m 15.53 _(15.5)
2. 500m 1:12.72 _(57.2) 2. 500m 1:07.90 _(52.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
100 I 13 Arnout van Dijk BLLNGRD 1:20.19 PB
  O 19 Jordy Bergmans BLLNGRD 1:17.38 PB

Arnout van Dijk Jordy Bergmans
1. 100m 16.81 _(16.8) 1. 100m 17.54 _(17.5)
2. 500m 1:20.19 _(1:03.3) 2. 500m 1:17.38 _(59.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
101 I 20 Thomas Ros BLLNGRD 1:12.09 PB
  O 99 Mariet Luijken BLLNGRD 1:15.58 PB

Thomas Ros Mariet Luijken
1. 100m 16.51 _(16.5) 1. 100m 16.50 _(16.5)
2. 500m 1:12.09 _(55.5) 2. 500m 1:15.58 _(59.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
102 I 83 Ju-Lin de Visser BLLNGRD 54.52 PB
  O 88 Sake Dijck BLLNGRD 1:04.87 PB

Ju-Lin de Visser Sake Dijck
1. 100m 13.26 _(13.2) 1. 100m 14.57 _(14.5)
2. 500m 54.52 _(41.2) 2. 500m 1:04.87 _(50.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
103 I 86 Jarno de Laat BLLNGRD 1:25.87 PB
  O 89 Bauke van Heelsum BLLNGRD 1:19.37 PB

Jarno de Laat Bauke van Heelsum
1. 100m 17.92 _(17.9) 1. 100m 17.13 _(17.1)
2. 500m 1:25.87 _(1:07.9) 2. 500m 1:19.37 _(1:02.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
104 I 85 Gilles Westerbeek BLLNGRD 1:31.63
  O 90 Anne van Heelsum BLLNGRD 1:40.04 PB

Gilles Westerbeek Anne van Heelsum
1. 100m 19.56 _(19.5) 1. 100m 23.34 _(23.3)
2. 500m 1:31.63 _(1:12.0) 2. 500m 1:40.04 _(1:16.7)




Voor KBT pupillen bredase verenigingen