Kunstijsbaan Breda
Clubkampioenschap De Striene 2014
 
Datum: 01-02-2014 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

PUPILLEN E-F - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   100m           Totaal Achter
                             
1 13 Bibi Arts DPE BR01010 13.85 (PB ) 14.05         139.500
2 51 Anne Biemans DPE BR04234 15.37 (PB ) 16.19         157.800 18.300
3 110 Eline Theuns DPF ZZ14932 19.55 (PB ) 19.46 (PB )         195.050 55.550
4 121 Eline Lutteijn DPF ZZ14941 20.04 (PB ) 19.29 (PB )         196.650 57.150
5 88 Eva Bakker DPF ZZ14922 24.69 (PB ) 27.03         258.600 119.100
52 Charlotte Biemans DPF BR04244 NS (NS ) NS (NS )        
                             
PUPILLEN E-F - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   100m           Totaal Achter
                             
1 23 Tom Polak HPE BR04211 14.49 (PB ) 14.98         147.350
2 3 Felix Schussler HPE BR04258 15.63 (PB ) 15.01 (PB )         153.200 5.850
3 63 Bram van den Belt HPE BR04238 15.59 (PB ) 15.96         157.750 10.400
4 114 Jol van Es HPE BR04266 16.24 15.36 (PB )         158.000 10.650
5 71 Tijs van Gennep HPF BR04265 15.86 (PB ) 16.32         160.900 13.550
6 8 Niek Korpel HPE BR04246 17.01 17.24         171.250 23.900
7 96 Floris Anker HPF BR04272 18.72 (PB ) 18.52 (PB )         186.200 38.850
8 45 Jitze Pluijgers HPF ZZ14907 18.71 (PB ) 18.67 (PB )         186.900 39.550
9 56 Carlos Hagens HPF BR04263 19.09 18.72         189.050 41.700
10 103 Per van Wermeskerken HPF BR04253 20.45 (PB ) 19.12 (PB )         197.850 50.500
11 36 Jari Baas HPF ZZ14905 21.41 (PB ) 19.67 (PB )         205.400 58.050
12 120 Thijs Koevoet HPF ZZ14940 22.46 (PB ) 20.85 (PB )         216.550 69.200
13 108 Hemme Smalbraak HPF ZZ14930 22.40 (PB ) 21.20 (PB )         218.000 70.650
14 40 Luc Dierks HPF BR04270 25.57 (FL ) 18.87 (PB )         222.200 74.850
15 104 Derk van Wermeskerken HPF BR04254 25.19 (PB ) 43.59 (FL )         343.900 196.550
                             
PUPILLEN C-D - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 80 Vienna Hoondert DPD BR04218 14.86 (PB ) 1:08.42 (PB )         142.720
2 10 Iris Wevers DPD BR04203 15.58 (PB ) 1:13.02 (PB )         150.920 8.200
3 29 Carlijn Stuijt DPD BR04229 15.93 (PB ) 1:15.94 (PB )         155.590 12.870
4 15 Isabel van den Enden Avila DPD BR04257 17.67 (PB ) 1:19.14 (PB )         167.490 24.770
5 122 Marith Luteijn DPD ZZ14942 17.76 (PB ) 1:30.26 (PB )         179.060 36.340
6 109 Judith Smalbraak DPD ZZ14931 19.74 (PB ) 1:27.01 (PB )         185.710 42.990
7 57 Isabella Hagens DPD BR04264 17.47 2:03.82 (PB )         211.170 68.450
8 119 Demy Koevoet DPD ZZ14939 24.77 (PB ) 2:01.83 (PB )         245.680 102.960
                             
PUPILLEN C-D - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 19 Matthieu Hollaar HPC BR04171 13.06 50.76         116.060
2 49 Kayo Vos HPC BR04175 13.09 52.17         117.620 1.560
3 90 Daan Kos HPC BR04232 13.29 55.61         122.060 6.000
4 18 Tibor Havermans HPD BR04205 13.77 59.83         128.680 12.620
5 64 Brian Boer HPD BR04219 14.12 58.74         129.340 13.280
6 14 Joep Bovee HPC BR04206 14.16 (PB ) 59.97         130.770 14.710
7 28 Cesar Stuijt HPC BR04228 13.82 (PB ) 1:01.89 (PB )         130.990 14.930
8 98 Martijn Jordens HPC BR04184 14.46 (PB ) 1:05.67 (PB )         137.970 21.910
9 126 Bjorn van den Berg HPC BR04220 14.81 (PB ) 1:07.06 (PB )         141.110 25.050
10 41 Geert Frijters HPD BR04255 14.83 (PB ) 1:12.70 (PB )         146.850 30.790
11 67 Mark Mulders HPD BR04261 15.68 (PB ) 1:12.56 (PB )         150.960 34.900
12 55 Reinout van der Geest HPC ZZ14908 15.73 (PB ) 1:17.32 (PB )         155.970 39.910
13 2 Dirk Huijben HPD BR04252 17.13 (PB ) 1:16.12 (PB )         161.770 45.710
14 1 Paul Huijben HPD BR04251 16.90 (PB ) 1:18.02 (PB )         162.520 46.460
15 7 Mart Korpel HPC BR04227 16.89 (PB ) 1:18.24 (PB )         162.690 46.630
16 89 Sjoerd Bakker HPD ZZ14923 18.69 (PB ) 1:27.39 (PB )         180.840 64.780
                             
PUPILLEN A-B - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 53 Helene van der Geest DPA BR04155 13.13 (PB ) 52.09 (PB )         117.740
2 102 Evelien Verschuuren DPB BR04204 13.89 55.13 (PB )         124.580 6.840
3 69 Lara Tramper DPB BR04182 13.63 (PB ) 57.64 (PB )         125.790 8.050
4 17 Marit Havermans DPB BR04157 14.21 59.23         130.280 12.540
5 106 Pleun Goossen DPA ZZ14928 16.16 (PB ) 1:10.80 (PB )         151.600 33.860
6 123 Sophie Houben DPA BR04237 15.73 (PB ) 1:13.19         151.840 34.100
7 107 Esra Sariyurek DPA ZZ14929 17.22 (PB ) 1:13.23 (PB )         159.330 41.590
8 117 Lisa van Hooijdonk DPA BR04236 15.99 (PB ) 1:19.83 (PB )         159.780 42.040
9 6 Britt de Vos DPB BR04181 17.68 1:19.24 (PB )         167.640 49.900
10 78 Vera van der Veer DPB ZZ14916 21.97 (PB ) 1:04.78 (PB )         174.630 56.890
                             
PUPILLEN A-B - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 44 Jelmer Pluijgers HPA BR04216 11.76 (PB ) 46.92 (PB )         105.720
2 33 Ivo Visser HPA BR04123 12.35 (PB ) 45.07 (PB )         106.820 1.100
3 20 Olav Kooij HPB BR04164 12.82 47.33         111.430 5.710
4 43 Jarno Pluijgers HPB BR04215 13.33 51.80 (PB )         118.450 12.730
5 97 David Jordens HPA BR04183 13.65 (PB ) 58.40 (PB )         126.650 20.930
6 101 Gino Vermunt HPA BR04178 14.17 59.54 (PB )         130.390 24.670
7 9 Tom Wevers HPA BR04185 14.34 59.12         130.820 25.100
8 16 Jarno van der Ent HPB BR07524 14.38 (PB ) 1:00.68         132.580 26.860
                             
Sen-Mas 2*500m - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 112 Fransje Geurts D50 ZZ14934 1:08.16 (PB ) 1:08.44         136.600
111 Danja Theune DN4 ZZ14933 NS (NS ) 1:05.13 (PB )         65.130
                             
Sen-Mas 2*500m - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 91 Nathan Traas HSA ZZ14924 53.86 (PB ) 53.07 (PB )         106.930
2 31 Wim Verbakel H70 ZZ14904 54.71 (PB ) 55.25         109.960 3.030
3 4 Klaas Schussler H50 ZZ14900 58.48 (PB ) 58.84         117.320 10.390
4 115 Leon van Es HSB ZZ14936 58.78 (PB ) 59.60         118.380 11.450
5 113 Arnoud Kos H50 ZZ14935 1:01.14 (PB ) 1:10.68         131.820 24.890
6 60 Kees van Meer H60 ZZ14909 1:08.91 (PB ) 1:08.28 (PB )         137.190 30.260
7 87 Adrie Bakker H50 ZZ14921 1:15.67 (PB ) 1:13.26 (PB )         148.930 42.000
8 93 Fons Wagenaars H45 ZZ14926 1:27.87 (PB ) 1:26.72 (PB )         174.590 67.660
94 Kees van Beek H55 ZZ14927 NS (NS ) 57.14 (PB )         57.140
82 Rogier van Ree H45 ZZ14918 1:01.81 (PB ) NS (NS )         61.810
                             
Junioren snel - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 125 Nikki van der Zee DC2 BR04122 47.41 (PB ) 2:26.52         96.250
2 48 Larissa Vos DC2 BR04172 47.77 2:31.76         98.356 2.106
3 42 Lisanne Knuistingh Neven DB1 BR05040 49.19 2:32.94 (PB )         100.170 3.920
4 37 Sifra Blok DA1 BR04141 49.76 (PB ) 2:37.65         102.310 6.060
5 22 Alicia Noordermeer DC1 BR04176 51.46 (PB ) 2:48.22 (PB )         107.533 11.283
6 46 Rebecca Soons DC2 BR04117 52.85 (PB ) 2:49.34 (PB )         109.296 13.046
7 77 Danique Lemmers DC1 ZZ14915 54.66 (PB ) 3:01.44 (PB )         115.140 18.890
92 Esther van der Veer DC2 ZZ14925 53.34 (PB ) NS (NS )         53.340
                             
Junioren snel - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 32 Richard Vink HA2 BR04207 40.47 2:03.82         81.743
2 100 Gijs Verduijn HA2 BR04082 41.99 (PB ) 2:06.68 (PB )         84.216 2.473
3 21 Stijn Moerings HA1 BR04214 41.68 2:11.73 (PB )         85.590 3.847
4 74 Bart Verduijn HA2 BR04081 42.30 2:14.90         87.266 5.523
5 105 Jasper Zwager HA2 BR04133 42.66 2:25.35         91.110 9.367
6 12 Brian van Vliet HC2 BR04177 44.33 2:20.82         91.270 9.527
7 79 Diego Hoondert HB1 BR04169 45.44 (PB ) 2:20.25 (PB )         92.190 10.447
8 35 Julien van Winden HB2 BR04148 45.00 (PB ) 2:23.32         92.773 11.030
9 11 Bjrn van Vliet HA1 BR04194 49.15 (PB ) 2:31.12         99.523 17.780
10 68 Jelle Seegers HC2 BR04179 49.01 2:32.83 (PB )         99.953 18.210
11 70 David van der Veer HC1 BR04247 48.51 (PB ) 2:39.07 (PB )         101.533 19.790
12 30 Piet van Tiggelen HB1 BR04248 49.93 (PB ) 2:39.86 (PB )         103.216 21.473
13 118 Rik Egeraat HC2 ZZ14938 58.72 (PB ) 3:21.40 (PB )         125.853 44.110
54 Roelof van der Geest HC2 BR05211 54.09 NS (NS )         54.090
61 Pim van Meer HC2 ZZ14910 NF (NF ) 3:05.33 (PB )         61.776
                             
(neo)senioren snel - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 39 Jeroen Bollen HN1 ZZ14906 41.95 (PB ) 2:06.08 (PB )         83.976
2 25 Erwin Reijnders HN2 BR04056 42.11 2:13.80         86.710 2.734
3 73 Jan-Willem Broos HN1 BR04111 43.32 2:12.47         87.476 3.500
4 124 Jethro van Oosterhout HSA BR04006 43.92 2:15.02         88.926 4.950
5 86 Arjen van Hoof HSA ZZ14920 45.93 (PB ) 2:19.74 (PB )         92.510 8.534
6 84 Teun Sweere HSA BR04028 58.91 (FL ) 2:02.04         99.590 15.614
                             
Heren Masters snel - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 65 Twan den Braber H60 BR04033 46.41 2:19.72         92.983
2 85 Kees Bovee jr. H45 ZZ14919 45.58 (PB ) 2:22.52 (PB )         93.086 0.103
3 34 Leendert Visser H45 BR04134 48.55 2:29.63         98.426 5.443
4 50 Hendrie Vos H50 BR04241 49.18 (PB ) 2:28.57 (PB )         98.703 5.720
5 26 Dennis van den Ouden H45 ZZ14902 50.04 (PB ) 2:27.72 (PB )         99.280 6.297
6 75 Ernst Kleiss H40 ZZ14913 51.20 (PB ) 2:29.27 (PB )         100.956 7.973
7 38 Ed Blok H45 BR04233 52.00 (PB ) 2:37.16 (PB )         104.386 11.403
8 27 Arjen Stuijt H45 ZZ14903 50.87 (PB ) 2:40.94 (PB )         104.516 11.533
9 66 Govert van Dis H55 BR04058 52.63 2:40.53         106.140 13.157
24 Henk Reijnders H50 BR04055 51.34 2:44.40         106.140 13.157
11 62 Kees de Rooij H50 ZZ14911 53.85 (PB ) 2:44.30 (PB )         108.616 15.633
12 76 Leon Lemmers H45 ZZ14914 1:11.95 (PB ) 2:26.34 (PB )         120.730 27.747
13 72 Ronnie van Tetering H50 ZZ14912 1:01.73 (PB ) 3:02.22 (PB )         122.470 29.487
14 99 Marcel Jordens H40 BR04249 1:08.41 (PB ) 2:46.74 (PB )         123.990 31.007
                             
DAMES - (Neo)-Senioren-Masters - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 116 Anouk van Dis DN1 ZZ14937 51.38 (PB ) 2:36.46 (PB )         103.533
2 81 Noortje Nederlof DN4 ZZ14917 52.42 (PB ) 2:48.06 (PB )         108.440 4.907
3 83 Ineke Hoogland D40 BR04193 57.30 2:52.22         114.706 11.173