Kunstijsbaan Breda
Trainingswedstrijd klasse 3-5 en pupillen
 
Datum: 22-02-2014 Uitslag op ritvolgorde Afdruk:

1: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
1 I 36 Dirk Huijben STRIENE 17.07 PB
 

Dirk Huijben
1. 100m 17.07 _(17.0) 1. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
2 I 87 Mark Mulders STRIENE 15.40 PB
  O 112 Paul Huijben STRIENE 16.09 PB

Mark Mulders Paul Huijben
1. 100m 15.40 _(15.4) 1. 100m 16.09 _(16.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
3 I 84 Marc van Zanten DYWA 15.55 PB
  O 19 Bram van den Belt STRIENE 15.47 PB

Marc van Zanten Bram van den Belt
1. 100m 15.55 _(15.5) 1. 100m 15.47 _(15.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
4 I 125 Sanne van Heel DYWA 14.95 PB
  O 17 Bo Mengerink BLLNGRD 14.63 PB

Sanne van Heel Bo Mengerink
1. 100m 14.95 _(14.9) 1. 100m 14.63 _(14.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
5 I 35 Dennis Palmer YA 14.71 PB
  O 21 Britt Bos HW 14.47 PB

Dennis Palmer Britt Bos
1. 100m 14.71 _(14.7) 1. 100m 14.47 _(14.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
6 I 91 Martijn Jordens STRIENE 14.76
  O 52 Idse van Benthum SSVB 14.99

Martijn Jordens Idse van Benthum
1. 100m 14.76 _(14.7) 1. 100m 14.99 _(14.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
7 I 81 Lisa van Heel DYWA 14.37 PB
  O 138 Tom Polak STRIENE 15.08

Lisa van Heel Tom Polak
1. 100m 14.37 _(14.3) 1. 100m 15.08 _(15.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
8 I 65 Joep Bovee STRIENE 13.97 PB
  O 92 Martijn van der Wel SSVB 13.87 PB

Joep Bovee Martijn van der Wel
1. 100m 13.97 _(13.9) 1. 100m 13.87 _(13.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
9 I 33 DaniŽlle van Zanten DYWA 14.16 PB
  O 129 Sterre Pikaar YCT 14.12 PB

DaniŽlle van Zanten Sterre Pikaar
1. 100m 14.16 _(14.1) 1. 100m 14.12 _(14.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
10 I 83 Luuk ten Berge IJsco 14.13
  O 90 Marnix van den Oever DYWA 13.93 PB

Luuk ten Berge Marnix van den Oever
1. 100m 14.13 _(14.1) 1. 100m 13.93 _(13.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
11 I 16 Bibi Arts ST-BRAB 13.75 PB
  O 25 Chris Bartels DYWA 13.46 PB

Bibi Arts Chris Bartels
1. 100m 13.75 _(13.7) 1. 100m 13.46 _(13.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
12 I 96 Max Bergsma YA 13.17 PB
  O 100 Michelle Pernot BLLNGRD 13.21 PB

Max Bergsma Michelle Pernot
1. 100m 13.17 _(13.1) 1. 100m 13.21 _(13.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
13 I 134 Tibor Havermans STRIENE 13.65
  O 9 Arjen van Damme YCDEPOE 13.38 PB

Tibor Havermans Arjen van Damme
1. 100m 13.65 _(13.6) 1. 100m 13.38 _(13.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
14 I 31 Daan Kos STRIENE 12.99
  O 144 Tom van Loon DYWA 12.37 PB

Daan Kos Tom van Loon
1. 100m 12.99 _(12.9) 1. 100m 12.37 _(12.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
15 I 69 Kayo Vos STRIENE 12.82 PB
  O 93 Matthieu Hollaar STRIENE 12.87

Kayo Vos Matthieu Hollaar
1. 100m 12.82 _(12.8) 1. 100m 12.87 _(12.8)

2: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
16 I 86 Marit Havermans STRIENE 14.22
  O 117 Pieter Prosman DYWA 14.10 PB

Marit Havermans Pieter Prosman
1. 100m 14.22 _(14.2) 1. 100m 14.10 _(14.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
17 I 141 Willemijn Joling LEKSTR 13.89
  O 41 Evelien Verschuuren STRIENE 13.94

Willemijn Joling Evelien Verschuuren
1. 100m 13.89 _(13.8) 1. 100m 13.94 _(13.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
18 I 44 Fleur Biesbroek YA 13.40 PB
  O 74 Lara Tramper STRIENE 13.75

Fleur Biesbroek Lara Tramper
1. 100m 13.40 _(13.4) 1. 100m 13.75 _(13.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
19 I 72 Kimberly Grandia DYWA 13.28 PB
  O 53 Ilse Koelewijn BLLNGRD 13.64

Kimberly Grandia Ilse Koelewijn
1. 100m 13.28 _(13.2) 1. 100m 13.64 _(13.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
20 I 26 Christianne Rietveld YA 13.24
  O 142 Jarno Pluijgers STRIENE 13.27 PB

Christianne Rietveld Jarno Pluijgers
1. 100m 13.24 _(13.2) 1. 100m 13.27 _(13.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
21 I 32 Daan van der Elst SSVB 13.24
  O 108 Nomdo de Heer YA 13.00

Daan van der Elst Nomdo de Heer
1. 100m 13.24 _(13.2) 1. 100m 13.00 _(13.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
22 I 123 Rudolf de Kluijver YA 13.14 PB
  O 76 Lars Scherpenzeel YA 12.86 PB

Rudolf de Kluijver Lars Scherpenzeel
1. 100m 13.14 _(13.1) 1. 100m 12.86 _(12.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
23 I 135 Tim Dorrestijn YA 12.65 PB
  O 10 Bart Niemansverdriet HW 13.23

Tim Dorrestijn Bart Niemansverdriet
1. 100m 12.65 _(12.6) 1. 100m 13.23 _(13.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
24 I 109 Olav Kooij STRIENE 12.75
  O 57 Jarle Gerrits BLLNGRD 12.81 PB

Olav Kooij Jarle Gerrits
1. 100m 12.75 _(12.7) 1. 100m 12.81 _(12.8)

3: 100 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
25 I 98 Merel de Klerk HW 13.65 PB
  O 63 Jesse Marijnissen SSVB 13.91 PB

Merel de Klerk Jesse Marijnissen
1. 100m 13.65 _(13.6) 1. 100m 13.91 _(13.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
26 I 5 Annabel van Leeuwen IJsco 13.97 PB
  O 118 Raj Wijnen IJsco 14.91 PB

Annabel van Leeuwen Raj Wijnen
1. 100m 13.97 _(13.9) 1. 100m 14.91 _(14.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
27 I 126 Sarina van Dijk BLLNGRD 13.53 PB
  O 49 Gino Vermunt STRIENE 14.00

Sarina van Dijk Gino Vermunt
1. 100m 13.53 _(13.5) 1. 100m 14.00 _(14.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
28 I 139 Tom Wevers STRIENE 14.01
  O 46 Gerben Hartgers DYWA 13.80 PB

Tom Wevers Gerben Hartgers
1. 100m 14.01 _(14.0) 1. 100m 13.80 _(13.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
29 I 124 Sam Hagers HW 13.43 PB
  O 62 Jeroen Faasse YA 13.14 PB

Sam Hagers Jeroen Faasse
1. 100m 13.43 _(13.4) 1. 100m 13.14 _(13.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
30 I 75 Lars Mengerink BLLNGRD 13.73
  O 34 David Jordens STRIENE 13.78

Lars Mengerink David Jordens
1. 100m 13.73 _(13.7) 1. 100m 13.78 _(13.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
31 I 50 Helene van der Geest STRIENE 13.22
  O 28 Colin Schrijver YA 12.58

Helene van der Geest Colin Schrijver
1. 100m 13.22 _(13.2) 1. 100m 12.58 _(12.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
32 I 3 Amy ten Berge IJsco 13.19
  O 122 Ruben Demaret BLLNGRD 12.40 PB

Amy ten Berge Ruben Demaret
1. 100m 13.19 _(13.1) 1. 100m 12.40 _(12.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
33 I 94 Maud Lugters YCT 11.60 TRP
  O 132 Tamara Ravenstijn YA 12.10

Maud Lugters Tamara Ravenstijn
1. 100m 11.60 _(11.6) 1. 100m 12.10 _(12.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
34 I 143 Jelmer Pluijgers STRIENE 11.85
  O 55 Ivo Visser STRIENE 12.31 PB

Jelmer Pluijgers Ivo Visser
1. 100m 11.85 _(11.8) 1. 100m 12.31 _(12.3)

4: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
35 I 21 Britt Bos HW 1:05.16 PB
 

Britt Bos
1. 100m 15.28 _(15.2) 1. _
2. 500m 1:05.16 _(49.8) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
36 I 36 Dirk Huijben STRIENE 1:14.93 PB
  O 87 Mark Mulders STRIENE 1:09.41 PB

Dirk Huijben Mark Mulders
1. 100m 17.33 _(17.3) 1. 100m 15.50 _(15.5)
2. 500m 1:14.93 _(57.6) 2. 500m 1:09.41 _(53.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
37 I 112 Paul Huijben STRIENE 1:17.25 PB
  O 84 Marc van Zanten DYWA 1:20.38 FL

Paul Huijben Marc van Zanten
1. 100m 16.44 _(16.4) 1. 100m 21.65 _(21.6)
2. 500m 1:17.25 _(1:00.8) 2. 500m 1:20.38 _(58.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
38 I 19 Bram van den Belt STRIENE 1:08.31
  O 92 Martijn van der Wel SSVB 1:04.21 PB

Bram van den Belt Martijn van der Wel
1. 100m 15.93 _(15.9) 1. 100m 14.97 _(14.9)
2. 500m 1:08.31 _(52.3) 2. 500m 1:04.21 _(49.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
39 I 91 Martijn Jordens STRIENE 1:04.11 PB
  O 81 Lisa van Heel DYWA 1:02.68 PB

Martijn Jordens Lisa van Heel
1. 100m 15.42 _(15.4) 1. 100m 14.54 _(14.5)
2. 500m 1:04.11 _(48.6) 2. 500m 1:02.68 _(48.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
40 I 52 Idse van Benthum SSVB 1:05.04 PB
  O 17 Bo Mengerink BLLNGRD 1:05.04

Idse van Benthum Bo Mengerink
1. 100m 15.05 _(15.0) 1. 100m 15.13 _(15.1)
2. 500m 1:05.04 _(49.9) 2. 500m 1:05.04 _(49.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
41 I 90 Marnix van den Oever DYWA 1:01.31 PB
  O 35 Dennis Palmer YA 1:04.55 PB

Marnix van den Oever Dennis Palmer
1. 100m 14.59 _(14.5) 1. 100m 15.59 _(15.5)
2. 500m 1:01.31 _(46.7) 2. 500m 1:04.55 _(48.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
42 I 138 Tom Polak STRIENE 1:04.32
  O 33 DaniŽlle van Zanten DYWA 58.09 PB

Tom Polak DaniŽlle van Zanten
1. 100m 15.37 _(15.3) 1. 100m 14.08 _(14.0)
2. 500m 1:04.32 _(48.9) 2. 500m 58.09 _(44.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
43 I 83 Luuk ten Berge IJsco 1:01.59
  O 125 Sanne van Heel DYWA 1:02.81

Luuk ten Berge Sanne van Heel
1. 100m 14.43 _(14.4) 1. 100m 15.54 _(15.5)
2. 500m 1:01.59 _(47.1) 2. 500m 1:02.81 _(47.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
44 I 25 Chris Bartels DYWA 55.34 PB
  O 134 Tibor Havermans STRIENE 1:00.95

Chris Bartels Tibor Havermans
1. 100m 13.89 _(13.8) 1. 100m 14.02 _(14.0)
2. 500m 55.34 _(41.4) 2. 500m 1:00.95 _(46.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
45 I 129 Sterre Pikaar YCT 59.17 PB
  O 65 Joep Bovee STRIENE 58.65 PB

Sterre Pikaar Joep Bovee
1. 100m 14.32 _(14.3) 1. 100m 14.13 _(14.1)
2. 500m 59.17 _(44.8) 2. 500m 58.65 _(44.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
46 I 100 Michelle Pernot BLLNGRD 54.03
  O 16 Bibi Arts ST-BRAB 54.54 PB

Michelle Pernot Bibi Arts
1. 100m 13.83 _(13.8) 1. 100m 13.93 _(13.9)
2. 500m 54.03 _(40.2) 2. 500m 54.54 _(40.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
47 I 31 Daan Kos STRIENE 53.46 PB
  O 96 Max Bergsma YA 52.46 PB

Daan Kos Max Bergsma
1. 100m 13.35 _(13.3) 1. 100m 13.28 _(13.2)
2. 500m 53.46 _(40.1) 2. 500m 52.46 _(39.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
48 I 69 Kayo Vos STRIENE 51.56
  O 9 Arjen van Damme YCDEPOE 52.40

Kayo Vos Arjen van Damme
1. 100m 13.28 _(13.2) 1. 100m 13.47 _(13.4)
2. 500m 51.56 _(38.2) 2. 500m 52.40 _(38.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
49 I 144 Tom van Loon DYWA 51.58
  O 93 Matthieu Hollaar STRIENE 50.20 PB

Tom van Loon Matthieu Hollaar
1. 100m 12.85 _(12.8) 1. 100m 13.28 _(13.2)
2. 500m 51.58 _(38.7) 2. 500m 50.20 _(36.9)

5: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
50 I 135 Tim Dorrestijn YA 1:00.63
  O 86 Marit Havermans STRIENE 58.61 PB

Tim Dorrestijn Marit Havermans
1. 100m 13.02 _(13.0) 1. 100m 14.41 _(14.4)
2. 500m 1:00.63 _(47.6) 2. 500m 58.61 _(44.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
51 I 26 Christianne Rietveld YA 58.13 PB
  O 117 Pieter Prosman DYWA 57.05 PB

Christianne Rietveld Pieter Prosman
1. 100m 13.44 _(13.4) 1. 100m 13.97 _(13.9)
2. 500m 58.13 _(44.6) 2. 500m 57.05 _(43.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
52 I 74 Lara Tramper STRIENE 56.88 PB
  O 123 Rudolf de Kluijver YA 1:02.39 FL

Lara Tramper Rudolf de Kluijver
1. 100m 14.10 _(14.1) 1. 100m 13.58 _(13.5)
2. 500m 56.88 _(42.7) 2. 500m 1:02.39 _(48.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
53 I 141 Willemijn Joling LEKSTR NF NF
  O 53 Ilse Koelewijn BLLNGRD 1:00.31

Willemijn Joling Ilse Koelewijn
1. _ 1. 100m 14.16 _(14.1)
2. _ 2. 500m 1:00.31 _(46.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
54 I 44 Fleur Biesbroek YA 54.93
  O 41 Evelien Verschuuren STRIENE 1:05.06 FL

Fleur Biesbroek Evelien Verschuuren
1. 100m 13.55 _(13.5) 1. 100m 14.09 _(14.0)
2. 500m 54.93 _(41.3) 2. 500m 1:05.06 _(50.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
55 I 72 Kimberly Grandia DYWA 54.97
  O 108 Nomdo de Heer YA 55.41

Kimberly Grandia Nomdo de Heer
1. 100m 13.44 _(13.4) 1. 100m 13.48 _(13.4)
2. 500m 54.97 _(41.5) 2. 500m 55.41 _(41.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
56 I 10 Bart Niemansverdriet HW 52.32 PB
  O 76 Lars Scherpenzeel YA 52.89 PB

Bart Niemansverdriet Lars Scherpenzeel
1. 100m 12.92 _(12.9) 1. 100m 12.88 _(12.8)
2. 500m 52.32 _(39.4) 2. 500m 52.89 _(40.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
57 I 57 Jarle Gerrits BLLNGRD 51.02
  O 32 Daan van der Elst SSVB 51.94

Jarle Gerrits Daan van der Elst
1. 100m 13.53 _(13.5) 1. 100m 13.58 _(13.5)
2. 500m 51.02 _(37.4) 2. 500m 51.94 _(38.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
58 I 109 Olav Kooij STRIENE 47.51
  O 142 Jarno Pluijgers STRIENE 51.14 PB

Olav Kooij Jarno Pluijgers
1. 100m 12.96 _(12.9) 1. 100m 13.41 _(13.4)
2. 500m 47.51 _(34.5) 2. 500m 51.14 _(37.7)

6: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
59 I 98 Merel de Klerk HW 1:03.45 PB
  O 118 Raj Wijnen IJsco 1:08.17 PB

Merel de Klerk Raj Wijnen
1. 100m 13.95 _(13.9) 1. 100m 15.51 _(15.5)
2. 500m 1:03.45 _(49.5) 2. 500m 1:08.17 _(52.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
60 I 5 Annabel van Leeuwen IJsco 58.70 PB
  O 49 Gino Vermunt STRIENE 59.42 PB

Annabel van Leeuwen Gino Vermunt
1. 100m 14.31 _(14.3) 1. 100m 14.25 _(14.2)
2. 500m 58.70 _(44.3) 2. 500m 59.42 _(45.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
61 I 139 Tom Wevers STRIENE 58.65
  O 34 David Jordens STRIENE 58.97

Tom Wevers David Jordens
1. 100m 14.57 _(14.5) 1. 100m 14.26 _(14.2)
2. 500m 58.65 _(44.0) 2. 500m 58.97 _(44.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
62 I 63 Jesse Marijnissen SSVB DQ DQ
  O 46 Gerben Hartgers DYWA 59.02

Jesse Marijnissen Gerben Hartgers
1. _ 1. 100m 13.97 _(13.9)
2. _ 2. 500m 59.02 _(45.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
63 I 50 Helene van der Geest STRIENE 55.49
  O 126 Sarina van Dijk BLLNGRD 55.88

Helene van der Geest Sarina van Dijk
1. 100m 13.87 _(13.8) 1. 100m 14.08 _(14.0)
2. 500m 55.49 _(41.6) 2. 500m 55.88 _(41.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
64 I 124 Sam Hagers HW 54.81
  O 62 Jeroen Faasse YA 52.82

Sam Hagers Jeroen Faasse
1. 100m 13.73 _(13.7) 1. 100m 13.47 _(13.4)
2. 500m 54.81 _(41.0) 2. 500m 52.82 _(39.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
65 I 122 Ruben Demaret BLLNGRD 47.81
  O 3 Amy ten Berge IJsco 52.82

Ruben Demaret Amy ten Berge
1. 100m 12.53 _(12.5) 1. 100m 13.47 _(13.4)
2. 500m 47.81 _(35.2) 2. 500m 52.82 _(39.3)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
66 I 28 Colin Schrijver YA 49.43
  O 75 Lars Mengerink BLLNGRD 53.53

Colin Schrijver Lars Mengerink
1. 100m 12.71 _(12.7) 1. 100m 13.97 _(13.9)
2. 500m 49.43 _(36.7) 2. 500m 53.53 _(39.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
67 I 94 Maud Lugters YCT 43.20 TRP
  O 143 Jelmer Pluijgers STRIENE 47.93

Maud Lugters Jelmer Pluijgers
1. 100m 11.86 _(11.8) 1. 100m 12.41 _(12.4)
2. 500m 43.20 _(31.3) 2. 500m 47.93 _(35.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
68 I 132 Tamara Ravenstijn YA 46.70
  O 55 Ivo Visser STRIENE 45.22

Tamara Ravenstijn Ivo Visser
1. 100m 12.28 _(12.2) 1. 100m 12.23 _(12.2)
2. 500m 46.70 _(34.4) 2. 500m 45.22 _(32.9)

7: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
69 I 8 Arie Boer YA 50.20 PB
  O 95 Maura Weller SSVB 52.45

Arie Boer Maura Weller
1. 100m 13.03 _(13.0) 1. 100m 13.87 _(13.8)
2. 500m 50.20 _(37.1) 2. 500m 52.45 _(38.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
70 I 22 Carmen Kraaijeveld YA 53.01 PB
  O 42 Ewout Buijs SSVB 47.56 PB

Carmen Kraaijeveld Ewout Buijs
1. 100m 13.60 _(13.6) 1. 100m 12.58 _(12.5)
2. 500m 53.01 _(39.4) 2. 500m 47.56 _(34.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
71 I 59 Jelle Scherpenzeel YA 47.35
  O 121 Rob Kraneveld BLLNGRD 44.90

Jelle Scherpenzeel Rob Kraneveld
1. 100m 12.52 _(12.5) 1. 100m 11.80 _(11.8)
2. 500m 47.35 _(34.8) 2. 500m 44.90 _(33.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
72 I 20 Brenda Dijkstra HW 46.31
  O 73 Koen Voordendag HW 44.12 PB

Brenda Dijkstra Koen Voordendag
1. 100m 12.17 _(12.1) 1. 100m 11.64 _(11.6)
2. 500m 46.31 _(34.1) 2. 500m 44.12 _(32.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
73 I 136 Timo Eussen SSVB 40.67
  O 38 Erwin Reijnders STRIENE 42.39

Timo Eussen Erwin Reijnders
1. 100m 10.89 _(10.8) 1. 100m 11.17 _(11.1)
2. 500m 40.67 _(29.7) 2. 500m 42.39 _(31.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
74 I 78 Lennart Faasse YA 42.60
  O 47 Gerit Wemmers YA 43.63

Lennart Faasse Gerit Wemmers
1. 100m 11.29 _(11.2) 1. 100m 11.57 _(11.5)
2. 500m 42.60 _(31.3) 2. 500m 43.63 _(32.0)

8: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
75 I 71 Kim de Vries IJsco NS NS
 

Kim de Vries

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
76 I 4 Andrť Kusters YA 45.29
  O 58 Jarno de Kluijver YA 46.22

Andrť Kusters Jarno de Kluijver
1. 100m 12.22 _(12.2) 1. 100m 12.27 _(12.2)
2. 500m 45.29 _(33.0) 2. 500m 46.22 _(33.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
77 I 107 Nikki van der Zee STRIENE 47.45
  O 82 Lisanne Knuistingh Neven STRIENE 50.14

Nikki van der Zee Lisanne Knuistingh Neven
1. 100m 12.71 _(12.7) 1. 100m 13.23 _(13.2)
2. 500m 47.45 _(34.7) 2. 500m 50.14 _(36.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
78 I 37 Emma van der Wolf HW 45.20
  O 97 Mendy Schrijver YA 44.96 PB

Emma van der Wolf Mendy Schrijver
1. 100m 11.88 _(11.8) 1. 100m 12.25 _(12.2)
2. 500m 45.20 _(33.3) 2. 500m 44.96 _(32.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
79 I 61 Jelmer Lunenborg YA 43.60 PB
  O 67 Jorian Dame YA 45.41

Jelmer Lunenborg Jorian Dame
1. 100m 11.37 _(11.3) 1. 100m 12.35 _(12.3)
2. 500m 43.60 _(32.2) 2. 500m 45.41 _(33.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
80 I 77 Lars van de Corput SSVB 44.04
  O 111 Patrick van de Werken YA 38.87

Lars van de Corput Patrick van de Werken
1. 100m 12.05 _(12.0) 1. 100m 10.65 _(10.6)
2. 500m 44.04 _(31.9) 2. 500m 38.87 _(28.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
81 I 18 Bob Beijen SSVB 37.79
  O 115 Pieter de Munck YA 41.49

Bob Beijen Pieter de Munck
1. 100m 10.36 _(10.3) 1. 100m 11.63 _(11.6)
2. 500m 37.79 _(27.4) 2. 500m 41.49 _(29.8)

9: 500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
82 I 103 Nicky de Looze YCDEPOE 49.97
  O 119 Rebecca Soons STRIENE 52.11

Nicky de Looze Rebecca Soons
1. 100m 12.92 _(12.9) 1. 100m 13.35 _(13.3)
2. 500m 49.97 _(37.0) 2. 500m 52.11 _(38.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
83 I 131 Suzan Timmermans SSVB 53.12 PB
  O 40 Ethel Pennings- Graat BLLNGRD 56.80

Suzan Timmermans Ethel Pennings- Graat
1. 100m 14.25 _(14.2) 1. 100m 15.22 _(15.2)
2. 500m 53.12 _(38.8) 2. 500m 56.80 _(41.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
84 I 89 Marloes van Beek BLLNGRD 49.48
  O 60 Jelle Seegers STRIENE 48.10 PB

Marloes van Beek Jelle Seegers
1. 100m 12.95 _(12.9) 1. 100m 12.57 _(12.5)
2. 500m 49.48 _(36.5) 2. 500m 48.10 _(35.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
85 I 15 Bert Smits YCDEPOE 49.32
  O 14 Ben Jongerius BLLNGRD 49.55

Bert Smits Ben Jongerius
1. 100m 13.46 _(13.4) 1. 100m 13.42 _(13.4)
2. 500m 49.32 _(35.8) 2. 500m 49.55 _(36.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
86 I 106 Nienke Dorrestijn YA 49.68
  O 79 Lennart Meerkerk YA 48.60

Nienke Dorrestijn Lennart Meerkerk
1. 100m 13.14 _(13.1) 1. 100m 12.60 _(12.6)
2. 500m 49.68 _(36.5) 2. 500m 48.60 _(36.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
87 I 114 Peter van Damme YCDEPOE 46.83
  O 85 Marilene Rietveld YA 57.34 FL

Peter van Damme Marilene Rietveld
1. 100m 12.44 _(12.4) 1. 100m 12.49 _(12.4)
2. 500m 46.83 _(34.3) 2. 500m 57.34 _(44.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
88 I 140 Wilco van der Grond HW 46.84
  O 13 Bas Scholten BLLNGRD 46.07

Wilco van der Grond Bas Scholten
1. 100m 13.04 _(13.0) 1. 100m 12.43 _(12.4)
2. 500m 46.84 _(33.8) 2. 500m 46.07 _(33.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
89 I 80 Lianne Verhoeven YA 46.94
  O 127 Sjaak Aben YCDEPOE 46.34 PB

Lianne Verhoeven Sjaak Aben
1. 100m 12.91 _(12.9) 1. 100m 12.60 _(12.6)
2. 500m 46.94 _(34.0) 2. 500m 46.34 _(33.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
90 I 6 Anne Ruth Joling LEKSTR 45.77
  O 7 Anton Bakker YA DQ DQ

Anne Ruth Joling Anton Bakker
1. 100m 12.24 _(12.2) 1. _
2. 500m 45.77 _(33.5) 2. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
91 I 104 Nicole Peeters SSVB 45.68
  O 128 Sjoerd van den Berg YA 47.30

Nicole Peeters Sjoerd van den Berg
1. 100m 12.52 _(12.5) 1. 100m 12.14 _(12.1)
2. 500m 45.68 _(33.1) 2. 500m 47.30 _(35.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
92 I 11 Bart Verduijn STRIENE 42.87
  O 29 Daan Baks BLLNGRD 39.69

Bart Verduijn Daan Baks
1. 100m 11.70 _(11.7) 1. 100m 10.71 _(10.7)
2. 500m 42.87 _(31.1) 2. 500m 39.69 _(28.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
93 I 23 Casper de Munck YA 42.40
  O 56 Jan Arie Scherff DYWA 43.70

Casper de Munck Jan Arie Scherff
1. 100m 11.53 _(11.5) 1. 100m 12.18 _(12.1)
2. 500m 42.40 _(30.8) 2. 500m 43.70 _(31.5)

10: 1000 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
94 I 42 Ewout Buijs SSVB 1:34.42 PB
  O 22 Carmen Kraaijeveld YA 1:53.92

Ewout Buijs Carmen Kraaijeveld
1. 200m 21.67 _(21.6) 1. 200m 24.59 _(24.5)
2. 600m 57.40 _(35.7) 2. 600m 1:06.78 _(42.1)
3. 1000m 1:34.42 _(37.0) 3. 1000m 1:53.92 _(47.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
95 I 8 Arie Boer YA 1:41.86 PB
  O 95 Maura Weller SSVB 1:44.36

Arie Boer Maura Weller
1. 200m 22.91 _(22.9) 1. 200m 23.91 _(23.9)
2. 600m 1:01.77 _(38.8) 2. 600m 1:03.11 _(39.2)
3. 1000m 1:41.86 _(40.0) 3. 1000m 1:44.36 _(41.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
96 I 59 Jelle Scherpenzeel YA 1:36.48
  O 121 Rob Kraneveld BLLNGRD 1:31.37

Jelle Scherpenzeel Rob Kraneveld
1. 200m 21.64 _(21.6) 1. 200m 21.08 _(21.0)
2. 600m 57.63 _(35.9) 2. 600m 55.42 _(34.3)
3. 1000m 1:36.48 _(38.8) 3. 1000m 1:31.37 _(35.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
97 I 20 Brenda Dijkstra HW 1:34.63
  O 73 Koen Voordendag HW 1:33.27 PB

Brenda Dijkstra Koen Voordendag
1. 200m 21.44 _(21.4) 1. 200m 21.47 _(21.4)
2. 600m 57.34 _(35.9) 2. 600m 57.32 _(35.8)
3. 1000m 1:34.63 _(37.2) 3. 1000m 1:33.27 _(35.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
98 I 47 Gerit Wemmers YA 1:28.90 PB
  O 38 Erwin Reijnders STRIENE 1:27.07

Gerit Wemmers Erwin Reijnders
1. 200m 20.10 _(20.1) 1. 200m 20.05 _(20.0)
2. 600m 53.23 _(33.1) 2. 600m 51.94 _(31.8)
3. 1000m 1:28.90 _(35.6) 3. 1000m 1:27.07 _(35.1)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
99 I 136 Timo Eussen SSVB 1:22.14
  O 78 Lennart Faasse YA 1:24.61

Timo Eussen Lennart Faasse
1. 200m 18.82 _(18.8) 1. 200m 19.73 _(19.7)
2. 600m 49.71 _(30.8) 2. 600m 50.93 _(31.2)
3. 1000m 1:22.14 _(32.4) 3. 1000m 1:24.61 _(33.6)

11: 700 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
101 I 61 Jelmer Lunenborg YA 1:01.76 PB
  O 67 Jorian Dame YA 1:05.35 PB

Jelmer Lunenborg Jorian Dame
1. 300m 28.36 _(28.3) 1. 300m 29.93 _(29.9)
2. 700m 1:01.76 _(33.4) 2. 700m 1:05.35 _(35.4)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
102 I 58 Jarno de Kluijver YA 1:04.12 PB
  O 77 Lars van de Corput SSVB 1:01.47 PB

Jarno de Kluijver Lars van de Corput
1. 300m 29.69 _(29.6) 1. 300m 28.49 _(28.4)
2. 700m 1:04.12 _(34.4) 2. 700m 1:01.47 _(32.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
103 I 107 Nikki van der Zee STRIENE 1:06.39 PB
  O 4 Andrť Kusters YA 1:02.78 PB

Nikki van der Zee Andrť Kusters
1. 300m 30.80 _(30.8) 1. 300m 29.16 _(29.1)
2. 700m 1:06.39 _(35.5) 2. 700m 1:02.78 _(33.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
104 I 82 Lisanne Knuistingh Neven STRIENE 1:10.07 PB
  O 97 Mendy Schrijver YA 1:03.04 PB

Lisanne Knuistingh Neven Mendy Schrijver
1. 300m 32.44 _(32.4) 1. 300m 29.50 _(29.5)
2. 700m 1:10.07 _(37.6) 2. 700m 1:03.04 _(33.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
105 I 37 Emma van der Wolf HW 1:03.68
  O 115 Pieter de Munck YA 56.30 TRS

Emma van der Wolf Pieter de Munck
1. 300m 29.11 _(29.1) 1. 300m 26.70 _(26.7)
2. 700m 1:03.68 _(34.5) 2. 700m 56.30 _(29.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
106 I 18 Bob Beijen SSVB 52.51 TR
  O 111 Patrick van de Werken YA 52.61 TRN

Bob Beijen Patrick van de Werken
1. 300m 24.38 _(24.3) 1. 300m 24.56 _(24.5)
2. 700m 52.51 _(28.1) 2. 700m 52.61 _(28.0)

12: 1500 meter.
Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
107 I 40 Ethel Pennings- Graat BLLNGRD 2:56.27
  O 89 Marloes van Beek BLLNGRD 2:44.82

Ethel Pennings- Graat Marloes van Beek
1. 300m 37.81 _(37.8) 1. 300m 34.64 _(34.6)
2. 700m 1:22.93 _(45.1) 2. 700m 1:17.56 _(42.9)
3. 1100m 2:09.78 _(46.8) 3. 1100m 2:01.88 _(44.3)
4. 1500m 2:56.27 _(46.4) 4. 1500m 2:44.82 _(42.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
108 I 119 Rebecca Soons STRIENE 2:52.70
  O 85 Marilene Rietveld YA 2:39.39 PB

Rebecca Soons Marilene Rietveld
1. 300m 34.64 _(34.6) 1. 300m 31.65 _(31.6)
2. 700m 1:18.23 _(43.5) 2. 700m 1:10.93 _(39.2)
3. 1100m 2:05.24 _(47.0) 3. 1100m 1:53.58 _(42.6)
4. 1500m 2:52.70 _(47.4) 4. 1500m 2:39.39 _(45.8)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
109 I 60 Jelle Seegers STRIENE 2:32.17 PB
  O 131 Suzan Timmermans SSVB 2:43.14

Jelle Seegers Suzan Timmermans
1. 300m 32.29 _(32.2) 1. 300m 35.13 _(35.1)
2. 700m 1:11.99 _(39.7) 2. 700m 1:16.29 _(41.1)
3. 1100m 1:52.23 _(40.2) 3. 1100m 1:59.37 _(43.0)
4. 1500m 2:32.17 _(39.9) 4. 1500m 2:43.14 _(43.7)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
110 I 106 Nienke Dorrestijn YA NS NS
  O 103 Nicky de Looze YCDEPOE 2:44.55

Nienke Dorrestijn Nicky de Looze
1. _ 1. 300m 34.27 _(34.2)
2. _ 2. 700m 1:15.59 _(41.3)
3. _ 3. 1100m 1:59.54 _(43.9)
4. _ 4. 1500m 2:44.55 _(45.0)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
111 I 13 Bas Scholten BLLNGRD 2:25.80 PB
  O 14 Ben Jongerius BLLNGRD 2:34.71

Bas Scholten Ben Jongerius
1. 300m 30.25 _(30.2) 1. 300m 32.72 _(32.7)
2. 700m 1:07.22 _(36.9) 2. 700m 1:10.76 _(38.0)
3. 1100m 1:45.89 _(38.6) 3. 1100m 1:52.09 _(41.3)
4. 1500m 2:25.80 _(39.9) 4. 1500m 2:34.71 _(42.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
112 I 15 Bert Smits YCDEPOE 2:28.04
  O 79 Lennart Meerkerk YA 2:28.02 PB

Bert Smits Lennart Meerkerk
1. 300m 32.42 _(32.4) 1. 300m 32.28 _(32.2)
2. 700m 1:09.38 _(36.9) 2. 700m 1:09.22 _(36.9)
3. 1100m 1:48.49 _(39.1) 3. 1100m 1:48.34 _(39.1)
4. 1500m 2:28.04 _(39.5) 4. 1500m 2:28.02 _(39.6)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
113 I 114 Peter van Damme YCDEPOE NS NS
  O 127 Sjaak Aben YCDEPOE 2:29.01

Peter van Damme Sjaak Aben
1. _ 1. 300m 30.83 _(30.8)
2. _ 2. 700m 1:07.73 _(36.9)
3. _ 3. 1100m 1:47.78 _(40.0)
4. _ 4. 1500m 2:29.01 _(41.2)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
114 I 80 Lianne Verhoeven YA NS NS
  O 140 Wilco van der Grond HW 2:24.86

Lianne Verhoeven Wilco van der Grond
1. _ 1. 300m 31.75 _(31.7)
2. _ 2. 700m 1:08.45 _(36.7)
3. _ 3. 1100m 1:46.29 _(37.8)
4. _ 4. 1500m 2:24.86 _(38.5)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
115 I 128 Sjoerd van den Berg YA 2:30.52
  O 104 Nicole Peeters SSVB NS NS

Sjoerd van den Berg Nicole Peeters
1. 300m 31.10 _(31.1) 1. _
2. 700m 1:10.78 _(39.6) 2. _
3. 1100m 1:52.02 _(41.2) 3. _
4. 1500m 2:30.52 _(38.5) 4. _

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
116 I 6 Anne Ruth Joling LEKSTR 2:26.77 MT
  O 7 Anton Bakker YA 2:22.74 MT

Anne Ruth Joling Anton Bakker
1. 300m 29.98 _(29.9) 1. 300m _()
2. 700m 1:06.75 _(36.7) 2. 700m _()
3. 1100m 1:45.70 _(38.9) 3. 1100m _()
4. 1500m 2:26.77 _(41.0) 4. 1500m 2:22.74 _()

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
117 I 29 Daan Baks BLLNGRD 2:00.87
  O 11 Bart Verduijn STRIENE 2:16.74

Daan Baks Bart Verduijn
1. 300m 26.35 _(26.3) 1. 300m 28.48 _(28.4)
2. 700m 56.87 _(30.5) 2. 700m 1:01.98 _(33.5)
3. 1100m 1:28.40 _(31.5) 3. 1100m 1:38.83 _(36.8)
4. 1500m 2:00.87 _(32.4) 4. 1500m 2:16.74 _(37.9)

Rit I/O Dln Deelnemer Club Tijd Info
118 I 23 Casper de Munck YA 2:14.06
  O 56 Jan Arie Scherff DYWA 2:11.64

Casper de Munck Jan Arie Scherff
1. 300m 28.29 _(28.2) 1. 300m 29.10 _(29.1)
2. 700m 1:01.09 _(32.8) 2. 700m 1:01.69 _(32.5)
3. 1100m 1:36.32 _(35.2) 3. 1100m 1:36.35 _(34.6)
4. 1500m 2:14.06 _(37.7) 4. 1500m 2:11.64 _(35.2)




Afmelden tot 16:00 uur via bcbreda.nl