Kunstijsbaan Breda
Trainingswedstrijd klasse 3-5 en pupillen
 
Datum: 22-02-2014 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

PUPILLEN C-F - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 100 Michelle Pernot DPC BLLNGRD 13.21 (PB ) 54.03         120.080
2 16 Bibi Arts DPE ST-BRAB 13.75 (PB ) 54.54 (PB )         123.290 3.210
3 33 DaniŽlle van Zanten DPC DYWA 14.16 (PB ) 58.09 (PB )         128.890 8.810
4 129 Sterre Pikaar DPD YCT 14.12 (PB ) 59.17 (PB )         129.770 9.690
5 81 Lisa van Heel DPE DYWA 14.37 (PB ) 1:02.68 (PB )         134.530 14.450
6 21 Britt Bos DPC HW 14.47 (PB ) 1:05.16 (PB )         137.510 17.430
7 125 Sanne van Heel DPC DYWA 14.95 (PB ) 1:02.81         137.560 17.480
8 17 Bo Mengerink DPE BLLNGRD 14.63 (PB ) 1:05.04         138.190 18.110
                             
PUPILLEN C-F - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 144 Tom van Loon HPC DYWA 12.37 (PB ) 51.58         113.430
2 93 Matthieu Hollaar HPC STRIENE 12.87 50.20 (PB )         114.550 1.120
3 69 Kayo Vos HPC STRIENE 12.82 (PB ) 51.56         115.660 2.230
4 96 Max Bergsma HPD YA 13.17 (PB ) 52.46 (PB )         118.310 4.880
5 31 Daan Kos HPC STRIENE 12.99 53.46 (PB )         118.410 4.980
6 9 Arjen van Damme HPC YCDEPOE 13.38 (PB ) 52.40         119.300 5.870
7 25 Chris Bartels HPC DYWA 13.46 (PB ) 55.34 (PB )         122.640 9.210
8 65 Joep Bovee HPC STRIENE 13.97 (PB ) 58.65 (PB )         128.500 15.070
9 134 Tibor Havermans HPD STRIENE 13.65 1:00.95         129.200 15.770
10 90 Marnix van den Oever HPD DYWA 13.93 (PB ) 1:01.31 (PB )         130.960 17.530
11 83 Luuk ten Berge HPC IJsco 14.13 1:01.59         132.240 18.810
12 92 Martijn van der Wel HPC SSVB 13.87 (PB ) 1:04.21 (PB )         133.560 20.130
13 91 Martijn Jordens HPC STRIENE 14.76 1:04.11 (PB )         137.910 24.480
14 35 Dennis Palmer HPC YA 14.71 (PB ) 1:04.55 (PB )         138.100 24.670
15 138 Tom Polak HPE STRIENE 15.08 1:04.32         139.720 26.290
16 52 Idse van Benthum HPD SSVB 14.99 1:05.04 (PB )         139.990 26.560
17 19 Bram van den Belt HPE STRIENE 15.47 (PB ) 1:08.31         145.660 32.230
18 87 Mark Mulders HPD STRIENE 15.40 (PB ) 1:09.41 (PB )         146.410 32.980
19 112 Paul Huijben HPD STRIENE 16.09 (PB ) 1:17.25 (PB )         157.700 44.270
20 84 Marc van Zanten HPF DYWA 15.55 (PB ) 1:20.38 (FL )         158.130 44.700
21 36 Dirk Huijben HPD STRIENE 17.07 (PB ) 1:14.93 (PB )         160.280 46.850
                             
PUPILLEN B - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 72 Kimberly Grandia DPB DYWA 13.28 (PB ) 54.97         121.370
2 44 Fleur Biesbroek DPB YA 13.40 (PB ) 54.93         121.930 0.560
3 26 Christianne Rietveld DPB YA 13.24 58.13 (PB )         124.330 2.960
4 74 Lara Tramper DPB STRIENE 13.75 56.88 (PB )         125.630 4.260
5 53 Ilse Koelewijn DPB BLLNGRD 13.64 1:00.31         128.510 7.140
6 86 Marit Havermans DPB STRIENE 14.22 58.61 (PB )         129.710 8.340
7 41 Evelien Verschuuren DPB STRIENE 13.94 1:05.06 (FL )         134.760 13.390
141 Willemijn Joling DPB LEKSTR 13.89 NF (NF )         69.450
                             
PUPILLEN B - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 109 Olav Kooij HPB STRIENE 12.75 47.51         111.260
2 57 Jarle Gerrits HPB BLLNGRD 12.81 (PB ) 51.02         115.070 3.810
3 76 Lars Scherpenzeel HPB YA 12.86 (PB ) 52.89 (PB )         117.190 5.930
4 142 Jarno Pluijgers HPB STRIENE 13.27 (PB ) 51.14 (PB )         117.490 6.230
5 32 Daan van der Elst HPB SSVB 13.24 51.94         118.140 6.880
6 10 Bart Niemansverdriet HPB HW 13.23 52.32 (PB )         118.470 7.210
7 108 Nomdo de Heer HPB YA 13.00 55.41         120.410 9.150
8 135 Tim Dorrestijn HPB YA 12.65 (PB ) 1:00.63         123.880 12.620
9 117 Pieter Prosman HPB DYWA 14.10 (PB ) 57.05 (PB )         127.550 16.290
10 123 Rudolf de Kluijver HPB YA 13.14 (PB ) 1:02.39 (FL )         128.090 16.830
                             
PUPILLEN A - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 94 Maud Lugters DPA YCT 11.60 (TRP) 43.20 (TRP)         101.200
2 3 Amy ten Berge DPA IJsco 13.19 52.82         118.770 17.570
3 50 Helene van der Geest DPA STRIENE 13.22 55.49         121.590 20.390
4 124 Sam Hagers DPA HW 13.43 (PB ) 54.81         121.960 20.760
5 126 Sarina van Dijk DPA BLLNGRD 13.53 (PB ) 55.88         123.530 22.330
6 5 Annabel van Leeuwen DPA IJsco 13.97 (PB ) 58.70 (PB )         128.550 27.350
7 98 Merel de Klerk DPA HW 13.65 (PB ) 1:03.45 (PB )         131.700 30.500
                             
PUPILLEN A - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 55 Ivo Visser HPA STRIENE 12.31 (PB ) 45.22         106.770
2 143 Jelmer Pluijgers HPA STRIENE 11.85 47.93         107.180 0.410
3 122 Ruben Demaret HPA BLLNGRD 12.40 (PB ) 47.81         109.810 3.040
4 28 Colin Schrijver HPA YA 12.58 49.43         112.330 5.560
5 62 Jeroen Faasse HPA YA 13.14 (PB ) 52.82         118.520 11.750
6 75 Lars Mengerink HPA BLLNGRD 13.73 53.53         122.180 15.410
7 34 David Jordens HPA STRIENE 13.78 58.97         127.870 21.100
8 46 Gerben Hartgers HPA DYWA 13.80 (PB ) 59.02         128.020 21.250
9 139 Tom Wevers HPA STRIENE 14.01 58.65         128.700 21.930
10 49 Gino Vermunt HPA STRIENE 14.00 59.42 (PB )         129.420 22.650
11 118 Raj Wijnen HPA IJsco 14.91 (PB ) 1:08.17 (PB )         142.720 35.950
63 Jesse Marijnissen HPA SSVB 13.91 (PB ) DQ (DQ )         69.550
                             
IEDEREEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 132 Tamara Ravenstijn DA2 YA 12.10 46.70         107.200
                             
IEDEREEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m             Totaal Achter
                             
71 Kim de Vries DB1 IJsco NS (NS )        
                             
IEDEREEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   700m           Totaal Achter
                             
1 97 Mendy Schrijver DC2 YA 44.96 (PB ) 1:03.04 (PB )         89.988
2 37 Emma van der Wolf DC2 HW 45.20 1:03.68         90.685 0.697
3 107 Nikki van der Zee DC2 STRIENE 47.45 1:06.39 (PB )         94.871 4.883
4 82 Lisanne Knuistingh Neven DB1 STRIENE 50.14 1:10.07 (PB )         100.190 10.202
                             
IEDEREEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   700m           Totaal Achter
                             
1 18 Bob Beijen HA2 SSVB 37.79 52.51 (TR)         75.297
2 111 Patrick van de Werken HN1 YA 38.87 52.61 (TRN)         76.448 1.151
3 115 Pieter de Munck HSA YA 41.49 56.30 (TRS)         81.704 6.407
4 61 Jelmer Lunenborg HB1 YA 43.60 (PB ) 1:01.76 (PB )         87.714 12.417
5 77 Lars van de Corput HA1 SSVB 44.04 1:01.47 (PB )         87.947 12.650
6 4 Andrť Kusters HSB YA 45.29 1:02.78 (PB )         90.132 14.835
7 58 Jarno de Kluijver HC1 YA 46.22 1:04.12 (PB )         92.020 16.723
8 67 Jorian Dame HC1 YA 45.41 1:05.35 (PB )         92.088 16.791
                             
IEDEREEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 20 Brenda Dijkstra DN1 HW 46.31 1:34.63         93.625
2 95 Maura Weller D50 SSVB 52.45 1:44.36         104.630 11.005
3 22 Carmen Kraaijeveld DC1 YA 53.01 (PB ) 1:53.92         109.970 16.345
                             
IEDEREEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 136 Timo Eussen HA1 SSVB 40.67 1:22.14         81.740
2 78 Lennart Faasse HC2 YA 42.60 1:24.61         84.905 3.165
3 38 Erwin Reijnders HN2 STRIENE 42.39 1:27.07         85.925 4.185
4 47 Gerit Wemmers HSB YA 43.63 1:28.90 (PB )         88.080 6.340
5 121 Rob Kraneveld HSB BLLNGRD 44.90 1:31.37         90.585 8.845
6 73 Koen Voordendag HC1 HW 44.12 (PB ) 1:33.27 (PB )         90.755 9.015
7 42 Ewout Buijs HC2 SSVB 47.56 (PB ) 1:34.42 (PB )         94.770 13.030
8 59 Jelle Scherpenzeel HC1 YA 47.35 1:36.48         95.590 13.850
9 8 Arie Boer HC1 YA 50.20 (PB ) 1:41.86 (PB )         101.130 19.390
                             
IEDEREEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 6 Anne Ruth Joling DC1 LEKSTR 45.77 2:26.77 (MT )         94.693
2 89 Marloes van Beek DC2 BLLNGRD 49.48 2:44.82         104.420 9.727
3 103 Nicky de Looze DN3 YCDEPOE 49.97 2:44.55         104.820 10.127
4 131 Suzan Timmermans D50 SSVB 53.12 (PB ) 2:43.14         107.500 12.807
5 119 Rebecca Soons DC2 STRIENE 52.11 2:52.70         109.676 14.983
6 85 Marilene Rietveld DC1 YA 57.34 (FL ) 2:39.39 (PB )         110.470 15.777
7 40 Ethel Pennings- Graat D40 BLLNGRD 56.80 2:56.27         115.556 20.863
104 Nicole Peeters DN2 SSVB 45.68 NS (NS )         45.680
80 Lianne Verhoeven DB1 YA 46.94 NS (NS )         46.940
106 Nienke Dorrestijn DB1 YA 49.68 NS (NS )         49.680
                             
IEDEREEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Club 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 29 Daan Baks HC2 BLLNGRD 39.69 2:00.87         79.980
2 23 Casper de Munck HN3 YA 42.40 2:14.06         87.086 7.106
3 56 Jan Arie Scherff HSA DYWA 43.70 2:11.64         87.580 7.600
4 11 Bart Verduijn HA2 STRIENE 42.87 2:16.74         88.450 8.470
5 13 Bas Scholten HSB BLLNGRD 46.07 2:25.80 (PB )         94.670 14.690
6 140 Wilco van der Grond HSB HW 46.84 2:24.86         95.126 15.146
7 127 Sjaak Aben HSA YCDEPOE 46.34 (PB ) 2:29.01         96.010 16.030
8 128 Sjoerd van den Berg HB1 YA 47.30 2:30.52         97.473 17.493
9 79 Lennart Meerkerk HC1 YA 48.60 2:28.02 (PB )         97.940 17.960
10 15 Bert Smits H60 YCDEPOE 49.32 2:28.04         98.666 18.686
11 60 Jelle Seegers HC2 STRIENE 48.10 (PB ) 2:32.17 (PB )         98.823 18.843
12 14 Ben Jongerius H55 BLLNGRD 49.55 2:34.71         101.120 21.140
114 Peter van Damme H40 YCDEPOE 46.83 NS (NS )         46.830
7 Anton Bakker HSA YA DQ (DQ ) 2:22.74 (MT )         47.580