Kunstijsbaan Breda
Clubkampioenschap DYWA
 
Datum: 08-03-2014 Klassement na 2 afstanden Afdruk:

PUPILLEN BM - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   100m           Totaal Achter
                             
1 44 Eline van Assen DPE BR02463 19.37 (PB ) 19.54         194.550
2 43 Deborah Mekelenkamp DPF BR02435 22.32 (PB ) 21.26 (PB )         217.900 23.350
3 42 Senna Groeneveld DPF BR02449 29.51 27.29 (PB )         284.000 89.450
                             
PUPILLEN BM - Jongens

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   100m           Totaal Achter
                             
1 48 Luca van Oudheusden HPF BR02436 21.38 (PB ) 20.71 (PB )         210.450
2 49 Arjan Mekelenkamp HPF BR02455 21.97 (PB ) 22.93 (PB )         224.500 14.050
3 47 Thomas Prosman HPF BR02456 28.24 (PB ) 26.67 (PB )         274.550 64.100
4 46 Bob de Graaff HPF BR02462 31.33 27.95 (PB )         296.400 85.950
5 45 Harm van Herwaarden HPF BR02461 51.75 (PB ) 42.57 (PB )         471.600 261.150
                             
PUPILLEN BM - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 70 Lorijn Ippel DPD BR02349 13.19 (PB ) 58.61         124.560
2 82 DaniŽlle van Zanten DPC BR02432 14.16 (PB ) 59.63         130.430 5.870
3 66 Lisa van Heel DPE BR02375 14.28 (PB ) 1:01.99 (PB )         133.390 8.830
4 85 Emma van Vugt DPB BR02423 14.39 (PB ) 1:07.05 (PB )         139.000 14.440
5 80 Nadine Mekelenkamp DPC BR02312 14.76 (PB ) 1:09.72 (PB )         143.520 18.960
6 81 Antoinelle de Bruyn DPC BR02428 15.67 (PB ) 1:09.80 (PB )         148.150 23.590
7 64 Mirthe Lankhaar DPE BR02384 15.36 (PB ) 1:15.66 (PB )         152.460 27.900
8 84 Joelle Combee DPB BR02365 16.04 (PB ) 1:13.43 (PB )         153.630 29.070
9 69 Anne Prosman DPD BR02383 16.27 (PB ) 1:12.88         154.230 29.670
10 72 Rhodť Dijkhof DPD BR02448 16.02 1:15.32 (PB )         155.420 30.860
11 50 Lianne van Gammeren DPF BR02405 16.30 (PB ) 1:14.12 (PB )         155.620 31.060
12 53 Famke Vervoorn DPF BR02417 16.46 1:16.61 (PB )         158.910 34.350
13 71 Nienke van Vugt DPD BR02424 15.97 (PB ) 1:19.52 (PB )         159.370 34.810
14 51 Renate Hoegee DPF BR02415 16.98 (PB ) 1:16.05 (PB )         160.950 36.390
15 52 Nynke Lankhaar DPF BR02426 18.47 (PB ) 1:34.97         187.320 62.760
16 54 Nienke Verdoorn DPF BR02441 20.33 (PB ) 1:29.97 (PB )         191.620 67.060
65 Fransisca Bruijgom DPE BR02367 NS (NS ) NS (NS )        
                             
PUPILLEN BM - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 100m   500m           Totaal Achter
                             
1 34 Willem van Ballegooijen HPA BR02416 13.57 (PB ) 1:00.56 (PB )         128.410
2 76 Marnix van den Oever HPD BR02434 13.72 (PB ) 1:01.86         130.460 2.050
3 75 Remco Stam HPD BR00047 14.01 (PB ) 1:00.59         130.640 2.230
4 88 Pim de Graaff HPA BR02438 14.09 (PB ) 1:02.11 (PB )         132.560 4.150
5 87 Jorian van Anrooij HPB BR02418 14.59 (PB ) 1:06.94 (PB )         139.890 11.480
6 68 Thom van Herwaarden HPE BR02404 15.02 (PB ) 1:10.75 (PB )         145.850 17.440
7 74 Niels Vervoorn HPD BR02394 15.56 (PB ) 1:12.51         150.310 21.900
8 86 Steven Verbree HPB BR02411 15.77 (PB ) 1:12.04 (PB )         150.890 22.480
9 73 Gert Mekelenkamp HPD BR02391 15.57 (PB ) 1:14.00 (PB )         151.850 23.440
10 57 Sven van Wijgerden HPF BR02427 15.62 (PB ) 1:14.77 (PB )         152.870 24.460
11 58 Marc van Zanten HPF BR02433 16.04 1:14.51         154.710 26.300
12 67 Ferre Mekelenkamp HPE BR02402 16.29 (PB ) 1:16.30 (PB )         157.750 29.340
13 63 Frederik Satter HPF BR02453 16.75 (PB ) 1:19.87 (PB )         163.620 35.210
14 78 Mika Groeneveld HPD BR02447 16.75 (PB ) 1:21.29 (PB )         165.040 36.630
15 61 Julian van Giessen HPF BR02442 17.21 (PB ) 1:22.14 (PB )         168.190 39.780
16 56 Gerbrand Versteeg HPF BR02420 17.34 (PB ) 1:22.74 (PB )         169.440 41.030
17 77 Jip de Graaff HPD BR02437 17.09 1:25.12         170.570 42.160
18 60 Joris Őppel HPF BR02440 18.24 (PB ) 1:28.62 (PB )         179.820 51.410
19 55 Aron van Vugt HPF BR02454 18.87 (PB ) 1:26.87 (PB )         181.220 52.810
20 62 Yannick van Giessen HPF BR02443 19.98 (PB ) 1:32.52 (PB )         192.420 64.010
21 59 Rint de Kock HPF BR02430 22.46 (PB ) 1:39.52 (PB )         211.820 83.410
83 Willem-Hein Bruijgom HPC BR02354 NS (NS ) NS (NS )        
                             
PUPILLEN BM - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 25 Anna Ippel DPB BR02316 51.17 (PB ) 1:49.66 (PB )         106.000
2 36 Nikita Brouwers DPA BR02319 1:04.12 (PB ) 2:17.07 (PB )         132.655 26.655
                             
PUPILLEN BM - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 2 Tom van Loon HPC BR02304 50.41 (PB ) 1:50.96 (PB )         105.890
2 19 Leonard van Maaren HPB BR02270 52.00 1:48.96         106.480 0.590
3 28 Thomas Ouwerkerk HPA BR02413 54.20 (PB ) 1:52.86 (PB )         110.630 4.740
4 27 Mika de Bresser HPB BR02337 53.57 1:56.66 (PB )         111.900 6.010
5 26 Pieter Prosman HPB BR02332 56.94 (PB ) 1:56.78 (PB )         115.330 9.440
6 31 Gijsbert de Bruyn HPB BR02414 56.91 (PB ) 2:02.82 (PB )         118.320 12.430
7 30 Heino van Wette HPA BR02421 56.05 (PB ) 2:04.57 (PB )         118.335 12.445
8 29 Gerben Hartgers HPA BR02274 59.60 2:06.73 (PB )         122.965 17.075
9 33 Bernard Mekelenkamp HPA BR02254 1:00.73 (PB ) 2:06.32 (PB )         123.890 18.000
10 35 Rubin Versigny HPA BR02366 1:00.10 (PB ) 2:11.25 (PB )         125.725 19.835
32 Mark Dijkhof HPA BR02419 1:00.21 (PB ) NS (NS )         60.210
                             
PUPILLEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 1 Kimberly Grandia DPB BR02279 53.09 1:48.65 (PB )         107.415
2 107 Anne Louise van Eck DPA BR02248 1:00.28 (PB ) 2:07.48 (PB )         124.020 16.605
                             
PUPILLEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1000m           Totaal Achter
                             
1 3 Chris Bartels HPC BR02450 55.12 (PB ) 1:57.02         113.630
                             
JUNIOREN C - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 12 Kim van Loon DC2 BR02247 45.82 2:26.17 (PB )         94.543
2 89 Doritte Ippel DC2 BR02314 47.03 2:33.10         98.063 3.520
3 41 Amanda Grandia DC1 BR02217 48.36 2:32.13         99.070 4.527
                             
JUNIOREN C - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 92 Maikel Stam HC1 BR00028 47.60 (PB ) 2:25.09 (PB )         95.963
2 14 Evert-Jan Mekelenkamp HC1 BR02220 48.65 (PB ) 2:25.53 (PB )         97.160 1.197
3 13 Daan van Loon HC1 BR02255 47.78 (PB ) 2:30.70 (PB )         98.013 2.050
4 95 Julian van Oudheusden HC2 BR02288 55.56 (PB ) 2:58.73 (PB )         115.136 19.173
                             
JUNIOREN B - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 9 Elsemieke van Maaren DB2 BR02186 43.14 (PB ) 2:15.79 (PB )         88.403
2 24 Lissane Satter DB1 BR02249 1:11.26 (FL ) 2:40.95 (PB )         124.910 36.507
                             
JUNIOREN B - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 102 Noa Romeijn HB1 GR31453 39.86 (PB ) 1:59.93 (PB )         79.836
2 93 Danny Stam HB1 BR00027 42.92 (PB ) 2:10.23 (PB )         86.330 6.494
3 90 Jacob Ippel HB1 BR02315 43.08 (PB ) 2:15.84 (PB )         88.360 8.524
4 16 Gerben Mekelenkamp HB2 BR02185 45.10 (PB ) 2:16.21 (PB )         90.503 10.667
5 37 Emiel Smelt HB1 BR02265 47.25 (PB ) 2:39.98 (PB )         100.576 20.740
6 17 Dennis Nederveen HB1 BR02286 49.83 (PB ) 2:41.02 (PB )         103.503 23.667
7 11 Anthony de Groot HB1 BR02460 51.39 (PB ) 2:43.51 (PB )         105.893 26.057
8 101 Bart-Jan Hartgers HB2 BR02188 52.15 2:48.98         108.476 28.640
                             
DA DN DS DM - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 6 Clarissa van Maaren DN1 BR02187 43.30 2:19.17         89.690
2 104 Anne Carine van Abeelen DN4 BR02067 43.70 2:19.62         90.240 0.550
3 99 Claudia van Heel D40 BR02207 48.28 2:23.85         96.230 6.540
4 40 Patricia van Bommel DA1 BR02280 48.04 2:31.72         98.613 8.923
                             
HA - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 15 Robbert Mekelenkamp HA1 BR02165 40.98 (PB ) 2:02.63 (PB )         81.856
2 4 Ger van Breugel HA1 BR02080 41.39 (PB ) 2:06.13 (PB )         83.433 1.577
3 91 Martin Nederveen HA2 BR02276 41.06 2:07.94         83.706 1.850
4 18 Maarten de Putter HA1 BR02458 46.51 (PB ) 2:16.57 (PB )         92.033 10.177
                             
HN HS - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 97 Jochem Uithoven HSA BR02200 38.63 1:55.01         76.966
2 98 Nick Uithoven HSA BR02053 40.06 2:02.49         80.890 3.924
3 8 Gijsbert Nieuwkoop HSA BR02041 40.51 2:02.22         81.250 4.284
4 38 Roel van der Stelt HN2 BR02105 40.20 2:07.17         82.590 5.624
5 105 Rene Pruijsen HSB BR02278 42.53 (PB ) 2:06.53 (PB )         84.706 7.740
6 5 Bastijn van Breugel HSA BR02014 44.61 (PB ) 2:19.63 (PB )         91.153 14.187
7 103 Peter Vos HSB BR02218 48.01 2:24.76         96.263 19.297
                             
HM - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 94 Arnold Stam H45 BR00005 42.60 2:07.20         85.000
2 23 Cornelis van Breugel H40 BR02302 45.55 (PB ) 2:14.70 (PB )         90.450 5.450
10 Aart van Dalen H55 BR02019 45.44 2:15.03         90.450 5.450
4 39 Jan van Breugel H55 BR02017 45.39 2:18.34         91.503 6.503
5 100 Twan van Heel H45 BR02031 46.49 2:19.55         93.006 8.006
6 106 Arthur de Leeuw H45 BR02300 46.74 2:19.51         93.243 8.243
7 22 Kees Satter H45 BR02214 46.08 2:26.30 (PB )         94.846 9.846
8 21 Paul van Maaren H50 BR02002 48.80 2:26.95         97.783 12.783
9 20 Arnold de Bie H40 BR02371 49.95 (PB ) 2:33.65 (PB )         101.166 16.166
10 96 Teus van Oudheusden H45 BR02343 53.91 2:46.17         109.300 24.300
                             
RECREANTEN - Dames

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 127 Joske van Breugel D40 ZZ14618 50.83 (PB ) 51.85         102.680
2 121 Wilma de Graaff D40 ZZ14611 55.47 (PB ) 55.29 (PB )         110.760 8.080
3 118 Hannah Nieuwenhuizen D40 ZZ14608 55.99 (PB ) 56.84         112.830 10.150
4 117 Johanna van Wijk D40 ZZ14607 57.59 (PB ) 56.97 (PB )         114.560 11.880
5 122 Henrieke van Herwijnen D40 ZZ14612 1:03.03 (PB ) 1:01.93 (PB )         124.960 22.280
6 119 Carine van de Kruiff D40 ZZ14609 1:07.55 (PB ) 1:08.36         135.910 33.230
7 120 Marlinde van Maaren D40 ZZ14610 1:12.35 (PB ) 1:11.31 (PB )         143.660 40.980
                             
RECREANTEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 116 Hans Uithoven H40 ZZ14606 59.74 (PB ) 57.81 (PB )         117.550
130 Gerrit Schriever H40 ZZ14621 42.43 (PB ) 42.51         84.940
110 Goof van Mersbergen H40 ZZ14600 52.27 (PB ) 51.28 (PB )         103.550
112 John Ouwerkerk H40 ZZ14602 53.96 (PB ) 54.70         108.660
113 Tean van Horssen H40 ZZ14603 58.60 (PB ) 57.16 (PB )         115.760
115 Stienis Jan van Maaren H40 ZZ14605 1:00.26 (PB ) 59.02 (PB )         119.280
111 Ronald Roubos H40 ZZ14601 1:04.93 (PB ) 1:05.58         130.510
123 Jaap van de Wetering H40 ZZ14613 NS (NS ) NS (NS )        
124 Jaco van de Wetering H40 ZZ14614 NS (NS ) NS (NS )        
                             
RECREANTEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 129 Henry Satter H40 ZZ14620 42.72 (PB ) 2:16.09 (PB )         88.083
2 125 Anton van Vliet H40 ZZ14615 47.20 (PB ) 2:35.36 (PB )         98.986 10.903
3 128 Hans van de Meijden H40 ZZ14619 52.81 (PB ) 2:38.33 (PB )         105.586 17.503
                             
IEDEREEN - Heren

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m             Totaal Achter
                             
1 108 Aron Romeijn HN3 BR02451 36.40         36.400
2 109 Ruben Romeijn HN2 BR02452 36.89         36.890 0.490